WINIARY op Kaufland.nl

Categorieën van WINIARY
Populaire categorieën van WINIARY
Mayonnaise
Maaltijdmixen
Barbecuesauzen
Kant-en-klare soepen
Nagerechten
Kruiden
WINIARY op Kaufland.nl
Productafbeelding van Winiary, paddenstoelenbouillon met eekhoorntjesbrood, 60 gram (6 porties)
Winiary, paddenstoelenbouillon met eekhoorntjesbrood, 60 gram (6 porties)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,61
-4%
€ 1,53
Verkoper: Katomix
€ 25,50/1kg
Productafbeelding van Winiary Decoratieve Mayonaise, 700 ml
Winiary Decoratieve Mayonaise, 700 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,05
-4%
€ 5,75
Verkoper: Katomix
€ 8,21/1l
Productafbeelding van Winiary - Zurek, 49g
Winiary - Zurek, 49g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,12
-5%
€ 1,06
Verkoper: Katomix
€ 21,20/1kg
Productafbeelding van Winiary Decoratieve Mayonaise, 400 ml
Winiary Decoratieve Mayonaise, 400 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,94
Verkoper: Katomix
€ 9,85/1l
Productafbeelding van Winiary, snelle soep, rode bietensoep, 60 gram
Winiary, snelle soep, rode bietensoep, 60 gram
€ 1,12
-5%
€ 1,06
Verkoper: Katomix
€ 17,67/1kg
Productafbeelding van Winiary Aardappelgerecht met worst, 41 gram
Winiary Aardappelgerecht met worst, 41 gram
€ 1,50
-4%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
€ 34,88/1kg
Productafbeelding van Winiary, paddenstoelenroomsaus, 30 gram
Winiary, paddenstoelenroomsaus, 30 gram
€ 1,10
-4%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
€ 35,00/1kg
Productafbeelding van Winiary instant kippenbouillon, 170 gram
Winiary instant kippenbouillon, 170 gram
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix
€ 15,84/1kg
Productafbeelding van WINIARY Kippenbouillon, 180g (18 blokjes)
WINIARY Kippenbouillon, 180g (18 blokjes)
€ 2,85
-2%
€ 2,79
Verkoper: Katomix
€ 14,68/1kg
Productafbeelding van Winiary kruidenmix voor kip, 28 gram
Winiary kruidenmix voor kip, 28 gram
€ 1,79
-5%
€ 1,70
Verkoper: Katomix
€ 60,71/1kg
Productafbeelding van WINIARY Instant bouillonblokjes met vleessmaak, 12 stuks.
WINIARY Instant bouillonblokjes met vleessmaak, 12 stuks.
€ 2,00
Verkoper: Katomix
€ 15,38/1kg
Productafbeelding van Aardbeiengelei in poedervorm, ideaal voor desserts - Winiary, 71 gram
Aardbeiengelei in poedervorm, ideaal voor desserts - Winiary, 71 gram
€ 1,21
-10%
€ 1,08
Verkoper: Katomix
€ 15,43/1kg
Productafbeelding van Winiary Galaretka, vruchtensnoepjes met braambessenaroma (10 x 71g)
Winiary Galaretka, vruchtensnoepjes met braambessenaroma (10 x 71g)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,28
Verkoper: Katomix
€ 1,80/1kg
Productafbeelding van Winiary Mosterd met Bieslook, 250 ml
Winiary Mosterd met Bieslook, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,78
-5%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
€ 10,56/1l
Productafbeelding van Winiary, universele kruidenmix, vloeibaar, 1 kg
Winiary, universele kruidenmix, vloeibaar, 1 kg
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
€ 3,12/1kg
Productafbeelding van Gellwe vlierbessenjam, 72 gram
Gellwe vlierbessenjam, 72 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,00
Verkoper: Katomix
€ 13,89/1kg
Productafbeelding van WINIARY Instant soep met champignons, 44 gram
WINIARY Instant soep met champignons, 44 gram
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
€ 28,20/1kg
Productafbeelding van Winiary Vloeibare kruidenmix, universeel, 210 gram
Winiary Vloeibare kruidenmix, universeel, 210 gram
€ 1,28
-4%
€ 1,22
Verkoper: Katomix
€ 3,39/1kg
Productafbeelding van Winiary, rode bietensoep, 49 gram
Winiary, rode bietensoep, 49 gram
€ 1,17
-5%
€ 1,11
Verkoper: Katomix
€ 4,44/1kg
Productafbeelding van WINIARY Kippenbouillon, 120g (12 blokjes)
WINIARY Kippenbouillon, 120g (12 blokjes)
€ 2,00
Verkoper: Katomix
€ 15,38/1kg
Productafbeelding van Gellwe Gelei met sinaarssmaak, 72 gram
Gellwe Gelei met sinaarssmaak, 72 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,96
-5%
€ 0,91
Verkoper: Katomix
€ 12,64/1kg
Productafbeelding van Winiary Rundvleesbouillon, 60 gram
Winiary Rundvleesbouillon, 60 gram
€ 1,27
-4%
€ 1,21
Verkoper: Katomix
€ 20,17/1l
Productafbeelding van Winiary Kisiel met suiker, sinaarssmaak, 77 gram
Winiary Kisiel met suiker, sinaarssmaak, 77 gram
€ 0,84
-4%
€ 0,80
Verkoper: Katomix
€ 10,00/1kg
Productafbeelding van WINIARY Kisiel, citroensmaak, met suiker, 77g
WINIARY Kisiel, citroensmaak, met suiker, 77g
€ 0,70
-4%
€ 0,67
Verkoper: Katomix
€ 8,38/1kg
Productafbeelding van Winiary, sinaasappeljelly, 71 gram
Winiary, sinaasappeljelly, 71 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,24
-12%
€ 1,08
Verkoper: Katomix
€ 15,43/1kg
Productafbeelding van Winiary, roomboter pudding, 35 gram
Winiary, roomboter pudding, 35 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,71
-5%
€ 0,67
Verkoper: Katomix
€ 16,75/1kg
Productafbeelding van WINIARY Instant soep met boleten, 44 gram
WINIARY Instant soep met boleten, 44 gram
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
€ 28,20/1kg
Productafbeelding van WINIARY Idee voor... Kip in roomsaus met kruiden, 30g
WINIARY Idee voor... Kip in roomsaus met kruiden, 30g
€ 1,50
-4%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
€ 47,67/1kg
Productafbeelding van Winiary Tomatensaus, 33 gram
Winiary Tomatensaus, 33 gram
€ 1,10
-4%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
€ 26,25/1kg
Productafbeelding van Winiary Transparante Jelly, druiven smaak, 71 gram
Winiary Transparante Jelly, druiven smaak, 71 gram
€ 1,21
-4%
€ 1,15
Verkoper: Katomix
€ 16,43/1kg
Productafbeelding van WINIARY Kippenbouillon, 60g (6 blokjes)
WINIARY Kippenbouillon, 60g (6 blokjes)
€ 1,21
-4%
€ 1,15
Verkoper: Katomix
€ 19,17/1kg
Productafbeelding van WINIARY Idee voor... Vullende pasta met smeltende kaas, 28g
WINIARY Idee voor... Vullende pasta met smeltende kaas, 28g
€ 1,50
-4%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
€ 47,67/1kg
Productafbeelding van Winiary Instant Noodles, 5 smaken, 92,5 g
Winiary Instant Noodles, 5 smaken, 92,5 g
€ 2,48
Verkoper: Katomix
€ 27,56/1kg
Productafbeelding van Winiary – Een idee voor... Spaghetti Carbonara, 34 gram
Winiary – Een idee voor... Spaghetti Carbonara, 34 gram
€ 1,67
Verkoper: Katomix
€ 49,12/1kg
Productafbeelding van Winiary, bruinbouillon voor vleesgerechten, milde smaak, 27 gram
Winiary, bruinbouillon voor vleesgerechten, milde smaak, 27 gram
€ 1,10
-4%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
€ 35,00/1kg
Productafbeelding van WINIARY "Jak u Mamy" Sossaus voor wild, 30g
WINIARY "Jak u Mamy" Sossaus voor wild, 30g
€ 1,79
-5%
€ 1,70
Verkoper: Katomix
€ 56,67/1kg
Productafbeelding van Citroen-geurige poedersuiker voor desserts - Winiary, 71 gram
Citroen-geurige poedersuiker voor desserts - Winiary, 71 gram
€ 1,24
Verkoper: Katomix
€ 17,71/1kg
Productafbeelding van Winiary, een idee voor... Aardappelgratin met gehakt, 42 gram
Winiary, een idee voor... Aardappelgratin met gehakt, 42 gram
€ 1,54
-5%
€ 1,46
Verkoper: Katomix
€ 34,76/1kg
Productafbeelding van Winiary "Idee voor..." Kip in Italiaanse saus met mozzarella, 35 gram
Winiary "Idee voor..." Kip in Italiaanse saus met mozzarella, 35 gram
€ 1,67
Verkoper: Katomix
€ 47,71/1kg
Productafbeelding van Winiary, frambozenjam, 71 gram
Winiary, frambozenjam, 71 gram
€ 1,21
-4%
€ 1,15
Verkoper: Katomix
€ 16,43/1kg