GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand

€ 139,99

€ 20,00 / 1kg

Gratis bezorging

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Kattenbakken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
€ 249,97
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
€ 350,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
€ 25,53/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 114,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
€ 285,58
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Kattenbak zelfreinigend - Luxe editie - Automatische kattenbak - Zelfreinigende kattenbak - Elektrische - Reiniger
Kattenbak zelfreinigend - Luxe editie - Automatische kattenbak - Zelfreinigende kattenbak - Elektrische - Reiniger
€ 21,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kattoilette
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
€ 15,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 209,00
-€ 6,00
€ 203,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
€ 17,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
€ 3,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 226,99
-€ 7,00
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Famanu kattenbak met deksel en uitschuifbare lade - XXL, inclusief kattenbakmat en schep, geschikt voor katten tot 15 kg
Famanu kattenbak met deksel en uitschuifbare lade - XXL, inclusief kattenbakmat en schep, geschikt voor katten tot 15 kg
€ 123,45
-€ 3,66
€ 119,79
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
€ 172,69
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Scoopfree: Zelfreinigende kattenbak, open model
Scoopfree: Zelfreinigende kattenbak, open model
€ 26,15/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 253,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Zimilo zelfreinigende kattenbak met app-bediening, automatische kattenbak (open model), 8,5 liter afvalbak, multi-sensor beveiliging tegen vastzitten
Zimilo zelfreinigende kattenbak met app-bediening, automatische kattenbak (open model), 8,5 liter afvalbak, multi-sensor beveiliging tegen vastzitten
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
€ 1,93/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 28,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Automatische kattenbak van 65 liter met app-bediening, geurbestrijding. Geschikt voor verschillende soorten kattenzand
Automatische kattenbak van 65 liter met app-bediening, geurbestrijding. Geschikt voor verschillende soorten kattenzand
€ 5,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 337,98
Gratis bezorging
Verkoper: Gliese
Productafbeelding van GTPLAYER Kattenbak, zelfreinigend, 66 liter. Automatische kattenbak met app-bediening en infraroodsensor, anti-klemfunctie, elektrische kattenbak, wit
GTPLAYER Kattenbak, zelfreinigend, 66 liter. Automatische kattenbak met app-bediening en infraroodsensor, anti-klemfunctie, elektrische kattenbak, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Automatische kattenbak, zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 65 liter + 9 liter, grote capaciteit
Automatische kattenbak, zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 65 liter + 9 liter, grote capaciteit
€ 30,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 387,40
-€ 87,41
€ 299,99
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van Triumphkey zelfreinigende kattenbak, bediening via app, grote capaciteit (90 liter)
Triumphkey zelfreinigende kattenbak, bediening via app, grote capaciteit (90 liter)
€ 333,03
-€ 17,47
€ 315,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
€ 275,98
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van GarveeHome zelfreinigende kattenbak, 65 liter, elektrisch
GarveeHome zelfreinigende kattenbak, 65 liter, elektrisch
€ 20,16/1kg
€ 310,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand

Productbeschrijving & productgegevens

  • 10 liter grote afvalbak en eenvoudige 3-stappen afvalverwijdering. Dankzij de ruime afvalbak van 10 liter kan dit automatische kattenbak langer worden gebruikt zonder vaak geleegd te hoeven worden – ideaal voor uitstapjes of drukke dagen. De afvalverwijdering is eenvoudig en hygiënisch: trek de lade eruit, verzeg de zak en gooi deze weg. Er is geen direct contact met de kattenbakvulling en er zijn geen geuren.

  • Dubbele bediening: slimme app en handmatige knoppen. Beheer de reiniging gemakkelijk vanaf elke locatie. Via de slimme app kunt u de reinigingsmodus instellen, de gezondheid van uw kat monitoren en het type kattenbakvulling selecteren (bentoniet, tofu of mineraalvulling). Daarnaast bieden de handmatige knoppen op het apparaat een flexibele bediening voor elke situatie, ook zonder smartphone.

  • Maximale veiligheid met 3 infraroodsensoren. De veiligheid van uw kat staat voorop. Uitgerust met 3 zeer gevoelige infraroodsensoren stopt de reiniging onmiddellijk zodra een kat het apparaat betreedt. Bovendien beschermt de motoroverbelastingsbeveiliging het apparaat en verlengt de levensduur. Dit zorgt voor een veilige en stressvrije werking voor mens en dier.

  • Stille nachtreiniging en slaapvriendelijk. Zeg vaarwel tegen storende geluiden. Deze zelfreinigende kattenbak werkt met een laag geluidsniveau dat noch uw kat, noch u wakker maakt. Met de geïntegreerde slaapmodus (bijvoorbeeld van 23:00 tot 9:00 uur) kunt u de automatische reiniging voor bepaalde tijden uitschakelen – voor een rustige nacht en een goede nachtrust.

  • Veelzijdig en perfecte pasvorm voor alle maten. Geschikt voor katten van 1,5 kg tot 12,5 kg (vanaf 6 maanden). Het open bovenkant biedt voldoende ruimte om zich om te draaien en zorgt voor meer comfort. Het is compatibel met bentoniet-, meng- en fijne tofu-vulling (lengte < 10 mm, diameter < 1,5 mm). De eenvoudige montage in slechts 4 stappen maakt het direct klaar voor gebruik.

Gewicht
7 kg
Kleur
Wit
EAN
4255764519978
MPN (Manufacturer Part Number)
ACB12-WTGY
Fabrikant
GTPLAYER

Gewicht
7 kg
Kleur
Wit
EAN
4255764519978
MPN (Manufacturer Part Number)
ACB12-WTGY
Fabrikant
GTPLAYER
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
€ 15,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 209,00
-€ 6,00
€ 203,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van CrossWave Pet Pro, nat- en droogzuiger
CrossWave Pet Pro, nat- en droogzuiger
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 516,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Zimilo zelfreinigende kattenbak met app-bediening, automatische kattenbak (open model), 8,5 liter afvalbak, multi-sensor beveiliging tegen vastzitten
Zimilo zelfreinigende kattenbak met app-bediening, automatische kattenbak (open model), 8,5 liter afvalbak, multi-sensor beveiliging tegen vastzitten
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Saflax 18203 Zwarte Kersen Tomaat (Biologische tomatenzaadjes)
Saflax 18203 Zwarte Kersen Tomaat (Biologische tomatenzaadjes)
€ 495,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 263
€ 69,89
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Jamara Rutschbaan Funny Slide, roze, geschikt vanaf 1 jaar
Jamara Rutschbaan Funny Slide, roze, geschikt vanaf 1 jaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 165,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Momi Lammis baby speeltje/speelmat
Momi Lammis baby speeltje/speelmat
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
€ 17,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
€ 1,93/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 28,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kinderkleed, kinderkamer, meisjes, sterren, schattige maan, tekst, grijs, afmetingen 80x150 cm
Kinderkleed, kinderkamer, meisjes, sterren, schattige maan, tekst, grijs, afmetingen 80x150 cm
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Opbergdoos, opbergkrat, kisten, 4 manden, mandenrek, doosjesrek, rieten doos
Opbergdoos, opbergkrat, kisten, 4 manden, mandenrek, doosjesrek, rieten doos
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 40,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KOTARBAU® Houten Zandbak 120 x 120 cm Grijs Zandbak met Deksel en Bankjes Met Grondzeil Geïmpregneerd Buitenspeelgoed
KOTARBAU® Houten Zandbak 120 x 120 cm Grijs Zandbak met Deksel en Bankjes Met Grondzeil Geïmpregneerd Buitenspeelgoed
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 82,39
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 233
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van APPLE MGN63D/A MacBook Air, 33,78 cm (13,3 inch), M1-chip met 8-core CPU en 7-core GPU, 8 GB werkgeheugen, 256 GB SSD, Duitse versie, grijs
APPLE MGN63D/A MacBook Air, 33,78 cm (13,3 inch), M1-chip met 8-core CPU en 7-core GPU, 8 GB werkgeheugen, 256 GB SSD, Duitse versie, grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
Gereviseerd
€ 699,00
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van CEBA Wickelkussen voor commode, 70x50 cm, collectie Watercolor World, design Polypody
CEBA Wickelkussen voor commode, 70x50 cm, collectie Watercolor World, design Polypody
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 15,95
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 263,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 215
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 180 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 180 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 69,90
-€ 2,00
€ 67,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met bedopslag, verstelbaar hoofdeinde en lattenbodem, bekleed tweepersoonsbed met opbergruimte, van linnen, grijs
Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met bedopslag, verstelbaar hoofdeinde en lattenbodem, bekleed tweepersoonsbed met opbergruimte, van linnen, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 335,99
-€ 25,00
€ 310,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 343,99
-€ 21,00
€ 322,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
€ 3,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 226,99
-€ 7,00
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Famanu kattenbak met deksel en uitschuifbare lade - XXL, inclusief kattenbakmat en schep, geschikt voor katten tot 15 kg
Famanu kattenbak met deksel en uitschuifbare lade - XXL, inclusief kattenbakmat en schep, geschikt voor katten tot 15 kg
€ 123,45
-€ 3,66
€ 119,79
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
€ 172,69
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
€ 249,97
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
€ 350,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
€ 20,00/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 114,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 25,53/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 111,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 24,87/1kg
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
€ 285,58
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
€ 275,98
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 61,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 18,87/1kg
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
€ 73,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 22,39/1kg
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, AI-gegenereerde afbeelding
Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 60,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 5,54/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
€ 104,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 17,63/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 47,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 18,56/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Kattenkast, kattenbakmeubel met oplaadstation en LED-verlichting, 16 standen, lade, planken, deur en ingang, kattenhuis, inclusief afstandsbediening, wit
COSTWAY Kattenkast, kattenbakmeubel met oplaadstation en LED-verlichting, 16 standen, lade, planken, deur en ingang, kattenhuis, inclusief afstandsbediening, wit
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 4,98/1kg
Productafbeelding van COSTWAY kattenbakmeubel, 108x50,5x73,5 cm, geschikt voor 2 katten, verborgen kattenbak met 2 deuren, dubbele compartimenten, krabplank en 2 sisalmatten
COSTWAY kattenbakmeubel, 108x50,5x73,5 cm, geschikt voor 2 katten, verborgen kattenbak met 2 deuren, dubbele compartimenten, krabplank en 2 sisalmatten
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 4,14/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Kattenkast, kattenbakmeubel met oplaadstation en LED-verlichting, 16 standen, lade, planken, deur en ingang, kattenhuis, inclusief afstandsbediening, naturel
COSTWAY Kattenkast, kattenbakmeubel met oplaadstation en LED-verlichting, 16 standen, lade, planken, deur en ingang, kattenhuis, inclusief afstandsbediening, naturel
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 5,32/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 42,99
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 12,28/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 20,65/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm, AI-gegenereerde afbeelding
WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 28,52/1kg
Productafbeelding van COSTWAY kattenbak 63 liter, met intelligente geurbeheersing en sterilisatiefunctie, afmetingen 50x50x59 cm
COSTWAY kattenbak 63 liter, met intelligente geurbeheersing en sterilisatiefunctie, afmetingen 50x50x59 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 16,00/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 37,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 17,22/1kg