COMPO 11978 COMPO meststokjes voor orchideeën

€ 41,67

€ 28,89-30%

€ 722,25 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van COMPO 23270 COMPO Orchideeënvoeding, 30 ml
COMPO 23270 COMPO Orchideeënvoeding, 30 ml
€ 218,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van 160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
€ 106,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van SUBSTRAL® 7302 SUBSTRAL® Orchideen-Dünger Düngerstäbchen 10 St.
SUBSTRAL® 7302 SUBSTRAL® Orchideen-Dünger Düngerstäbchen 10 St.
€ 4,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Orchideeënconditioner in een 30 ml verpakking. Versterkt de plant.
Orchideeënconditioner in een 30 ml verpakking. Versterkt de plant.
€ 383,00/1l
€ 11,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
€ 20,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 20,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 2224822004 COMPO  Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPO Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
€ 20,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Seramis Vitalvoeding voor groene planten en palmen, 500 ml
Seramis Vitalvoeding voor groene planten en palmen, 500 ml
€ 72,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Universele meststof voor kamerplanten, 0,5 liter
Universele meststof voor kamerplanten, 0,5 liter
€ 33,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,62
-5%
€ 16,62
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Mairol® 49054 Mairol® Orchideentraum Orchideendünger 0,5 l
Mairol® 49054 Mairol® Orchideentraum Orchideendünger 0,5 l
€ 30,82/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,41
Verkoper: somnia24
Artikelbild 1 von 'Blühpflanzen Düngestäbchen mit Guano (30 Stück)' aus der Kategorie Guano-Dünger
COMPO 12063 COMPO Bloeiplantenmeststokjes met guano
€ 481,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,67
-30%
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Substral meststofstokjes voor bloeiende planten, 60 stuks
Substral meststofstokjes voor bloeiende planten, 60 stuks
€ 136,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Orchid Strong - Applicator Voor Orchidenconditioner, 30 Ml
Orchid Strong - Applicator Voor Orchidenconditioner, 30 Ml
€ 457,33/1l
€ 13,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van PLANTON S meercomponentenmeststof voor Surfinia en Petunia, 200g
PLANTON S meercomponentenmeststof voor Surfinia en Petunia, 200g
€ 56,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 14,23
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Biohumus meststof voor orchideeën en bloeiende planten, 0,5 liter
Biohumus meststof voor orchideeën en bloeiende planten, 0,5 liter
€ 28,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,45
-6%
€ 14,45
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COMPO 14064 COMPO meststof voor cactussen en vetplanten, 250 ml, met doseerfles
COMPO 14064 COMPO meststof voor cactussen en vetplanten, 250 ml, met doseerfles
€ 38,23/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 13,38
Verkoper: somnia24
Artikelbild 1 von 'Eisen-Dünger (5 kg)' aus der Kategorie Eisendünger
COMPO 12879, COMPO IJzer meststof, 5 kg emmer
€ 7,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 53,65
-23%
€ 40,87
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van BIOPON meststokjes voor orchideeën, 10 stuks.
BIOPON meststokjes voor orchideeën, 10 stuks.
€ 499,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,97
-6%
€ 14,97
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Garten Lux  Vitalspray voor Orchideeën, met 16 spoorelementen, voor de verzorging van orchideeën. Klaar voor gebruik, hoogwaardige kwaliteit, 300 ml
Garten Lux Vitalspray voor Orchideeën, met 16 spoorelementen, voor de verzorging van orchideeën. Klaar voor gebruik, hoogwaardige kwaliteit, 300 ml
€ 148,90/1l
€ 44,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Agrecol meststof voor orchideeën, 750 ml
Agrecol meststof voor orchideeën, 750 ml
€ 20,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,42
-6%
€ 15,42
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Eenvoudige en veilige voeding voor alle orchideeën, met alle belangrijke macro- en micronutriënten. 3 maanden langdurige werking, voor weelderige bloei

- Eenvoudige en veilige voedingsstoffenlevering voor alle orchideeën. - Alle belangrijke en spoorelementen in elke staaf. - Milde werkzame formule voor weelderige bloemen en sterke bladeren. - Met 3 maanden langdurige werking. n.a.
Gewicht
0.04 kg
Inhoud
0.1 l
Aantal stuks
1
EAN
4008398019785
MPN (Manufacturer Part Number)
1197812004-co
Fabrikant

Gewicht
0.04 kg
Inhoud
0.1 l
Aantal stuks
1
EAN
4008398019785
MPN (Manufacturer Part Number)
1197812004-co
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
€ 2,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 13,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 36,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 23270 COMPO Orchideeënvoeding, 30 ml
COMPO 23270 COMPO Orchideeënvoeding, 30 ml
€ 218,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
€ 5,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Mairol® 42100 Mairol® Wachstumselixier Universaldünger 1,0 l
Mairol® 42100 Mairol® Wachstumselixier Universaldünger 1,0 l
€ 18,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 46,12
-59%
€ 18,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
€ 106,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Neudorff Vliegenvanger voor voedselmotten, plakstrip, permanent, 3 stuks, artikelnummer 314705
Neudorff Vliegenvanger voor voedselmotten, plakstrip, permanent, 3 stuks, artikelnummer 314705
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BigDean set van 24 raam- en deuwhaken - Gemaakt van transparant kunststof - Discreet en efficiënt - Geschikt voor een raamspouw van maximaal 1,7 cm
BigDean set van 24 raam- en deuwhaken - Gemaakt van transparant kunststof - Discreet en efficiënt - Geschikt voor een raamspouw van maximaal 1,7 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 9,96
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Appelpartjesmes van roestvrij staal
Appelpartjesmes van roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 9,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Leki Gummipuffer Power - voor Nordic Walking / Beschermpads
Leki Gummipuffer Power - voor Nordic Walking / Beschermpads
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 14,99
Verkoper: Sport-Tritscher
Productafbeelding van COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
€ 20,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 20,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van AERSON vloerventilator 40 cm | waaier met drie standen 75W | staande ventilator | hoge luchtstroom | robuuste metalen uitvoering | hellingshoek ca. 110 graden
AERSON vloerventilator 40 cm | waaier met drie standen 75W | staande ventilator | hoge luchtstroom | robuuste metalen uitvoering | hellingshoek ca. 110 graden
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 103,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van imoshion Shockproof Case voor de Samsung Galaxy S20 FE - Transparant
imoshion Shockproof Case voor de Samsung Galaxy S20 FE - Transparant
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Panasonic DECT KX-TGC422, toestel met antwoordapparaat, met lage stralingsuitstoot, kleur: wit
Panasonic DECT KX-TGC422, toestel met antwoordapparaat, met lage stralingsuitstoot, kleur: wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 756
€ 140,00
-€ 4,20
€ 135,80
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Biovita Universele potgrond, vrij van turf, voor groenten en bloemen, met compost, 40 liter
Biovita Universele potgrond, vrij van turf, voor groenten en bloemen, met compost, 40 liter
€ 0,66/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,32
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Standaard wasdroger Classic 200 Easy
Standaard wasdroger Classic 200 Easy
€ 1,71/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 94,16
-63%
€ 34,17
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Opvoudbare Regentanks 250L - C 52-550
Opvoudbare Regentanks 250L - C 52-550
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 64,34
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Goloka Nag Champa wierookstokjes, 15 gram
Goloka Nag Champa wierookstokjes, 15 gram
€ 51,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,06
-2%
€ 1,03
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van SodaStream waterfles STANDARD, kunststof, multi-kleur, 3-delige set (3 x 1 liter)
SodaStream waterfles STANDARD, kunststof, multi-kleur, 3-delige set (3 x 1 liter)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 31,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lionelo Laufstall Babybed Lene 2-in-1, reisbed voor baby's vanaf de geboorte tot 15 kg, met zij-ingang, opvouwbaar - Grijs
Lionelo Laufstall Babybed Lene 2-in-1, reisbed voor baby's vanaf de geboorte tot 15 kg, met zij-ingang, opvouwbaar - Grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 132,13
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van SodaStream reinigingstabletten
SodaStream reinigingstabletten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 10,97
-12%
€ 9,61
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 10 x hydrocultuur plantenpotten
10 x hydrocultuur plantenpotten
€ 15,27
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van 3D Kerstster 10 cm, set van 3 met timer - wit - Decoratieve lichtster, werkt op batterijen, voor binnenshuis
3D Kerstster 10 cm, set van 3 met timer - wit - Decoratieve lichtster, werkt op batterijen, voor binnenshuis
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 80 stuks meststokjes voor groene planten en bloeiende planten. Plantenmest in stokjes met langdurige werking. Plantenvoeding
80 stuks meststokjes voor groene planten en bloeiende planten. Plantenmest in stokjes met langdurige werking. Plantenvoeding
€ 124,88/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Hoogwaardige collectie - Het oude huisje, puzzel
Hoogwaardige collectie - Het oude huisje, puzzel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 25,68
-64%
€ 9,21
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van DEUBA® Composter, inklapbaar, 800 liter
DEUBA® Composter, inklapbaar, 800 liter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 102,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Aerosoft Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition, PC, E (beperkingen van toepassing), fysiek product
Aerosoft Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition, PC, E (beperkingen van toepassing), fysiek product
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: aerosoft-house-of-simulation

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 13 beoordelingen
Beoordeeld op 26 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Turbomeststof
Inhoud 2 l
Beoordeeld op 28 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Topkwaliteit
Inhoud 5 l
Beoordeeld op 25 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,25 l
Beoordeeld op 19 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 5 l
Beoordeeld op 20 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 5 l
Beoordeeld op 9 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1,3 l
Beoordeeld op 28 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 5 l
Beoordeeld op 23 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 5 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg