4,2



Gebaseerd op 9 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Revell, lumineuze rode verf, zijde RAL 3026, 14 ml blik, rood, 1 stuk
€ 320,71/1l
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell Wit, zijde RAL 9010, 14 ml blikje, Wit, 1 stuk
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

32107 - Revell Email Color zwart, glanzend
€ 320,71/1l
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell, smaragdgroen, glanzend, RAL 6029, 14 ml blik, Groen, 1 stuk
€ 249,29/1l
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell Carmine red, mat RAL 3002 14 ml-tin, erven, 1 kus
€ 320,71/1l
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell verf voor modelbouw, nummer 330, zijdemat rood
€ 195,71/1kg
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

Vallejo 62.053, Zwart, Metallic, Spuitbus
€ 253,50/1l
€ 15,21
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi

REVELL Aluminium blikjes, metallic, 14 ml
€ 285,00/1l
€ 3,99
Verkoper: EpicScale

Vallejo 62.052, 60 ml, Metallic, Fles
€ 253,50/1l
€ 15,21
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi

Vallejo 62.048, zilver, acrylverf, vloeistof, 60 ml, 1 stuk
€ 253,50/1l
€ 15,21
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi

36190 - Revell Aqua Color, zilver, metallic
€ 213,89/1l
€ 3,85
Verkoper: EpicScale

Vallejo 69.059, 17 ml, Goud, Metallic, Fles
€ 289,41/1l
€ 5,84
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,92
Verkoper: POPventure

Revell 36169, 18 ml, Mat (glanzend)
€ 213,89/1l
€ 3,85
Verkoper: EpicScale

REVELL Aqua Aluminium, Metallic 0 0 0
€ 213,89/1l
€ 3,85
Verkoper: EpicScale

Vallejo 62.046, 60 ml, Blauw, Metallic, Fles
€ 253,50/1l
€ 15,21
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi

Ghiant PRC00933, Metallic, Zilver, Spuitverf, 150 ml, 1 stuk
€ 96,67/1l
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi

Vallejo 70.796, zilver, vloeistof, 35 ml, 1 stuk
€ 162,57/1l
€ 5,69
Verkoper: EpicScale

Vallejo 70.996, 17 ml, Goud, Metallic, Fles
€ 232,35/1l
€ 3,95
Verkoper: EpicScale

Vallejo VA77153, metallic verf, kleur: Keversgroen
€ 250,00/1l
€ 4,50
Verkoper: EpicScale

Vallejo VA77130, metallic basisverf - Ultramarijnblauw
€ 4,50
Verkoper: EpicScale
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Revell Color is een kunsthars-emaillelak die het oppervlak van plastic modellen niet aantast. Het wordt geleverd in de bekende Revell verfbus van 14 ml – herbruikbaar en geschikt voor langdurige opslag. Met Revell Color kunnen echter ook veel andere materialen worden geverfd. De dekkende emaillelakken – met uitzondering van signalekleuren – zijn onderling mengbaar en kunnen worden verdund met Revell Color Mix. Hierdoor kan de lak niet alleen met een kwast, maar ook met een spuitpistool worden aangebracht. Hier met 30% Colormix verdunner verdund. Let op: niet geschikt voor kinderen onder de 14 jaar
- Inhoud
- 14 ml
- Lengte
- 4 cm
- Kleur
- Blauw
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- Gewicht
- 0.025 kg
- Aanbevolen leeftijd
- vanaf 14 jaar
- EAN
- 420231350000042023135
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 32190
- Inhoud
- 14 ml
- Lengte
- 4 cm
- Kleur
- Blauw
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- Gewicht
- 0.025 kg
- Aanbevolen leeftijd
- vanaf 14 jaar
- EAN
- 420231350000042023135
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 32190
Waarschuwing
P102 Buiten het bereik van kinderen houden.
P405 Achter slot bewaren.
Veiligheidsinstructies
Waarschuwingen voor gevaar
H226 Ontvlambare vloeistof en damp.EUH205 Bevat epoxyverbindingen. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Gaat ook goed samen met

REVELL, grijs, satijnmat. 0 0 0
€ 320,71/1l
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

32191 - Revell: Kleureisen voor e-mail, metallic
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

32107 - Revell Email Color zwart, glanzend
€ 320,71/1l
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell spuitbus zwart, zijdemat 14 ml (32302)
€ 320,71/1l
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell spuitbus vuurrood, zijdeachtig (32330)
€ 320,71/1l
€ 6,99
-35%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell, aluminium blikjes, metaal (32199)
€ 320,71/1l
€ 6,99
-35%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

REVELL, houtbruin, satijnmat, 0 0 0
€ 249,29/1l
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell Red, transparante verf, 14 ml, rood, 1 stuk
€ 249,29/1l
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

36188 - Revell Aqua Color, oker, mat
€ 177,22/1l
€ 3,19
Verkoper: Limonds

32130 - Revell Emailverf, oranje, glanzend
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

Revell, roodbruin, mat, RAL 3009, 14 ml, bruin, 1 stuk
€ 249,29/1l
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell Transparante glanslak, 14 ml, blik, 1 stuk
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

Revell 36382, watergedragen verf, 18 ml, 1 stuk
€ 213,89/1l
€ 3,85
Verkoper: EpicScale

Revell spuitbus, oranje, transparant (32730)
€ 249,29/1l
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell, lichtgrijs, zijdeglans, RAL 7035, 14 ml blik, grijs, 1 stuk
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

32152 - Revell Emailverf, blauw, glanzend
€ 249,29/1l
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell Dark green, mat 14 ml-tin, Zelen, 1 kus
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

Revell Wit, zijde RAL 9010, 14 ml blikje, Wit, 1 stuk
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

32109 - Revell Emailverf, antraciet, mat
€ 320,71/1l
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell donkergrijs zijde RAL 7012, blikje van 14 ml, 1 stuk
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

Revell, lumineuze rode verf, zijde RAL 3026, 14 ml blik, rood, 1 stuk
€ 320,71/1l
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

32150 - Revell Emailverf, lichtblauw, glanzend
€ 320,71/1l
€ 6,99
-35%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Revell verf voor modelbouw, nummer 330, zijdemat rood
€ 195,71/1kg
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

Revell, witte verf in spuitbus, glanzend, 14 ml (32104)
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

32194 - Revell Emailverf, goud, metallic
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

Revell, Intense rood, glanzend, RAL 3000, 14 ml blik, Rood, 1 stuk
€ 195,71/1l
€ 2,74
Verkoper: EpicScale

Revell Verf, beige, satijnmat (32314)
€ 249,29/1l
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

SAMSUNG SM-A145RZKVEUB Galaxy A14 4G Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
€ 499,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics

Revell, olijnbruin, mat, RAL 7008, 14 ml blik, bruin, 1 stuk
€ 249,29/1l
€ 5,49
-36%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
33% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
33%56% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
56%11% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
11%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 11 februari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Snelle levering
Alles tip-top. Graag weer, goede prijs
Beoordeeld op 24 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Het artikel is in perfecte staat
Heel erg tevreden.
Beoordeeld op 11 februari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Geweldige kleur Geweldige aankoop
Ik ben zeer tevreden, bedankt daarvoor
Beoordeeld op 12 september 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Ik dacht dat het een grap was!!!
Ik wilde een kleine hoeveelheid kleur bestellen maar wat ik kreeg is grappig. Dit blikje is zo klein.
Beoordeeld op 11 januari 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 11 januari 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 11 januari 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 11 januari 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196A met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 214,99
Verkoper: WilTec

Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 202,59
-€ 4,60Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 197,99
Verkoper: WilTec

Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS189, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 154,99
Verkoper: WilTec

Wiltec beginnersset airbrush compressor AS186, inclusief 1 airbrushpistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 153,99
Verkoper: WilTec

Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS176, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 0,3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages, nagelkunst



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 130,99
Verkoper: WilTec

Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS18-2, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, inclusief drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 123,99
Verkoper: WilTec

Zeldzame, vintage Aladdin-lamp in de kleur "Magic Genie", een lichtgevende wenslamp, ideaal om te verzamelen (brons)
€ 23,00
Verkoper: Ladenza
€ 255,56/1kg

RVS - Klei - Gereedschap - Keramiekstudio - Verstuiver - Glazuur - Potten - Keramiek - Schilders - Spuitapparatuur (200 ml)
€ 26,00
Verkoper: Ladenza
€ 216,67/1kg

LED-penlamp, geel licht, concaaf hoofd, medische penlamp van aluminiumlegering met pupillenmaat, paars
€ 19,00
Verkoper: Ladenza
€ 633,33/1kg