BubbleJoy Nata de Coco Passievrucht, 350 g. Kokosgelblokjes voor bubble tea

€ 15,99

€ 14,99-6%

€ 42,83 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BubbleJoy Popping Boba Passievrucht, 350 g. Fruitparels voor bubble tea
BubbleJoy Popping Boba Passievrucht, 350 g. Fruitparels voor bubble tea
€ 45,69/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: BubbleJoy
Productafbeelding van Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
€ 20,05/1kg
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van BubbleJoy Poeder 3-in-1 Vanille, 225 g, voor bubble tea en desserts
BubbleJoy Poeder 3-in-1 Vanille, 225 g, voor bubble tea en desserts
€ 66,62/1kg
€ 15,99
-6%
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BubbleJoy
Productafbeelding van VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,40
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
€ 259,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
€ 17,80/1kg
€ 1,87
-4%
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Candyman Mint Zuurtje - 1 kilo
Candyman Mint Zuurtje - 1 kilo
€ 13,80/1kg
€ 13,80
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
€ 57,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Fortuin Wilhelmina Pepermunt - 1 x 3 kilo
Fortuin Wilhelmina Pepermunt - 1 x 3 kilo
€ 8,60/1kg
€ 25,80
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Spangsberg Munt Karamel, 125g
Spangsberg Munt Karamel, 125g
€ 143,52/1kg
€ 17,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Fortuin Pepermunt suikervrij - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
Fortuin Pepermunt suikervrij - 3 kilo (2 x 1,5 kilo)
€ 10,50/1kg
€ 31,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van PULMOLL - Eucalyptus Menthol - Suikervrije eucalyptus-menthol pastilles - 45 g
PULMOLL - Eucalyptus Menthol - Suikervrije eucalyptus-menthol pastilles - 45 g
€ 42,43/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van nimm2® 360509 nimm2® Bonbons 429,0 g
nimm2® 360509 nimm2® Bonbons 429,0 g
€ 57,46/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Canea-Sweets Lakritzkikkers, lakritzbonbons, 175 g. Snoep
Canea-Sweets Lakritzkikkers, lakritzbonbons, 175 g. Snoep
€ 12,33/1kg
€ 2,68
-11%
€ 2,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Haribo Colaflesjes - 1 kilo
Haribo Colaflesjes - 1 kilo
€ 14,20/1kg
€ 14,20
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van nimm2® 580792 nimm2® Soft Kaubonbons 195,0 g
nimm2® 580792 nimm2® Soft Kaubonbons 195,0 g
€ 44,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van IBONS Gember-Mango kauwgomtabletten, 60 g
IBONS Gember-Mango kauwgomtabletten, 60 g
€ 26,06/1kg
€ 1,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kisiel met de smaak van mango en ananas, 32 gram
Kisiel met de smaak van mango en ananas, 32 gram
€ 16,75/1kg
€ 0,71
-5%
€ 0,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lutti Mint Zuurtje - 1 kilo
Lutti Mint Zuurtje - 1 kilo
€ 15,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Passievrucht
De Nata de Coco Passievrucht van BubbleJoy zijn sappige, licht taaie blokjes kokosgel met passievruchtensmaak – voor een aangenaam kauwgevoel, heel anders dan bij fruitparels die openbarsten. Of het nu als topping voor Bubble Tea in Taiwanese stijl, voor bevroren yoghurt, ijs, desserts of cocktails: deze blokjes brengen textuur en smaak op tafel. BubbleJoy staat sinds 2012 voor Bubble Tea-kwaliteit, geïnspireerd door Taiwan.

Perfect te combineren met

  • Zwarte of groene thee
  • Melk of plantaardige drank
  • Kokosmelk
  • Milkshakes
  • IJsblokjes


Perfect voor

  • Filmavonden met vrienden
  • Kinderfeestjes
  • Verfrissende zomerdagen
  • Een cadeau voor Bubble Tea-liefhebbers


Recept: Zelf Bubble Tea maken met passievrucht
    • 200 ml zwarte of groene thee zetten en afkoelen.

    • 100 ml melk of plantaardige drank toevoegen en goed roeren.

    • Een glas half vullen met ijsblokjes.

    • 2 tot 3 eetlepels Nata de Coco Passievrucht op de bodem van het glas doen.

    • De afgekoelde melkthee erover gieten en serveren met een dik Bubble Tea-rietje.


Variaties om te proberen

  • Lactosevrije variant: vervang de melk door plantaardige drank (haver, amandel of kokos) – de blokjes passen er net zo goed bij.
  • Bevroren variant: pureer de thee met ijs tot een dikke slush, voeg de kokosgel-blokjes pas daarna toe, zodat ze hun bite behouden.
  • Alcoholvrije mocktail-variant: gebruik in plaats van thee mineraalwater of limonade voor een lichtere, verfrissende versie.
Ingrediënten
Kokosgel, fructose-siroop, water, citroenzuur (E330), kaliumsorbaat (E202), aroma, xanthaangom (E415), calciumlactaat (E327), citroenzuur, kleurstoffen: tartrazine (E102), gele orangekleurstof S (E110)
Voedingswaarde
Energie: 218 kJ / 52 kcal | Vet: 0 g | Koolhydraten: 13,0 g, waarvan suikers: 12,0 g | Zout: <0,01 g (per 100 g)
Allergenen
Geen
Gewicht
350 g
Levensmiddelenbedrijven
Possmei International Co. Ltd., No.102, Wugong 2nd Rd., Wugu Dist, 248 New Taipei City, Tajwan
Verkoopbenaming
BubbleJoy Nata de Coco Passievrucht, 350 gram
Fabrikant
BubbleJoy
Model
Marakuja
Aantal stuks
1
EAN
5904826842644

Ingrediënten
Kokosgel, fructose-siroop, water, citroenzuur (E330), kaliumsorbaat (E202), aroma, xanthaangom (E415), calciumlactaat (E327), citroenzuur, kleurstoffen: tartrazine (E102), gele orangekleurstof S (E110)
Voedingswaarde
Energie: 218 kJ / 52 kcal | Vet: 0 g | Koolhydraten: 13,0 g, waarvan suikers: 12,0 g | Zout: <0,01 g (per 100 g)
Allergenen
Geen
Gewicht
350 g
Levensmiddelenbedrijven
Possmei International Co. Ltd., No.102, Wugong 2nd Rd., Wugu Dist, 248 New Taipei City, Tajwan
Verkoopbenaming
BubbleJoy Nata de Coco Passievrucht, 350 gram
Fabrikant
BubbleJoy
Model
Marakuja
Aantal stuks
1
EAN
5904826842644
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van STORCK 757438 Storck Nimm 2,  1,0 Kg
STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
€ 15,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van De Bron - suikervrije Fruittoffee - 1 kilo
De Bron - suikervrije Fruittoffee - 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Koffiebonbonjes met cappuccino-smaak, Indonesië, 120 gram - Kopiko
Koffiebonbonjes met cappuccino-smaak, Indonesië, 120 gram - Kopiko
€ 30,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,24
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 maanden - 1 kg
Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 maanden - 1 kg
€ 46,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
€ 527,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,17
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kaiser Japanse muntjes, snoepjes, 90 gram
Kaiser Japanse muntjes, snoepjes, 90 gram
€ 21,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Barkleys Mini Mints, pastilles met kaneelsmaak, suikervrij, 15g
Barkleys Mini Mints, pastilles met kaneelsmaak, suikervrij, 15g
€ 92,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Roshen CoffeeLike gevulde koffiekaramels 1 kg
Roshen CoffeeLike gevulde koffiekaramels 1 kg
€ 8,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,39
-5%
€ 8,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Choco Grain koekjes met havervlokken, overgoten met melkchocolade, 126 gram
Milka Choco Grain koekjes met havervlokken, overgoten met melkchocolade, 126 gram
€ 130,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
-10%
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mentos Clean Breath pastilles, intense muntsmaak, 12 stuks x 21 gram, grootverpakking, familieverpakking, pepermunt snoepjes
Mentos Clean Breath pastilles, intense muntsmaak, 12 stuks x 21 gram, grootverpakking, familieverpakking, pepermunt snoepjes
€ 0,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,49
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dallmann's Salie-bonbons, 20 stuks bonbons
Dallmann's Salie-bonbons, 20 stuks bonbons
€ 39,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,95
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van VIVIL® 4744 VIVIL® Creme Life Brasilitos Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4744 VIVIL® Creme Life Brasilitos Bonbons 90,0 g
€ 259,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fisherman's Friend Eucalyptus, Original, pastilles, 24 blikjes
Fisherman's Friend Eucalyptus, Original, pastilles, 24 blikjes
€ 55,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,01
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ricola Original Suikervrij (75 gr)
Ricola Original Suikervrij (75 gr)
€ 35,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,71
-2%
€ 2,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Céréal Hagelslag Puur 200g – Chocoladevlokken met minder suiker, vol van smaak
Céréal Hagelslag Puur 200g – Chocoladevlokken met minder suiker, vol van smaak
€ 14,35/1kg
€ 2,94
-2%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Barkleys Mints Ginger & Orange (50 gr)
Barkleys Mints Ginger & Orange (50 gr)
€ 33,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Jelly Belly Assorti - 1 kilo
Jelly Belly Assorti - 1 kilo
€ 33,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
€ 15,16/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Gerard Malti Kekjes met melkchocolade, 200 gram
Dr. Gerard Malti Kekjes met melkchocolade, 200 gram
€ 12,15/1kg
€ 2,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Napoleon Hopjes - 1 kilo
Napoleon Hopjes - 1 kilo
€ 21,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Hustenbonbons Pulmoll met eucalyptus en witte thee, suikervrij, 50g
Hustenbonbons Pulmoll met eucalyptus en witte thee, suikervrij, 50g
€ 42,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dextro Energy blokjes - Snel beschikbare druivensuiker - 9 stuks van 46g - Citroen + Vitamine C
Dextro Energy blokjes - Snel beschikbare druivensuiker - 9 stuks van 46g - Citroen + Vitamine C
€ 2,54/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lutti Mint Zuurtje - 1 kilo
Lutti Mint Zuurtje - 1 kilo
€ 15,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Cavendish & Harvey, gemengde fruitdropjes, ZF, 175g
Cavendish & Harvey, gemengde fruitdropjes, ZF, 175g
€ 40,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,11
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van 5x POLO The Mint With The Hole Original – Pepermuntjes, 5 x 25 g + Hartendiens en verzendbescherming
5x POLO The Mint With The Hole Original – Pepermuntjes, 5 x 25 g + Hartendiens en verzendbescherming
€ 46,08/1kg
€ 5,76
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Frigeo 719803 Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Ahoj Brause Bonbons 1,8
€ 13,76/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fritt Citroen Smaak, oplosbare kauwgom, 70 gram
Fritt Citroen Smaak, oplosbare kauwgom, 70 gram
€ 16,00/1kg
€ 1,56
-28%
€ 1,12
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.