Matrix shampoos

31 resultaten
  • 4 & meer
  • € 10 – 15
  • € 15 – 20
  • € 20 – 40
  • Meer dan € 40
  • Gratis bezorging
  • Alle deals
Categorie
  • Shampoos
  • Haarmaskers
  • Haarconditioners
  • Haarolie
Productafbeelding van Matrix Voedende Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
Matrix Voedende Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,71
Gratis bezorgingBezorging wo 14 – vr 16 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 36,71/1l
Productafbeelding van Matrix SmoothProof, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Pluisachtig haar, Ondoorzichtig haar, Tegen kroezing, Beschermend, Gladmakend
Matrix SmoothProof, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Pluisachtig haar, Ondoorzichtig haar, Tegen kroezing, Beschermend, Gladmakend
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,64
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 34,64/1l
Productafbeelding van Matrix Voedingsproduct voor Milde Shampoo, 300 ml
Matrix Voedingsproduct voor Milde Shampoo, 300 ml
€ 23,01
Gratis bezorgingBezorging di 6 – do 8 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 76,70/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor moeilijk te temmen haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor moeilijk te temmen haar, Geschikt voor alle haarkleuren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,38
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 26,38/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, Geschikt voor gekleurd haar, Blond
Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, Geschikt voor gekleurd haar, Blond
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,55
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 31,55/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results So Silver, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Blond haar, Gekleurd haar, Geverfd haar, Blond, Grijs
Matrix Total Results So Silver, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Blond haar, Gekleurd haar, Geverfd haar, Blond, Grijs
€ 18,63
Gratis bezorgingBezorging wo 14 – vr 16 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 62,10/1l
Productafbeelding van Matrix ColorLast, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Voor beschadigd haar, Beschermt de kleur, Voedend, Beschermend, Herstellend, Glanzend, Versterkend
Matrix ColorLast, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Voor beschadigd haar, Beschermt de kleur, Voedend, Beschermend, Herstellend, Glanzend, Versterkend
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,56
plus € 12,00 verzendkostenBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Scentist
€ 34,56/1l
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Productafbeelding van Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Beschermt de kleur, Reinigend, Geeft glans
Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Beschermt de kleur, Reinigend, Geeft glans
€ 26,38
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 26,38/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor fijn haar, Geschikt voor dunner wordend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor fijn haar, Geschikt voor dunner wordend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,03
plus € 2,95 verzendkostenBezorging do 15 – di 20 oktober
Verkoper: somnia24
€ 30,03/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results Brass Off, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Blond
Matrix Total Results Brass Off, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Blond
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,11
plus € 2,95 verzendkostenBezorging wo 14 – ma 19 oktober
Verkoper: somnia24
€ 70,37/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results High Amplify, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor fijn haar, Geschikt voor dunner wordend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Matrix Total Results High Amplify, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor fijn haar, Geschikt voor dunner wordend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 18,55
plus € 2,95 verzendkostenBezorging do 15 – di 20 oktober
Verkoper: somnia24
€ 61,83/1l
Productafbeelding van Matrix A Curl Can Dream Leave-In Spray, 250 ml
Matrix A Curl Can Dream Leave-In Spray, 250 ml
€ 27,71
plus € 2,95 verzendkostenBezorging wo 14 – ma 19 oktober
Verkoper: somnia24
€ 110,84/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results Mega Sleek, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Voor dames, Geschikt voor moeilijk te temmen haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Matrix Total Results Mega Sleek, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Voor dames, Geschikt voor moeilijk te temmen haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 14,80
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 49,33/1l
Productafbeelding van Matrix Glow Mania Kleurbeschermende Shampoo, 300 ml
Matrix Glow Mania Kleurbeschermende Shampoo, 300 ml
€ 19,03
-10%
€ 16,95
plus € 4,50 verzendkostenBezorging wo 7 – do 8 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 56,50/1l
Productafbeelding van Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo, 1000 ml
Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo, 1000 ml
€ 33,38
plus € 9,99 verzendkostenBezorging do 8 – vr 9 oktober
Verkoper: Glamperfeu
€ 33,38/1l
Productafbeelding van Matrix Biolage Hydrasource, 250 ml, Shampoo, professioneel, voor vrouwen, geschikt voor droog haar, voor alle haarkleuren
Matrix Biolage Hydrasource, 250 ml, Shampoo, professioneel, voor vrouwen, geschikt voor droog haar, voor alle haarkleuren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,57
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 82,28/1l
Productafbeelding van Matrix Scalpsync Anti-Lupen, 250 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Tegen roos, Fles
Matrix Scalpsync Anti-Lupen, 250 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Tegen roos, Fles
€ 20,57
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 82,28/1l
Productafbeelding van Biolage Bond Therapy Voor-shampoo 150 ml - Intensieve behandeling
Biolage Bond Therapy Voor-shampoo 150 ml - Intensieve behandeling
€ 24,63
Gratis bezorgingBezorging wo 14 – vr 16 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 164,20/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results, 1000 ml, Shampoo, voor gekleurd haar, bescherming, fles, sulfaatvrij
Matrix Total Results, 1000 ml, Shampoo, voor gekleurd haar, bescherming, fles, sulfaatvrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,61
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 31,61/1l
Productafbeelding van Matrix ColorLast, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Gekleurde haren, Kleurbescherming, Herstel, Glanzend, Versterkend
Matrix ColorLast, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Gekleurde haren, Kleurbescherming, Herstel, Glanzend, Versterkend
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,29
-50%
€ 20,57
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 82,28/1l
Productafbeelding van Matrix HydraSource, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor droog haar, Anti-frizz, Hydraterend, Beschermend, Voor glanzend haar
Matrix HydraSource, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor droog haar, Anti-frizz, Hydraterend, Beschermend, Voor glanzend haar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,57
plus € 2,95 verzendkostenBezorging do 15 – di 20 oktober
Verkoper: somnia24
€ 38,57/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo: Versterkende shampoo voor zeer droog en beschadigd haar, 300 ml
Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo: Versterkende shampoo voor zeer droog en beschadigd haar, 300 ml
€ 17,95
plus € 4,50 verzendkostenBezorging wo 7 – do 8 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 59,83/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results Color Obsessed, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Zwart, Blond, Bruin, Rood
Matrix Total Results Color Obsessed, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Zwart, Blond, Bruin, Rood
€ 12,10
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 40,33/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, gekleurd haar, geverfd haar, blond, grijs
Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, gekleurd haar, geverfd haar, blond, grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,53
plus € 2,95 verzendkostenBezorging do 15 – di 20 oktober
Verkoper: somnia24
€ 34,53/1l
Productafbeelding van Tr Glow Mania Shampoo, 1 liter
Tr Glow Mania Shampoo, 1 liter
€ 33,93
plus € 2,95 verzendkostenBezorging do 15 – di 20 oktober
Verkoper: somnia24
€ 33,93/1l
Productafbeelding van Hydraterende shampoo voor golvend en krullend haar, "A Curl Can Dream" (Lichte hydratatie shampoo), 300 ml
Hydraterende shampoo voor golvend en krullend haar, "A Curl Can Dream" (Lichte hydratatie shampoo), 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,55
Gratis bezorgingBezorging di 13 – vr 16 oktober
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 121,83/1l
Productafbeelding van Biolage Bond Therapy Shampoo, 250 ml
Biolage Bond Therapy Shampoo, 250 ml
€ 23,34
Gratis bezorgingBezorging wo 14 – vr 16 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 93,36/1l
Productafbeelding van Tr Mega Sleek Gladmakende Shampoo, 300 ml
Tr Mega Sleek Gladmakende Shampoo, 300 ml
€ 22,49
Gratis bezorgingBezorging wo 14 – vr 16 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 74,97/1l
Productafbeelding van Total Results - Mega Sleek - Shampoo - 1000 ml
Total Results - Mega Sleek - Shampoo - 1000 ml
€ 33,80
-5%
€ 31,85
plus € 2,95 verzendkostenBezorging do 15 – di 20 oktober
Verkoper: somnia24
€ 31,85/1l
Productafbeelding van Tr Mega Sleek, gladmakende haarolie, 1 liter
Tr Mega Sleek, gladmakende haarolie, 1 liter
€ 34,64
-8%
€ 31,84
plus € 2,95 verzendkostenBezorging do 15 – di 20 oktober
Verkoper: somnia24
€ 31,84/1l
Productafbeelding van Matrix Total Results A Curl Can Dream Gewichtloze Hydraterende Shampoo, 300 ml
Matrix Total Results A Curl Can Dream Gewichtloze Hydraterende Shampoo, 300 ml
€ 21,08
plus € 2,95 verzendkostenBezorging wo 14 – ma 19 oktober
Verkoper: somnia24
€ 70,27/1l
Actieve filters
MATRIX
Voordelen bij de bezorging
Merk
Inhoud
Prijs
–
Categorie
Klantbeoordelingen