Marabu 0406 04 031 Window Color fun&fancy, Kersrood 031, 80 ml

€ 6,43

€ 80,38 / 1l

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Window Color & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Marabu 0406 04 013, Window Color, fun&fancy, oranje, 80 ml
Marabu 0406 04 013, Window Color, fun&fancy, oranje, 80 ml
€ 80,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Vensterverf, Set XXL
KREUL Vensterverf, Set XXL
€ 74,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 53,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 0406 04 019 Window Color fun&fancy, geel, 80 ml (verpakking)
Marabu 0406 04 019 Window Color fun&fancy, geel, 80 ml (verpakking)
€ 80,38/1l
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 406000013909 Marabu Window Color Fun and Fancy "Lenteontwaking"
Marabu 406000013909 Marabu Window Color Fun and Fancy "Lenteontwaking"
€ 203,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 56,96
-46%
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 406000000126 Marabu Window Color Set "LAMA", 10 x 25 ml
Marabu 406000000126 Marabu Window Color Set "LAMA", 10 x 25 ml
€ 85,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
€ 654,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Marabu 306000000100 Marabu KiDS Window Color, set van 10, in verschillende kleuren
Marabu 306000000100 Marabu KiDS Window Color, set van 10, in verschillende kleuren
€ 51,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,48
-4%
€ 21,37
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Marabu 0306000000102 Marabu KiDS Window Color-set "Glitterfee", 10 x 25 ml
Marabu 0306000000102 Marabu KiDS Window Color-set "Glitterfee", 10 x 25 ml
€ 65,64
-44%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 0306000000007 Marabu KiDS Window Color-set "Ponyboerderij", 6 x 25 ml
Marabu 0306000000007 Marabu KiDS Window Color-set "Ponyboerderij", 6 x 25 ml
€ 32,36
-5%
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 12320016885, Vloeibare acrylverfmedium, 750 ml
Marabu 12320016885, Vloeibare acrylverfmedium, 750 ml
€ 45,91/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ViVA DECOR Window Color, 80 ml, azuurblauw
ViVA DECOR Window Color, 80 ml, azuurblauw
€ 88,78/1l
€ 9,99
-20%
€ 7,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van KREUL Window Color Pen "MUCKI", donkerbruin, 29 ml
KREUL Window Color Pen "MUCKI", donkerbruin, 29 ml
€ 123,00/1l
€ 3,69
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van C. KREUL Hobby Line Window Color C 2
C. KREUL Hobby Line Window Color C 2
€ 42,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1401 05 231 Decormatt Acrylverf, Kleur: Wildroos 231, 50 ml
Marabu 1401 05 231 Decormatt Acrylverf, Kleur: Wildroos 231, 50 ml
€ 432,40/1l
€ 32,42
-33%
€ 21,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 03060000010 Marabu KiDS Window Color-set "Boerderij", 6 x 80 ml
Marabu 03060000010 Marabu KiDS Window Color-set "Boerderij", 6 x 80 ml
€ 77,83/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Glasverf 5+1 22ml
Glasverf 5+1 22ml
€ 59,30/1kg
€ 11,86
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KREUL 42853 KREUL Window Color "Hallo Winter", Set
KREUL 42853 KREUL Window Color "Hallo Winter", Set
€ 512,25/1l
€ 40,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1305 39 038, Easy Marble, Rubinrood, 15 ml
Marabu 1305 39 038, Easy Marble, Rubinrood, 15 ml
€ 315,33/1l
€ 4,73
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Window Color fun & fancy, Lama, transparante verf op waterbasis, voor gladde oppervlakken
Window Color fun & fancy, Lama, transparante verf op waterbasis, voor gladde oppervlakken
€ 1.678,00/1l
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van AK Interactive QUICK GEN - Gele pigmentverf
AK Interactive QUICK GEN - Gele pigmentverf
€ 19,66
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Marabu Window Color "fun & fancy", 80 ml, kersenrood

Afwasbare, transparante verf, op waterbasis, hoogglanzend,
levendige kleuren
(040604031)


Window Color "fun & fancy", 80 ml
- Afwasbare, transparante verf
- Op waterbasis
- Hoogglanzend
- Levendige kleuren
- De zachte verfbeeker met fijne punt garandeert een prettige verwerking.
- Zeer eenvoudig in gebruik: schilderen, verwijderen, klaar!
- Tijdens het schilderen ziet "fun & fancy" er melkachtig uit, na het drogen zijn de transparante kleuren intens en helder.
- Let op - Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar - kleine onderdelen die ingeslikt kunnen worden!

Voorbeelden van gebruik:

  • Voor het decoreren van ramen, spiegels, glas, porselein, tegels en vele andere gladde oppervlakken.


Geschikt voor:

  • Kinderopvang
  • Scholen




Verwerkingsinstructies:

    • Leg het gewenste ontwerp onder een transparant plastic folie (bijv. een doorzichtige folie van PP of PE) of een glazen plaat en teken de contouren met de "fun & fancy" contouroverf direct uit de verfbeeker.

    • Na 1-2 uur zijn de contouren droog en kunnen ze worden ingekleurd met "fun&fancy". Breng de verf direct uit de verfbeeker royaal aan tot aan de contouren.

    • Na ongeveer 24 uur kan het droge beeld eenvoudig van de folie worden verwijderd en op een andere plaats (bijv. op het raam) worden aangebracht door het licht aan te drukken. Klaar! Het aanbrengen en verwijderen van het transparante beeld kan meerdere keren worden herhaald.

Maak het leven kleurrijker - met fun&fancy Window Color
Niet alleen decoratief op het raam: met Marabu fun&fancy kunt u prachtige motieven aanbrengen op ramen, glas, spiegels, porselein, tegels en andere gladde oppervlakken. Helder gekleurde verf, mooie ontwerpvoorbeelden en diverse technieken laten uw fantasie de vrije loop. Of het nu in de keuken, kinderkamer of badkamer is - maak uw leven kleurrijker!
En dat is heel eenvoudig: in plaats van met een kwast, brengt u de verf direct aan uit de verfbeeker. Met verschillende opzetstukken van de Marabu verfpunten kunnen contouren gemakkelijk worden getraceerd. Na het drogen glanzen de kleuren, die in eerste instantie melkachtig waren, transparant en glanzend.
De transparante beelden zijn verwijderbaar en kunnen op elk moment opnieuw worden aangebracht.
Marabu Window Color fun&fancy op waterbasis is leuk voor in de kinderopvang, op school en in de vrije tijd. De zeer eenvoudige toepassing garandeert geweldige resultaten: schilderen, verwijderen, klaar!
Inhoud
80 ml
Kleur
Zwart
Rood
Wit
Geel
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4007751068170
MPN (Manufacturer Part Number)
04060004031

Inhoud
80 ml
Kleur
Zwart
Rood
Wit
Geel
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4007751068170
MPN (Manufacturer Part Number)
04060004031
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Marabu 0406 04 073 Window Color fun&fancy, omranding zwart, 80 ml
Marabu 0406 04 073 Window Color fun&fancy, omranding zwart, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 013, Window Color, fun&fancy, oranje, 80 ml
Marabu 0406 04 013, Window Color, fun&fancy, oranje, 80 ml
€ 80,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 047 Window Color fun&fancy, lichtbruin, 80 ml (verpakking)
Marabu 0406 04 047 Window Color fun&fancy, lichtbruin, 80 ml (verpakking)
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 062 Window Color fun&fancy, lichtgroen 062, 80 ml
Marabu 0406 04 062 Window Color fun&fancy, lichtgroen 062, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 070 Window Color fun&fancy, wit, 80 ml
Marabu 0406 04 070 Window Color fun&fancy, wit, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 038 Window Color fun&fancy, robijnrood 038, 80 ml
Marabu 0406 04 038 Window Color fun&fancy, robijnrood 038, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 095 Window Color fun&fancy, azuurblauw 095, 80 ml
Marabu 0406 04 095 Window Color fun&fancy, azuurblauw 095, 80 ml
€ 80,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 055 Window Color fun&fancy, Ultramarijnblauw 055, 80 ml
Marabu 0406 04 055 Window Color fun&fancy, Ultramarijnblauw 055, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 019 Window Color fun&fancy, geel, 80 ml (verpakking)
Marabu 0406 04 019 Window Color fun&fancy, geel, 80 ml (verpakking)
€ 80,38/1l
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 101 Window Color fun&fancy, kristalhelder 101, 80 ml
Marabu 0406 04 101 Window Color fun&fancy, kristalhelder 101, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 0406 04 173, Window Color fun&fancy, zwart, 173, 80 ml
Marabu 0406 04 173, Window Color fun&fancy, zwart, 173, 80 ml
€ 80,38/1l
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Vensterverf, Set XXL
KREUL Vensterverf, Set XXL
€ 74,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 53,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 0406 04 067 Window Color fun&fancy, frisgroen 067, 80 ml
Marabu 0406 04 067 Window Color fun&fancy, frisgroen 067, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Vensterkleur Glas Design Glitzerwereld
Vensterkleur Glas Design Glitzerwereld
€ 92,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 44,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 0406 04 251 Window Color fun&fancy Violet, 80 ml (verpakking)
Marabu 0406 04 251 Window Color fun&fancy Violet, 80 ml (verpakking)
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Window Color Pen "MUCKI", set van 7 stuks
KREUL Window Color Pen "MUCKI", set van 7 stuks
€ 101,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 0406 04 005 Window Color fun&fancy, frambozenkleur, 80 ml
Marabu 0406 04 005 Window Color fun&fancy, frambozenkleur, 80 ml
€ 80,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,43
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
€ 75,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,07
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 406000000128 Marabu Garden Fenstermalfarben farbsortiert 10x 25,0 ml
Marabu 406000000128 Marabu Garden Fenstermalfarben farbsortiert 10x 25,0 ml
€ 84,84/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,26
-4%
€ 21,21
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Hailo 3666191 - AS Terzett - 15 liter / 7 liter / 7 liter - Donkergrijze afvalbak/prullenbak
Hailo 3666191 - AS Terzett - 15 liter / 7 liter / 7 liter - Donkergrijze afvalbak/prullenbak
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 149,94
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
€ 654,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,37
Verkoper: Di-Life

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 9 beoordelingen
Beoordeeld op 30 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kleur
Beoordeeld op 28 april 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering
Beoordeeld op 19 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 6 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 september 2026 op
Geverifieerde aankoop