CocoTara Crème de Kokosnoot, voor exotische cocktails, 0,33 liter blik

€ 13,60

€ 41,21 / 1l

plus € 9,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Melk & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alpro kokosdrank, 1 liter
Alpro kokosdrank, 1 liter
€ 20,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bärenmarke 129310004, koffiemelk, verrijkte koffiemelk, 8% vetgehalte - 170 ml
Bärenmarke 129310004, koffiemelk, verrijkte koffiemelk, 8% vetgehalte - 170 ml
€ 14,47/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,46
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Minus L Halfvolle melk 1,5%, 1 liter (1 liter)
Minus L Halfvolle melk 1,5%, 1 liter (1 liter)
€ 3,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,54
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Topstar® SI69 G21 Fitnesskruk SITNESS, kleur: rood
Topstar® SI69 G21 Fitnesskruk SITNESS, kleur: rood
€ 81,27/1l
€ 81,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Alpro Soja Drink Original, 1 liter
Alpro Soja Drink Original, 1 liter
€ 3,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,72
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van alpro® 3973465001 alpro® OHNE ZUCKER Kokosnussdrink 1,0 l
alpro® 3973465001 alpro® OHNE ZUCKER Kokosnussdrink 1,0 l
€ 20,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BÄRENMARKE 352357 BÄRENMARKE Die Ergiebige Kondensmilch 10% 340,0 g
BÄRENMARKE 352357 BÄRENMARKE Die Ergiebige Kondensmilch 10% 340,0 g
€ 109,25/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,96
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Houdbare biologische Alpenmelk, 3,5% vet, lactosevrij, 1 liter
Houdbare biologische Alpenmelk, 3,5% vet, lactosevrij, 1 liter
€ 41,94/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
€ 2,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kokosmelk, 400 ml
Kokosmelk, 400 ml
€ 7,60/1l
€ 4,11
-26%
€ 3,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schwarzwaldmilch - , verse melk van grasland, 1,5%, 10 x 1 liter
Schwarzwaldmilch - , verse melk van grasland, 1,5%, 10 x 1 liter
€ 4,17/1l
€ 41,73
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Proteïne melk, Schwarzwaldmelk, 1 liter
Proteïne melk, Schwarzwaldmelk, 1 liter
€ 9,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,40
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lactosevrije UHT-melk, 1,5%, 1 liter
Lactosevrije UHT-melk, 1,5%, 1 liter
€ 1,98/1kg
€ 2,08
-4%
€ 1,98
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lactosevrije melk, UHT, met vanillesmaak, 200 ml
Lactosevrije melk, UHT, met vanillesmaak, 200 ml
€ 4,60/1l
€ 0,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lactosevrije melk, 2,0% vetgehalte, 1 liter
Lactosevrije melk, 2,0% vetgehalte, 1 liter
€ 1,58/1kg
€ 1,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van alpro® 2953038006 alpro® Kochcreme 250,0 ml
alpro® 2953038006 alpro® Kochcreme 250,0 ml
€ 9,84/1l
€ 2,46
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lactosevrije melk, UHT-verpakt, 0%, 1 liter
Lactosevrije melk, UHT-verpakt, 0%, 1 liter
€ 275,83/1kg
€ 3,31
Verkoper: Katomix
NAPÓJ RYŻOWY BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 1 L - NATUMI
Biologisch reischecken 1 liter, Natumi
€ 2,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,59
-4%
€ 2,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Coco Tara Cream of Coconut is een verfijnde, plantaardige kokoscrème, speciaal ontwikkeld voor het bereiden van cocktails, longdrinks en tropische desserts. Verpakt in een compacte fles van 0,33 liter, is het de ideale keuze voor iedereen die op zoek is naar een authentieke kokossmaak met een romige textuur, zowel in de bar als in de keuken.

De Cream of Coconut kenmerkt zich door zijn fluweelzachte textuur, evenwichtige zoetheid en intense kokossmaak. Gemaakt van hoogwaardige kokosextracten, geeft het klassieke cocktails zoals de Piña Colada of Batida de Coco de typische smaak en zorgt tegelijkertijd voor een volmondig mondgevoel. Het kan ook veelzijdig worden gebruikt in smoothies, ijs, taarten of curry's.

Een product voor iedereen die de combinatie van een Caribische smaak en romige veelzijdigheid wil – tropisch, rijk en betrouwbaar in gebruik.
Kleur: Melkwit, romig.
Geur: Intense kokosgeur met een subtiele, natuurlijke zoetheid.
Smaak: Vol, zoetig met rijke kokosnoten.
Afdronk: Zacht, romig en langdurig met een exotische kokosnootton.

Coco Tara Cream of Coconut is onmisbaar voor tropische cocktails zoals de Piña Colada, Coconut Mojito of Bahama Mama. Het is uitstekend geschikt voor milkshakes, smoothies of als romige basis voor koffiespecialiteiten. Ook in de keuken kan het veelzijdig worden gebruikt – of het nu gaat om Aziatische curry's, exotische taarten, puddings of kokosdesserts. In combinatie met verse vruchten of chocolade zorgt het voor een authentieke, tropische smaakervaring.

Inhoud
0.33 l
Ingrediënten
Kokosnoot (50%), suiker, water, emulgator E 471, verdikkingsmiddelen E 415 en E 401, zuurteregelaar E 330, zout.
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1623 kJ Energie (kcal): 388 kcal Vet: 14,5 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 14,1 gram Koolhydraten: 66 gram Waarvan suikers: 65 gram Eiwitten: 1,3 gram Zout: 0,14 gram
Allergenen
Zwaveldioxide en sulfieten
Geen
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
delicando
Verkoopbenaming
Coco Tara
Fabrikant
Coco Tara
MPN (Manufacturer Part Number)
518120
EAN
4008049510203

Inhoud
0.33 l
Ingrediënten
Kokosnoot (50%), suiker, water, emulgator E 471, verdikkingsmiddelen E 415 en E 401, zuurteregelaar E 330, zout.
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1623 kJ Energie (kcal): 388 kcal Vet: 14,5 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 14,1 gram Koolhydraten: 66 gram Waarvan suikers: 65 gram Eiwitten: 1,3 gram Zout: 0,14 gram
Allergenen
Zwaveldioxide en sulfieten
Geen
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
delicando
Verkoopbenaming
Coco Tara
Fabrikant
Coco Tara
MPN (Manufacturer Part Number)
518120
EAN
4008049510203
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6 cocktailglazen, 480 ml, type Hurricane, geschikt voor cocktails en longdrinks
6 cocktailglazen, 480 ml, type Hurricane, geschikt voor cocktails en longdrinks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van PAPSTAR  16680 PAPSTAR Partypicker "Feuerwerk", farbig sortiert
PAPSTAR 16680 PAPSTAR Partypicker "Feuerwerk", farbig sortiert
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 26,25
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Relaxdays 10020581, 1 stuk
Relaxdays 10020581, 1 stuk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Monin Aardbeien Siroop (0,25 liter)
Monin Aardbeien Siroop (0,25 liter)Wegwerp
€ 57,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,91
-4%
€ 14,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Monin Coco
Monin CocoWegwerp
€ 30,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,06
-3%
€ 21,18
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dubbelzijdige plakband, extra sterk, 3M, transparant, afwasbaar, nanoplakband. Verwijderbaar zonder sporen, antislip, herbruikbare dubbelzijdige plakband voor tapijt, keuken, auto of kantoor
Dubbelzijdige plakband, extra sterk, 3M, transparant, afwasbaar, nanoplakband. Verwijderbaar zonder sporen, antislip, herbruikbare dubbelzijdige plakband voor tapijt, keuken, auto of kantoor
€ 2,00/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Star Trading 728-98, Verlichte decoratieve lichtketting, Zwart, Transparant, IP44, 6 uur, 18 uur, Zwart
Star Trading 728-98, Verlichte decoratieve lichtketting, Zwart, Transparant, IP44, 6 uur, 18 uur, Zwart
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,80
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 651
€ 88,03
-47%
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van 20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,14
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van Kokosmelk 1 l - Aroy-D
Kokosmelk 1 l - Aroy-DWegwerp
€ 7,87/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Monin Kokosstroop, volume 1 liter
Monin Kokosstroop, volume 1 literWegwerp
€ 22.310,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MONIN Vanillesiroop, 0,25 liter
MONIN Vanillesiroop, 0,25 literWegwerp
€ 57,24/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 14,91
-4%
€ 14,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Bomann® oven van 50 cm met kookplaat | Vrijstaand elektrisch fornuis van 50 cm met 4 kookplaten | Vrijstaand fornuis met oven van 43 liter | Boven- en onderwarmte | 40°C - 240°C | Inclusief bakplaat en grillrooster | Elektrisch fornuis met kookplaat EHC 7939
Bomann® oven van 50 cm met kookplaat | Vrijstaand elektrisch fornuis van 50 cm met 4 kookplaten | Vrijstaand fornuis met oven van 43 liter | Boven- en onderwarmte | 40°C - 240°C | Inclusief bakplaat en grillrooster | Elektrisch fornuis met kookplaat EHC 7939
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 652,27
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Gasbrander voor butaangas
Gasbrander voor butaangas
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 cl
Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 clWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Glazen bekers, laag model, CAN, 470 ml, set van 6 stuks, merk ARCOROC, Hendi, artikelnummer N6545
Glazen bekers, laag model, CAN, 470 ml, set van 6 stuks, merk ARCOROC, Hendi, artikelnummer N6545
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 21,40
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van MONIN® 149077 MONIN®  Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 149077 MONIN® Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 20,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,06
-7%
€ 20,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l siroop
Monin COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l siroop
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,97
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gorenje F492PW vriezer, 86 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
Gorenje F492PW vriezer, 86 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 243,36
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Cocktailshaker set, 11-delig, 700 ml. Roestvrijstalen cocktailset voor bartenders, inclusief cocktailmixer
Cocktailshaker set, 11-delig, 700 ml. Roestvrijstalen cocktailset voor bartenders, inclusief cocktailmixer
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 2,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 2,77
-5%
€ 2,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Opvouwbare offroad winkelwagen van Toboli, zwart. Deze inklapbare winkelwagen is geschikt voor gebruik op oneffen terrein en kan tot 100 kg dragen. Ideaal voor het strand, de tuin of om boodschappen mee te doen
Opvouwbare offroad winkelwagen van Toboli, zwart. Deze inklapbare winkelwagen is geschikt voor gebruik op oneffen terrein en kan tot 100 kg dragen. Ideaal voor het strand, de tuin of om boodschappen mee te doen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
€ 2,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 13,95
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van iPhone 15 hoesje AVANA, beschermende hoes, transparant, bumper case
iPhone 15 hoesje AVANA, beschermende hoes, transparant, bumper case
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 347
€ 9,95
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van APS 584, windbestendige asbak, mat turkoois
APS 584, windbestendige asbak, mat turkoois
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 8 beoordelingen
Beoordeeld op 28 juni 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Echt heel lekker
Beoordeeld op 19 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede smaak
Beoordeeld op 7 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
CocoTara Crème van Voconut
Beoordeeld op 22 oktober 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles OK
Beoordeeld op 10 februari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Lieferung hat perfekt geklappt
Beoordeeld op 16 juni 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed product
Beoordeeld op 11 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 27 december 2021 op
Geverifieerde aankoop