folia 6330 folia Tonpapier, DIN A3, 130 g/qm, himmelblau

€ 50,98

€ 26,61-47%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Gekleurd papier & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Folia 605, gestreken papier, A4, 10 kleuren, gesorteerd, 100 vellen
Folia 605, gestreken papier, A4, 10 kleuren, gesorteerd, 100 vellen
€ 132,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Folia 607 fotokartonblok - A3, 300 g/m², in verschillende kleuren, blok met 10 vellen
Folia 607 fotokartonblok - A3, 300 g/m², in verschillende kleuren, blok met 10 vellen
€ 58,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia 6430 100er Tonpapier, DIN A4, 130 g/qm, himmelblau
folia 6430 100er Tonpapier, DIN A4, 130 g/qm, himmelblau
€ 249,50/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia Tonpapier, (B)500 x (H)700 mm, 130 g/qm, himmelblau
folia Tonpapier, (B)500 x (H)700 mm, 130 g/qm, himmelblau
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,83
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 6315 folia Tonpapier, DIN A3, 130 g/qm, goldgelb
folia 6315 folia Tonpapier, DIN A3, 130 g/qm, goldgelb
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia Fotokarton, (B)500 x (H)700 mm, 300 g/qm, himmelblau
folia Fotokarton, (B)500 x (H)700 mm, 300 g/qm, himmelblau
€ 19,68
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van folia 6301 folia Tonpapier, DIN A3, 130 g/qm, perlweiß
folia 6301 folia Tonpapier, DIN A3, 130 g/qm, perlweiß
€ 14,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia Fotokarton, DIN A4, 300 g/qm, dunkelviolett
folia Fotokarton, DIN A4, 300 g/qm, dunkelviolett
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,65
Verkoper: somnia24
Dekoračný kartón, 2 stranný, 50x70 cm, 220 g, 10 listov, FOLIA, svetlomodrý
folia 6122/10 30 folia Tonkarton, (B)500 x (H)700 mm, 220 g/qm, himmelblau
€ 52,37
-47%
€ 27,55
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia Tonpapier, DIN A4, 130 g/qm, smaragdgrn
folia Tonpapier, DIN A4, 130 g/qm, smaragdgrn
€ 37,80
-55%
€ 16,68
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 6374 folia Tonpapier, DIN A3, 130 g/qm, rotbraun
folia 6374 folia Tonpapier, DIN A3, 130 g/qm, rotbraun
€ 14,93
Verkoper: somnia24
Farebný papier, A4, 130 g, 100 listov, FOLIA, ľadovo modrý
folia Tonpapier, DIN A4, 130 g/qm, eisblau
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,98
-47%
€ 26,61
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia Tonpapier, (B)500 x (H)700 mm, 130 g/qm, eosin
folia Tonpapier, (B)500 x (H)700 mm, 130 g/qm, eosin
€ 10,81/1m²
€ 37,83
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia Fotokarton, (B)500 x (H)700 mm, 300 g/qm, eosin
folia Fotokarton, (B)500 x (H)700 mm, 300 g/qm, eosin
€ 43,55
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia Fotokarton, (B)500 x (H)700 mm, 300 g/qm, schokobraun
folia Fotokarton, (B)500 x (H)700 mm, 300 g/qm, schokobraun
€ 26,99
-27%
€ 19,68
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van folia Tonpapier, (B)500 x (H)700 mm, 130 g/qm, tannengrn
folia Tonpapier, (B)500 x (H)700 mm, 130 g/qm, tannengrn
€ 37,83
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia Tonpapier, (B)500 x (H)700 mm, 130 g/qm, hochrot
folia Tonpapier, (B)500 x (H)700 mm, 130 g/qm, hochrot
€ 37,83
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia Tonpapier, (B)500 x (H)700 mm, 130 g/qm, zitronengelb
folia Tonpapier, (B)500 x (H)700 mm, 130 g/qm, zitronengelb
€ 37,83
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia Fotokarton, (B)500 x (H)700 mm, 300 g/qm, trkis
folia Fotokarton, (B)500 x (H)700 mm, 300 g/qm, trkis
€ 26,99
-27%
€ 19,68
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van folia Fotokarton, (B)500 x (H)700 mm, 300 g/qm, strohgelb
folia Fotokarton, (B)500 x (H)700 mm, 300 g/qm, strohgelb
€ 43,55
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Gekleurd papier, DIN A3 - 50 vellen

  • 130 g/m²
  • Gekleurd papier van hoge kwaliteit
  • Hoge kwaliteit, aangename textuur en goede absorptie
  • Geschikt om op te schilderen en goed te beplakken
  • Zuurvrij

 

Voorbeelden van gebruik: 

  • Voor knutselen, knippen, plakken en vouwen
  • Voor het maken van wenskaarten, uitnodigingen, raamdecoraties, wanddecoraties, etc.

 

Geschikt voor: 

  • Scholen
  • Kinderopvang
  • Hobbykunstenaars

 



durchgefärbte Qualität, hochwertige Haptik und Saugstärkebeinhaltet: 50 Blatt-6330
Breedte
29.6 cm
Lengte
41.4 cm
DIN-formaat
A3
Kleur
Blauw
Gramgewicht (gewicht per m²)
130 g/m²
Fabrikant
Aantal stuks
50
Gewicht
748 g
EAN
4001868063301
MPN (Manufacturer Part Number)
6330

Breedte
29.6 cm
Lengte
41.4 cm
DIN-formaat
A3
Kleur
Blauw
Gramgewicht (gewicht per m²)
130 g/m²
Fabrikant
Aantal stuks
50
Gewicht
748 g
EAN
4001868063301
MPN (Manufacturer Part Number)
6330
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van folia 609 Tonpapier 130 G. DIN A3 50Bl.
folia 609 Tonpapier 130 G. DIN A3 50Bl.
€ 116,31/1kg
€ 15,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia 6476, gestructureerd papier - A4, terracotta
Folia 6476, gestructureerd papier - A4, terracotta
€ 249,50/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia 605, gestreken papier, A4, 10 kleuren, gesorteerd, 100 vellen
Folia 605, gestreken papier, A4, 10 kleuren, gesorteerd, 100 vellen
€ 132,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van FOLIA 6474, 50 vel, bruin karton, DIN A4, 130 g/m²
FOLIA 6474, 50 vel, bruin karton, DIN A4, 130 g/m²
€ 255,53
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Happy Kidz Set met 100 wackelogen, artikelnummer 21406196018
Happy Kidz Set met 100 wackelogen, artikelnummer 21406196018
€ 1.683,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,10
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 26 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 24 mei 2014 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 50 vellen gekleurd karton, 220 g/m² - A4. Gekleurd kopieerpapier/printpapier - 50 vellen - geschikt voor knutselen en decoreren - knutselpapier, karton, stevig papier (1)
50 vellen gekleurd karton, 220 g/m² - A4. Gekleurd kopieerpapier/printpapier - 50 vellen - geschikt voor knutselen en decoreren - knutselpapier, karton, stevig papier (1)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,99
Verkoper: tkgruppe
€ 6,59/1kg
Productafbeelding van 100 vellen kraftpapier, formaat DIN A4, bruin, gemaakt van natuurlijk karton, geschikt als knutselpapier, kraftkarton, voor scrapbooking - bedrukbaar
100 vellen kraftpapier, formaat DIN A4, bruin, gemaakt van natuurlijk karton, geschikt als knutselpapier, kraftkarton, voor scrapbooking - bedrukbaar
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,99
Verkoper: tkgruppe
€ 8,11/1kg
Productafbeelding van 100 vellen zwart karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt voor knutselen, kleurrijk papier en karton voor printers, school en doe-het-zelf projecten (100 vellen zwart karton)
100 vellen zwart karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt voor knutselen, kleurrijk papier en karton voor printers, school en doe-het-zelf projecten (100 vellen zwart karton)
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 vellen gekleurd papier - 140 g/m² - knutselpapier en gekleurd papier - geschikt voor printers en knutselen - karton en dikker karton
100 vellen gekleurd papier - 140 g/m² - knutselpapier en gekleurd papier - geschikt voor printers en knutselen - karton en dikker karton
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 vellen wit karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt als knutselpapier en karton voor printers, school, kantoor en creatieve projecten (100 vellen wit karton)
100 vellen wit karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt als knutselpapier en karton voor printers, school, kantoor en creatieve projecten (100 vellen wit karton)
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 50 vellen gekleurd papier - 220 g/m² - knutselpapier en gekleurd papier - geschikt voor printers en knutselen - karton en dikker karton
50 vellen gekleurd papier - 220 g/m² - knutselpapier en gekleurd papier - geschikt voor printers en knutselen - karton en dikker karton
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 vellen bruin kraftpapier, 160 g/m², gemaakt van duurzaam natuurpapier - geschikt voor knutselen en printen - dik kartonpapier en tekenpapier
100 vellen bruin kraftpapier, 160 g/m², gemaakt van duurzaam natuurpapier - geschikt voor knutselen en printen - dik kartonpapier en tekenpapier
€ 7,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 vellen zwart karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt als knutselpapier en karton voor printers, school, kantoor en creatieve projecten (100 vellen zwart karton)
100 vellen zwart karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt als knutselpapier en karton voor printers, school, kantoor en creatieve projecten (100 vellen zwart karton)
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 vellen karton, wit, DIN A4, 220 g/m² – geschikt voor knutselen, kleurrijk papier en karton voor printers, school en doe-het-zelf projecten (100 vellen wit karton)
100 vellen karton, wit, DIN A4, 220 g/m² – geschikt voor knutselen, kleurrijk papier en karton voor printers, school en doe-het-zelf projecten (100 vellen wit karton)
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 96,04/1m²
Productafbeelding van Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (kleur: poeder | 161)
Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (kleur: poeder | 161)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg