Planta op Kaufland.nl

Categorieën van Planta
Populaire categorieën van Planta
Meststoffen
Graszaad
Boomschors
Potgrond
Regentonnen
Afdekzeilen & Afdekfolie
Planta op Kaufland.nl
Productafbeelding van Herfstkunstmest voor naaldbomen, 1,1 kg
Herfstkunstmest voor naaldbomen, 1,1 kg
Gratis bezorging
€ 17,90
-5%
€ 16,90
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 15,36/1l
Productafbeelding van Kalk voor het bewerken van bomen en het traliseren van bodems, 1 kg
Kalk voor het bewerken van bomen en het traliseren van bodems, 1 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,74
Verkoper: SuperMerchant
€ 14,74/1l
Productafbeelding van Orchideeënmix voor potten, 1,1 liter
Orchideeënmix voor potten, 1,1 liter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,50
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 15,00/1l
Productafbeelding van Dubbelzijdig afdekkleed, wit, 5x6 meter, 60 g/m², waterdicht, UV-bestendig, met oogjes, HDPE/LDPE
Dubbelzijdig afdekkleed, wit, 5x6 meter, 60 g/m², waterdicht, UV-bestendig, met oogjes, HDPE/LDPE
Gratis bezorging
€ 25,00
-4%
€ 24,00
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,80/1m²
Productafbeelding van Orchideeënmix met potset, 0,65 liter
Orchideeënmix met potset, 0,65 liter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,52
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 22,34/1l
Productafbeelding van Bodemsubstraat voor planten die van zure grond houden, 50 liter
Bodemsubstraat voor planten die van zure grond houden, 50 liter
Gratis bezorging
€ 26,99
Verkoper: DomoDomo
€ 0,54/1l
Productafbeelding van Zeer sterke, waterdichte beschermzeil, 5x8 meter
Zeer sterke, waterdichte beschermzeil, 5x8 meter
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,72
-15%
€ 27,53
Verkoper: SuperMerchant
€ 0,69/1m²
Productafbeelding van Mobiele, gedeeltelijk open grill van staal en houtskool, 37 cm, met wielen en verstelbaar rooster
Mobiele, gedeeltelijk open grill van staal en houtskool, 37 cm, met wielen en verstelbaar rooster
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,60
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Zure tuinturf voor bessen, 20 liter
Zure tuinturf voor bessen, 20 liter
Gratis bezorging
€ 16,97
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,85/1l
Productafbeelding van Klimplantensteun met decoratieve boog, 60x25 cm, groen staal
Klimplantensteun met decoratieve boog, 60x25 cm, groen staal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,50
-4%
€ 22,50
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Orchideeënmix, substraat, 5 liter
Orchideeënmix, substraat, 5 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,34
Verkoper: SuperMerchant
€ 2,67/1l
Productafbeelding van Metalen tuinpergola, 215x41 cm, rond, geschikt voor klimplanten
Metalen tuinpergola, 215x41 cm, rond, geschikt voor klimplanten
Gratis bezorging
€ 86,50
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Groene afdekkleed, 4x5 meter, duurzaam en waterdicht
Groene afdekkleed, 4x5 meter, duurzaam en waterdicht
Gratis bezorging
€ 24,00
-4%
€ 23,00
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,15/1m²
Productafbeelding van Biologisch compostversneller, 1 kg. Compoststarter
Biologisch compostversneller, 1 kg. Compoststarter
Gratis bezorging
€ 14,74
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 14,74/1l
Productafbeelding van Universeel sportgazonzaad, 0,9 kg
Universeel sportgazonzaad, 0,9 kg
Gratis bezorging
€ 17,97
-5%
€ 16,97
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 5,66/1kg
Productafbeelding van Groene dubbellaagse zeildoek van 5x6 meter met 12 mm aluminium oogjes
Groene dubbellaagse zeildoek van 5x6 meter met 12 mm aluminium oogjes
Gratis bezorging
€ 27,48
-12%
€ 23,99
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,80/1m²
Productafbeelding van Granulaire meststof voor rozen, 0,9 kg
Granulaire meststof voor rozen, 0,9 kg
Gratis bezorging
€ 16,45
-6%
€ 15,45
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 17,17/1kg
Productafbeelding van Bladscherm voor klimplanten, 150x45 cm, groen
Bladscherm voor klimplanten, 150x45 cm, groen
Gratis bezorging
€ 37,50
-2%
€ 36,50
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 24,33/1m
Productafbeelding van Dolomiet calcium- en magnesiummeststof, 20 kg, effectief
Dolomiet calcium- en magnesiummeststof, 20 kg, effectief
Gratis bezorging
€ 33,99
Verkoper: DomoDomo
€ 1,89/1kg
Productafbeelding van Kalkpoeder voor het witmaken van bomen en struiken, 2 kg, hoge opbrengst
Kalkpoeder voor het witmaken van bomen en struiken, 2 kg, hoge opbrengst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,53
Verkoper: SuperMerchant
€ 7,27/1l
Productafbeelding van Dennenhout voor de tuin, naaldhout, Primo, 80 liter, 10-20 mm
Dennenhout voor de tuin, naaldhout, Primo, 80 liter, 10-20 mm
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,99
Verkoper: DomoDomo
€ 0,50/1l
Productafbeelding van Benzinekannister, brandstofkanister, plastic met trechter, 20 liter, rood
Benzinekannister, brandstofkanister, plastic met trechter, 20 liter, rood
€ 23,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Hunter halsband voor honden, verstelbaar, 50 cm, voor vachtverzorging, rood
Hunter halsband voor honden, verstelbaar, 50 cm, voor vachtverzorging, rood
Gratis bezorging
€ 17,98
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Waterdichte halsband voor honden, hydraterend, 65 cm, verzorging
Waterdichte halsband voor honden, hydraterend, 65 cm, verzorging
Gratis bezorging
€ 17,82
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van H-35 zaadbak, 315x525 mm. Ideaal voor zaailingen
H-35 zaadbak, 315x525 mm. Ideaal voor zaailingen
Gratis bezorging
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Witte afdekzeil, 3x4 meter. Duurzaam en waterdicht
Witte afdekzeil, 3x4 meter. Duurzaam en waterdicht
Gratis bezorging
€ 14,99
Verkoper: SuperMerchant
€ 1,25/1m²
Productafbeelding van Zeer sterke, waterdichte beschermzeil, 3 meter x 5 meter
Zeer sterke, waterdichte beschermzeil, 3 meter x 5 meter
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,63
Verkoper: SuperMerchant
€ 90,69/1m²
Productafbeelding van Verstelbare halsband voor kleine honden, geschikt voor vachtverzorging, 35 cm, waterdicht
Verstelbare halsband voor kleine honden, geschikt voor vachtverzorging, 35 cm, waterdicht
Gratis bezorging
€ 20,48
-4%
€ 19,48
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Halsband voor katten met essentiële oliën, lengte 20-30 cm
Halsband voor katten met essentiële oliën, lengte 20-30 cm
Gratis bezorging
€ 20,15
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Witte afdekzeil, 4x5 meter. Duurzaam en waterdicht
Witte afdekzeil, 4x5 meter. Duurzaam en waterdicht
Gratis bezorging
€ 24,00
-4%
€ 23,00
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,15/1m²
Productafbeelding van Universele korrelmeststof, 4,5 kg, PLANTA
Universele korrelmeststof, 4,5 kg, PLANTA
Gratis bezorging
€ 24,00
-4%
€ 23,00
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 2,56/1kg
Productafbeelding van Nadelbaum-voorjaarsmeststof, 0,9 kg
Nadelbaum-voorjaarsmeststof, 0,9 kg
Gratis bezorging
€ 16,45
-6%
€ 15,45
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 5,15/1kg
Productafbeelding van Vloeibare meststof voor geraniums, 1 liter, merk PSB
Vloeibare meststof voor geraniums, 1 liter, merk PSB
Gratis bezorging
€ 16,25
-6%
€ 15,25
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 15,25/1l
Productafbeelding van Metalen plantensteun, klimhulp, bloemenrek, 60 cm, donkergroen, weerbestendig, geschikt voor klimplanten
Metalen plantensteun, klimhulp, bloemenrek, 60 cm, donkergroen, weerbestendig, geschikt voor klimplanten
Gratis bezorging
€ 15,00
-6%
€ 14,00
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Ronde plantensteun, 76 cm. Stevige steun voor bloemen
Ronde plantensteun, 76 cm. Stevige steun voor bloemen
Gratis bezorging
€ 16,24
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Granulaire voorjaarsmeststof voor naaldbomen, 4,5 kg
Granulaire voorjaarsmeststof voor naaldbomen, 4,5 kg
Gratis bezorging
€ 22,90
-4%
€ 21,90
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 3,13/1kg
Productafbeelding van Accubatariële rugspuit met een inhoud van 16 liter, werkdruk 0,10 - 0,45 MPa
Accubatariële rugspuit met een inhoud van 16 liter, werkdruk 0,10 - 0,45 MPa
Gratis bezorging
€ 121,00
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Handmatige spuitfles van kunststof, 1000 ml, 1 stuk
Handmatige spuitfles van kunststof, 1000 ml, 1 stuk
Gratis bezorging
€ 17,20
-5%
€ 16,20
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Groene afdekzeil, 4x6 meter, duurzaam en waterdicht
Groene afdekzeil, 4x6 meter, duurzaam en waterdicht
Gratis bezorging
€ 24,98
-4%
€ 23,98
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,00/1m²
Productafbeelding van Tuinspray met lans, 5 liter
Tuinspray met lans, 5 liter
Gratis bezorging
€ 26,25
-3%
€ 25,25
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo