Kerbl Pet, flexibele houten brug voor kleine huisdieren

€ 24,90

€ 22,80-8%

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Overige producten voor kleine huisdieren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TRIXIE 40396, Kattenbak, Open kattenbak, Kunststof, 280 mm, 360 mm, 90 mm
TRIXIE 40396, Kattenbak, Open kattenbak, Kunststof, 280 mm, 360 mm, 90 mm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Trixie Natural Living Brug, 22 x 10 cm
Trixie Natural Living Brug, 22 x 10 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,98
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Trixie Natural Living Brug, 28 x 17 cm
Trixie Natural Living Brug, 28 x 17 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van 100
100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,28
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Nobby 81103, Konijn, Beige, Hennep, 1 stuk, 120 mm, 50 mm
Nobby 81103, Konijn, Beige, Hennep, 1 stuk, 120 mm, 50 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nageleegtapijt van 100% hennep, afmetingen 40x25x1 cm
Nageleegtapijt van 100% hennep, afmetingen 40x25x1 cm
€ 47,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bunny Nature Drinkfleshouder SAND-MIX, 9,7 kg, voor konijnen, 1 stuk, verpakt in een papieren zak
Bunny Nature Drinkfleshouder SAND-MIX, 9,7 kg, voor konijnen, 1 stuk, verpakt in een papieren zak
€ 2,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,64
-34%
€ 23,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 100
100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
€ 0,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 100
100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 100
100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Houten brug voor hamsters, natuurproduct, 59 x 7 cm
Houten brug voor hamsters, natuurproduct, 59 x 7 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Holzbrücke für Hamster und kleine Haustiere - Regenbogen-Schaukelrampe für Käfigdekoration und Spielzeug für Mäuse und Ratten
Houten brug voor hamsters en kleine huisdieren - Regenboogschommelbrug voor kooidecoratie en speelgoed voor muizen en ratten
€ 29,95
Verkoper: ZenithVibe
Productafbeelding van Houten brug voor knaagdieren
Houten brug voor knaagdieren
€ 38,25
Gratis bezorging
Verkoper: SolidChoice
Productafbeelding van Klimrek voor knaagdieren Small Animals houten brug 55x7 cm
Klimrek voor knaagdieren Small Animals houten brug 55x7 cm
€ 4,89
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Houten schuilbrug, veilig en flexibel, klimtunnel voor kleine huisdieren zoals konijnen, cavia's en hamsters, 15 x 50 cm
Houten schuilbrug, veilig en flexibel, klimtunnel voor kleine huisdieren zoals konijnen, cavia's en hamsters, 15 x 50 cm
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Snackdoos voor kleine huisdieren
Snackdoos voor kleine huisdieren
€ 25,90
-6%
€ 24,12
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hamster houten omheining, rattenladder, brug, speeltje, houten natuurlijke schuilplaats voor kleine dieren, 50 cm
Hamster houten omheining, rattenladder, brug, speeltje, houten natuurlijke schuilplaats voor kleine dieren, 50 cm
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Een houten huisje voor een hamster
Een houten huisje voor een hamster
€ 21,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Flamingo-halsband en -riem voor fretjes
Flamingo-halsband en -riem voor fretjes
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Flexibele houten brug voor knaagdieren | Gemaakt van onbehandeld boomschorshout | Voor klimmen en verstoppen | Geschikt om eenvoudig obstakels te overwinnen. - Flexibele houten brug voor kleine dieren: Deze praktische brug van hout is ideaal voor konijnen, hazen, cavia's en andere knaagdieren. Dankzij het flexibele ontwerp kan deze individueel gebogen en in verschillende posities worden gebruikt. - Gemaakt van onbehandeld boomschorshout: Het onbehandelde natuurlijke hout is absoluut veilig en niet giftig. Het past optisch harmonieus in elk verblijf en door het knabbelen aan het boomschorshout wordt tegelijkertijd de natuurlijke slijtage van de tanden bevorderd. - Veelzijdig inzetbaar: De houten brug is niet alleen geschikt om op te klimmen, maar kan ook als tunnel om doorheen te lopen, als schuilplaats om te verstoppen of als oversteekplaats over obstakels worden gebruikt. Zo zorgt het voor voldoende afwisseling. - Bevordert beweging en bezigheid: Door de combinatie van klimmen, knabbelen en verstoppen stimuleert de houten brug het speelgedrag van uw dieren en zorgt het voor een actieve en gevarieerde omgeving, waardoor verveling en stress worden verminderd. - Robuuste kwaliteit en duurzaam gebruik: Met een afmeting van 16 x 27 cm biedt de houten brug voldoende ruimte voor meerdere dieren. De stabiele verwerking zorgt voor een lange levensduur, zelfs bij dagelijks gebruik.
Breedte
17 cm
Lengte
29.5 cm
Diameter
7 cm
Kleur
Goud
Aantal stuks
1
EAN
4018653840740
04018653840740
MPN (Manufacturer Part Number)
1031338
Fabrikant

Breedte
17 cm
Lengte
29.5 cm
Diameter
7 cm
Kleur
Goud
Aantal stuks
1
EAN
4018653840740
04018653840740
MPN (Manufacturer Part Number)
1031338
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KOTARBAU Mollenval voor levende dieren met detector, mollenval van pvc, set van 6 stuks, 25 cm
KOTARBAU Mollenval voor levende dieren met detector, mollenval van pvc, set van 6 stuks, 25 cm
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 25,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van PawHut schildpadhuis van hout, schildpadren met twee hoofdverblijven, grijs
PawHut schildpadhuis van hout, schildpadren met twee hoofdverblijven, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 122,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Purlov 15743 Kunststof omheining voor dieren 90 x 90 x 60 cm zwart
Purlov 15743 Kunststof omheining voor dieren 90 x 90 x 60 cm zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,72
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Kattenkooi, grote kattenren van 4 verdiepingen met hangmat, 3 ladders, 4 deuren en dakraam
Kattenkooi, grote kattenren van 4 verdiepingen met hangmat, 3 ladders, 4 deuren en dakraam
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van RodiCare acute, 15 ml
RodiCare acute, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Muizenval, levend. Afmetingen: 29 x 12 x 12,5 cm. Levende muizenval, groot, van hout en draad. Dierenval, kooival
Muizenval, levend. Afmetingen: 29 x 12 x 12,5 cm. Levende muizenval, groot, van hout en draad. Dierenval, kooival
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 10,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van INTER-ZOO Bob + Wood beige - Kooi voor een hamster
INTER-ZOO Bob + Wood beige - Kooi voor een hamster
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,91
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Huisdierenren "Mörbylånga", 90 x 70 x 60 cm, blauw/beige
Huisdierenren "Mörbylånga", 90 x 70 x 60 cm, blauw/beige
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van com-four® 20x muizenval van hout – val voor het bestrijden van ongedierte
com-four® 20x muizenval van hout – val voor het bestrijden van ongedierte
€ 47,43
-62%
€ 17,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Draagbare dierenchipscanner, 134,2 kHz, 128 gegevenssets, datageheugen, scanner voor dierenchips voor huisdieren, vee en wilde dieren, 5 V
Draagbare dierenchipscanner, 134,2 kHz, 128 gegevenssets, datageheugen, scanner voor dierenchips voor huisdieren, vee en wilde dieren, 5 V
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
€ 5,71/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Nagerstreu JRS Chipsi Super, 24 kg
Nagerstreu JRS Chipsi Super, 24 kg
€ 1,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van TRIXIE 40396, Kattenbak, Open kattenbak, Kunststof, 280 mm, 360 mm, 90 mm
TRIXIE 40396, Kattenbak, Open kattenbak, Kunststof, 280 mm, 360 mm, 90 mm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Transparante vogelhuisjes, vensterbakken, glas, zuignappen
Transparante vogelhuisjes, vensterbakken, glas, zuignappen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Verkoper: BesteAngebote
Productafbeelding van GARDIGO 62364INT GARDIGO Mardergürtel Tierabwehrmittel 2 St.
GARDIGO 62364INT GARDIGO Mardergürtel Tierabwehrmittel 2 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Verpakt hooi voor knaagdieren met kruiden, 15 liter
Verpakt hooi voor knaagdieren met kruiden, 15 liter
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Oplaadbare scanner voor huisdierenmicrochips - Apparaat voor het lezen van dierchips en -labels
Oplaadbare scanner voor huisdierenmicrochips - Apparaat voor het lezen van dierchips en -labels
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Avicentra maïsvezel bodembedekking, fijne variant, 20 liter
Avicentra maïsvezel bodembedekking, fijne variant, 20 liter
€ 0,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,48
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 100
100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,28
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Bunny Bedding Linum 35 liter, geschikt voor knaagdieren
Bunny Bedding Linum 35 liter, geschikt voor knaagdieren
€ 1,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bunny Nature, absorberend nestmateriaal voor konijnen, 20 liter
Bunny Nature, absorberend nestmateriaal voor konijnen, 20 liter
€ 1,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,54
-24%
€ 25,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Cat's Best Petsdream Knaagdierbed 10 liter. Één maat
Cat's Best Petsdream Knaagdierbed 10 liter. Één maat
€ 11,65
-7%
€ 10,83
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PawHut, afrastering voor puppy's, omheining voor honden met deur, inklapbaar, flexibel, bestaande uit 8 panelen
PawHut, afrastering voor puppy's, omheining voor honden met deur, inklapbaar, flexibel, bestaande uit 8 panelen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 139,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van KOTARBAU® Mollenval met indicator Diervriendelijke levende val voor woelmuizen 20 cm
KOTARBAU® Mollenval met indicator Diervriendelijke levende val voor woelmuizen 20 cm
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 4,79
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Set van 2 ultrasone zonnedrivende apparaten ter bescherming van vogels, met bewegingssensor, voor gebruik in de tuin
Set van 2 ultrasone zonnedrivende apparaten ter bescherming van vogels, met bewegingssensor, voor gebruik in de tuin
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 19,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 4 stuks ultrasone zonne-energie dierenbeschermingsapparaat met bewegingssensor voor de tuin
4 stuks ultrasone zonne-energie dierenbeschermingsapparaat met bewegingssensor voor de tuin
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 39,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Dierenchip-lezer, USB, 1,44 inch TFT LCD-scherm, 134,2 kHz, 125 kHz, EMID FDX B, scanner voor dierenchips, geschikt voor varkens, honden en katten
Dierenchip-lezer, USB, 1,44 inch TFT LCD-scherm, 134,2 kHz, 125 kHz, EMID FDX B, scanner voor dierenchips, geschikt voor varkens, honden en katten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van CHIPSI EXTRA, medium formaat, 10 liter, beuken hout
CHIPSI EXTRA, medium formaat, 10 liter, beuken hout
€ 0,54/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,37
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Chipsi Extra XXL, houtkrullen van beuken, 15 kg
Chipsi Extra XXL, houtkrullen van beuken, 15 kg
€ 1,76/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,35
-6%
€ 26,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 16 februari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Caviatunnel
Beoordeeld op 28 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kippennestkasten, 8-voudig, metaal, voor wandmontage, geventileerd, geschikt voor kippen/hennen, voor het leggen van eieren
Kippennestkasten, 8-voudig, metaal, voor wandmontage, geventileerd, geschikt voor kippen/hennen, voor het leggen van eieren
€ 1.735,51
-€ 211,65
€ 1.523,86
Gratis bezorging2% Voucher
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Kippenlegbakken, 6-voudig, met 86° schuine eieruitloop, hellende bodem, eenvoudig eieren verzamelen, bescherming tegen breken
Kippenlegbakken, 6-voudig, met 86° schuine eieruitloop, hellende bodem, eenvoudig eieren verzamelen, bescherming tegen breken
€ 1.519,03
-€ 185,25
€ 1.333,78
Gratis bezorging2% Voucher
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Waterdichte kooien voor kleine huisdieren, voorzien van Oxford-stof en wasbare kussens
Waterdichte kooien voor kleine huisdieren, voorzien van Oxford-stof en wasbare kussens
€ 90,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Buitenkippenhok, kippenhok met dak, pluimveestalling, stalen frame, kippenhok met beschutting, tralies en mestbak, ren voor kippen
Buitenkippenhok, kippenhok met dak, pluimveestalling, stalen frame, kippenhok met beschutting, tralies en mestbak, ren voor kippen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Hagedis-trekkabel, comfortabel, duurzaam, met veiligheidsbescherming, verstelbare reptielenlijn voor baardagamen, hamsters, kleine dieren, groen
Hagedis-trekkabel, comfortabel, duurzaam, met veiligheidsbescherming, verstelbare reptielenlijn voor baardagamen, hamsters, kleine dieren, groen
€ 22,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hängmat voor kleine huisdieren, koelmat, zomerhamster, geschikt voor kooien, cavia's, konijnen, chinchilla's, knaagdieren, avocado
Hängmat voor kleine huisdieren, koelmat, zomerhamster, geschikt voor kooien, cavia's, konijnen, chinchilla's, knaagdieren, avocado
€ 23,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hamsterbedding kokos, zacht voor kleine dieren, geurabsorberend en weinig stof
Hamsterbedding kokos, zacht voor kleine dieren, geurabsorberend en weinig stof
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 309,97/1kg
Productafbeelding van Natuurlijk kauwspeelgoed voor kleine huisdieren, set van 4: maïskolven, zeewier, waterriet, rotan
Natuurlijk kauwspeelgoed voor kleine huisdieren, set van 4: maïskolven, zeewier, waterriet, rotan
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Niteangel Hamstersand, geschikt voor hamstertoilettjes, baden voor hamsters, renmuizen, muizen, hermelinnen en dwerghamsters
Niteangel Hamstersand, geschikt voor hamstertoilettjes, baden voor hamsters, renmuizen, muizen, hermelinnen en dwerghamsters
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Vogel speelgoed: touwschommel met ring en kauwspeeltje voor parkieten en kleine vogels
Vogel speelgoed: touwschommel met ring en kauwspeeltje voor parkieten en kleine vogels
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Houtvezelbedekking in pellets, mosgroen, voor hamsters, muizen en degus
Houtvezelbedekking in pellets, mosgroen, voor hamsters, muizen en degus
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 63,67/1kg
Productafbeelding van Trimmtabel 875x472x1533mm. Schertafel, roestvrij staal, hondentrimtabel, 99,8 kg draagvermogen. Frisetabel voor honden, inklapbaar, dierverzorgingstabel. Bovenblad 807,7x459,7mm. Ideaal voor wassen, trimmen, drogen en borstelen
Trimmtabel 875x472x1533mm. Schertafel, roestvrij staal, hondentrimtabel, 99,8 kg draagvermogen. Frisetabel voor honden, inklapbaar, dierverzorgingstabel. Bovenblad 807,7x459,7mm. Ideaal voor wassen, trimmen, drogen en borstelen
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Dierimplantaat-chip, een compactere en lichtere microchip voor huisdieren, identificatie-microchip voor honden, katten, paarden, konijnen, varkens, runderen en schapen
Dierimplantaat-chip, een compactere en lichtere microchip voor huisdieren, identificatie-microchip voor honden, katten, paarden, konijnen, varkens, runderen en schapen
€ 19,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Schildpadharnache, veiligheidscontrole, zacht Polyurethanleer, verstelbare leiband voor hagedissen, geschikt voor het trainen van een rustige gang
Schildpadharnache, veiligheidscontrole, zacht Polyurethanleer, verstelbare leiband voor hagedissen, geschikt voor het trainen van een rustige gang
€ 21,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Zwart kunstleer voor huisdieren, reptielen, hagedissen, geckos, verstelbaar draagriem voor buiten, trekkoord
Zwart kunstleer voor huisdieren, reptielen, hagedissen, geckos, verstelbaar draagriem voor buiten, trekkoord
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hamsterwc, 14,5 x 11,5 cm, acryl, blauw, met uitneembaar badje, blauw
Hamsterwc, 14,5 x 11,5 cm, acryl, blauw, met uitneembaar badje, blauw
€ 23,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Verstelbare set bestaande uit een vest, tuigje en riem voor kleine huisdieren, een kooi van gaas voor konijnen, cavia's, in lichtblauw
Verstelbare set bestaande uit een vest, tuigje en riem voor kleine huisdieren, een kooi van gaas voor konijnen, cavia's, in lichtblauw
€ 20,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza