Marabu 0406 04 013, Window Color, fun&fancy, oranje, 80 ml

€ 6,43

€ 80,38 / 1l

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Window Color & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Marabu 0406 04 073 Window Color fun&fancy, omranding zwart, 80 ml
Marabu 0406 04 073 Window Color fun&fancy, omranding zwart, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Vensterverf, Set XXL
KREUL Vensterverf, Set XXL
€ 74,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 53,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 0406 04 019 Window Color fun&fancy, geel, 80 ml (verpakking)
Marabu 0406 04 019 Window Color fun&fancy, geel, 80 ml (verpakking)
€ 80,38/1l
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 406000013909 Marabu Window Color Fun and Fancy "Lenteontwaking"
Marabu 406000013909 Marabu Window Color Fun and Fancy "Lenteontwaking"
€ 203,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 56,96
-46%
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 406000000126 Marabu Window Color Set "LAMA", 10 x 25 ml
Marabu 406000000126 Marabu Window Color Set "LAMA", 10 x 25 ml
€ 85,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Marabu 306000000004 Marabu KiDS Window Color-set "Dino's", 6 x 25 ml
Marabu 306000000004 Marabu KiDS Window Color-set "Dino's", 6 x 25 ml
€ 654,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
€ 654,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Marabu 12320016885, Vloeibare acrylverfmedium, 750 ml
Marabu 12320016885, Vloeibare acrylverfmedium, 750 ml
€ 45,91/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 0306000000006 Marabu KiDS Window Color-set "Boerderij", 6 x 25 ml
Marabu 0306000000006 Marabu KiDS Window Color-set "Boerderij", 6 x 25 ml
€ 38,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1401 05 053 Decormatt Acrylverf, donkerblauw 053, 50 ml
Marabu 1401 05 053 Decormatt Acrylverf, donkerblauw 053, 50 ml
€ 432,40/1l
€ 32,42
-33%
€ 21,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ViVA DECOR Window Color, 80 ml, azuurblauw
ViVA DECOR Window Color, 80 ml, azuurblauw
€ 88,78/1l
€ 9,99
-20%
€ 7,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Marabu 0306000000007 Marabu KiDS Window Color-set "Ponyboerderij", 6 x 25 ml
Marabu 0306000000007 Marabu KiDS Window Color-set "Ponyboerderij", 6 x 25 ml
€ 32,36
-5%
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van AK Interactive QUICK GEN - Gele pigmentverf
AK Interactive QUICK GEN - Gele pigmentverf
€ 19,66
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van C. KREUL Hobby Line Window Color C 2
C. KREUL Hobby Line Window Color C 2
€ 42,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 03060000010 Marabu KiDS Window Color-set "Boerderij", 6 x 80 ml
Marabu 03060000010 Marabu KiDS Window Color-set "Boerderij", 6 x 80 ml
€ 77,83/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Window Color Pen "MUCKI", donkerbruin, 29 ml
KREUL Window Color Pen "MUCKI", donkerbruin, 29 ml
€ 123,00/1l
€ 3,69
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1305 39 038, Easy Marble, Rubinrood, 15 ml
Marabu 1305 39 038, Easy Marble, Rubinrood, 15 ml
€ 315,33/1l
€ 4,73
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Glasverf 5+1 22ml
Glasverf 5+1 22ml
€ 59,30/1kg
€ 11,86
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Marabu Candle-Liner, turquoise, watergedragen verf, vloeibaar, 25 ml, 1 stuk
Marabu Candle-Liner, turquoise, watergedragen verf, vloeibaar, 25 ml, 1 stuk
€ 556,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL 16292 KREUL Verf voor glas en porselein, transparant, oranje, 20 ml
KREUL 16292 KREUL Verf voor glas en porselein, transparant, oranje, 20 ml
€ 234,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,69
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Het leven wordt kleurrijker - met fun&fancy raamverf. Niet alleen decoratief aan het raam: met Marabu fun&fancy kunt u prachtige motieven aanbrengen op ramen, glas, spiegels, porselein, tegels en andere gladde oppervlakken.
  • Levendige, kleurrijke kleuren, mooie motiefvoorbeelden en diverse technieken laten uw fantasie de vrije loop.
  • Of het nu in de keuken, kinderkamer of badkamer is, maak uw leven kleurrijker.
  • En dat is heel eenvoudig: in plaats van met een kwast, brengt u de verf direct uit de verfspuit aan.
  • Met de verschillende opzetstukken van de Marabu verfspuit kunt u eenvoudig contouren natekenen.
  • Na het drogen stralen de aanvankelijk melkachtige kleuren transparant en glanzend.
  • De transparante afbeeldingen zijn verwijderbaar en kunnen op elk moment opnieuw worden aangebracht.
  • Marabu Window Color fun&fancy op waterbasis is leuk voor in de kinderopvang, school en tijdens de vrije tijd.
  • De eenvoudige toepassing garandeert geweldige resultaten: schilderen, verwijderen, klaar.


 

Window Color "fun & fancy", 80 ml

  • Afwasbare, transparante verf
  • Op waterbasis
  • Zeer glanzend
  • Heldere kleuren
  • De zachte fles met fijne punt garandeert een prettige verwerking
  • Zeer eenvoudig in gebruik: schilderen, verwijderen, klaar!
  • Tijdens het schilderen ziet "fun & fancy" er melkachtig uit, na het drogen zijn de transparante kleuren intens en levendig.

Let op - Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar - kleine onderdelen die in de keel kunnen komen!

 

Voorbeelden van gebruik:

  • Voor het decoreren van ramen, spiegels, glas, porselein, tegels en vele andere gladde oppervlakken.

 

Geschikt voor:

  • Kinderopvang
  • Scholen
Inhoud
80 ml
Kleur
Zwart
Oranje
Wit
Geel
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4007751068132
MPN (Manufacturer Part Number)
04060004013

Inhoud
80 ml
Kleur
Zwart
Oranje
Wit
Geel
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4007751068132
MPN (Manufacturer Part Number)
04060004013
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Marabu 0406 04 047 Window Color fun&fancy, lichtbruin, 80 ml (verpakking)
Marabu 0406 04 047 Window Color fun&fancy, lichtbruin, 80 ml (verpakking)
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 073 Window Color fun&fancy, omranding zwart, 80 ml
Marabu 0406 04 073 Window Color fun&fancy, omranding zwart, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 062 Window Color fun&fancy, lichtgroen 062, 80 ml
Marabu 0406 04 062 Window Color fun&fancy, lichtgroen 062, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 031 Window Color fun&fancy, Kersrood 031, 80 ml
Marabu 0406 04 031 Window Color fun&fancy, Kersrood 031, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 070 Window Color fun&fancy, wit, 80 ml
Marabu 0406 04 070 Window Color fun&fancy, wit, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 019 Window Color fun&fancy, geel, 80 ml (verpakking)
Marabu 0406 04 019 Window Color fun&fancy, geel, 80 ml (verpakking)
€ 80,38/1l
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 173, Window Color fun&fancy, zwart, 173, 80 ml
Marabu 0406 04 173, Window Color fun&fancy, zwart, 173, 80 ml
€ 80,38/1l
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 038 Window Color fun&fancy, robijnrood 038, 80 ml
Marabu 0406 04 038 Window Color fun&fancy, robijnrood 038, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 067 Window Color fun&fancy, frisgroen 067, 80 ml
Marabu 0406 04 067 Window Color fun&fancy, frisgroen 067, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 095 Window Color fun&fancy, azuurblauw 095, 80 ml
Marabu 0406 04 095 Window Color fun&fancy, azuurblauw 095, 80 ml
€ 80,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 101 Window Color fun&fancy, kristalhelder 101, 80 ml
Marabu 0406 04 101 Window Color fun&fancy, kristalhelder 101, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Vensterverf, Set XXL
KREUL Vensterverf, Set XXL
€ 74,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 53,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 0406 04 055 Window Color fun&fancy, Ultramarijnblauw 055, 80 ml
Marabu 0406 04 055 Window Color fun&fancy, Ultramarijnblauw 055, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Window Color Pen "MUCKI", set van 7 stuks
KREUL Window Color Pen "MUCKI", set van 7 stuks
€ 101,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 0406 04 005 Window Color fun&fancy, frambozenkleur, 80 ml
Marabu 0406 04 005 Window Color fun&fancy, frambozenkleur, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Vensterkleur Glas Design Glitzerwereld
Vensterkleur Glas Design Glitzerwereld
€ 92,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 44,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
€ 75,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,07
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 251 Window Color fun&fancy Violet, 80 ml (verpakking)
Marabu 0406 04 251 Window Color fun&fancy Violet, 80 ml (verpakking)
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Einhell Power X-Change accu-grasmaaier en -snoeischarenset GE-CG 18 Li-Solo
Einhell Power X-Change accu-grasmaaier en -snoeischarenset GE-CG 18 Li-Solo
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 76,96
-11%
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wandlamp Platon metaalgrijs
Wandlamp Platon metaalgrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 74,40
-42%
€ 42,59
Verkoper: Feim-SK
Productafbeelding van 1.09 Set van 3 LED-kaarsen voor buiten, met timerfunctie
1.09 Set van 3 LED-kaarsen voor buiten, met timerfunctie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 146
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van KREUL 42723 - Window Color zwart, 80 ml, verf voor ramen, op waterbasis, met een gestructureerd oppervlak, geschikt voor glas, spiegels, tegels en andere gladde oppervlakken
KREUL 42723 - Window Color zwart, 80 ml, verf voor ramen, op waterbasis, met een gestructureerd oppervlak, geschikt voor glas, spiegels, tegels en andere gladde oppervlakken
€ 263,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 406000000128 Marabu Garden Fenstermalfarben farbsortiert 10x 25,0 ml
Marabu 406000000128 Marabu Garden Fenstermalfarben farbsortiert 10x 25,0 ml
€ 84,84/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,26
-4%
€ 21,21
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Aircast Hallux Valgus orthese, maat M, wit, 1 stuk
Aircast Hallux Valgus orthese, maat M, wit, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
€ 654,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Samsung GP-PTU021SOAWQ, Geschikt voor binnengebruik, Airconditioning, 9 V, 3 A, Wit
Samsung GP-PTU021SOAWQ, Geschikt voor binnengebruik, Airconditioning, 9 V, 3 A, Wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 154
€ 16,94
Verkoper: PolisElectro

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 3 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop