Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette 50 ml + Body Lotion 75 ml (damesparfum)

€ 79,08

€ 46,23-41%

€ 369,84 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Toilette & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Eau Sauvage Eau de Toilette, sprayflacon, 200 ml
Eau Sauvage Eau de Toilette, sprayflacon, 200 ml
€ 862,65/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 172,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
€ 563,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 28,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Diptyque Eau Rose Eau de Toilette Spray
Diptyque Eau Rose Eau de Toilette Spray
€ 2.354,20/1l
€ 117,71
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YSL L'Homme Eau de Toilette Spray
YSL L'Homme Eau de Toilette Spray
€ 601,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 1.101,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 1.059,67/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nina Rose eau de toilette spray, 80 ml
Nina Rose eau de toilette spray, 80 ml
€ 712,75/1l
€ 57,02
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 1.271,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,24
-7%
€ 38,14
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rouge Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Rouge Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
€ 1.099,80/1l
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 910,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
€ 1.099,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 54,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rouge, parfum voor dames, eau de toilette, 30 ml
Nina Ricci Nina Rouge, parfum voor dames, eau de toilette, 30 ml
€ 1.706,00/1l
€ 131,52
-€ 80,34
€ 51,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nina L'Eau Eau de Toilette, sprayflacon, 80 ml
Nina L'Eau Eau de Toilette, sprayflacon, 80 ml
€ 1.862,50/1l
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Nina Ricci Nina eau de toilette voor dames, 30 ml
Nina Ricci Nina eau de toilette voor dames, 30 ml
€ 1.454,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 44,78
-2%
€ 43,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
€ 1.177,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 58,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nina Rouge toiletwater spray, 80 ml
Nina Rouge toiletwater spray, 80 ml
€ 916,63/1l
€ 73,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Givenchy Very Irrésistible L’Eau en Rose Eau de Toilette in rose Flakon neben passender Verpackung mit weißer Schrift
Givenchy Very Irresistible L'Eau en Rose, eau de toilette voor dames, 75 ml
€ 1.500,00/1l
€ 112,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette Spray
Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette Spray
€ 859,60/1l
€ 42,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paco Rabanne Rose Eau de Toilette, 100 ml
Paco Rabanne Rose Eau de Toilette, 100 ml
€ 304,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 30,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nina Rose van Nina Ricci is een levendige, bloemig-fruitige damesparfum die in 2020 op de markt kwam. Deze vrolijke geur brengt frisheid en een subtiele zoetheid met zich mee, ideaal voor vrouwen die lichte, maar tegelijkertijd opvallende geuren waarderen. De gerenommeerde parfumeur Olivier Cresp heeft met deze geur de geest van vreugde en energie gevangen en een compositie gecreëerd die het zelfvertrouwen en de levenslust van de drager benadrukt. De opening van het parfum is verfrissend en bestaat uit een sprankelende mix van citrusnoten, die direct een gevoel van vitaliteit en frisheid geven. Deze levendige opening wekt de zintuigen en zorgt voor een optimistische stemming. In de hartnoot ontvouwen zich elegante witte bloemen, die een subtiele vrouwelijkheid en harmonie uitstralen. Deze bloemige tonen creëren een elegante en uitnodigende sfeer, waardoor de geur bijzonder aantrekkelijk is. De basis van het parfum bestaat uit sensuele witte muskus, die samen met subtiele kruidige accenten de geur diepte en complexiteit geeft. Deze combinatie zorgt voor een langdurige indruk en een aangename aura die de drager omhult. Nina Rose is de ideale keuze voor vrouwen die op zoek zijn naar een frisse, bloemige en zoete geur met een moderne touch. Dit parfum is perfect voor dagelijks gebruik, vooral in de warmere maanden, wanneer de lichtheid en charme het meest tot hun recht komen en een vrolijke uitstraling creëren.
Gewicht
0.45 kg
Inhoud
125 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3137370353485

Gewicht
0.45 kg
Inhoud
125 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3137370353485
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 1.101,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cacharel Noa eau de toilette vapo female (100 ml)
Cacharel Noa eau de toilette vapo female (100 ml)
€ 362,30/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 36,23
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 1.255,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 37,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
€ 1.099,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 54,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zonnestoel met parasol, inklapbaar, bruin, 187 x 58 x 27 cm
Zonnestoel met parasol, inklapbaar, bruin, 187 x 58 x 27 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
€ 2.592,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 129,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Flor del Sol Escada, Eau de Toilette (100 ml)
Damesparfum Flor del Sol Escada, Eau de Toilette (100 ml)
€ 363,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 36,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nina Ricci L'air Du Temps Eau de Toilette Spray, 100 ml
Nina Ricci L'air Du Temps Eau de Toilette Spray, 100 ml
€ 439,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 43,99
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 910,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van Freundebuch - Fußball - Meine Freunde
Freundebuch - Fußball - Meine Freunde
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rouge Eau de Toilette 50 ml + Lippenstift 75 ml
Nina Ricci Nina Rouge Eau de Toilette 50 ml + Lippenstift 75 ml
€ 1.105,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 55,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Luna van Nina Ricci, Eau de Toilette, 50 ml
Damesparfum Luna van Nina Ricci, Eau de Toilette, 50 ml
€ 866,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 43,33
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes, voor dames, zomer, 50 ml, spray, 1 stuk
Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes, voor dames, zomer, 50 ml, spray, 1 stuk
€ 1.096,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 54,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Cacharel Noa Eau de Toilette 100 ml + Body Lotion 50 ml + Body Lotion 50 ml (damesparfum)
Cacharel Noa Eau de Toilette 100 ml + Body Lotion 50 ml + Body Lotion 50 ml (damesparfum)
€ 479,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 665,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 66,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rainbow High Fashionpoppen - Klassiek model - Violet
Rainbow High Fashionpoppen - Klassiek model - Violet
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 59,87
-44%
€ 32,99
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Classic Rainbow High Modepop - Skyler
Classic Rainbow High Modepop - Skyler
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 49,40
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hugo Boss Boss Alive, eau de toilette, 200 ml, voor heren
Hugo Boss Boss Alive, eau de toilette, 200 ml, voor heren
€ 108,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 21,72
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Nina Eau de Toilette, verstuiver, 80 ml
Nina Eau de Toilette, verstuiver, 80 ml
€ 832,88/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 66,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nina Ricci Premier Jour Eau De Toilette (100 ml)
Nina Ricci Premier Jour Eau De Toilette (100 ml)
€ 463,30/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 46,33
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Nina Rose eau de toilette spray, 80 ml
Nina Rose eau de toilette spray, 80 ml
€ 712,75/1l
€ 57,02
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Rainbow High 571049E7C, Fashionpopp, Vrouwen, 5 jaar, Meisje, 1,01 kg, Meerkleurig
Rainbow High 571049E7C, Fashionpopp, Vrouwen, 5 jaar, Meisje, 1,01 kg, Meerkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 79,68
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Illusion Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Illusion Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 787,00/1l
€ 44,64
-11%
€ 39,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
€ 1.177,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 58,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette Mini 10 ml + Body Lotion 75 ml (voor dames)
Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette Mini 10 ml + Body Lotion 75 ml (voor dames)
€ 861,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,26
-€ 9,16
€ 86,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 1.059,67/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kindergartenfreunde - EINHORN
Kindergartenfreunde - EINHORN
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 12,84
Verkoper: Di-Life

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l
Productafbeelding van RALPH LAUREN POLO GREEN EDT 125ML, eau de toilette
RALPH LAUREN POLO GREEN EDT 125ML, eau de toilette
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 473,28/1l
Productafbeelding van Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%
€ 47,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l
Productafbeelding van Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l
Productafbeelding van Parfums de Marly Layton Exclusif Eau de Parfum, 125 ml, UNISEX
Parfums de Marly Layton Exclusif Eau de Parfum, 125 ml, UNISEX
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 278,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.227,20/1l
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 216,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.883,73/1l
Productafbeelding van Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 28,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 563,80/1l
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 113,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 567,65/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 852,20/1l
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 98,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 982,10/1l
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 92,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,00/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 88,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 74,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 749,10/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole Eau de Toilette - navulbaar, 125 ml (damesparfum)
Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole Eau de Toilette - navulbaar, 125 ml (damesparfum)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 58,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 466,72/1l
Productafbeelding van Carolina Herrera 212 VIP Heren Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Carolina Herrera 212 VIP Heren Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 734,40/1l