Elzusha - Huisdier Haarverwijderaar voor Wasmachines 6x100g - Verwijdert Haar en Geur

€ 43,95

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Solidchoice - 12 Stuks Navullingen voor Luieremmer met Geurbeheersing
Solidchoice - 12 Stuks Navullingen voor Luieremmer met Geurbeheersing
€ 46,95
Verkoper: TotalShopper
Productafbeelding van Solidchoice - Geurverwijderaar voor Afvoer en Toiletten
Solidchoice - Geurverwijderaar voor Afvoer en Toiletten
€ 73,95
Verkoper: TotalShopper
Productafbeelding van Solidchoice - Geurneutralisator en Luchtverfrisser Set
Solidchoice - Geurneutralisator en Luchtverfrisser Set
€ 55,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Elzusha - Diffuser voor Huisdieren met Zachte Geur (150ml)
Elzusha - Diffuser voor Huisdieren met Zachte Geur (150ml)
€ 55,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Solidchoice - 3 Stuks Kattenbak Geurverwijderaars Blokjes
Solidchoice - 3 Stuks Kattenbak Geurverwijderaars Blokjes
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Solidchoice - Geurverfrisser voor Huisdieren met Kristallen
Solidchoice - Geurverfrisser voor Huisdieren met Kristallen
€ 58,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Elzusha - Luchtverfrisser Spray Chanti met Geurneutralisator 1000ml
Elzusha - Luchtverfrisser Spray Chanti met Geurneutralisator 1000ml
€ 53,95
Gratis bezorging
Verkoper: LawnCommerce
Productafbeelding van Wasparfum: Voor een frisse en langdurige geur
Wasparfum: Voor een frisse en langdurige geur
€ 29,64/1kg
€ 53,95
Verkoper: FLBcommerce
Productafbeelding van Solidchoice - Luchtverfrisser Spray 500ml met Wijngeur
Solidchoice - Luchtverfrisser Spray 500ml met Wijngeur
€ 114,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van SolidKeus - Vochtabsorberende Lavendelzak, 500 ml, 3 Stuks
SolidKeus - Vochtabsorberende Lavendelzak, 500 ml, 3 Stuks
€ 52,95
Verkoper: TotalShopper
Productafbeelding van Solidchoice - Geurverwijderaar voor Koelkast en Huishoudens, 10 Jaar Effectief
Solidchoice - Geurverwijderaar voor Koelkast en Huishoudens, 10 Jaar Effectief
€ 57,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Solidchoice - Kaneelschoenen voor Heren met Aangename Geur
Solidchoice - Kaneelschoenen voor Heren met Aangename Geur
€ 51,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Toilet Tapes, Mintgeur, 14 Stuks
Toilet Tapes, Mintgeur, 14 Stuks
€ 78,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Solidchoice - Geurverwijderende Kaars met Citrusgeur - 256 ml
Solidchoice - Geurverwijderende Kaars met Citrusgeur - 256 ml
€ 88,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambar
Productafbeelding van Toiletverfrisser om geuren te neutraliseren, met de geur van lavendel en vanille
Toiletverfrisser om geuren te neutraliseren, met de geur van lavendel en vanille
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: JGDeals
Productafbeelding van Solidchoice - Bitterzoutcollectie met 12 Geurzakjes voor Wellness
Solidchoice - Bitterzoutcollectie met 12 Geurzakjes voor Wellness
€ 97,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambar
Productafbeelding van Solidchoice - AutoFlor Geurverwijderaar voor Interieur 5L
Solidchoice - AutoFlor Geurverwijderaar voor Interieur 5L
€ 94,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Navullingen voor Geurstokjes, 1000 ml met Bloemengeur
Navullingen voor Geurstokjes, 1000 ml met Bloemengeur
€ 138,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Solidchoice - Lavendel Douchestoomboten voor Ontspanning en Aromatherapie
Solidchoice - Lavendel Douchestoomboten voor Ontspanning en Aromatherapie
€ 43,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Solidchoice - Navulverpakking Kamerguur 200 ml - Elixerroze
Solidchoice - Navulverpakking Kamerguur 200 ml - Elixerroze
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambar

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze krachtige haarverwijderaar voor huisdieren is speciaal ontwikkeld om effectief dierenhaar en ongewenste geurtjes uit uw wasgoed en wasmachine te verwijderen. De gepatenteerde formule lost haar op tijdens de wascyclus, waardoor manden, dekens en kleding van uw huisdier weer hygiënisch schoon worden. Bovendien helpt het product de wasmachine zelf vrij te houden van haarophopingen.

Kenmerken

  • Gepatenteerde formule die dierenhaar oplost
  • Verwijdert effectief haar en geuren
  • Geschikt voor huisdierbeddengoed en dekens
  • Reinigt de wasmachine van achtergebleven haar
  • Eenvoudig in gebruik: toevoegen aan de was

Gebruik dit product om de was van uw huisdier grondig te reinigen en te ontdoen van losse haren en vieze luchtjes. Het is ook ideaal voor het periodiek reinigen van uw wasmachine om haarophopingen en verstoppingen te voorkomen. Zo blijft niet alleen de was van uw huisdier fris, maar ook uw wasmachine in optimale conditie.

Specificaties

  • Vorm: Poeder
  • Geur: Katoenfris
  • Specifiek gebruik: Wasmachine, afvoer
  • Aantal items: 6 zakjes
  • Gewicht per item: 100 gram
  • Totaal gewicht: 600 gram

Goed om te weten

  • Niet geschikt voor consumptie.
  • Buiten bereik van kinderen en huisdieren n.
  • Lees voor gebruik de instructies op de verpakking.

Met deze haarverwijderaar zorgt u moeiteloos voor een schone en frisse omgeving voor zowel uzelf als uw huisdieren. Het product biedt een eenvoudige oplossing voor een veelvoorkomend probleem en draagt bij aan een hygiënische huishouding.

Materiaalsamenstelling
Keine Angaben erforderlich
Fabrikant
Merkloos
EAN
8721689890301

Materiaalsamenstelling
Keine Angaben erforderlich
Fabrikant
Merkloos
EAN
8721689890301
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 347,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 62,57
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van 236070 Geurneutralisator voor luchtverfrisser, 75 ml, TORK
236070 Geurneutralisator voor luchtverfrisser, 75 ml, TORK
€ 383,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,99
-29%
€ 28,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
€ 1.965,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
€ 88,78/1kg
€ 7,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Hammam Geursticks 200ml: Oosterse essentie van ontspanning en harmonie
Hammam Geursticks 200ml: Oosterse essentie van ontspanning en harmonie
€ 29,69/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 9,29
-16%
€ 7,72
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vervangingsvulling voor de Signature Clean Baumwolle geurverspreider, 200 ml
Vervangingsvulling voor de Signature Clean Baumwolle geurverspreider, 200 ml
€ 55,95/1l
€ 11,79
-5%
€ 11,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van 6x Air Wick Freshmatic navulling Glühwein, 250 ml | De geur van glühwein, verrijkt met de aroma's van sinaasappelschillen, kruidnagel en kaneel
6x Air Wick Freshmatic navulling Glühwein, 250 ml | De geur van glühwein, verrijkt met de aroma's van sinaasappelschillen, kruidnagel en kaneel
€ 20,60/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Riiffs Hulm: Pure parfum voor vrouwen, 100 ml
Riiffs Hulm: Pure parfum voor vrouwen, 100 ml
€ 292,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,26
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van 5 x Auto-geurverfrisser VIP-mix, luchtzuiveraar voor de woning, autoverfrisser, autoverfrisser, geurzak voor de auto, luchtverfrisser voor de woning, accessoires voor het interieur van de auto
5 x Auto-geurverfrisser VIP-mix, luchtzuiveraar voor de woning, autoverfrisser, autoverfrisser, geurzak voor de auto, luchtverfrisser voor de woning, accessoires voor het interieur van de auto
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van Essentiële olie voor aromadiffuser, "Aromatherapy Cool Mist Calm Mind", 17,4 ml
Essentiële olie voor aromadiffuser, "Aromatherapy Cool Mist Calm Mind", 17,4 ml
€ 26,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
€ 2.211,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
€ 65,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VINFER bloemengeur luchtverfrisser, 5 liter
VINFER bloemengeur luchtverfrisser, 5 liter
€ 3,98/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,88
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Lattafa Perfumes Khamrah luchtverfrisser, 300 ml spray
Lattafa Perfumes Khamrah luchtverfrisser, 300 ml spray
€ 55,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
€ 234,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Frida Lufterfrischer Raumspray 460 ml - Chill Out Raumduft
Frida Luchtverfrisser Roomspray 460 ml - Chill Out Geur
€ 8,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 3,99
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van Yodema Pour Homme: Geurende water parfum voor mannen, 100 ml
Yodema Pour Homme: Geurende water parfum voor mannen, 100 ml
€ 301,00/1l
€ 30,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Geurzakje: Het perfecte cadeau
Geurzakje: Het perfecte cadeau
€ 56,17/1l
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van NG PERFUMES NG Darkness, 100 ml
NG PERFUMES NG Darkness, 100 ml
€ 78,60/1l
€ 10,35
-24%
€ 7,86
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Set van 4 mini geurverwijderaars, 3,7 x 3,7 cm, met actieve kool, zelfklevend, effectief gedurende ongeveer 1 maand – geschikt voor koelkast, auto, kasten en schoenen
Set van 4 mini geurverwijderaars, 3,7 x 3,7 cm, met actieve kool, zelfklevend, effectief gedurende ongeveer 1 maand – geschikt voor koelkast, auto, kasten en schoenen
€ 12,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Rituals Sakura Mini geursticks, 70 ml
Rituals Sakura Mini geursticks, 70 ml
€ 306,00/1l
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ipuro IFC2265 ipuro Raumspray Cedar Wood fruchtig 120 ml, 1 St.
ipuro IFC2265 ipuro Raumspray Cedar Wood fruchtig 120 ml, 1 St.
€ 58,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Poo-Pourri Topilet Spray 6-Pack - Geurenmix 6 Pack
Poo-Pourri Topilet Spray 6-Pack - Geurenmix 6 Pack
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van 1.08 Ruimtemist in een elegante glazen fles - XXL verpakking, 800 ml - Geur: AMBER
1.08 Ruimtemist in een elegante glazen fles - XXL verpakking, 800 ml - Geur: AMBER
€ 34,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Lattafa Fakhar Gold Air Freshener 300 ml
Lattafa Fakhar Gold Air Freshener 300 ml
€ 50,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 2 stuks vloeibare meststof voor gazons, tuinen, binnenplaatsen en andere groene oppervlakken
2 stuks vloeibare meststof voor gazons, tuinen, binnenplaatsen en andere groene oppervlakken
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Convivium Paris Black Lemon, parfum extract voor dames en heren, 50 ml
Convivium Paris Black Lemon, parfum extract voor dames en heren, 50 ml
€ 480,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van 30 pleisters om mee te stoppen met roken, die de luchtwegen effectief ondersteunen, plantaardig, verminderen de behoefte en zijn plakstrips voor het stoppen met roken
30 pleisters om mee te stoppen met roken, die de luchtwegen effectief ondersteunen, plantaardig, verminderen de behoefte en zijn plakstrips voor het stoppen met roken
€ 2.100,00/1kg
€ 21,00
6% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van AXE Luchtverfrisser 3D Hangende Gel Alaska
AXE Luchtverfrisser 3D Hangende Gel Alaska
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,79
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: GUGITA

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Muschio Bianco geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 75,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 150,96/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance, kamerverfrisser, geur: Grapefruit (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance, kamerverfrisser, geur: Grapefruit (200 ml)
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg