PCI op Kaufland.nl

Categorieën van PCI
Populaire categorieën van PCI
Voegafdichtingsproducten
Mortel
Autoplamuur
Bouwschuim
Siliconenkit
PCI op Kaufland.nl
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 95,08
Verkoper: bauschnell
€ 6,34/1kg
Productafbeelding van PCI Pavifix® 1K Extra: Voegmortel voor natuursteen- en betontegelbestrating, grijs, 25 kg
PCI Pavifix® 1K Extra: Voegmortel voor natuursteen- en betontegelbestrating, grijs, 25 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
€ 3,32/1kg
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Anthraciet
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Anthraciet
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
€ 28,87/1l
Productafbeelding van PCI Pavifix CEM, grijze zak van 25 kg
PCI Pavifix CEM, grijze zak van 25 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,95
Verkoper: bauschnell
€ 1,00/1kg
Productafbeelding van PCI Emulsion®: Mortel- en pleisterverbeteringsadditief. 1 kg
PCI Emulsion®: Mortel- en pleisterverbeteringsadditief. 1 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,95
Verkoper: bauschnell
€ 15,95/1l
Productafbeelding van PCI Nanofug Premium, zandkleur, 5 kg
PCI Nanofug Premium, zandkleur, 5 kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,79/1kg
Productafbeelding van PCI Polyfix 5 Minuut: Snelbindende cementmortel, 5 kg
PCI Polyfix 5 Minuut: Snelbindende cementmortel, 5 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,95
Verkoper: bauschnell
€ 2,19/1kg
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, antraciet, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, antraciet, 5 kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,79/1kg
Productafbeelding van PCI Flexmörtel® S2 tegelplakmiddel, 20 kg
PCI Flexmörtel® S2 tegelplakmiddel, 20 kg
€ 47,95
Verkoper: bauschnell
€ 2,40/1kg
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, zilvergrijs, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, zilvergrijs, 5 kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,79/1kg
Productafbeelding van PCI STL 39: Stabiele, lichtgewicht pleistermortel, 20 kg zak
PCI STL 39: Stabiele, lichtgewicht pleistermortel, 20 kg zak
€ 47,95
Verkoper: bauschnell
€ 2,40/1kg
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zilvergrijs
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zilvergrijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
€ 28,87/1l
Productafbeelding van PCI Pavifix 1K Extra, 25 kg, verpakt in een PE-emmer (anthraciet)
PCI Pavifix 1K Extra, 25 kg, verpakt in een PE-emmer (anthraciet)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
€ 3,32/1kg
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - 01 Helderwit
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - 01 Helderwit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
€ 28,87/1l
Productafbeelding van PCI Gisogrund 404, speciale hechtprimer, 1 liter, verpakt in een staande zak
PCI Gisogrund 404, speciale hechtprimer, 1 liter, verpakt in een staande zak
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,95
Verkoper: bauschnell
€ 29,95/1l
Productafbeelding van PCI Carrament natuursteenmortel, grijs, 25 kg
PCI Carrament natuursteenmortel, grijs, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
€ 1,68/1kg
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: zwart
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
€ 28,87/1l
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, wit, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, wit, 5 kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,79/1kg
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, lichtgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, lichtgrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
€ 28,87/1l
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: Lichtgrijs
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: Lichtgrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
€ 28,87/1l
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
€ 22,42/1l
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zandgrijs
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zandgrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
€ 28,87/1l
Productafbeelding van PCI Nanofug Premium, pergamon, 5 kg
PCI Nanofug Premium, pergamon, 5 kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,79/1kg
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, type Manhattan, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, type Manhattan, 5 kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,79/1kg
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing, topas, 310 ml
PCI Silcofug® E: Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing, topas, 310 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
€ 28,87/1l
Productafbeelding van PCI NANOFUG PREMIUM Topas, 5 kg
PCI NANOFUG PREMIUM Topas, 5 kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,79/1kg
Productafbeelding van PCI Nanolight tegelplakmiddel, 15 kg
PCI Nanolight tegelplakmiddel, 15 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,90
Verkoper: bauschnell
€ 2,19/1kg
Productafbeelding van PCI Gisogrund 303, speciale hechtprimer, 1 liter, verpakt in een staande zak
PCI Gisogrund 303, speciale hechtprimer, 1 liter, verpakt in een staande zak
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,95
Verkoper: bauschnell
€ 24,95/1l
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, lichtgrijs, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, lichtgrijs, 5 kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,79/1kg
Productafbeelding van PCI Periplan Extra, grijze zak van 25 kg
PCI Periplan Extra, grijze zak van 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 60,95
Verkoper: bauschnell
€ 2,44/1kg
Productafbeelding van PCI Nanofug Premium, lichtgrijs, 5 kg
PCI Nanofug Premium, lichtgrijs, 5 kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,79/1kg
Productafbeelding van PCI Carraflex Tegellijm voor natuursteen, wit, 25 kg
PCI Carraflex Tegellijm voor natuursteen, wit, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
€ 2,76/1kg
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Manhattan
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Manhattan
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
€ 28,87/1l
Productafbeelding van PCI Carrafug® Speciaal voegmortel voor natuursteenplaten, zandkleur, 5 kg
PCI Carrafug® Speciaal voegmortel voor natuursteenplaten, zandkleur, 5 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,39/1kg
Productafbeelding van PCI Pavifix® 1K Extra: Voegmortel voor natuursteen- en betontegelbestrating, beige, 25 kg
PCI Pavifix® 1K Extra: Voegmortel voor natuursteen- en betontegelbestrating, beige, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
€ 3,32/1kg
Productafbeelding van PCI Carrafug® Speciaal voegmortel voor natuursteenplaten, kleur: jurabeige, 5 kg
PCI Carrafug® Speciaal voegmortel voor natuursteenplaten, kleur: jurabeige, 5 kg
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,39/1kg
Productafbeelding van PCI Carrafug® Speciaal voegmortel voor natuursteenplaten, antraciet, 5 kg
PCI Carrafug® Speciaal voegmortel voor natuursteenplaten, antraciet, 5 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,39/1kg
Productafbeelding van PCI Pericret egalisatiemortel, grijs, 25 kg
PCI Pericret egalisatiemortel, grijs, 25 kg
€ 45,90
Verkoper: bauschnell
€ 1,84/1kg
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Pergamon
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Pergamon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
€ 28,87/1l
Productafbeelding van PCI Nanofug Premium, zwart, 5 kg
PCI Nanofug Premium, zwart, 5 kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
€ 4,79/1kg