Shampoos redken

53 resultaten
  • 4 & meer
  • € 15 – 20
  • € 20 – 40
  • Meer dan € 40
  • Gratis bezorging
  • Alle deals
Categorie
  • Shampoos
  • Haarconditioners
  • Haarkuren
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Cadeauset – Shampoo 300 ml + Conditioner 300 ml + Leave-in product 190 ml
Redken Acidic Color Gloss Cadeauset – Shampoo 300 ml + Conditioner 300 ml + Leave-in product 190 ml
€ 83,42
-34%
€ 54,95
Gratis bezorgingBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 69,56/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Shampoo, navulverpakking, 500 ml
Redken Acidic Color Gloss Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 32,80
4% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging wo 7 – do 8 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 65,60/1l
Productafbeelding van Redken EXTREME SHAMPOO, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
Redken EXTREME SHAMPOO, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,75
5% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging wo 7 – do 8 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 59,50/1l
Productafbeelding van Redken ALL SOFT, Shampoo voor droog haar, 1000 ml, voor glanzend en zacht haar, fles, 1 stuk
Redken ALL SOFT, Shampoo voor droog haar, 1000 ml, voor glanzend en zacht haar, fles, 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 47,01
-9%
€ 42,39
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 42,39/1l
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 47,01
-9%
€ 42,39
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 42,39/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, 1000 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 48,58
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 48,58/1l
Productafbeelding van Redken Deep Clean Droogshampoo, 155 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Redken Deep Clean Droogshampoo, 155 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,33
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 163,42/1l
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Productafbeelding van De sulfaatvrije shampoo ACIDIC COLOR GLOSS versterkt de glans van uw haarkleur. 1000 ml
De sulfaatvrije shampoo ACIDIC COLOR GLOSS versterkt de glans van uw haarkleur. 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 57,00
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Redken HIGH RISE VOLUME, Geschikt voor mannen en vrouwen, Shampoo, voor fijn haar, 1000 ml, geeft volume, fles
Redken HIGH RISE VOLUME, Geschikt voor mannen en vrouwen, Shampoo, voor fijn haar, 1000 ml, geeft volume, fles
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 50,07
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 50,07/1l
Productafbeelding van Redken All Soft Shampoo, navulverpakking, 500 ml
Redken All Soft Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 25,63
5% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging wo 7 – do 8 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 51,26/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,95
plus € 4,50 verzendkostenBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 86,50/1l
Productafbeelding van Redken Frizz Dismiss Shampoo, 300 ml
Redken Frizz Dismiss Shampoo, 300 ml
€ 25,06
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 83,53/1l
Productafbeelding van Redken Color Extend Blondage Shampoo, 300 ml
Redken Color Extend Blondage Shampoo, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,06
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 86,87/1l
Productafbeelding van Redken - Volume Injection Shampoo, 300 ml
Redken - Volume Injection Shampoo, 300 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,22
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 84,07/1l
Productafbeelding van Redken All Soft Shampoo, navulverpakking, 500 ml
Redken All Soft Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 25,63
5% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging wo 7 – do 8 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 51,26/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 1000 ml
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,58
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 48,58/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Grow Full System Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Grow Full System Shampoo, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,17
-18%
€ 26,95
plus € 4,50 verzendkostenBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 89,83/1l
Productafbeelding van Redken 3474636930579, Shampoo, 1000 ml, Verfrissend, Fles, 1 stuk
Redken 3474636930579, Shampoo, 1000 ml, Verfrissend, Fles, 1 stuk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,07
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 50,07/1l
Productafbeelding van Anti-pluis shampoo Frizz Dismiss van Redken (1000 ml)
Anti-pluis shampoo Frizz Dismiss van Redken (1000 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 50,07
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 50,07/1l
Productafbeelding van Redken All Soft Shampoo, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor droog en breekbaar haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
Redken All Soft Shampoo, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor droog en breekbaar haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,05
plus € 4,50 verzendkostenBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 76,83/1l
Productafbeelding van Redken SCALP RELIEF, Shampoo, anti-roos, hydraterend, tube, 1 stuk
Redken SCALP RELIEF, Shampoo, anti-roos, hydraterend, tube, 1 stuk
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,17
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 88,68/1l
Productafbeelding van Redken Extreme Length Shampoo, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
Redken Extreme Length Shampoo, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,64
-17%
€ 25,22
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 84,07/1l
Productafbeelding van Redken Shampoo, Redken haarverzorging, Amino Mint shampoo
Redken Shampoo, Redken haarverzorging, Amino Mint shampoo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,95
plus € 4,50 verzendkostenBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 69,83/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Color Gloss Shampoo, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,50
plus € 4,50 verzendkostenBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 81,67/1l
Productafbeelding van Redken EXTREME SHAMPOO, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
Redken EXTREME SHAMPOO, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,75
5% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging wo 7 – do 8 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 59,50/1l
Productafbeelding van Redken Brews 3-in-1 Shampoo, Conditioner & Douchegel, 300 ml
Redken Brews 3-in-1 Shampoo, Conditioner & Douchegel, 300 ml
€ 40,16
Gratis bezorgingBezorging vr 9 – wo 14 oktober
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 133,87/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, navulverpakking, 500 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 60,40
Gratis bezorgingBezorging vr 9 – wo 14 oktober
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 120,80/1l
Productafbeelding van Redken Extreme Strengthening Shampoo, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
Redken Extreme Strengthening Shampoo, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
€ 19,95
plus € 4,50 verzendkostenBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 66,50/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,95
plus € 4,50 verzendkostenBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 86,50/1l
Productafbeelding van Redken Haarreinigingscrème, voor dames, professioneel, shampoo, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, 250 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Redken Haarreinigingscrème, voor dames, professioneel, shampoo, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, 250 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,86
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 107,44/1l
Productafbeelding van Redken All Soft Shampoo, 500 ml
Redken All Soft Shampoo, 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,50
plus € 4,50 verzendkostenBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Redken Blondage High Bright Shampoo, 300 ml
Redken Blondage High Bright Shampoo, 300 ml
€ 23,33
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 77,77/1l
Productafbeelding van Redken Frizz Dismiss, Shampoo, Geschikt voor alle haartypes, ideaal voor krullend haar, 300 ml, anti-frizz, glanzend, fles, 1 stuk
Redken Frizz Dismiss, Shampoo, Geschikt voor alle haartypes, ideaal voor krullend haar, 300 ml, anti-frizz, glanzend, fles, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,21
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 110,70/1l
Productafbeelding van Redken All Soft Mega Shampoo, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
Redken All Soft Mega Shampoo, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
€ 42,75
Gratis bezorgingBezorging za 10 – do 15 oktober
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 142,50/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss, transparante glansversterker, 100 ml
Redken Acidic Color Gloss, transparante glansversterker, 100 ml
€ 37,13
Gratis bezorgingBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 371,30/1l
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo 1000 ml
Redken Extreme Shampoo 1000 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,70
-2%
€ 49,28
plus € 9,99 verzendkostenBezorging di 6 – wo 7 oktober
Verkoper: Glamperfeu
€ 49,28/1l
Productafbeelding van Redken Color Extend Blondage Shampoo, 300 ml
Redken Color Extend Blondage Shampoo, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 42,59
Gratis bezorgingBezorging za 10 – do 15 oktober
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 141,97/1l
Productafbeelding van Redken Shampoo, Redken haarverzorging, Amino Mint shampoo
Redken Shampoo, Redken haarverzorging, Amino Mint shampoo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,95
plus € 4,50 verzendkostenBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 69,83/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Color Gloss Shampoo, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,50
plus € 4,50 verzendkostenBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 81,67/1l
Actieve filters
Redken
Voordelen bij de bezorging
Merk
Inhoud
Prijs
–
Categorie
Klantbeoordelingen