edding 4600 textilstift, zwart

€ 7,65

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Permanent markers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van edding 8040 wasmarker, zwart (verpakking met 1 stuk)
edding 8040 wasmarker, zwart (verpakking met 1 stuk)
€ 2,39
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 4500 textielmarker, zwart
edding 4500 textielmarker, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,89
-3%
€ 9,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van edding 4600 Textilstift, trendy kleuren, gesorteerd (verpakking met 10 stuks)
edding 4600 Textilstift, trendy kleuren, gesorteerd (verpakking met 10 stuks)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,49
-8%
€ 18,66
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van edding 4-4600-10999 edding Basic Textilmarker farbsortiert 1,0 mm, 10 St.
edding 4-4600-10999 edding Basic Textilmarker farbsortiert 1,0 mm, 10 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van edding 4600 textilstift, grijs
edding 4600 textilstift, grijs
€ 0,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 4500 textielmarker, trendy kleuren, gesorteerd (verpakking met 10 stuks)
edding 4500 textielmarker, trendy kleuren, gesorteerd (verpakking met 10 stuks)
€ 50,96
-58%
€ 21,28
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 4500 textielmarker, blauw
edding 4500 textielmarker, blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 3000, permanente stift, zwart
edding 3000, permanente stift, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,68
-83%
€ 9,63
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van edding 300, permanente stift, oranje
edding 300, permanente stift, oranje
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 0,79
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 4500 textielmarker, geel
edding 4500 textielmarker, geel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,84
-73%
€ 9,04
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STAEDTLER® 319 LM F-9 Wasmarker Lumocolor F, zwart
STAEDTLER® 319 LM F-9 Wasmarker Lumocolor F, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,94
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van edding 400, permanente stift, zwart
edding 400, permanente stift, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,96
-75%
€ 8,44
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Permanentmarker, EDDING 3000, set van 4 stuks
Permanentmarker, EDDING 3000, set van 4 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 38,74
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van KREUL wasmarker, zwart, artikelnummer 4000798904203
KREUL wasmarker, zwart, artikelnummer 4000798904203
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Edding 48040002 8040 Wäschemarker - 1 mm, rot
Edding 48040002 8040 Wäschemarker - 1 mm, rot
€ 2,19
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 8408 Wasmarkeerset, zwart (verpakking met 1 stuk)
edding 8408 Wasmarkeerset, zwart (verpakking met 1 stuk)
€ 12,77
-6%
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van edding 404, permanente stift, zwart
edding 404, permanente stift, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,96
-74%
€ 8,90
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van edding 4500 textielmarker, lichtgroen
edding 4500 textielmarker, lichtgroen
€ 1,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Edding 791 fineliner - zwart
Edding 791 fineliner - zwart
€ 6,52
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Edding 751
Edding 751
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Textielstift voor het wasbestendige decoreren en tekenen op bijna alle lichte textielsoorten, zoals katoen, zijde en linnen. De ronde punt heeft een lijndikte van 1 mm. De pigmentinkt op waterbasis is geurneutraal, droogt snel en is extreem lichtecht. Na fixatie met een strijkijzer (zonder stoom) is de kleur wasbaar tot 60 °C. Verkrijgbaar in 20 verschillende kleuren.

Robuuste, ronde punt. De dop kan aan het uiteinde van de pen worden bewaard om het risico op verlies te verminderen. Eenvoudige en schone toepassing voor ongecompliceerde, spontane creativiteit. Hoogwaardig merkproduct. Gemaakt in Duitsland.



Textilpen edding 4600. Textilstift zum Malen, Schreiben, Signieren auf fast allen appreturfreien Textilien. Rundspitze. Lichtbeständige, geruchsneutrale Pigmenttinte auf Wasserbasis. Zum Fixieren ohne Dampf bügeln. Nach dem Fixieren weitgehend waschfest bis 60°C. Weißer Kunststoffschaft. Umsteckbare Kappe in Schreibfarbe. Strichstärke: 1 mm. Schreibfarbe: schwarz.

weitgehend waschfest bis 60°C

nachfüllbar: Nein

Model
Schwarz
Kleur
Wit
Fabrikant
Aantal stuks
404
Doelgroepen
Kinderen
Gewicht
0.1 kg
EAN
4004764022885
MPN (Manufacturer Part Number)
4-4600001

Model
Schwarz
Kleur
Wit
Fabrikant
Aantal stuks
404
Doelgroepen
Kinderen
Gewicht
0.1 kg
EAN
4004764022885
MPN (Manufacturer Part Number)
4-4600001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van edding 4500 textielmarker, zwart
edding 4500 textielmarker, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,89
-3%
€ 9,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van edding 8040 wasmarker, zwart (verpakking met 1 stuk)
edding 8040 wasmarker, zwart (verpakking met 1 stuk)
€ 2,39
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
€ 81,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van edding 4600 textilstift, blauw
edding 4600 textilstift, blauw
€ 0,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van VASAGLE bijzettafel, met wielen, C-vorm, mobiele salontafel, vintagebruin
VASAGLE bijzettafel, met wielen, C-vorm, mobiele salontafel, vintagebruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 71,23
-4%
€ 67,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Creativ Company 49905 Creativ Company Stofftasche Stoff natur 49905
Creativ Company 49905 Creativ Company Stofftasche Stoff natur 49905
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
€ 139,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Kelímek kristal, 0,02 - 0,04 liter, diameter 43 mm - 50 stuks
Kelímek kristal, 0,02 - 0,04 liter, diameter 43 mm - 50 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van edding 4600 textilstift, grijs
edding 4600 textilstift, grijs
€ 0,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Marabu 1719 50 232 Fashion-Spray, kleur: rood, 100 ml (verpakking)
Marabu 1719 50 232 Fashion-Spray, kleur: rood, 100 ml (verpakking)
€ 81,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van musegear® Sleutelzoeker met Bluetooth-app, afkomstig uit Duitsland. Maximale gegevensbescherming. Donkerblauw. 1 stuks. Met GPS-tracking/koppeling. Zoek uw sleutels
musegear® Sleutelzoeker met Bluetooth-app, afkomstig uit Duitsland. Maximale gegevensbescherming. Donkerblauw. 1 stuks. Met GPS-tracking/koppeling. Zoek uw sleutels
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 56,70
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KNORR prandell 212305103 - Boodschappentas, 38 x 42 cm, naturel
KNORR prandell 212305103 - Boodschappentas, 38 x 42 cm, naturel
€ 4,77
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Beautylushh Zwarte Sieradenbox met Luxe Opslag Jewelry
Beautylushh Zwarte Sieradenbox met Luxe Opslag Jewelry
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 12,68
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van LED - Paviljoen 3x4m Minzo. Tuinpaviljoen, zonnepaviljoen, tuintent, designpaviljoen
LED - Paviljoen 3x4m Minzo. Tuinpaviljoen, zonnepaviljoen, tuintent, designpaviljoen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 249,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Ø 366 x 76 cm Bestway Steel Pro Sirocco zwembad set
Ø 366 x 76 cm Bestway Steel Pro Sirocco zwembad set
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 120,99
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van SoBuy nachtkastje, smal nachtkastje met 1 lade en 2 plateaus, moderne bijzettafel, opbergkast, nachtkastje B39xD39xH65 cm, model FBT49-W
SoBuy nachtkastje, smal nachtkastje met 1 lade en 2 plateaus, moderne bijzettafel, opbergkast, nachtkastje B39xD39xH65 cm, model FBT49-W
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 54,95
-5%
€ 52,19
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
€ 621,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van edding 4500 textielmarker, grijs
edding 4500 textielmarker, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,93
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pelikan® 806251 Schoolpen Twist® - Penpunt M, Roze
Pelikan® 806251 Schoolpen Twist® - Penpunt M, Roze
€ 13,54/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van edding 4600 Textilstift, trendy kleuren, gesorteerd (verpakking met 10 stuks)
edding 4600 Textilstift, trendy kleuren, gesorteerd (verpakking met 10 stuks)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,49
-8%
€ 18,66
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van edding 141 F, permanente stift voor folie, zwart
edding 141 F, permanente stift voor folie, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,79
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Herlitz vulpennen, type X-20, blauw
Herlitz vulpennen, type X-20, blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 40,06
-54%
€ 18,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 324,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 46,99
-4%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van LEGO® - Creator, Kersttrein; 10254
LEGO® - Creator, Kersttrein; 10254
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 443,72
-€ 97,72
€ 346,00
Gratis bezorging
Verkoper: Brick-Heaven
Productafbeelding van Lock & Lock - Vershoudbox, rechthoekig; 1,0 liter; HPL817T
Lock & Lock - Vershoudbox, rechthoekig; 1,0 liter; HPL817T
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,64
Verkoper: Di-Life

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Crayola, uitwasbare viltstiften voor ramen, 8 stuks
Crayola, uitwasbare viltstiften voor ramen, 8 stuks
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Breed punt, navulbare inkt, alcoholhoudbare lakstift voor papier, plastic, hout en glas. Set van 12 stuks, standaard kleuren
Breed punt, navulbare inkt, alcoholhoudbare lakstift voor papier, plastic, hout en glas. Set van 12 stuks, standaard kleuren
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Extralink Alcoholmarker Set, 204 kleuren, met draagtas
Extralink Alcoholmarker Set, 204 kleuren, met draagtas
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 31,53
Gratis bezorging
Verkoper: Batna24
Productafbeelding van Alcoholmarker set, 204 kleuren, dubbelzijdige stiften voor kinderen en volwassenen, inclusief draagtas
Alcoholmarker set, 204 kleuren, dubbelzijdige stiften voor kinderen en volwassenen, inclusief draagtas
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Alcoholmarker set, 262 kleuren, dubbelzijdig, voor kinderen en volwassenen, met draagtas
Alcoholmarker set, 262 kleuren, dubbelzijdig, voor kinderen en volwassenen, met draagtas
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Permanent markers, verschillende kleuren, geschikt voor kunststof, glas, hout, steen. 48 kleuren + 1 tas
Permanent markers, verschillende kleuren, geschikt voor kunststof, glas, hout, steen. 48 kleuren + 1 tas
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Acrylstiften DualTip, 48 kleuren, waterbestendig, geschikt voor steen en glas, 24 stuks
Acrylstiften DualTip, 48 kleuren, waterbestendig, geschikt voor steen en glas, 24 stuks
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Permanentmarker met fijne punt, geschikt voor kunststof, hout, metaal en glas, verkrijgbaar in 48 kleuren
Permanentmarker met fijne punt, geschikt voor kunststof, hout, metaal en glas, verkrijgbaar in 48 kleuren
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 12 golfbalmarkeringen, inclusief 6 sjablonen voor lijnen en 3 markeerstiften, waterbestendig en eenvoudig in gebruik – ideaal voor het uitlijnen van putts
Set van 12 golfbalmarkeringen, inclusief 6 sjablonen voor lijnen en 3 markeerstiften, waterbestendig en eenvoudig in gebruik – ideaal voor het uitlijnen van putts
€ 22,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza