Molto S.O.S. Easy muurverf, multipack, 6x30ml, wit

€ 29,83

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Acrylverf, 250 ml - wit
Acrylverf, 250 ml - wit
€ 49,28/1l
€ 12,32
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van PENTART Structurepasta, wit, 500 ml
PENTART Structurepasta, wit, 500 ml
€ 40,42/1l
€ 20,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 12250025808, Wit, Acrylprimer, 225 ml, 1 stuk
Marabu 12250025808, Wit, Acrylprimer, 225 ml, 1 stuk
€ 70,84/1l
€ 15,94
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART grondverf, 500 ml, wit
PENTART grondverf, 500 ml, wit
€ 40,42/1l
€ 20,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Bruguer 5196400, Beizenblock, spuitverf, lak, 500 ml
Bruguer 5196400, Beizenblock, spuitverf, lak, 500 ml
€ 34,26/1l
€ 17,13
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Acrylverf 75Ml, Lila (62) 6927
Acrylverf 75Ml, Lila (62) 6927
€ 18,58/1kg
€ 4,83
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PENTART Decorlak, zijdeglans, 500 ml
PENTART Decorlak, zijdeglans, 500 ml
€ 38,68/1l
€ 19,34
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Acrylverf, mat, 230 ml, wit
PENTART Acrylverf, mat, 230 ml, wit
€ 52,04/1l
€ 11,97
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Acrylverf 75Ml, Lichstgroen 6296
Acrylverf 75Ml, Lichstgroen 6296
€ 64,40/1l
€ 4,83
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Marabu 1401 05 070 Decormatt Acrylverf, wit, 50 ml
Marabu 1401 05 070 Decormatt Acrylverf, wit, 50 ml
€ 151,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Bruguer lakverf 5057452, 750 ml, afwerkingsemal
Bruguer lakverf 5057452, 750 ml, afwerkingsemal
€ 57,87/1l
€ 43,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PENTART Beits, 80 ml, turkooisblauw
PENTART Beits, 80 ml, turkooisblauw
€ 48,25/1l
€ 3,86
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Primo 4003TA500100, wit, acrylverf, gel, 500 ml, 1 stuk
Primo 4003TA500100, wit, acrylverf, gel, 500 ml, 1 stuk
€ 145,98/1l
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Primo 420TA75300, 75 ml, Vermilion, Tube
Primo 420TA75300, 75 ml, Vermilion, Tube
€ 893,20/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Primo PAINTSET3, Meer, Acrylverf, Gel, 100 ml, 7 stuks
Primo PAINTSET3, Meer, Acrylverf, Gel, 100 ml, 7 stuks
€ 629,90/1l
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van PENTART Egaliseerpasta, 230 ml, wit
PENTART Egaliseerpasta, 230 ml, wit
€ 55,30/1l
€ 12,72
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Matte acrylverf - wit - 45 ml
Matte acrylverf - wit - 45 ml
€ 102,22/1l
€ 4,60
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu Acrylverf "Decormatt", Startset
Marabu Acrylverf "Decormatt", Startset
€ 388,89/1l
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PENTART modelleerpasta, 500 ml
PENTART modelleerpasta, 500 ml
€ 32,40/1l
€ 16,20
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Centropen temperakleurverf, 6 kleuren, 12 ml
Centropen temperakleurverf, 6 kleuren, 12 ml
€ 2.112,00/1l
€ 21,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De S.O.S. Easy muurverf is de praktische oplossing voor kleine reparaties in uw huis – want het bijwerken van muuroppervlakken is nu eenvoudiger dan ooit. Of het nu gaat om een plek die is opgevuld, een scheur, een vlek op de muur of krassen van een aktetas: het probleem is snel opgelost. De witte reparatieverf is super eenvoudig in gebruik. Dankzij de praktische, geïntegreerde roller kan de verf gemakkelijk op de muur worden aangebracht. Geen vervelend deppen en geen lastige randen: de S.O.S. Easy muurverf is zeer goed uitvlakbaar, waardoor de gerepareerde plek na het drogen nauwelijks meer zichtbaar is. De S.O.S. Easy muurverf bevat de optimale hoeveelheid voor kleine reparaties aan muren en plafonds na lichte vervuiling of het herstellen van kleine beschadigingen. Overigens is deze goed dekkende verf ook geschikt voor kleine knutselprojecten of om visuele accenten te creëren. De mogelijkheden zijn eindeloos. - Reparatieverf, multipack van 6 x 30 ml - Vlekken en andere beschadigingen eenvoudig overschilderen - Witte, matte dispersieverf met hoge dekkracht - Eenvoudige toepassing dankzij de geïntegreerde roller - Voor eenvoudige reparaties
Kleur
Wit
Fabrikant
EAN
4007591824851

Kleur
Wit
Fabrikant
EAN
4007591824851
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van GuangNa 120 kleuren acrylmarkeerstiften met dubbele punt, voorzien van een flexibel penseel en een fijne punt
GuangNa 120 kleuren acrylmarkeerstiften met dubbele punt, voorzien van een flexibel penseel en een fijne punt
€ 63,00
Gratis bezorging
Verkoper: Nordatech
Productafbeelding van colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
€ 351,13/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lukas 1048891 Temperafarbe 20mm sort 12St
Lukas 1048891 Temperafarbe 20mm sort 12St
€ 380,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mod Podge Mat – Lijm/Afwerking/Vernis – 473 ml
Mod Podge Mat – Lijm/Afwerking/Vernis – 473 ml
€ 61,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
€ 1.517,50/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gouache-acrylverfset, compleet met 24 tubes van 59 ml + 12 penselen
Gouache-acrylverfset, compleet met 24 tubes van 59 ml + 12 penselen
€ 270,68/1l
€ 15,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
€ 36,40/1l
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KOH-I-NOOR 162548 Temperakleurverf - 10 tubes van 16 ml, assorti
KOH-I-NOOR 162548 Temperakleurverf - 10 tubes van 16 ml, assorti
€ 30,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,17
-26%
€ 11,13
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
€ 86,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van EBERHARD FABER 575613 Malfertige Deckfarben 13er Set à 18ml
EBERHARD FABER 575613 Malfertige Deckfarben 13er Set à 18ml
€ 22,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,45
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, diepzwart, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, diepzwart, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Lukas 104888601: Assortiment van 13 verschillende dekverfkleuren
Lukas 104888601: Assortiment van 13 verschillende dekverfkleuren
€ 60,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,75
-46%
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maaleo 20424, acrylverf, 12 stuks / 100 ml
Maaleo 20424, acrylverf, 12 stuks / 100 ml
€ 9,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,95
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van ESENG® Premium Acrylverf, Fruitcollectie, AP-12, Set van 12 tubes à 12 ml
ESENG® Premium Acrylverf, Fruitcollectie, AP-12, Set van 12 tubes à 12 ml
€ 14,17/1l
€ 2,04
Verkoper: ESENG
Productafbeelding van Mod Podge Gloss - Lijm/Afwerking/Vernis - 236 ml
Mod Podge Gloss - Lijm/Afwerking/Vernis - 236 ml
€ 80,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,97
-50%
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL Acrylverf, kleur El Greco, 12 ml, set van 24 stuks
KREUL Acrylverf, kleur El Greco, 12 ml, set van 24 stuks
€ 11,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 1210000000210 Acrylverfset "PASTELL", 12 x 12 ml
Marabu 1210000000210 Acrylverfset "PASTELL", 12 x 12 ml
€ 107,00/1l
€ 14,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, roze goud, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, roze goud, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, rijk goud, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, rijk goud, mat, 200 ml
€ 37,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 11,33
-33%
€ 7,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van KREUL 87220 KREUL SOLO Goya siliconenolie, 20 ml, verpakt in een glazen fles
KREUL 87220 KREUL SOLO Goya siliconenolie, 20 ml, verpakt in een glazen fles
€ 77,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
€ 25,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,80
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu heldere lak, met een hoge glans, 50 ml, in een glazen verpakking
Marabu heldere lak, met een hoge glans, 50 ml, in een glazen verpakking
€ 115,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 5,79
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1210000000207 Marabu Acrylverfset "BASIC", 80 x 3,5 ml
Marabu 1210000000207 Marabu Acrylverfset "BASIC", 80 x 3,5 ml
€ 12.562,86/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 43,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 131400019 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 1.000 ml, transparant
Viva Decor 131400019 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 1.000 ml, transparant
€ 19,31/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,31
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante matte lak, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante matte lak, 200 ml
€ 78,10/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante glanzende lak, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante glanzende lak, 200 ml
€ 35,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,19
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van KREUL Sprühverf Goya, matte verf voor schilderijen, 400 ml
KREUL Sprühverf Goya, matte verf voor schilderijen, 400 ml
€ 76,00/1l
€ 30,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, zilver, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, zilver, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg