Vloeibare gezichtsreiniger voor vette huid, met pomp, 200 ml

€ 18,33

plus € 6,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Reinigingsmelk & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Clinique Clarifying Lotion voor vette huid, 400 ml
Clinique Clarifying Lotion voor vette huid, 400 ml
€ 76,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Reinigingsschuim tegen onzuiverheden, 125 ml
Reinigingsschuim tegen onzuiverheden, 125 ml
€ 178,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,33
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Reinigingswater met micellen 3-in-1 DermatoCLEAN, 400 ml
Reinigingswater met micellen 3-in-1 DermatoCLEAN, 400 ml
€ 57,90/1l
€ 24,48
-5%
€ 23,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Reinigungsmelk Juvena Pure, kalmerend (200 ml)
Reinigungsmelk Juvena Pure, kalmerend (200 ml)
€ 91,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van MILD REINIGINGSSCHUIM. Reinigingsschuim, 200 ml
MILD REINIGINGSSCHUIM. Reinigingsschuim, 200 ml
€ 30,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uriage Hyséac Reinigingsolie voor vette huid, 500 ml
Uriage Hyséac Reinigingsolie voor vette huid, 500 ml
€ 20,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van CeraVe Verhelderende Reiniger
CeraVe Verhelderende Reiniger
€ 24,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Garnier Micellaire Reinigingswater met Olie, 400 ml
Garnier Micellaire Reinigingswater met Olie, 400 ml
€ 13,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Acne-reinigingsproduct, 200 ml
Acne-reinigingsproduct, 200 ml
€ 27,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lierac Cleanser: Intensieve reinigingsgel
Lierac Cleanser: Intensieve reinigingsgel
€ 17,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique For Men gezichtsreinigingsgel (200 ml)
Clinique For Men gezichtsreinigingsgel (200 ml)
€ 21,30
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Payot, Nue, Reinigingsmelk, 100 ml
Payot, Nue, Reinigingsmelk, 100 ml
€ 142,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Avène Cleanance reinigingsgel, 2 x 400 ml
Avène Cleanance reinigingsgel, 2 x 400 ml
€ 42,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CETAPHIL Milde gezichtsreiningschuim, 236 ml
CETAPHIL Milde gezichtsreiningschuim, 236 ml
€ 35,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Cetaphil Schuimende Reinigingscrème, 473 ml
Cetaphil Schuimende Reinigingscrème, 473 ml
€ 29,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cosrx Kalmerende Schuimreiniger (150 ml)
Cosrx Kalmerende Schuimreiniger (150 ml)
€ 163,87/1l
€ 24,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Diadermine Milde gezichtsreiningsmelk, 200 ml
Diadermine Milde gezichtsreiningsmelk, 200 ml
€ 9,83
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Reinigingsschuim voor normale huid (gezichtsreiniger) - 150 ml
Reinigingsschuim voor normale huid (gezichtsreiniger) - 150 ml
€ 8,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Reinigingsgel voor vette huid, reinigingsgel (zuiverend), 400 ml - navulling
Reinigingsgel voor vette huid, reinigingsgel (zuiverend), 400 ml - navulling
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Reinigingswater met micellen, 100 ml
Reinigingswater met micellen, 100 ml
€ 14,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit product van Clinique behoort tot de reinigingsgels en -schuimen en is speciaal ontwikkeld voor vrouwen. Deze verpakking bevat 200 ml van het door u gekozen product. Huidverzorging is weer een stapje eenvoudiger geworden!
Gewicht
200 g
Inhoud
0.2 l
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
0020714227685
20714227685
020714227685
MPN (Manufacturer Part Number)
6F39010000

Gewicht
200 g
Inhoud
0.2 l
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
0020714227685
20714227685
020714227685
MPN (Manufacturer Part Number)
6F39010000
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van De'Longhi Eletta Explore ECAM450.55.S, volautomatische koffiemachine, zilver
De'Longhi Eletta Explore ECAM450.55.S, volautomatische koffiemachine, zilver
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 294
€ 887,30
-€ 88,30
€ 799,00
Gratis bezorging
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Clinique Happy for Woman Parfum Spray 100 ml
Clinique Happy for Woman Parfum Spray 100 ml
€ 304,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 30,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vloeibare gezichtsreiniger, extra mild, met pomp, 200 ml
Vloeibare gezichtsreiniger, extra mild, met pomp, 200 ml
€ 22,13
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Aspen for Men by Cologn Spray 118ml
Aspen for Men by Cologn Spray 118ml
€ 79,66/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,40
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
€ 108,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,79
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SoftPicks interdentale borsteltjes, groot, 40 stuks
SoftPicks interdentale borsteltjes, groot, 40 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Vloeibare foundation, Universeel, Medium, Neutraal, Kleur 3N2
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Vloeibare foundation, Universeel, Medium, Neutraal, Kleur 3N2
€ 1.503,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel 125 ml
Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel 125 ml
€ 258,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van OPI Nagellak, kleur: Spare Me a French Quarter, 15 ml
OPI Nagellak, kleur: Spare Me a French Quarter, 15 ml
€ 1.483,33/1l
€ 22,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Abercrombie & Fitch First Instinct Together for Her Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
Abercrombie & Fitch First Instinct Together for Her Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
€ 281,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 28,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique True Bronze Pressed Bronzing Powder in compact 02 Sunkissed, 9,6 g
Clinique True Bronze Pressed Bronzing Powder in compact 02 Sunkissed, 9,6 g
€ 611,71/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
€ 864,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,00
-8%
€ 43,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Abercrombie & Fitch Naturally Fierce Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
Abercrombie & Fitch Naturally Fierce Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 451,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Make-up kwast: Poederkwast
Make-up kwast: Poederkwast
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hask Curl care 5-in-1000mleave in spray (175 ml)
Hask Curl care 5-in-1000mleave in spray (175 ml)
€ 62,57/1l
€ 15,24
-28%
€ 10,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Dagcrème met SPF 15, PnM, 30 ml
Dagcrème met SPF 15, PnM, 30 ml
€ 1.119,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 33,58
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Clinique Moisture Surge Gezichtsverfrisser voor Dorre Huid, Unisex, 125 ml, Vloeistof, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, Kalmerend, Spray
Clinique Moisture Surge Gezichtsverfrisser voor Dorre Huid, Unisex, 125 ml, Vloeistof, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, Kalmerend, Spray
€ 264,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,03
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Deep Comfort Body Butter, voor dames, hydraterend, verzachtend, kalmerend, universeel, 200 ml, met pompje
Clinique Deep Comfort Body Butter, voor dames, hydraterend, verzachtend, kalmerend, universeel, 200 ml, met pompje
€ 173,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,82
-28%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hask Curl care detangling conditioner (355 ml)
Hask Curl care detangling conditioner (355 ml)
€ 42,65/1l
€ 15,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
€ 908,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Sheer Tint Release SPF 15, voor dames, 50 ml, crème, universeel, vermindert vermoeidheid, hydraterend, beschermend, verfrissend, verzachtend, in tube
Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Sheer Tint Release SPF 15, voor dames, 50 ml, crème, universeel, vermindert vermoeidheid, hydraterend, beschermend, verfrissend, verzachtend, in tube
€ 807,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,37
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Bruiningsproduct Clinique SUN-KISSED 30 ml, luminiserend
Bruiningsproduct Clinique SUN-KISSED 30 ml, luminiserend
€ 1.160,67/1l
€ 34,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Superpowder, dubbelzijdig poeder #02 - mat beige, 10 gram
Superpowder, dubbelzijdig poeder #02 - mat beige, 10 gram
€ 3.462,00/1kg
€ 34,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gum Original White, tandpasta voor het bleken, 75 ml
Gum Original White, tandpasta voor het bleken, 75 ml
€ 92,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clinique All About Eyes, Oogcrème, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Vermindert donkere kringen, Vermindert wallen, Met pompje, Inhoudstoffen: Cyclopentasiloxaan, Water\Aqua\Eau, Isostearyl Palmitate, Polyethyleen, Butyleenglycol, ...
Clinique All About Eyes, Oogcrème, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Vermindert donkere kringen, Vermindert wallen, Met pompje, Inhoudstoffen: Cyclopentasiloxaan, Water\Aqua\Eau, Isostearyl Palmitate, Polyethyleen, Butyleenglycol, ...
€ 2.026,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Happy Heart van Clinique, Eau de Parfum, 50 ml
Damesparfum Happy Heart van Clinique, Eau de Parfum, 50 ml
€ 73,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Guess Dare Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
Guess Dare Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
€ 308,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gum Tandenborstel End-Tuft 308Ma (1 stuk)
Gum Tandenborstel End-Tuft 308Ma (1 stuk)
€ 3.320,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,41
-2%
€ 3,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Guess Seductive Kiss Eau de Toilette, 75 ml (damesparfum)
Guess Seductive Kiss Eau de Toilette, 75 ml (damesparfum)
€ 331,07/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 24,83
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Verfrissende micellaire reinigingswater The Cool (Micellare Cleanser), 200 ml
Verfrissende micellaire reinigingswater The Cool (Micellare Cleanser), 200 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 489,60/1l
Productafbeelding van Dermalogica, UltraCalming, Reinigingsgel, voor het gezicht, 500 ml
Dermalogica, UltraCalming, Reinigingsgel, voor het gezicht, 500 ml
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 146,88/1l
Productafbeelding van Dermalogica Precleanse, reinigingsolie, uniseks, geschikt voor alle huidtypes, reinigend, voedend, verpakt in een pompflacon, ingrediënten: Caprylic/Capric Triglycerides, Prunus Armeniaca (abrikozenpit) olie, PEG-40 Sorbitan Peroleate, ...
Dermalogica Precleanse, reinigingsolie, uniseks, geschikt voor alle huidtypes, reinigend, voedend, verpakt in een pompflacon, ingrediënten: Caprylic/Capric Triglycerides, Prunus Armeniaca (abrikozenpit) olie, PEG-40 Sorbitan Peroleate, ...
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 57.120,00/1l
Productafbeelding van Voor een normale tot vette huid: Kiehl's Calendula Diep Reinigende Schuimende Gezichtsreiniger
Voor een normale tot vette huid: Kiehl's Calendula Diep Reinigende Schuimende Gezichtsreiniger
€ 54,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dermalogica Ultracalming Cleanser, reinigingscrème, voor vrouwen, geschikt voor een gevoelige huid, reinigend, fles, ingrediënten: Water/Aqua/Eau, Cetearyl Alcohol, Bisabolol, Zingiber Officinale (gember) wortel extract, ...
Dermalogica Ultracalming Cleanser, reinigingscrème, voor vrouwen, geschikt voor een gevoelige huid, reinigend, fles, ingrediënten: Water/Aqua/Eau, Cetearyl Alcohol, Bisabolol, Zingiber Officinale (gember) wortel extract, ...
€ 46,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guerlain Lait De Beauté, Reinigingsmelk, Voor dames, Universeel, Verhelderend, Reinigend, Geschikt voor alle leeftijden, Verpakking: pompflacon
Guerlain Lait De Beauté, Reinigingsmelk, Voor dames, Universeel, Verhelderend, Reinigend, Geschikt voor alle leeftijden, Verpakking: pompflacon
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vloeibare gezichtsreiniger voor een gemengde tot vette huid, All About Clean (Liquid Facial Soap Oily Skin), 400 ml
Vloeibare gezichtsreiniger voor een gemengde tot vette huid, All About Clean (Liquid Facial Soap Oily Skin), 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor Hyaluronzuur Reinigingsbalsem 150 ml
Babor Hyaluronzuur Reinigingsbalsem 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 36,97
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Grown Alchemist Hydra+ Oil-Gel 75ml, Reinigingsgel, Voor dames, Geschikt voor droge huid, Geschikt voor normale huid, Verzachtend, Hydraterend, Bevat squalaan, Tube
Grown Alchemist Hydra+ Oil-Gel 75ml, Reinigingsgel, Voor dames, Geschikt voor droge huid, Geschikt voor normale huid, Verzachtend, Hydraterend, Bevat squalaan, Tube
€ 40,80
-7%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor Clarifying Daily Blemish Control Reinigingsgel, 150 ml
Babor Clarifying Daily Blemish Control Reinigingsgel, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,60
-4%
€ 29,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,93/1l
Productafbeelding van Origins: Een perfecte wereld, reinigingsproduct met antioxidanten
Origins: Een perfecte wereld, reinigingsproduct met antioxidanten
€ 43,58
-20%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Take The Day Off Reinigingsolie, 200 ml
Clinique Take The Day Off Reinigingsolie, 200 ml
€ 34,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Dual Cleanser: Schuimende reiniger voor een dubbele reiniging, geschikt voor vette huid en make-up verwijdering (125 ml)
Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Dual Cleanser: Schuimende reiniger voor een dubbele reiniging, geschikt voor vette huid en make-up verwijdering (125 ml)
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Origins Plantscription Anti-Aging Reinigingsproduct
Origins Plantscription Anti-Aging Reinigingsproduct
€ 34,68
-6%
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Academie Micellaire Reinigingswater - Mizellaire Reinigingswater - 200 ml
Academie Micellaire Reinigingswater - Mizellaire Reinigingswater - 200 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Micellair reinigingswater voor gezicht en ogen, Vinoclean, 400 ml
Micellair reinigingswater voor gezicht en ogen, Vinoclean, 400 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Biodroga - 10% Zuurpeeling - 50 ml
Biodroga - 10% Zuurpeeling - 50 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Clarifying Lotion voor vette huid, 400 ml
Clinique Clarifying Lotion voor vette huid, 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l