Omgoods- Celrubber 300 mm B x 3 mm D x 2 m L - Zelfklevend - Schuimrubber - Afdichting - Geluidsisolatie - Schokbescherming - Antislip - Afdichtingsschuim

€ 37,95

€ 18,98 / 1m

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Solidchoice - Deurafdichting en Afdichtingstape - Schuimrubber voor Geluidsisolatie
Solidchoice - Deurafdichting en Afdichtingstape - Schuimrubber voor Geluidsisolatie
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Elzusha - Zelfklevende Schuimrubber Isolatietape 30mm x 6mm x 10m Zwart
Elzusha - Zelfklevende Schuimrubber Isolatietape 30mm x 6mm x 10m Zwart
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: LawnCommerce
Productafbeelding van Zelfklevende Deurrubber voor Geluidsisolatie, Set van 3 Rollen
Zelfklevende Deurrubber voor Geluidsisolatie, Set van 3 Rollen
€ 43,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambar
Productafbeelding van Zelfklevende rubberstrips, 100 mm breed, zwart
Zelfklevende rubberstrips, 100 mm breed, zwart
€ 37,99/1m
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: JGDeals
Productafbeelding van Neopreen rubberstrips en rubbermatten
Neopreen rubberstrips en rubbermatten
€ 49,45
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Waterdichte, geluidsabsorberende afdichting, zwart
Waterdichte, geluidsabsorberende afdichting, zwart
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Doucheafdichting, 100 cm, geschikt voor glasdikte van 6-8 mm - Transparant
Doucheafdichting, 100 cm, geschikt voor glasdikte van 6-8 mm - Transparant
€ 53,95/1m
€ 53,95
Verkoper: FLBcommerce
Productafbeelding van Compressietape 10/3, Grijs, 10 m, Zelfklevende Voegafdichting, Voor Binnen en Buiten
Compressietape 10/3, Grijs, 10 m, Zelfklevende Voegafdichting, Voor Binnen en Buiten
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kimuri
Productafbeelding van Compressietape 12,5 m, 20 mm breed, zelfklevend, vochtbestendig, voor binnen en buiten
Compressietape 12,5 m, 20 mm breed, zelfklevend, vochtbestendig, voor binnen en buiten
€ 40,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kimuri
Productafbeelding van Waterdichte afdichtingsmassa voor diverse toepassingen
Waterdichte afdichtingsmassa voor diverse toepassingen
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: JGDeals
Productafbeelding van Bitumen Flex Sealing Tape 300 mm voor Dakbedekking
Bitumen Flex Sealing Tape 300 mm voor Dakbedekking
€ 72,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Mutter, Hauptbild
Siliconen rubberen plaat, afdichtingsmateriaal, 250x250x3mm, hittebestendig, 2 stuks
€ 58,35
Verkoper: ZenithVibe
Productafbeelding van Dichtingsschroeven - Voor een luchtdichte afdichting - 4 stuks - Kunststof
Dichtingsschroeven - Voor een luchtdichte afdichting - 4 stuks - Kunststof
€ 3.631,82/1m
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van 1/4 Vezelafdichting 100 Stuks voor Sanitair
1/4 Vezelafdichting 100 Stuks voor Sanitair
€ 57,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Solidchoice - Transparante Waterdichte Sealant 10kg
Solidchoice - Transparante Waterdichte Sealant 10kg
€ 116,95
Verkoper: TotalShopper
Productafbeelding van HT-tape, zwart, voor isolatie en bescherming
HT-tape, zwart, voor isolatie en bescherming
€ 88,95
Verkoper: FLBcommerce
Productafbeelding van Anaërobe schroefdraadafdichting, 15 gram
Anaërobe schroefdraadafdichting, 15 gram
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: JGDeals
Productafbeelding van Siliconen afsluitdopsets, 60 stuks - voor afdichting
Siliconen afsluitdopsets, 60 stuks - voor afdichting
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Zwart PTFE-glasvezelweefsel - afdichting tot -196°C, 100 mm
Zwart PTFE-glasvezelweefsel - afdichting tot -196°C, 100 mm
€ 130,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Vierkante PVC-beschermdoppen voor stoelpoten, 36 stuks, zwart, 30 mm x 30 mm
Vierkante PVC-beschermdoppen voor stoelpoten, 36 stuks, zwart, 30 mm x 30 mm
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de veelzijdigheid van ons zelfklevende celrubber, ideaal voor het afdichten van deuren en ramen. Dit hoogwaardige schuimrubber van 300 mm breed en 2 m lang biedt optimale bescherming tegen wind en regen, waardoor je huis comfortabeler wordt. Met een dikte van 3 mm is het perfect voor zowel schok- als geluidsisolatie, wat het een uitstekende keuze maakt voor doe-het-zelf klussen.

Jouw voordelen:

  • Makkelijk aan te brengen dankzij de zelfklevende achterkant.
  • Efficiënte bescherming tegen weersinvloeden en tocht.
  • Verhoogt de geluidsisolatie voor een rustiger thuis.
  • Ideaal voor diverse DIY-projecten en klussen.

Optimale afdichting:

Het celrubber zorgt voor een strakke afdichting, waardoor er geen tocht of vocht binnenkomt. Dit is vooral handig in de wintermaanden of bij zware regenval.

Gebruiksgemak:

Met een lengte van 2 meter en een breedte van 300 mm is het eenvoudig op maat te snijden voor elke toepassing. Geen gedoe, gewoon plakken en genieten van de voordelen!

Verpakkingsinhoud:

  • 1 rol zelfklevend celrubber van 2 m

Belangrijkste specificaties:

  • Afmetingen: 300 mm (B) x 3 mm (D) x 2 m (L)
  • Kleur: zwart

Maak je huis comfortabeler en energiezuiniger met ons zelfklevend celrubber. Bestel vandaag nog!

Afmetingen
300 mm B x 3 mm D x 2 m L
Lengte
2 m
Kleur
Zwart
EAN
8721687156256
Fabrikant
Merkloos

Afmetingen
300 mm B x 3 mm D x 2 m L
Lengte
2 m
Kleur
Zwart
EAN
8721687156256
Fabrikant
Merkloos
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
€ 4,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 149,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
€ 2,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,90
Verkoper: bauschnell
Bestseller
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
€ 3,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,71
-€ 15,76
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
€ 1,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
€ 3,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
€ 2,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
€ 2,30/1l
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
€ 5,40/1kg
€ 80,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
€ 161,83/1kg
€ 48,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
€ 1,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
€ 48,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 43,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
€ 1.865,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,99
Verkoper: Trendhaus-Hamburg
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
€ 6,34/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 95,08
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
€ 64,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Netscroll
Productafbeelding van Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
€ 13,00/1kg
€ 111,62
-€ 46,63
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
€ 39,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,09
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
€ 123,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van MEM Bitumen voorstrijkmiddel, grondverf, 5 liter
MEM Bitumen voorstrijkmiddel, grondverf, 5 liter
€ 128,88/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
€ 221,65/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 68,71
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
€ 26,73/1kg
€ 2,94
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
€ 2,48/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
€ 42,57/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,00
-56%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer
Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer
€ 29,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: ecoformeurope
Productafbeelding van Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
€ 22,16/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
€ 81,80/1l
€ 24,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
€ 232,60/1kg
€ 13,64
-14%
€ 11,63
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
€ 1,13/1kg
€ 33,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
€ 0,92/1kg
€ 22,95
Verkoper: bauschnell

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.