Ducray shampoos

36 resultaten
  • 4 & meer
  • Minder dan € 10
  • € 10 – 15
  • € 15 – 20
  • € 20 – 40
  • Meer dan € 40
  • Gratis bezorging
  • Alle deals
Categorie
  • Shampoos
  • Haarserums
Productafbeelding van Ducray Sensinol Shampoo voor het haar, 400 ml
Ducray Sensinol Shampoo voor het haar, 400 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,38
-30%
€ 24,70
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 61,75/1l
Productafbeelding van DUCRAY KELUAL DS Anti-roos shampoo, 100 ml
DUCRAY KELUAL DS Anti-roos shampoo, 100 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 32,02
-20%
€ 25,55
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 255,50/1l
Productafbeelding van Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 24,90
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 62,25/1l
Productafbeelding van DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,34
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 22.340,00/1l
Productafbeelding van Ducray Extra Milde Shampoo voor gevoelig haar, 200 ml
Ducray Extra Milde Shampoo voor gevoelig haar, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,91
plus € 6,00 verzendkostenBezorging do 8 – di 13 oktober
Verkoper: Pharmacygreek
€ 39,55/1l
Productafbeelding van Ducray Kertyol P.S.O. Verzorgende Shampoo, 200 ml
Ducray Kertyol P.S.O. Verzorgende Shampoo, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 22,22
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 111,10/1l
Productafbeelding van DUCRAY ELUTION Anti-roos shampoo, 400 ml
DUCRAY ELUTION Anti-roos shampoo, 400 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,31
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 48,27/1l
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Productafbeelding van Ducray Kelual Squanorm shampoo voor de regulering van vette schilfers, 400 ml
Ducray Kelual Squanorm shampoo voor de regulering van vette schilfers, 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,57
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 63,92/1l
Productafbeelding van Ducray Elution Milde shampoo voor het herstellen van de balans van de hoofdhuid, 400 ml
Ducray Elution Milde shampoo voor het herstellen van de balans van de hoofdhuid, 400 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,49
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 88,72/1l
Productafbeelding van Ducray Elution Shampoo voor een evenwichtige hoofdhuid, 200 ml
Ducray Elution Shampoo voor een evenwichtige hoofdhuid, 200 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,82
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 109,10/1l
Productafbeelding van Ducray ANAPHASE+, Unisex, voor niet-professioneel gebruik, shampoo, tegen haaruitval, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml
Ducray ANAPHASE+, Unisex, voor niet-professioneel gebruik, shampoo, tegen haaruitval, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,79
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 98,95/1l
Productafbeelding van Ducray Extra Doux Dermo Beschermende shampoo voor normaal en gevoelig haar, pompflacon 400 ml
Ducray Extra Doux Dermo Beschermende shampoo voor normaal en gevoelig haar, pompflacon 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,06
plus € 6,00 verzendkostenBezorging do 8 – di 13 oktober
Verkoper: Pharmacygreek
€ 30,15/1l
Productafbeelding van Ducray Kelual Squanorm Hydraterende Shampoo voor droge hoofdhuid en schilfers, 200 ml
Ducray Kelual Squanorm Hydraterende Shampoo voor droge hoofdhuid en schilfers, 200 ml
€ 22,35
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 111,75/1l
Productafbeelding van Ducray Herstellend Shampoo, 2 flessen van 400 ml
Ducray Herstellend Shampoo, 2 flessen van 400 ml
€ 32,53
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 40,66/1l
Productafbeelding van Kelual Squanorm Verfrissende anti-roos shampoo Ducray, 400 ml
Kelual Squanorm Verfrissende anti-roos shampoo Ducray, 400 ml
€ 31,16
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 77,90/1l
Productafbeelding van Shampoo Sensinol (behandeling shampoo) voor verlichting van jeukende hoofdhuid, 200 ml
Shampoo Sensinol (behandeling shampoo) voor verlichting van jeukende hoofdhuid, 200 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,64
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 128,20/1l
Productafbeelding van DUCRAY Anaphase Anti-haaruitval, 400 ml
DUCRAY Anaphase Anti-haaruitval, 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,21
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 63,02/1l
Productafbeelding van Ducray Kelual Squanorm Anti-roos Shampoo, verpakking met 400 ml
Ducray Kelual Squanorm Anti-roos Shampoo, verpakking met 400 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,68
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 59,20/1l
Productafbeelding van Ducray Kelual Squanorm, hydraterende behandeling in de vorm van shampoo tegen droge hoofdhuid en schilfers, 400 ml
Ducray Kelual Squanorm, hydraterende behandeling in de vorm van shampoo tegen droge hoofdhuid en schilfers, 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,82
plus € 6,00 verzendkostenBezorging do 8 – di 13 oktober
Verkoper: Pharmacygreek
€ 44,55/1l
Productafbeelding van Ducray Sabal Argeal shampoo, absorbeert overtollig vet, 200 ml
Ducray Sabal Argeal shampoo, absorbeert overtollig vet, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,30
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 25.300,00/1l
Productafbeelding van DUCRAY Anaphase Anti-haaruitval, 200 ml
DUCRAY Anaphase Anti-haaruitval, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 189,90/1l
Productafbeelding van DUCRAY Sabal Sebum Regulator, 200 ml
DUCRAY Sabal Sebum Regulator, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,09
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 95,45/1l
Productafbeelding van Ducray Extra Milde Verzorgende Anti-roos Shampoo 400 ml
Ducray Extra Milde Verzorgende Anti-roos Shampoo 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,32
-11%
€ 18,00
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 45,00/1l
Productafbeelding van Ducray Shampoo, Extra-milde Dermo-beschermende Shampoo
Ducray Shampoo, Extra-milde Dermo-beschermende Shampoo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,95
plus € 4,95 verzendkostenBezorging vr 2 – ma 5 oktober
Verkoper: Friseurtotal
€ 34,75/1kg
Productafbeelding van Ducray SENSINOL, voor vrouwen, voor niet-professioneel gebruik, shampoo, voor gevoelig haar, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml
Ducray SENSINOL, voor vrouwen, voor niet-professioneel gebruik, shampoo, voor gevoelig haar, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,33
Gratis bezorgingBezorging za 10 – do 15 oktober
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 166,65/1l
Productafbeelding van Ducray Kelual Squanorm Anti-roos Shampoo, verpakking met 400 ml
Ducray Kelual Squanorm Anti-roos Shampoo, verpakking met 400 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,37
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 70,92/1l
Productafbeelding van DUCRAY SQUANORM Anti-schubshampoo voor vet haar, 200 ml
DUCRAY SQUANORM Anti-schubshampoo voor vet haar, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,93
plus € 6,00 verzendkostenBezorging do 8 – di 13 oktober
Verkoper: Pharmacygreek
€ 64,65/1l
Productafbeelding van Ducray SQUANORM, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, voor thuisgebruik, Shampoo, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml
Ducray SQUANORM, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, voor thuisgebruik, Shampoo, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,84
Gratis bezorgingBezorging vr 9 – wo 14 oktober
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 169,20/1l
Productafbeelding van KELUAL DS Anti-roos behandeling, shampoo-duo, 2 x 100 ml
KELUAL DS Anti-roos behandeling, shampoo-duo, 2 x 100 ml
€ 40,70
-4%
€ 38,98
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 194,90/1l
Productafbeelding van Kelual Squanorm Shampoo tegen vet haar en schilfers, 2 stuks x 200 ml van Ducray
Kelual Squanorm Shampoo tegen vet haar en schilfers, 2 stuks x 200 ml van Ducray
€ 41,94
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 52,42/1l
Productafbeelding van Kelual Squanorm Shampoo tegen droge hoofdhuid en schilfers, verpakking met 2 flessen van 400 ml, merk Ducray
Kelual Squanorm Shampoo tegen droge hoofdhuid en schilfers, verpakking met 2 flessen van 400 ml, merk Ducray
€ 45,27
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 56,59/1l
Productafbeelding van Ducray Kelual Squanorm Verfrissende Shampoo, 200 ml
Ducray Kelual Squanorm Verfrissende Shampoo, 200 ml
€ 26,09
plus € 2,95 verzendkostenBezorging wo 21 – ma 26 oktober
Verkoper: somnia24
€ 0,13/1l
Productafbeelding van Ducray KELUAL DS Sebocontrol Shampoo, 100 ml
Ducray KELUAL DS Sebocontrol Shampoo, 100 ml
€ 26,24
-7%
€ 24,19
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 161,27/1kg
Productafbeelding van ANAPHASE Shampoo tegen haaruitval en ter bevordering van haargroei, verpakking met 2 x 400 ml
ANAPHASE Shampoo tegen haaruitval en ter bevordering van haargroei, verpakking met 2 x 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,90
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 58,62/1l
Productafbeelding van Ducray, Anaphase, Biotine, haarverzorgingsshampoo, tegen haaruitval, 100 ml
Ducray, Anaphase, Biotine, haarverzorgingsshampoo, tegen haaruitval, 100 ml
€ 12,96
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 129,60/1l
Productafbeelding van ANAPHASE Shampoo tegen haaruitval en voor het stimuleren van de haargroei, verpakking met 2 x 400 ml
ANAPHASE Shampoo tegen haaruitval en voor het stimuleren van de haargroei, verpakking met 2 x 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,40
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 53,00/1l
Actieve filters
Ducray
Voordelen bij de bezorging
Merk
Inhoud
Prijs
–
Categorie
Klantbeoordelingen