Alpha-H, Lip Perfector, Peptide, Hydraterende en voedende lippenbalsem, 15 g

€ 23,51

€ 1.567,33 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Lippenbalsems & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
€ 6.732,00/1l
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
€ 6.346,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
-8%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Rouge Dior Balsem 001
Dior Rouge Dior Balsem 001
€ 1.112,73/1kg
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
€ 2.380,00/1l
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BioNike, Proxera, Hydraterende en herstellende lippenbalsem, 4,5 g
BioNike, Proxera, Hydraterende en herstellende lippenbalsem, 4,5 g
€ 2.875,56/1kg
€ 12,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Decleor Nahrhaft Lippenbalsem 8 g *Testproduct
Decleor Nahrhaft Lippenbalsem 8 g *Testproduct
€ 33,60/1kg
€ 6,72
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kvitok Lippenbalsem, herstellend met Q10, 5 ml
Kvitok Lippenbalsem, herstellend met Q10, 5 ml
€ 2.034,00/1l
€ 10,17
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Clarins Lip Perfector, 12 ml
Clarins Lip Perfector, 12 ml
€ 1.904,17/1l
€ 28,00
-18%
€ 22,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Patyka Lippenbalsem, 10 ml
Patyka Lippenbalsem, 10 ml
€ 28,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Rodial Lip Tints & Oils: Lipolie
Rodial Lip Tints & Oils: Lipolie
€ 6.810,00/1l
€ 30,09
-9%
€ 27,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hyaluronzuur lipverzorging, Skin Generics, 7 ml
Hyaluronzuur lipverzorging, Skin Generics, 7 ml
€ 2.340,00/1l
€ 16,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biovene Kokosbalsem voor de lippen met SPF50, 10 ml
Biovene Kokosbalsem voor de lippen met SPF50, 10 ml
€ 284,50/1kg
€ 5,69
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hydraterende lippenbalsem (Lip Balm), 10 gram
Hydraterende lippenbalsem (Lip Balm), 10 gram
€ 1.264,00/1kg
€ 12,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BareMinerals Ageless Phyto-Retinol Lippenbalsem
BareMinerals Ageless Phyto-Retinol Lippenbalsem
€ 8.812,12/1kg
€ 29,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
€ 21,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,19
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Thalgo Verzorgende en regenererende lippenbalsem VT22034
Thalgo Verzorgende en regenererende lippenbalsem VT22034
€ 1.266,67/1l
€ 19,00
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Artdeco Lip Wonder Serum 4
Artdeco Lip Wonder Serum 4
€ 672,50/1kg
€ 21,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bioderma Cicabio Lip Repair, 10 ml
Bioderma Cicabio Lip Repair, 10 ml
€ 10.670,00/1l
€ 10,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ducray Ictyane Lippenbalsem, 15 ml
Ducray Ictyane Lippenbalsem, 15 ml
€ 1.141,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Maak kennis met de Alpha-H Lip Perfector lippenbalsem behandeling, een luxueuze en effectieve oplossing om uw lippen te transformeren in een fluweelzachte en soepele textuur. Deze innovatieve behandeling is zorgvuldig samengesteld om uw delicate lippen ultieme hydratatie, voeding en bescherming te bieden. Zeg vaarwel tegen droge, gesprongen lippen, want de Alpha-H Lip Perfector lippenbalsem behandeling omhult uw lippen in een verzachtende omhelzing, waardoor onmiddellijk verlichting wordt geboden en vocht wordt hersteld, zelfs bij de meest uitgedroogde huid. De milde formule smeert moeiteloos uit en creëert een beschermende barrière die uw lippen beschermt tegen schadelijke omgevingsfactoren, waardoor ze beschermd en veerkrachtig blijven. Geniet van de verzorgende ervaring terwijl deze buitengewone behandeling zijn revitaliserende eigenschappen onthult. Elke applicatie geeft uw lippen een boost van diepe hydratatie, vult verloren vocht aan en bestrijdt tekenen van droogheid. Fijne lijntjes en schilfers worden een verleden tijd, terwijl uw lippen worden omhuld in een voedende cocon. Dompel uzelf onder in de luxueuze textuur, die uw lippen zacht en fluweelzacht streelt. De Alpha-H Lip Perfector lippenbalsem behandeling wordt moeiteloos opgenomen, waardoor de krachtige ingrediënten diep kunnen doordringen en uw lippen een vernieuwd en sensueel zacht gevoel geven.

Gebruikswijze
Zorg er als eerste voor dat uw lippen schoon zijn en vrij van make-up of andere resten. U kunt uw lippen voorzichtig reinigen met een zachte doek of een milde lipscrub om eventuele onzuiverheden te verwijderen. Breng de lipbalsem voorzichtig aan op uw lippen, beginnend in het midden en bewegend naar de hoeken. Breng een dunne, gelijkmatige laag aan, zodat het gehele oppervlak van uw lippen bedekt is. U kunt de lipbalsem rechtstreeks uit de tube aanbrengen, of u kunt met uw schone vinger een kleine hoeveelheid uit het potje halen en aanbrengen. Masseer de Alpha-H Lip Perfector lippenbalsem met uw vingertop in uw lippen in een cirkelvormige beweging. Dit helpt het product beter te doordringen en te absorberen, waardoor de voordelen worden gemaximaliseerd. Zorg ervoor dat u de lipbalsem gelijkmatig over uw lippen verdeelt, inclusief de buitenste randen.

Gewicht
15 g
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Alpha-H
EAN
9336328021948

Gewicht
15 g
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Alpha-H
EAN
9336328021948
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
€ 1.392,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van essence EVERYBUNNY heeft een lippenbalsem nodig
essence EVERYBUNNY heeft een lippenbalsem nodig
€ 740,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,40
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Kahi Wrinkle Bounce Multi Balm Stick, 9 gram
Kahi Wrinkle Bounce Multi Balm Stick, 9 gram
€ 772,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
€ 267,89/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 25,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van REUZEL Baardbalsem Clean & Fresh, 35 g
REUZEL Baardbalsem Clean & Fresh, 35 g
€ 278,29/1l
€ 9,74
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant, 13 ml
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant, 13 ml
€ 970,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Clarins Extra-Firming, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Shea-boter, Verstevigend, Voedend, Volumegevend, Gladmakend, Verzachtend
Clarins Extra-Firming, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Shea-boter, Verstevigend, Voedend, Volumegevend, Gladmakend, Verzachtend
€ 2.896,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
€ 29,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van NUXE 3264680015809, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor zeer droge huid, Bevat bijenwas, Shea boter, Verzachtend, Voedend, Herstellend
NUXE 3264680015809, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor zeer droge huid, Bevat bijenwas, Shea boter, Verzachtend, Voedend, Herstellend
€ 917,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 13,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
€ 21,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,19
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
€ 1.040,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,00
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van ISDIN Protector Labiaal: Lippenbalsem met zonnebescherming, factor 50, 4 gram
ISDIN Protector Labiaal: Lippenbalsem met zonnebescherming, factor 50, 4 gram
€ 1.487,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van IDC Institute Aloe Vera, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, voor droge huid, voor normale huid, Aloe Vera, hydraterend, verzachtend
IDC Institute Aloe Vera, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, voor droge huid, voor normale huid, Aloe Vera, hydraterend, verzachtend
€ 2.447,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,00
-2%
€ 9,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Melaxin BP Lip Plumping Shot Maxi, 4 ml
Dr. Melaxin BP Lip Plumping Shot Maxi, 4 ml
€ 3.747,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
€ 29,90/1l
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vichy Stift Naturalblend Getinte Lippenbalsem, roze
Vichy Stift Naturalblend Getinte Lippenbalsem, roze
€ 687,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van La Roche-Posay Cicaplast Lipverzorging, Intensieve behandeling, 7,5 ml
La Roche-Posay Cicaplast Lipverzorging, Intensieve behandeling, 7,5 ml
€ 1.564,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lippenbalsem Lip Therapy Vaseline (20 gram)
Lippenbalsem Lip Therapy Vaseline (20 gram)
€ 74,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,55
-3%
€ 1,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Labello Men activ SPF15 blister (4,8 gr)
Labello Men activ SPF15 blister (4,8 gr)
€ 11,90/1kg
€ 2,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vaseline Lipcare – Therapie Cocoa Butter 20 gr
Vaseline Lipcare – Therapie Cocoa Butter 20 gr
€ 189,50/1l
€ 28,95
-34%
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Dr. Bronner's Biologische Lippenbalsem Citroen-Limoen, 4 gram
Dr. Bronner's Biologische Lippenbalsem Citroen-Limoen, 4 gram
€ 2.640,00/1kg
€ 10,56
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Nivea Verzorgende lippenbalsem Original, 4,8g
Nivea Verzorgende lippenbalsem Original, 4,8g
€ 1.201,00/1kg
€ 12,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Purol Lippenstick op kaart (4,8 gr)
Purol Lippenstick op kaart (4,8 gr)
€ 577,08/1kg
€ 2,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sence Coconut Lipbalsem Duo (2 stuks)
Sence Coconut Lipbalsem Duo (2 stuks)
€ 1,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ISDIN Fotoprotector Invisible Stick Balsem 10g, PZN 19075957
ISDIN Fotoprotector Invisible Stick Balsem 10g, PZN 19075957
€ 1.821,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Korres Yoghurt lippenbalsem met SPF20, 4,5 g
Korres Yoghurt lippenbalsem met SPF20, 4,5 g
€ 663,00/1kg
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda Skin Food Lip Balm 8 ml
Weleda Skin Food Lip Balm 8 ml
€ 468,75/1l
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
€ 714,00/1kg
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Abib PDRN collageen lipmasker, glanzende jelly-textuur
Abib PDRN collageen lipmasker, glanzende jelly-textuur
€ 1.862,73/1kg
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van TOCOBO Vita Glazed Lip Mask 20ml - Hydraterend lipmasker
TOCOBO Vita Glazed Lip Mask 20ml - Hydraterend lipmasker
€ 1.052,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.591,20/1kg
Productafbeelding van Rose La Mer: Lippenbehandeling
Rose La Mer: Lippenbehandeling
€ 74,82
-2%
€ 73,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.558,82/1kg
Productafbeelding van Bare La Mer: De lippenbehandeling
Bare La Mer: De lippenbehandeling
€ 73,30
-2%
€ 71,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.091,18/1kg
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.392,69/1kg
Productafbeelding van Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
-8%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.346,67/1kg
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Balsem 001 Pink, 3,2 g
Dior Addict Lip Glow Balsem 001 Pink, 3,2 g
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53.040,00/1l
Productafbeelding van Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
€ 50,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.388,33/1l
Productafbeelding van Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.140,00/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 44,88
-9%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.161,29/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.893,33/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.832,26/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 40,80
-5%
€ 38,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.438,71/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 39,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 392,40/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 37,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 376,50/1kg
Productafbeelding van Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.380,00/1l
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Bee Glow, lippenbalsem, rozengeur, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, acaciahoning, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend
Guerlain KissKiss Bee Glow, lippenbalsem, rozengeur, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, acaciahoning, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend
€ 45,01
-22%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.837,50/1kg
Productafbeelding van Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.287,10/1kg
Productafbeelding van Annemarie Bã–Rlind Natu Collagen Boost Plumping Lip Serum (15 ml)
Annemarie Bã–Rlind Natu Collagen Boost Plumping Lip Serum (15 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.972,00/1l
Productafbeelding van Dermalogica AgeSmart Lip Renewal Complex, 1,75 ml
Dermalogica AgeSmart Lip Renewal Complex, 1,75 ml
€ 28,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.440,00/1l