Nina Ricci op Kaufland.nl

Categorieën van Nina Ricci
Populaire categorieën van Nina Ricci
Eau de Parfum
Eau de Toilette
Cadeausets parfum
Monturen
Aftershaves
Nina Ricci op Kaufland.nl
Productafbeelding van Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 65,42
Verkoper: Dasfarinas
€ 654,20/1l
Productafbeelding van Nina Ricci LOVE IN PARIS Eau de Parfum, 50 ml
Nina Ricci LOVE IN PARIS Eau de Parfum, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 44,70
Verkoper: SEILOIRE
€ 894,00/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Ricci Ricci Eau de Parfum 50 ml
Nina Ricci Ricci Ricci Eau de Parfum 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 38,48
Verkoper: Dasfarinas
€ 769,60/1l
Productafbeelding van L'Air Du Temps Eau de Toilette, reisverpakking, 30 ml
L'Air Du Temps Eau de Toilette, reisverpakking, 30 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 21,22
Verkoper: ParfumGroup
€ 707,33/1l
Productafbeelding van Nina Ricci L'air Du Temps Eau de Toilette, sprayflacon, 50 ml
Nina Ricci L'air Du Temps Eau de Toilette, sprayflacon, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 44,98
Verkoper: Dasfarinas
€ 899,60/1l
Productafbeelding van Nina Ricci L'Air du Temps, verzachtende bodylotion, 200 ml
Nina Ricci L'Air du Temps, verzachtende bodylotion, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,06
-2%
€ 26,40
Verkoper: ParfumGroup
€ 0,13/1l
Productafbeelding van Nina Ricci L'Air du Temps Gentle Shower Gel 200 ml
Nina Ricci L'Air du Temps Gentle Shower Gel 200 ml
€ 22,96
Verkoper: ParfumGroup
€ 114,80/1l
Productafbeelding van Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 50 ml
Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 50,68
Verkoper: Glamperfeu
€ 1.013,60/1l
Productafbeelding van Nina Ricci L'air Du Temps Eau de Toilette Spray, 100 ml
Nina Ricci L'air Du Temps Eau de Toilette Spray, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 42,89
Verkoper: ParfumGroup
€ 428,90/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Premier Jour Eau De Toilette (100 ml)
Nina Ricci Premier Jour Eau De Toilette (100 ml)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 45,41
Verkoper: ParfumGroup
€ 454,10/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette - navulbaar, 80 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette - navulbaar, 80 ml (damesparfum)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 67,37
Verkoper: Dasfarinas
€ 842,13/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Parfum, sprayflacon, 80 ml
Nina Ricci Nina Eau de Parfum, sprayflacon, 80 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 75,31
Verkoper: Dasfarinas
€ 941,38/1l
Productafbeelding van Damesparfum Luna van Nina Ricci, Eau de Toilette, 50 ml
Damesparfum Luna van Nina Ricci, Eau de Toilette, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 42,20
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 844,00/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Illusion Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Illusion Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Gratis bezorging
€ 53,59
Verkoper: Dasfarinas
€ 1.071,80/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Premier Jour Eau de Parfum, 100 ml
Nina Ricci Premier Jour Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 54,33
Verkoper: Glamperfeu
€ 543,30/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rouge Crush Eau de Parfum, sprayflacon, 80 ml
Nina Ricci Nina Rouge Crush Eau de Parfum, sprayflacon, 80 ml
Gratis bezorging
€ 57,68
Verkoper: Dasfarinas
€ 721,00/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rouge Crush Eau de Parfum, 30 ml
Nina Ricci Nina Rouge Crush Eau de Parfum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,53
Verkoper: Dasfarinas
€ 1.551,00/1l
Productafbeelding van Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette Spray, 30 ml
Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette Spray, 30 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 42,33
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.411,00/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette 50 ml + Body Lotion 75 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette 50 ml + Body Lotion 75 ml (damesparfum)
€ 55,46
Verkoper: NutraBestBG
€ 443,68/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 52,92
Verkoper: Dasfarinas
€ 1.058,40/1l
Productafbeelding van Nina Eau de Toilette, verstuiver, 80 ml
Nina Eau de Toilette, verstuiver, 80 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 53,92
Verkoper: Glamperfeu
€ 674,00/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Love in Paris eau de parfum voor dames, 50 ml
Nina Ricci Love in Paris eau de parfum voor dames, 50 ml
Gratis bezorging
€ 54,18
Verkoper: Dasfarinas
€ 1.083,60/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 35,85
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.195,00/1l
Productafbeelding van Nina Ricci - Love Fills L'Air Du Temps voor dames, 100 ml eau de toilette
Nina Ricci - Love Fills L'Air Du Temps voor dames, 100 ml eau de toilette
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 119,-
Verkoper: firmowo
€ 1.190,00/1l
Productafbeelding van NINA RICCI EXTRA ROUGE Eau de Parfum, 80 ml
NINA RICCI EXTRA ROUGE Eau de Parfum, 80 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 73,49
Verkoper: Parfumart
€ 918,63/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Soft Body Lotion, 200 ml
Nina Ricci Nina Soft Body Lotion, 200 ml
Gratis bezorging
€ 29,93
Verkoper: Dasfarinas
€ 149,65/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Bella cadeauverpakking: Eau de Toilette spray (50 ml) en body lotion (75 ml)
Nina Ricci Bella cadeauverpakking: Eau de Toilette spray (50 ml) en body lotion (75 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,87
Verkoper: Beautic
€ 542,96/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rouge Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Rouge Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 69,98
Verkoper: Parfumart
€ 1.399,60/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Premier Jour, 100 ml, eau de parfum, AI-gegenereerde afbeelding
Nina Ricci Premier Jour, 100 ml, eau de parfum
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 59,66
Verkoper: Dasfarinas
€ 596,60/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
Nina Ricci Nina Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
Gratis bezorging
€ 68,86
Verkoper: Dasfarinas
€ 1.377,20/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Memoire D'Homme Eau de Toilette Spray, 100 ml
Nina Ricci Memoire D'Homme Eau de Toilette Spray, 100 ml
Gratis bezorging
€ 199,00
-€ 50,00
€ 149,-
Verkoper: PerfumBox
€ 1.490,00/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 55,36
Verkoper: Dasfarinas
€ 1.107,20/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Chant d'Extase Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
Nina Ricci Chant d'Extase Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 84,75
Verkoper: Parfumart
€ 1.059,38/1l
Productafbeelding van Nina Rose eau de toilette spray, 80 ml
Nina Rose eau de toilette spray, 80 ml
Gratis bezorging
€ 55,03
Verkoper: SEILOIRE
€ 687,88/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Le Parfum Eau de Parfum Spray, 30 ml
Nina Ricci Nina Le Parfum Eau de Parfum Spray, 30 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 55,96
Verkoper: Dasfarinas
€ 1.865,33/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Les Monstres de Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Les Monstres de Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,63
Verkoper: Parfumart
€ 1.752,60/1l
Productafbeelding van L'Air Du Temps Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
L'Air Du Temps Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,26
Verkoper: Dasfarinas
€ 572,60/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,73
Verkoper: ParfumGroup
€ 791,00/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Mademoiselle Ricci eau de parfum voor dames, 80 ml
Nina Ricci Mademoiselle Ricci eau de parfum voor dames, 80 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 129,-
Verkoper: firmowo
€ 1.612,50/1l
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,60
Verkoper: Dasfarinas
€ 1.186,67/1l