Bergila op Kaufland.nl

Categorieën van Bergila
Populaire categorieën van Bergila
Badolie
Bergila op Kaufland.nl
Productafbeelding van Arnika - Latsche massageolie, 500 ml - Bergila
Arnika - Latsche massageolie, 500 ml - Bergila
€ 22,71
-9%
€ 20,65
Verkoper: italia-genuss
€ 41,30/1l
Productafbeelding van Zilverspar (abies alba) - etherische olie, biologisch, 10 ml - Bergila
Zilverspar (abies alba) - etherische olie, biologisch, 10 ml - Bergila
€ 25,52
-9%
€ 23,20
Verkoper: italia-genuss
€ 2.320,00/1l
Productafbeelding van Fichte (picea abies) - etherische olie, biologisch, 10 ml - Bergila
Fichte (picea abies) - etherische olie, biologisch, 10 ml - Bergila
€ 17,05
-9%
€ 15,50
Verkoper: italia-genuss
€ 1.550,00/1l
Productafbeelding van Kerstgeur - etherische oliemengsel, 10 ml - Bergila Südtirol
Kerstgeur - etherische oliemengsel, 10 ml - Bergila Südtirol
€ 16,00
-9%
€ 14,55
Verkoper: italia-genuss
€ 1.455,00/1l
Productafbeelding van Latschenkiefer (Pinus mugo) - etherische olie, biologisch, 100 ml - Bergila
Latschenkiefer (Pinus mugo) - etherische olie, biologisch, 100 ml - Bergila
€ 90,58
-9%
€ 82,35
Verkoper: italia-genuss
€ 823,50/1l
Productafbeelding van Pepermunt hydrolaat, 100 ml, biologisch - Bergila
Pepermunt hydrolaat, 100 ml, biologisch - Bergila
€ 15,84
-9%
€ 14,40
Verkoper: italia-genuss
€ 115,20/1l
Productafbeelding van Fichte (picea abies) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
Fichte (picea abies) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
€ 41,97
-9%
€ 38,16
Verkoper: italia-genuss
€ 1.272,00/1l
Productafbeelding van Zirkeelpijn (Pinus cembra) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila, Zuid-Tirol
Zirkeelpijn (Pinus cembra) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila, Zuid-Tirol
€ 40,09
-9%
€ 36,45
Verkoper: italia-genuss
€ 1.215,00/1l
Productafbeelding van Latschenkiefer (Pinus mugo) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
Latschenkiefer (Pinus mugo) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
€ 40,09
-9%
€ 36,45
Verkoper: italia-genuss
€ 1.215,00/1l
Productafbeelding van Voetbalsem met bergenia-olie, 100 ml. Biologisch - Bergila
Voetbalsem met bergenia-olie, 100 ml. Biologisch - Bergila
€ 21,45
-9%
€ 19,50
Verkoper: italia-genuss
€ 195,00/1l
Productafbeelding van Pepermunt (Mentha piperita) - etherische olie, 10 ml - Bergila
Pepermunt (Mentha piperita) - etherische olie, 10 ml - Bergila
€ 17,05
-9%
€ 15,50
Verkoper: italia-genuss
€ 1.550,00/1l
Productafbeelding van Lavendel (Lavandula hybrida super) - etherische olie, 30 ml - Bergila
Lavendel (Lavandula hybrida super) - etherische olie, 30 ml - Bergila
€ 39,10
-9%
€ 35,55
Verkoper: italia-genuss
€ 1.185,00/1l
Productafbeelding van Kruidenolie - biologische mix van etherische oliën, 10 ml - Bergila
Kruidenolie - biologische mix van etherische oliën, 10 ml - Bergila
€ 16,00
-9%
€ 14,55
Verkoper: italia-genuss
€ 1.455,00/1l
Productafbeelding van Massageolie, actieve mix, 100 ml. Biologisch - Bergila
Massageolie, actieve mix, 100 ml. Biologisch - Bergila
€ 21,23
-9%
€ 19,30
Verkoper: italia-genuss
€ 193,00/1l
Productafbeelding van Rozemarijn (Rosmarinus officinalis ct. cineole) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
Rozemarijn (Rosmarinus officinalis ct. cineole) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
€ 41,97
-9%
€ 38,16
Verkoper: italia-genuss
€ 1.272,00/1l
Productafbeelding van Tijm (Thymus vulgaris, ct. thymol) - etherische olie, biologisch, 5 ml - Bergila
Tijm (Thymus vulgaris, ct. thymol) - etherische olie, biologisch, 5 ml - Bergila
€ 16,00
-9%
€ 14,55
Verkoper: italia-genuss
€ 2.910,00/1l
Productafbeelding van Jeneverbes-alpenplant (Juniperus nana) - etherische olie, biologisch, 10 ml - Bergila
Jeneverbes-alpenplant (Juniperus nana) - etherische olie, biologisch, 10 ml - Bergila
€ 24,09
-9%
€ 21,90
Verkoper: italia-genuss
€ 2.190,00/1l
Productafbeelding van Kruiden shampoo met berkenblad en brandnetel, 200 ml. Biologisch - Bergila
Kruiden shampoo met berkenblad en brandnetel, 200 ml. Biologisch - Bergila
€ 18,31
-9%
€ 16,65
Verkoper: italia-genuss
€ 83,25/1l
Productafbeelding van Calendula-zalf met kamille, 50 ml, biologisch - Bergila
Calendula-zalf met kamille, 50 ml, biologisch - Bergila
€ 26,01
-9%
€ 23,65
Verkoper: italia-genuss
€ 473,00/1l
Productafbeelding van Wachthout-alpenplant (Juniperus nana) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
Wachthout-alpenplant (Juniperus nana) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
€ 65,45
-9%
€ 59,50
Verkoper: italia-genuss
€ 1.983,33/1l
Productafbeelding van Baldrian tinctuur, biologisch, 50 ml - Bergila, Zuid-Tirol
Baldrian tinctuur, biologisch, 50 ml - Bergila, Zuid-Tirol
€ 22,99
-9%
€ 20,90
Verkoper: italia-genuss
€ 418,00/1l
Productafbeelding van Allergo Natural Knospenextract biologisch, 50 ml - Bergila
Allergo Natural Knospenextract biologisch, 50 ml - Bergila
€ 25,68
-9%
€ 23,35
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Rozemarijn (Rosmarinus officinalis ct. cineole) - etherische olie, biologisch, 10 ml - Bergila
Rozemarijn (Rosmarinus officinalis ct. cineole) - etherische olie, biologisch, 10 ml - Bergila
€ 17,05
-9%
€ 15,50
Verkoper: italia-genuss
€ 1.550,00/1l
Productafbeelding van Edelweiß Lichaamslotion 200 ml. Biologisch - Bergila
Edelweiß Lichaamslotion 200 ml. Biologisch - Bergila
€ 42,07
-9%
€ 38,25
Verkoper: italia-genuss
€ 191,25/1l
Productafbeelding van Pepermunt (mentha piperita) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
Pepermunt (mentha piperita) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
€ 41,97
-9%
€ 38,16
Verkoper: italia-genuss
€ 1.272,00/1l
Productafbeelding van Kruiden douchebad 200 ml, biologisch - Bergila
Kruiden douchebad 200 ml, biologisch - Bergila
€ 18,31
-9%
€ 16,65
Verkoper: italia-genuss
€ 83,25/1l
Productafbeelding van Arnika-Latsche zalf 250 ml, biologisch - Bergila
Arnika-Latsche zalf 250 ml, biologisch - Bergila
€ 97,46
-9%
€ 88,60
Verkoper: italia-genuss
€ 354,40/1l
Productafbeelding van Latschenkiefer (Pinus mugo) - etherische olie, biologisch, 10 ml - Bergila
Latschenkiefer (Pinus mugo) - etherische olie, biologisch, 10 ml - Bergila
€ 15,78
-9%
€ 14,35
Verkoper: italia-genuss
€ 1.435,00/1l
Productafbeelding van Arnika-Latsche zalf 50 ml, biologisch - Bergila
Arnika-Latsche zalf 50 ml, biologisch - Bergila
€ 26,01
-9%
€ 23,65
Verkoper: italia-genuss
€ 473,00/1l
Productafbeelding van Lavendel (Lavandula hybrida super) - biologische etherische olie, 10 ml - Bergila
Lavendel (Lavandula hybrida super) - biologische etherische olie, 10 ml - Bergila
€ 14,63
-9%
€ 13,30
Verkoper: italia-genuss
€ 1.330,00/1l
Productafbeelding van Kruidenolie - biologische etherische oliemengsel, 30 ml - Bergila
Kruidenolie - biologische etherische oliemengsel, 30 ml - Bergila
€ 40,48
-9%
€ 36,80
Verkoper: italia-genuss
€ 1.226,67/1l
Productafbeelding van Zilverspar (abies alba) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
Zilverspar (abies alba) - etherische olie, biologisch, 30 ml - Bergila
€ 73,04
-9%
€ 66,40
Verkoper: italia-genuss
€ 2.213,33/1l
Productafbeelding van Calendula-tinctuur, biologisch, 50 ml - Bergila, Zuid-Tirol
Calendula-tinctuur, biologisch, 50 ml - Bergila, Zuid-Tirol
€ 22,99
-9%
€ 20,90
Verkoper: italia-genuss
€ 418,00/1l