Holteconservering, 500 ml

€ 26,90

€ 53,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober
Onze bestedeals
Anti-roest (holle ruimtes) & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Weleda, Borstmassageolie voor baby's, 50 ml
Weleda, Borstmassageolie voor baby's, 50 ml
€ 367,20/1l
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda 005120, Lichaam, Vaste zeep, Reinigend, Kamille, 100 g, 1 stuk
Weleda 005120, Lichaam, Vaste zeep, Reinigend, Kamille, 100 g, 1 stuk
€ 163,20/1kg
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Presto bescherming voor holtes / afdichting van holtes, 500 ml.
Presto bescherming voor holtes / afdichting van holtes, 500 ml.
€ 20,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,40
Verkoper: ZS2Radteile
Productafbeelding van Liqui Moly transparante bodemcoating | 1 liter | Carrosseriebescherming | Onderbodybescherming
Liqui Moly transparante bodemcoating | 1 liter | Carrosseriebescherming | Onderbodybescherming
€ 26,24/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Motorfietsreinigingsconcentraat, 1L
Motorfietsreinigingsconcentraat, 1L
€ 12,34
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van RS1 Waxpolijstspray, 500 ml
RS1 Waxpolijstspray, 500 ml
€ 14,59
Verkoper: FC-Moto
Productafbeelding van Luchtfilterregeneratievloeistof, fles 1 liter (AKC)
Luchtfilterregeneratievloeistof, fles 1 liter (AKC)
€ 37,68
Verkoper: Netmoto
Productafbeelding van OXFORD Reinigingsborstelset OX739, 0.592 kg
OXFORD Reinigingsborstelset OX739, 0.592 kg
€ 24,20
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Spray voor het opfrissen van helmen en schoenen. Inhoud: 400 ml
Spray voor het opfrissen van helmen en schoenen. Inhoud: 400 ml
€ 9,77
Verkoper: Netmoto
Productafbeelding van MANNOL Universele lijm 9922, blisterverpakking, tube van 3 ml
MANNOL Universele lijm 9922, blisterverpakking, tube van 3 ml
€ 3,71
Verkoper: Netmoto
Productafbeelding van Afwerkplamuur, 0,75 kg - NL-1122
Afwerkplamuur, 0,75 kg - NL-1122
€ 12,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Uni-Spachtel 0,75 Kg - Nl-1102
Uni-Spachtel 0,75 Kg - Nl-1102
€ 10,96/1kg
€ 8,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barú Warme chocoladedrank "Swirly" met chocoladefiguren
Barú Warme chocoladedrank "Swirly" met chocoladefiguren
€ 36,12/1kg
€ 9,50
-4%
€ 9,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nescafé Dolce Gusto Chococino, 8 porties
Nescafé Dolce Gusto Chococino, 8 porties
€ 46,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TASSIMO capsules, Cadbury warme chocolademelk, T-Discs, 5 x 8 porties, chocoladecapsules
TASSIMO capsules, Cadbury warme chocolademelk, T-Discs, 5 x 8 porties, chocoladecapsules
€ 58,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 69,88
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mars Hot Chocolate capsules, 8 stuks à 17g, compatibel met Dolce Gusto, totaal gewicht: 136g
Mars Hot Chocolate capsules, 8 stuks à 17g, compatibel met Dolce Gusto, totaal gewicht: 136g
€ 71,05/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,73
-4%
€ 12,22
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Honingazijn, 250 ml
Honingazijn, 250 ml
€ 33,72/1l
€ 8,43
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van CX80 sticker- en lijmverwijderaar, 500 ml
CX80 sticker- en lijmverwijderaar, 500 ml
€ 38,10
-67%
€ 12,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AUTOLAND 126130499 Bandenreiniger, schuim, 400 ml, spuitbus
AUTOLAND 126130499 Bandenreiniger, schuim, 400 ml, spuitbus
€ 16,28
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Gouddas-bartscharrel
Gouddas-bartscharrel
€ 28,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

NIGRIN Hohlruimtebeschermer is een duurzame, elastische speciale combinatie van wassen en kruipmiddelen.
Daardoor is het ideaal geschikt voor de bescherming van voertuigholruimtes tegen roest, bijvoorbeeld in deuren, spatborden en achterkleppen.
NIGRIN Hohlruimtebeschermer verdrijft vocht en stopt eventueel aanwezige roest.
Dankzij zijn uitstekende kruipvermogen en speciale druppelspuitkop bereikt het ook moeilijk bereikbare onderdelen van het voertuig en verzegelt deze permanent.
Hierdoor zorgt NIGRIN Hohlruimtebeschermer op duurzame wijze voor het behoud van de waarde van uw voertuig.

Met druppelspuitkop voor moeilijk bereikbare gebieden
Beschermt voertuigholruimtes tegen roest, bijvoorbeeld in deuren, spatborden, achterkleppen:
Verdrijft vocht en stopt bestaande roest
Heeft een uitstekend kruipvermogen
Vormt een duurzaam, elastische wasbescherming
Verzegelt permanent moeilijk bereikbare voertuigon delen

Toepassing:
De bus goed schudden voor gebruik.
Injecteer de druppelaar in de holruimtes, bijvoorbeeld in deuren, dorpels, balken, naden en verstevigingen, evenals in de motorkap en achterklep, en spuit de beschermer in.
Na gebruik de spuitkop leegspuiten (om herbruikbaarheid te garanderen).
Let op: Verwerken bij minimaal 15°C.
Herhaal de toepassing elke 36 maanden.
Afvalverwerking: Breng dit product en de verpakking naar een inzamelpunt voor gevaarlijke stoffen. Alleen volledig lege busjes mogen worden afgegeven bij de recycling.

Inhoud: 500 ml
Dosering: Spraybus


Let op:
Waarschuwing:
GEVAAR
Gevarenindicaties:
H222 Zeer ontvlambaar aerosol.
H229 Verpakking is onder druk: kan barsten bij verhitting.
H304 Kan dodelijk zijn bij inslikken en/of bij binnendringen in de luchtwegen.
H315 Veroorzaakt huidirritatie.
H319 Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
H336 Kan slaperigheid of duizeligheid veroorzaken.
H411 Schadelijk voor waterorganismen, met langdurige gevolgen.
Veiligheidsvoorschriften:
P101 Bij het inwinnen van medisch advies, verpakking of etiket bij de hand houden.
P102 Buiten het bereik van kinderen houden.
P210 n in een goed gesloten verpakking, beschermd tegen hitte, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
P211 Niet in de buurt van open vuur of andere ontstekingsbronnen spuiten.
P251 Niet doorboren of verbranden, zelfs niet na gebruik.
P261 Damp en nevel niet inademen.
P271 Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken.
P273 Vermijd vrijkomen in het milieu.
P280 Draag beschermende handschoenen, oogbescherming en gezichtsbescherming.
P305 + P351 + P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: Spoel grondig met water gedurende enkele minuten. Verwijder contactlenzen, indien aanwezig en gemakkelijk te doen. Blijf spoelen.
P312 Bij onwelbevinden: een antigifcentrum of arts raadplegen.
P405 n in een afgesloten verpakking.
P410 + P412 Beschermen tegen direct zonlicht en niet blootstellen aan temperaturen boven 50 °C / 122 °F.
P501 Inhoud/verpakking afgeven bij een daarvoor bestemde inzamelings- of afvalverwerkingsinstantie.
Let op: Kan allergische reacties veroorzaken.

Fabrikant
Inhoud
0.5 l
Gewicht
0.5 kg
EAN
4008153740657
MPN (Manufacturer Part Number)
74065

Fabrikant
Inhoud
0.5 l
Gewicht
0.5 kg
EAN
4008153740657
MPN (Manufacturer Part Number)
74065
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ArmaFlex HOME 19mm zelfklevend (6m²) – Geurarme rubberschuim isolatie voor camper, van & huis – Armacell isolatieplaat
ArmaFlex HOME 19mm zelfklevend (6m²) – Geurarme rubberschuim isolatie voor camper, van & huis – Armacell isolatieplaat
€ 14,33/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
Productafbeelding van Carrosserie-reparatieset, 4-delig
Carrosserie-reparatieset, 4-delig
€ 387,58/1kg
€ 28,01
-54%
€ 12,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOKA
Productafbeelding van ULTRAMENT Power Dicht, zwart, 8 liter
ULTRAMENT Power Dicht, zwart, 8 liter
€ 5,49/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 43,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Wiltec MIG-lassapparaat, IGBT-inverter, geschikt voor MIG/MMA-lassen, geschikt voor zowel lasdraad als elektroden, elektrodelassapparaat
Wiltec MIG-lassapparaat, IGBT-inverter, geschikt voor MIG/MMA-lassen, geschikt voor zowel lasdraad als elektroden, elektrodelassapparaat
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 141,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van MONZANA® Elektrische oliepomp, 12V, 80 Watt, 5 liter/minuut. Oliepomp, afzuigpomp, pomp, dieselpomp, olieverversingspomp, brandstofpomp voor auto, motorfiets, voertuigen
MONZANA® Elektrische oliepomp, 12V, 80 Watt, 5 liter/minuut. Oliepomp, afzuigpomp, pomp, dieselpomp, olieverversingspomp, brandstofpomp voor auto, motorfiets, voertuigen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 29,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Infraroodverwarming, thermostaat, paneelverwarming, infraroodradiator, 430W elektrische verwarming met afbeelding van een open haard
Infraroodverwarming, thermostaat, paneelverwarming, infraroodradiator, 430W elektrische verwarming met afbeelding van een open haard
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 83,45
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Makita E-08713 Gereedschapset, 120-delig, MAKPAC
Makita E-08713 Gereedschapset, 120-delig, MAKPAC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 94,33
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van BIODUR Hittebestendige Siliconen Spuitverf - Zwart - 400ml - Tot 600°C - Anti-roest - Weersbestendig - Binnen/Buiten
BIODUR Hittebestendige Siliconen Spuitverf - Zwart - 400ml - Tot 600°C - Anti-roest - Weersbestendig - Binnen/Buiten
€ 55,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,35
Gratis bezorging
Verkoper: BYDOOBV
Productafbeelding van FOSFORZUUR 25% – 2 liter, Nuvio, voorkomt roest
FOSFORZUUR 25% – 2 liter, Nuvio, voorkomt roest
€ 9,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,75
Gratis bezorging
Verkoper: FonderhillSp
Productafbeelding van Philips Čirá gloeilamp met een traditioneel uiterlijk, 100 W, A60, E27, 7,3 W, 100 W (equivalent), E27, 1535 lm, 50.000 uur, Warm wit
Philips Čirá gloeilamp met een traditioneel uiterlijk, 100 W, A60, E27, 7,3 W, 100 W (equivalent), E27, 1535 lm, 50.000 uur, Warm wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Liqui Moly Remmen-antiquiekgel, 100 gram
Liqui Moly Remmen-antiquiekgel, 100 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,86
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Autoradio met scherm Bluetooth-radio USB SD-sleuf Auto MP3/WMA/WAV AC9900
Autoradio met scherm Bluetooth-radio USB SD-sleuf Auto MP3/WMA/WAV AC9900
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 53,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van 2x beschermfolie van gehard glas voor iPhone 12 / iPhone 12 Pro, AVANA, displaybescherming, 9H gehard glas, transparant
2x beschermfolie van gehard glas voor iPhone 12 / iPhone 12 Pro, AVANA, displaybescherming, 9H gehard glas, transparant
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 9,95
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van Wiltec ontluchtingsapparaat voor remmen, 3 liter + 1 liter, remontluchter met opvangreservoir, geschikt voor het vervangen van remvloeistof en het ontluchten van remmen
Wiltec ontluchtingsapparaat voor remmen, 3 liter + 1 liter, remontluchter met opvangreservoir, geschikt voor het vervangen van remvloeistof en het ontluchten van remmen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van CCLIFE 14-delige set: lagertrekker, polradtrekker, scheidingsmes, lagertrekker, gereedschap, 30-70mm
CCLIFE 14-delige set: lagertrekker, polradtrekker, scheidingsmes, lagertrekker, gereedschap, 30-70mm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 86,94
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 4 stuks beugel voor zonnemodules tot 118 cm, bevestigingssysteem voor het monteren van zonnepanelen op een balkoninstallatie
4 stuks beugel voor zonnemodules tot 118 cm, bevestigingssysteem voor het monteren van zonnepanelen op een balkoninstallatie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 71,48
-9%
€ 64,98
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Presto bescherming voor holtes / afdichting van holtes, 500 ml.
Presto bescherming voor holtes / afdichting van holtes, 500 ml.
€ 20,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,40
Verkoper: ZS2Radteile
Productafbeelding van Liqui Moly transparante bodemcoating | 1 liter | Carrosseriebescherming | Onderbodybescherming
Liqui Moly transparante bodemcoating | 1 liter | Carrosseriebescherming | Onderbodybescherming
€ 26,24/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Liqui Moly transparante bodemcoating | 500 ml | Carrosseriebescherming | Onderkant
Liqui Moly transparante bodemcoating | 500 ml | Carrosseriebescherming | Onderkant
€ 45,28/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,90
-12%
€ 22,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van HITWAY Elektrische fiets, 28 inch, e-bike, pedelec, 36V/13Ah, 468 Wh, mountainbike, 7 versnellingen, 25 km/u, achtermotor, kettingversnelling, LCD-display, elektrische stadsfiets voor dames en heren
HITWAY Elektrische fiets, 28 inch, e-bike, pedelec, 36V/13Ah, 468 Wh, mountainbike, 7 versnellingen, 25 km/u, achtermotor, kettingversnelling, LCD-display, elektrische stadsfiets voor dames en heren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 939,99
Gratis bezorging
Verkoper: INSELIFEDE
Productafbeelding van Liqui Moly Holteafdichter, lichtbruin | 500 ml | Carrosseriebescherming | Onderbodybescherming
Liqui Moly Holteafdichter, lichtbruin | 500 ml | Carrosseriebescherming | Onderbodybescherming
€ 46,02/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,01
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kat Cat-Liquid snack zalm & omega 6 stuks Gebr. de Boon Vitakraft
Kat Cat-Liquid snack zalm & omega 6 stuks Gebr. de Boon Vitakraft
€ 123,17/1kg
€ 14,78
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van GARDENA 05560-20 GARDENA Waschbürste für Gartenschlauch
GARDENA 05560-20 GARDENA Waschbürste für Gartenschlauch
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,16
-6%
€ 40,55
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Hankook zomerband Kinergy Eco 2 K435 (maat 15)
Hankook zomerband Kinergy Eco 2 K435 (maat 15)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 92,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van LIQUI MOLY 6208 Spuitmondstuk voor holle ruimte coating
LIQUI MOLY 6208 Spuitmondstuk voor holle ruimte coating
€ 14,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van swirl 4006508205851, stofzuigerzak type Y 298, met MicroporPlus-filter
swirl 4006508205851, stofzuigerzak type Y 298, met MicroporPlus-filter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 19,86
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 27 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Cavity conserveringsmiddel is prima
Beoordeeld op 6 september 2026 op
Geverifieerde aankoop