Einstreu JRS Chipsi, super, 3,4 kg

€ 6,14

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Overige producten voor kleine huisdieren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
€ 0,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 100
100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Einstreu Chipsi Classic, kattenbakvulling, 500 liter
Einstreu Chipsi Classic, kattenbakvulling, 500 liter
€ 1,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,95
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nagerstreu JRS Chipsi Super, 24 kg
Nagerstreu JRS Chipsi Super, 24 kg
€ 1,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 100
100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,98
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 100
100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,28
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Chipsi Extra XXL, houtkrullen van beuken, 15 kg
Chipsi Extra XXL, houtkrullen van beuken, 15 kg
€ 1,76/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,35
-6%
€ 26,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nobby 81103, Konijn, Beige, Hennep, 1 stuk, 120 mm, 50 mm
Nobby 81103, Konijn, Beige, Hennep, 1 stuk, 120 mm, 50 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nageleegtapijt van 100% hennep, afmetingen 40x25x1 cm
Nageleegtapijt van 100% hennep, afmetingen 40x25x1 cm
€ 47,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
€ 5,71/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 100
100
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,10
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van 100
100
€ 42,40/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,48
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Rettenmaier 29781 Nager Einstreu Carefresh Natural, (10 liter tot 14 liter inhoud)
Rettenmaier 29781 Nager Einstreu Carefresh Natural, (10 liter tot 14 liter inhoud)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Trixie Natural Living Brug, 22 x 10 cm
Trixie Natural Living Brug, 22 x 10 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,98
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Trixie Natural Living Brug, 28 x 17 cm
Trixie Natural Living Brug, 28 x 17 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bunny Bedding Linum 35 liter, geschikt voor knaagdieren
Bunny Bedding Linum 35 liter, geschikt voor knaagdieren
€ 1,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nobby kattenbakvulling
Nobby kattenbakvulling
€ 13,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Zaagsel voor knaagdieren, stofarm, met appelgeur, 15 liter
Zaagsel voor knaagdieren, stofarm, met appelgeur, 15 liter
€ 14,23
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Bunny Nature, absorberend nestmateriaal voor konijnen, 20 liter
Bunny Nature, absorberend nestmateriaal voor konijnen, 20 liter
€ 1,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,54
-24%
€ 25,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Bunny Nature, bodembedekking voor konijnen, kleur roze
Bunny Nature, bodembedekking voor konijnen, kleur roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,95
Verkoper: PartyKadoshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het unieke strooiselgranulaat

  • perfecte hygiëne
  • super absorberend
  • extra geurbindend
  • stofvrij en kiemvrij

CHIPSI SUPER, een strooiselgranulaat van zacht hout, is een innovatief en zeer effectief, super absorberend product. Dankzij het vergrote capillaire oppervlak biedt dit strooiselgranulaat meer absorptievermogen, een betere vochtopname en een extra sterke geurbinding. De hoge efficiëntie en de daarmee gepaard gaande materiaalinbesparing maken CHIPSI SUPER een innovatief, modern en economisch alternatief voor traditioneel strooisel. Momenteel is er geen vergelijkbaar product op de markt!


n.a.
Breedte
39 cm
Lengte
30 cm
Gewicht
3400 g
Aantal stuks
1
EAN
4002973000748
MPN (Manufacturer Part Number)
72427
Fabrikant
Chipsi

Breedte
39 cm
Lengte
30 cm
Gewicht
3400 g
Aantal stuks
1
EAN
4002973000748
MPN (Manufacturer Part Number)
72427
Fabrikant
Chipsi
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Bestway 62076, Zwart, CE-markering, EMC-conform, GS-keurmerk, E-markering, AC (wisselstroom), DC (gelijkstroom), 220 - 240 volt, 12 volt, 469 gram, 140 mm
Bestway 62076, Zwart, CE-markering, EMC-conform, GS-keurmerk, E-markering, AC (wisselstroom), DC (gelijkstroom), 220 - 240 volt, 12 volt, 469 gram, 140 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Douchegordijn, polyester, 180x200 cm, vintage - M S V
Douchegordijn, polyester, 180x200 cm, vintage - M S V
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 26,24
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van JR Farm Weide met paardenbloemen, 1,5 kg - 5 stuks
JR Farm Weide met paardenbloemen, 1,5 kg - 5 stuks
€ 3,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen opblaasbaar matras 152x203x46 cm
Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen opblaasbaar matras 152x203x46 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 202
€ 88,95
-30%
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Bosch 00616297: Leiding voor vloeistof, stansgereedschap voor Tassimo capsulemachine
Bosch 00616297: Leiding voor vloeistof, stansgereedschap voor Tassimo capsulemachine
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beschermhoes voor Apple iPhone 11, schokbestendige telefoonhoes, transparante cover
Beschermhoes voor Apple iPhone 11, schokbestendige telefoonhoes, transparante cover
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 187
€ 8,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 41,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Bestseller
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4593
€ 189,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
€ 0,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van VITAKRAFT Menu Vital - konijnenvoer - 3 kg
VITAKRAFT Menu Vital - konijnenvoer - 3 kg
€ 4,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,29
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Zeer groot hok voor knaagdieren, geschikt voor cavia's en konijnen
Zeer groot hok voor knaagdieren, geschikt voor cavia's en konijnen
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van 100
100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,28
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Dehner Knagervreugde, knagervoer, 100% natuurlijk, voor konijnen/knagers, paardenbloem met goudsbloem, 6 x 100 g (600 g)
Dehner Knagervreugde, knagervoer, 100% natuurlijk, voor konijnen/knagers, paardenbloem met goudsbloem, 6 x 100 g (600 g)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,32
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 100
100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nobby nest voor kanaries
Nobby nest voor kanaries
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 21,85
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Trixie Looprad voor Hamsters en Muizen, diameter 17 cm
Trixie Looprad voor Hamsters en Muizen, diameter 17 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Bunny Nature FrischGras Hooi, 100% natuurlijk, hooi, 3 kg, geschikt voor dwergkonijnen, 12%, 23%, hooi
Bunny Nature FrischGras Hooi, 100% natuurlijk, hooi, 3 kg, geschikt voor dwergkonijnen, 12%, 23%, hooi
€ 15,87/1kg
€ 47,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
€ 24,51/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 18,90
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Ferplast Hamsterkooi Criceti 9 Princess, 46 x 29,5 x 23 cm, artikelnummer 57009062
Ferplast Hamsterkooi Criceti 9 Princess, 46 x 29,5 x 23 cm, artikelnummer 57009062
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van 2-delige set dekbedovertrekken | Lichtgewicht dekbed, ideaal voor de zomer | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
2-delige set dekbedovertrekken | Lichtgewicht dekbed, ideaal voor de zomer | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Trixie keramische voerbak met afbeelding, voor hamsters, 80 ml / diameter 8 cm
Trixie keramische voerbak met afbeelding, voor hamsters, 80 ml / diameter 8 cm
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Intex 64758, Dubbele luchtbed, Rechthoekig, Voor buitengebruik
Intex 64758, Dubbele luchtbed, Rechthoekig, Voor buitengebruik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 22,48
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Smarttex Legging Leer Print 3 Stuks - Maat Xl
Smarttex Legging Leer Print 3 Stuks - Maat Xl
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 42,99
-4%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Kussensloop 80x80 cm (vulling: 850 gram) – Microvezel kussensloop, wasbaar op 60°C, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, behoudt zijn vorm, met ruitpatroon
Kussensloop 80x80 cm (vulling: 850 gram) – Microvezel kussensloop, wasbaar op 60°C, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, behoudt zijn vorm, met ruitpatroon
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 15,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 379,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Einstreu Chipsi Classic, kattenbakvulling, 500 liter
Einstreu Chipsi Classic, kattenbakvulling, 500 liter
€ 1,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,95
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 22 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super absorberend
Beoordeeld op 21 juni 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
geweldig
Beoordeeld op 18 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kippennestkasten, 8-voudig, metaal, voor wandmontage, geventileerd, geschikt voor kippen/hennen, voor het leggen van eieren
Kippennestkasten, 8-voudig, metaal, voor wandmontage, geventileerd, geschikt voor kippen/hennen, voor het leggen van eieren
€ 1.735,51
-€ 70,55
€ 1.664,96
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Kippenlegbakken, 6-voudig, met 86° schuine eieruitloop, hellende bodem, eenvoudig eieren verzamelen, bescherming tegen breken
Kippenlegbakken, 6-voudig, met 86° schuine eieruitloop, hellende bodem, eenvoudig eieren verzamelen, bescherming tegen breken
€ 1.519,03
-€ 61,75
€ 1.457,28
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Buitenkippenhok, kippenhok met dak, pluimveestalling, stalen frame, kippenhok met beschutting, tralies en mestbak, ren voor kippen
Buitenkippenhok, kippenhok met dak, pluimveestalling, stalen frame, kippenhok met beschutting, tralies en mestbak, ren voor kippen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Hamsterbedding kokos, zacht voor kleine dieren, geurabsorberend en weinig stof
Hamsterbedding kokos, zacht voor kleine dieren, geurabsorberend en weinig stof
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 309,97/1kg
Productafbeelding van Vogel speelgoed: touwschommel met ring en kauwspeeltje voor parkieten en kleine vogels
Vogel speelgoed: touwschommel met ring en kauwspeeltje voor parkieten en kleine vogels
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Natuurlijk kauwspeelgoed voor kleine huisdieren, set van 4: maïskolven, zeewier, waterriet, rotan
Natuurlijk kauwspeelgoed voor kleine huisdieren, set van 4: maïskolven, zeewier, waterriet, rotan
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Niteangel Hamstersand, geschikt voor hamstertoilettjes, baden voor hamsters, renmuizen, muizen, hermelinnen en dwerghamsters
Niteangel Hamstersand, geschikt voor hamstertoilettjes, baden voor hamsters, renmuizen, muizen, hermelinnen en dwerghamsters
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Houtvezelbedekking in pellets, mosgroen, voor hamsters, muizen en degus
Houtvezelbedekking in pellets, mosgroen, voor hamsters, muizen en degus
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 63,67/1kg
Productafbeelding van Hagedis-trekkabel, comfortabel, duurzaam, met veiligheidsbescherming, verstelbare reptielenlijn voor baardagamen, hamsters, kleine dieren, groen
Hagedis-trekkabel, comfortabel, duurzaam, met veiligheidsbescherming, verstelbare reptielenlijn voor baardagamen, hamsters, kleine dieren, groen
€ 22,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hängmat voor kleine huisdieren, koelmat, zomerhamster, geschikt voor kooien, cavia's, konijnen, chinchilla's, knaagdieren, avocado
Hängmat voor kleine huisdieren, koelmat, zomerhamster, geschikt voor kooien, cavia's, konijnen, chinchilla's, knaagdieren, avocado
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Trimmtabel 875x472x1533mm. Schertafel, roestvrij staal, hondentrimtabel, 99,8 kg draagvermogen. Frisetabel voor honden, inklapbaar, dierverzorgingstabel. Bovenblad 807,7x459,7mm. Ideaal voor wassen, trimmen, drogen en borstelen
Trimmtabel 875x472x1533mm. Schertafel, roestvrij staal, hondentrimtabel, 99,8 kg draagvermogen. Frisetabel voor honden, inklapbaar, dierverzorgingstabel. Bovenblad 807,7x459,7mm. Ideaal voor wassen, trimmen, drogen en borstelen
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Hamsterwc, 14,5 x 11,5 cm, acryl, blauw, met uitneembaar badje, blauw
Hamsterwc, 14,5 x 11,5 cm, acryl, blauw, met uitneembaar badje, blauw
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Schildpadharnache, veiligheidscontrole, zacht Polyurethanleer, verstelbare leiband voor hagedissen, geschikt voor het trainen van een rustige gang
Schildpadharnache, veiligheidscontrole, zacht Polyurethanleer, verstelbare leiband voor hagedissen, geschikt voor het trainen van een rustige gang
€ 21,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Dierimplantaat-chip, een compactere en lichtere microchip voor huisdieren, identificatie-microchip voor honden, katten, paarden, konijnen, varkens, runderen en schapen
Dierimplantaat-chip, een compactere en lichtere microchip voor huisdieren, identificatie-microchip voor honden, katten, paarden, konijnen, varkens, runderen en schapen
€ 19,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Zwart kunstleer voor huisdieren, reptielen, hagedissen, geckos, verstelbaar draagriem voor buiten, trekkoord
Zwart kunstleer voor huisdieren, reptielen, hagedissen, geckos, verstelbaar draagriem voor buiten, trekkoord
€ 19,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Verstelbare set bestaande uit een vest, tuigje en riem voor kleine huisdieren, een kooi van gaas voor konijnen, cavia's, in lichtblauw
Verstelbare set bestaande uit een vest, tuigje en riem voor kleine huisdieren, een kooi van gaas voor konijnen, cavia's, in lichtblauw
€ 20,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza