Arnika - Latsche massageolie, 500 ml - Bergila

€ 22,71

€ 20,65-9%

€ 41,30 / 1l

plus € 9,90 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Essentiële kaneelolie, 7 ml, BAMER
Essentiële kaneelolie, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Arnika-Latsche zalf 250 ml, biologisch - Bergila
Arnika-Latsche zalf 250 ml, biologisch - Bergila
€ 354,40/1l
€ 97,46
-9%
€ 88,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kräutermax Bergamotolie, 10 ml
Kräutermax Bergamotolie, 10 ml
€ 1.031,00/1l
€ 10,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Citroengrasolie, 10 ml
Kräutermax Citroengrasolie, 10 ml
€ 858,00/1l
€ 8,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Citroenolie, 10 ml
Kräutermax Citroenolie, 10 ml
€ 771,00/1l
€ 7,71
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Puressentiel Etherische Pepermuntolie, 5 ml
Puressentiel Etherische Pepermuntolie, 5 ml
€ 19.030,00/1l
€ 19,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Taoasis Roomspray bij Verkoudheid (50 ml)
Taoasis Roomspray bij Verkoudheid (50 ml)
€ 222,60/1l
€ 11,43
-2%
€ 11,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bergland Grapefruitolie, 10 ml
Bergland Grapefruitolie, 10 ml
€ 803,00/1l
€ 8,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Latschenkiefer, 10 ml
Latschenkiefer, 10 ml
€ 870,00/1l
€ 8,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Wierookolie, 10 ml
Kräutermax Wierookolie, 10 ml
€ 1.461,00/1l
€ 14,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Etherische bergamotolie van Venoc, 10 ml
Etherische bergamotolie van Venoc, 10 ml
€ 10,36
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Etherische rozemarijnolie Venoc, 10 ml
Etherische rozemarijnolie Venoc, 10 ml
€ 11,14
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Etherische bergamotolie, 5 ml
Etherische bergamotolie, 5 ml
€ 4.396,00/1l
€ 21,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nachtkerzenolie biologisch, 10 ml
Nachtkerzenolie biologisch, 10 ml
€ 367,00/1l
€ 3,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bilovit Tijmolie - 10 ml
Bilovit Tijmolie - 10 ml
€ 158,00/1l
€ 1,66
-4%
€ 1,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BALDINI Feelruhe, biologische etherische olie, 5 ml
BALDINI Feelruhe, biologische etherische olie, 5 ml
€ 1.004,00/1l
€ 5,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bio Mandarijnolie, 5 ml
Bio Mandarijnolie, 5 ml
€ 2.335,00/1l
€ 23,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TAOASIS Litsea cubeba etherische olie, 10 ml
TAOASIS Litsea cubeba etherische olie, 10 ml
€ 573,00/1l
€ 5,73
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Litsea Cubeba, etherische olie, 10 ml
Litsea Cubeba, etherische olie, 10 ml
€ 621,00/1l
€ 7,26
-14%
€ 6,21
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bergamotolie, biologisch, 30 ml
Bergamotolie, biologisch, 30 ml
€ 48,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Arnika-Latsche massageolie, met biologische Latsche-denolie en arnika-extract, is een beproefd huismiddel. Het heeft een verfrissend en stimulerend effect en bevordert het welzijn, vooral na sportieve activiteiten.

Gebruik: Eén of meerdere keren per dag inmasseren op de gewenste plek. Alleen voor uitwendig gebruik.

Ingrediënten: Alcohol denat., aqua, arnica montana flower extract, menthol, pinus mugo leaf oil, camfer, limonene (uit biologische teelt), natuurlijke bestanddelen van etherische oliën

Fabrikant
Inhoud
0.5 l
EAN
8033745188988
MPN (Manufacturer Part Number)
BERG10501__-re-221116

Fabrikant
Inhoud
0.5 l
EAN
8033745188988
MPN (Manufacturer Part Number)
BERG10501__-re-221116
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Arnika-Latsche zalf 50 ml, biologisch - Bergila
Arnika-Latsche zalf 50 ml, biologisch - Bergila
€ 473,00/1l
€ 26,01
-9%
€ 23,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Moulinex Subito filterkoffiemachine FG360, rood/zwart en roestvrij staal, geschikt voor 10-15 kopjes
Moulinex Subito filterkoffiemachine FG360, rood/zwart en roestvrij staal, geschikt voor 10-15 kopjes
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 74,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken 160x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: wit
Buymax Spannenlaken 160x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 513
€ 17,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 39,34
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 503
€ 208,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
€ 41,95
Verkoper: PerfumTraders
€ 279,67/1l
Productafbeelding van Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 1.745,00/1l
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l