Olimp Amino 9000 Mega Caps - 300 tabletten

€ 73,28

€ 55,39-24%

€ 55.390,00 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Proteïnen & Eiwitten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Olimp Sport Nutrition | GLUTAMINE XPLODE, smaak: sinaasappel
Olimp Sport Nutrition | GLUTAMINE XPLODE, smaak: sinaasappel
€ 60,49/1kg
€ 37,20
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Olimp ZMA Caps - 120 capsules per verpakking
Olimp ZMA Caps - 120 capsules per verpakking
€ 128.839,99/1kg
€ 43,27
-25%
€ 32,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Scitec Nutrition Mega Arginine, 140 capsules, elk met 1430 mg
Scitec Nutrition Mega Arginine, 140 capsules, elk met 1430 mg
€ 85,60/1kg
€ 25,68
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine (300 capsules)
ESN Ultrapure Creatine (300 capsules)
€ 80,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,14
-2%
€ 32,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Polleo Kalium, 120 tabletten
Polleo Kalium, 120 tabletten
€ 215,56/1kg
€ 13,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van GreenFood Nutrition Prostatox Chelaat, 60 capsules
GreenFood Nutrition Prostatox Chelaat, 60 capsules
€ 36,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ethicsport RAMTECH - BCAA 2:1:1
Ethicsport RAMTECH - BCAA 2:1:1
€ 13.380,00/1l
€ 13,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GreenFood Nutrition Citrulline Malate, 120 capsules
GreenFood Nutrition Citrulline Malate, 120 capsules
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Weider Vegan Proteïne – 750 gram
Weider Vegan Proteïne – 750 gram
€ 315,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,08
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kompava LadyFit, 500 g / 16 porties, chocoladesmaak
Kompava LadyFit, 500 g / 16 porties, chocoladesmaak
€ 65,48/1l
€ 65,48
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Polleo Me: Eerste instant BCAA 2:1:1, 250 g
Polleo Me: Eerste instant BCAA 2:1:1, 250 g
€ 99,96/1kg
€ 24,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Solgar Voedingssupplementen, Vitamine B12, 1000 mcg, BI8168
Solgar Voedingssupplementen, Vitamine B12, 1000 mcg, BI8168
€ 211,52/1l
€ 52,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GymBeam - Anabolic Whey 1000 g, aardbeiensmaak
GymBeam - Anabolic Whey 1000 g, aardbeiensmaak
€ 56,22/1l
€ 56,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Scitec Caseïne Complex 920g - Vanille
Scitec Caseïne Complex 920g - Vanille
€ 60,55/1kg
€ 55,71
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BrainMax Detoxer, 1620 mg, 90 capsules
BrainMax Detoxer, 1620 mg, 90 capsules
€ 48,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | AAKG-poeder, smaak: bosvruchten
6PAK Nutrition | AAKG-poeder, smaak: bosvruchten
€ 75,08/1l
€ 18,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ostrovit veganistische eiwitten BI9224
Ostrovit veganistische eiwitten BI9224
€ 120,00/1l
€ 29,99
-19%
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Ostrovit 100% Whey Protein - vanillesmaak (700 g) BI9078
Ostrovit 100% Whey Protein - vanillesmaak (700 g) BI9078
€ 167,90/1l
€ 33,58
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Enervit Isocarb C2:1 (650 g), citroensmaak
Enervit Isocarb C2:1 (650 g), citroensmaak
€ 64.240,00/1l
€ 64,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hooggedoseerde aminozuren in handige tabletten – Olimp Amino 9000 Mega Caps. Olimp Amino 9000 Mega Caps bieden een geconcentreerde bron van aminozuren in een praktische tablettenformule voor dagelijks gebruik. De mix van wei-eiwit, kippenei-eiwit en collageen levert een uitgebalanceerde samenstelling van verschillende bouwstenen van eiwitten. Dankzij de tablettenformule is het product bijzonder gemakkelijk te doseren en ideaal voor onderweg. De hoogwaardige verwerking voldoet aan de kwaliteitsnormen van het merk Olimp, dat al jaren bekend staat om doordachte sportvoeding. De grote verpakking met 300 tabletten maakt langdurig gebruik mogelijk. De formule is zo ontworpen dat deze flexibel in verschillende voedingsplannen kan worden geïntegreerd. Dankzij de duidelijke aanbeveling voor gebruik kan de inname individueel worden aangepast aan het lichaamsgewicht. Hierdoor is het product geschikt voor iedereen die zijn dagelijkse voeding gericht wil aanvullen. Flexibel in het dagelijks leven – zo kunt u Amino 9000 gebruiken. De tabletten kunnen eenvoudig over de dag worden ingenomen en passen in elke routine. Ze zijn ideaal voor momenten waarop een eenvoudige en snelle aanvulling gewenst is. Ook onderweg of in het dagelijks leven bieden ze een praktisch alternatief voor shakes of poeders. Bovendien kunnen ze goed worden gecombineerd met andere supplementen. Eenvoudig te integreren – afgestemd op uw dagelijkse routine. De inname vindt plaats verdeeld over de dag in meerdere porties, afhankelijk van het individuele lichaamsgewicht. Het is vooral handig om de inname over meerdere tijdstippen te spreiden, zodat de toepassing gemakkelijk in het dagelijks leven kan worden geïntegreerd. Andere opties voor uw supplementroutine. Naast aminozuurtabletten zijn er ook klassieke proteïnepoeders, zoals wei-eiwit of multi-componenten proteïnen, met vergelijkbare voedingswaarden. Evenzo bieden vloeibare aminozuren of capsuleproducten alternatieve vormen, die kunnen worden gekozen afhankelijk van de voorkeuren en de dagelijkse situatie.
Kleur
Zwart
Fabrikant
Olimp Sportnutrition
Gewicht
690 g
Aantal stuks
1
Inhoud
1 ml
Ingrediënten
zoals beschreven
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
1
Levensmiddelenbedrijven
Bionic sp. z o.o. al. Grunwaldzka 415 80-309 Gdańsk PL5842792671 REGON: 385889185 KRS: 0000836852
Verkoopbenaming
Bionic sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 415 80-309 Gdańsk PL5842792671 REGON: 385889185 KRS: 0000836852
EAN
5901330026591
MPN (Manufacturer Part Number)
9R-Z3R6-FF9J

Kleur
Zwart
Fabrikant
Olimp Sportnutrition
Gewicht
690 g
Aantal stuks
1
Inhoud
1 ml
Ingrediënten
zoals beschreven
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
1
Levensmiddelenbedrijven
Bionic sp. z o.o. al. Grunwaldzka 415 80-309 Gdańsk PL5842792671 REGON: 385889185 KRS: 0000836852
Verkoopbenaming
Bionic sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 415 80-309 Gdańsk PL5842792671 REGON: 385889185 KRS: 0000836852
EAN
5901330026591
MPN (Manufacturer Part Number)
9R-Z3R6-FF9J
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olimp Sport Nutrition | Anabolic Amino 5500
Olimp Sport Nutrition | Anabolic Amino 5500
€ 133,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,43
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
€ 282,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 28,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Apple iPhone 12 Pro, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Grijs
Apple iPhone 12 Pro, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 142
Gereviseerd
€ 280,00
Gratis bezorging
Verkoper: RoundedTrade
Productafbeelding van Biotech USA Tribooster, 60 tabletten
Biotech USA Tribooster, 60 tabletten
€ 114,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,94
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
€ 77,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,48
-54%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 220,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr), AI-gegenereerde afbeelding
ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr)
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BCAA 6400 (375 tabletten)
BCAA 6400 (375 tabletten)
€ 70,96/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,06
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Olimp Nutrition BCAA MEGA CAPS, tabletten, L-isoleucine, L-leucine, L-valine, vitamine B6, 120 stuks, vrije aminozuren (43% L-leucine, 21,5% L-valine, 21,5% L-isoleucine), emulgator – soja..., CE
Olimp Nutrition BCAA MEGA CAPS, tabletten, L-isoleucine, L-leucine, L-valine, vitamine B6, 120 stuks, vrije aminozuren (43% L-leucine, 21,5% L-valine, 21,5% L-isoleucine), emulgator – soja..., CE
€ 135,35/1l
€ 23,43
-10%
€ 20,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Energybody 100% Anabol Aminozuurcomplex, hoog gedoseerd, vloeibaar, Amino Liquid, 30 x 25 ampullen, zwarte bessen smaak
Energybody 100% Anabol Aminozuurcomplex, hoog gedoseerd, vloeibaar, Amino Liquid, 30 x 25 ampullen, zwarte bessen smaak
€ 107,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
€ 109,37/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 22,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
€ 63,18/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
€ 23,70/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 72,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Stalen kast XXL, kantoorkast, documentenkast, metalen kast, schuifdeuren, staal, gepoedercoat, 185 cm x 115 cm x 40 cm, kleur: antraciet
Stalen kast XXL, kantoorkast, documentenkast, metalen kast, schuifdeuren, staal, gepoedercoat, 185 cm x 115 cm x 40 cm, kleur: antraciet
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 386,25
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 10,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
-63%
€ 21,60
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Intex 57190 Opblaasbaar zwembad met zitje 229 x 224 cm
Intex 57190 Opblaasbaar zwembad met zitje 229 x 224 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 87,34
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
€ 65,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 197,01
-€ 46,01
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Invertergenerator Isg 800-1
Invertergenerator Isg 800-1
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 298,69
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Citrulline - Biotech USA - Citrulline malaat (300g) - Smaak: groene appel
Citrulline - Biotech USA - Citrulline malaat (300g) - Smaak: groene appel
€ 88.750,00/1kg
€ 28,40
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Weider BCAA + L-Glutamine, capsules, L-Glutamine, L-Isoleucine, L-Leucine, L-Valine, 180 stuks, 42,1% L-Glutamine, 21,1% L-Leucine, Gelatine, 10,5% L-Isoleucine, 10,5% L-Valine, antiklontermiddel..., fles
Weider BCAA + L-Glutamine, capsules, L-Glutamine, L-Isoleucine, L-Leucine, L-Valine, 180 stuks, 42,1% L-Glutamine, 21,1% L-Leucine, Gelatine, 10,5% L-Isoleucine, 10,5% L-Valine, antiklontermiddel..., fles
€ 275,00/1l
€ 59,43
-7%
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Makita DRC300Z Accu-stofzuigerrobot, solo, 2x18V Li-Ion LXT
Makita DRC300Z Accu-stofzuigerrobot, solo, 2x18V Li-Ion LXT
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3.251,00
-€ 1.335,86
€ 1.915,14
Verkoper: Etrona
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 555
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 657
€ 51,58
Verkoper: velmontask
Welkomstdeals
Productafbeelding van Balter hete luchtfriteuse HL-1200, friteuse, 12 liter, mini-oven, LCD-display, 10 programma's, inclusief receptenboek
Balter hete luchtfriteuse HL-1200, friteuse, 12 liter, mini-oven, LCD-display, 10 programma's, inclusief receptenboek
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 214
€ 109,00
-€ 16,35
€ 92,65
Verkoper: redshop
Productafbeelding van Stalen kast XXL, kantoorkast, archiefkast, metalen kast, schuifdeuren, staal, gepoedercoat, 185 cm x 115 cm x 40 cm, kleur: wit
Stalen kast XXL, kantoorkast, archiefkast, metalen kast, schuifdeuren, staal, gepoedercoat, 185 cm x 115 cm x 40 cm, kleur: wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 421,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BioTech Liquid Amino 1000ml - Sinaasappel
BioTech Liquid Amino 1000ml - Sinaasappel
€ 25,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,12
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 22,10
Verkoper: PolisElectro

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.