BROS op Kaufland.nl

Categorieën van BROS
Populaire categorieën van BROS
Meststoffen
Overige reinigingsmiddelen
Waterzuivering
Campingtoilet-accessoires
Chocolade
Vloeibare wasmiddelen
BROS op Kaufland.nl
Productafbeelding van Happs shampoo voor honden, tegen vlooien en teken, 250 ml, voor effectieve bescherming
Happs shampoo voor honden, tegen vlooien en teken, 250 ml, voor effectieve bescherming
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,70
-15%
€ 14,91
Verkoper: SuperMerchant
€ 49,70/1kg
Productafbeelding van Schafmistgranulaat 10L: Natuurlijke, gemakkelijk verteerbare meststof
Schafmistgranulaat 10L: Natuurlijke, gemakkelijk verteerbare meststof
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,25
-3%
€ 30,25
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 3,54/1kg
Productafbeelding van BIOPON Bladreiniger, 1 stuk.
BIOPON Bladreiniger, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,30
-6%
€ 13,30
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 127,88/1kg
Productafbeelding van Tuinkalk, 3 kg. Effectieve kalk voor bomen en bodemneutralisatie
Tuinkalk, 3 kg. Effectieve kalk voor bomen en bodemneutralisatie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,97
-5%
€ 16,97
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 5,30/1kg
Productafbeelding van Paardenmest - Geperst, 5 liter - BR 1542
Paardenmest - Geperst, 5 liter - BR 1542
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,70
-4%
€ 20,70
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 4,14/1l
Productafbeelding van Meststof voor Datura, 1 liter. Stimuleert intensieve groei en een weelderige bloei
Meststof voor Datura, 1 liter. Stimuleert intensieve groei en een weelderige bloei
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,73
-5%
€ 17,73
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 17,73/1l
Productafbeelding van Meststof voor Zamioculcas, 500 ml. Voor intensieve groei en weelderig groen
Meststof voor Zamioculcas, 500 ml. Voor intensieve groei en weelderig groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,37
-6%
€ 15,37
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 30,74/1l
Productafbeelding van Vlooien- en tekenmiddel voor grote honden, 20-40 kg
Vlooien- en tekenmiddel voor grote honden, 20-40 kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,25
-4%
€ 19,25
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 641,67/1kg
Productafbeelding van Septiktankreiniger eucalyptus, 1,2 kg. Effectieve en biologisch afbreekbare reiniging van septiktanks
Septiktankreiniger eucalyptus, 1,2 kg. Effectieve en biologisch afbreekbare reiniging van septiktanks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,95
-3%
€ 26,95
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 20,73/1kg
Productafbeelding van Voorbereiding voor septic tanks en rioolwaterzuiveringsinstallaties: 1 kg + WC -gel: 500 ml
Voorbereiding voor septic tanks en rioolwaterzuiveringsinstallaties: 1 kg + WC -gel: 500 ml
Gratis bezorging
€ 26,75
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 17,83/1kg
Productafbeelding van Vliegen- en tekenwerend middel voor honden, 250 ml
Vliegen- en tekenwerend middel voor honden, 250 ml
Gratis bezorging
€ 17,92
-5%
€ 16,92
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 67,68/1l
Productafbeelding van Meststof voor Yucca's, Drakenbomen en Palmen, 0,5 liter. Voor gezonde bladeren en een intense groene kleur
Meststof voor Yucca's, Drakenbomen en Palmen, 0,5 liter. Voor gezonde bladeren en een intense groene kleur
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,68
-5%
€ 15,68
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 31,36/1l
Productafbeelding van Meststof - Voor varens - 0,5 liter - BR -1021
Meststof - Voor varens - 0,5 liter - BR -1021
Gratis bezorging
€ 16,72
-5%
€ 15,72
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 31,44/1l
Productafbeelding van Geurende kledingkastverfrisser, 1 stuk, met de geur van bergamot en cederhout
Geurende kledingkastverfrisser, 1 stuk, met de geur van bergamot en cederhout
Gratis bezorging
€ 18,65
-5%
€ 17,65
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 17,65/1l
Productafbeelding van Oplosbare meststof voor groene planten, 200g. Gemakkelijk opneembaar
Oplosbare meststof voor groene planten, 200g. Gemakkelijk opneembaar
Gratis bezorging
€ 16,45
-6%
€ 15,45
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,08/1l
Productafbeelding van Granulaire schapenmest, 5 liter. Ideale meststof voor steriele bodems.
Granulaire schapenmest, 5 liter. Ideale meststof voor steriele bodems.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,35
-4%
€ 21,35
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 4,27/1l
Productafbeelding van Orchideeënvoeding 0,5L. Speciale minerale meststof. Effectief
Orchideeënvoeding 0,5L. Speciale minerale meststof. Effectief
Gratis bezorging
€ 13,81
Verkoper: SuperMerchant
€ 27,62/1l
Productafbeelding van Biopon Composter 3kg: Versnelt het composteerproces van gras in de compostbak
Biopon Composter 3kg: Versnelt het composteerproces van gras in de compostbak
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,48
-3%
€ 24,48
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 7,49/1kg
Productafbeelding van Keramzit drainagekorrels voor tuinieren, 1 liter, 4-10 mm
Keramzit drainagekorrels voor tuinieren, 1 liter, 4-10 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,07
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 13,07/1l
Productafbeelding van Gekorrelde rundermest 10 liter, natuurlijke universele meststof
Gekorrelde rundermest 10 liter, natuurlijke universele meststof
Gratis bezorging
€ 26,13
-3%
€ 25,13
Verkoper: DomoDomo
€ 2,51/1l
Productafbeelding van Voeding voor kamerplanten tegen vergeling, 0,5 liter
Voeding voor kamerplanten tegen vergeling, 0,5 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,15
-5%
€ 16,15
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 32,30/1l
Productafbeelding van Granulaire organische meststof voor groenten, 1 kg. Natuurlijke ondersteuning voor uw tuin
Granulaire organische meststof voor groenten, 1 kg. Natuurlijke ondersteuning voor uw tuin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,23
-5%
€ 18,23
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 16,72/1kg
Productafbeelding van Voedende meststof voor potplanten, 1 liter
Voedende meststof voor potplanten, 1 liter
Gratis bezorging
€ 17,45
-5%
€ 16,45
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 16,45/1l
Productafbeelding van Compostversneller, 1 kg, voor biologische composteerders
Compostversneller, 1 kg, voor biologische composteerders
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 14,90/1kg
Productafbeelding van Minerale meststof voor kamerplanten, 1 liter. Voor een weelderig groene planten het hele jaar door
Minerale meststof voor kamerplanten, 1 liter. Voor een weelderig groene planten het hele jaar door
Gratis bezorging
€ 18,25
-5%
€ 17,25
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 17,25/1l
Productafbeelding van Bodem-pH-testset, 10-delig. Nauwkeurige analyse van uw bodem
Bodem-pH-testset, 10-delig. Nauwkeurige analyse van uw bodem
Gratis bezorging
€ 13,99
Verkoper: SuperMerchant
€ 139,90/1l
Productafbeelding van BIOPON meststokjes voor orchideeën, 10 stuks.
BIOPON meststokjes voor orchideeën, 10 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,97
-6%
€ 14,97
Verkoper: DomoDomo
€ 499,00/1kg
Productafbeelding van Minerale meststof voor kamerplanten, 0,5 liter. Voor een weelderig groene planten het hele jaar door
Minerale meststof voor kamerplanten, 0,5 liter. Voor een weelderig groene planten het hele jaar door
Gratis bezorging
€ 15,43
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 30,86/1l
Productafbeelding van Elixir duo conditioner, orchidee, 35 ml
Elixir duo conditioner, orchidee, 35 ml
€ 0,74
Verkoper: Katomix
€ 21,14/1l
Productafbeelding van Bladglans Spray 250 Ml Biopon - Br -082
Bladglans Spray 250 Ml Biopon - Br -082
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,47
-6%
€ 15,47
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 61,88/1l
Productafbeelding van Meststof voor bloeiende planten, 1 liter. Voor een intensieve bloei en gezonde groei
Meststof voor bloeiende planten, 1 liter. Voor een intensieve bloei en gezonde groei
Gratis bezorging
€ 17,87
-5%
€ 16,87
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 16,87/1l
Productafbeelding van MICROBEC ULTRA, product voor septic tanks, 25 gram per stuk - BR B207A/2S
MICROBEC ULTRA, product voor septic tanks, 25 gram per stuk - BR B207A/2S
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,72
-6%
€ 13,72
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 548,80/1kg
Productafbeelding van Vloeibare meststof voor geraniums, 500 ml. Voor een lange en weelderige bloei
Vloeibare meststof voor geraniums, 500 ml. Voor een lange en weelderige bloei
Gratis bezorging
€ 16,32
Verkoper: SuperMerchant
€ 32,64/1l
Productafbeelding van Biohumus meststof voor pelargoniums, 1 liter. Natuurlijk product van Bros
Biohumus meststof voor pelargoniums, 1 liter. Natuurlijk product van Bros
Gratis bezorging
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 10,37/1kg
Productafbeelding van Biopon Sports Grass, 1 kg, ideaal voor sportvelden, speelplaatsen en gazons
Biopon Sports Grass, 1 kg, ideaal voor sportvelden, speelplaatsen en gazons
Gratis bezorging
€ 24,19
Verkoper: SuperMerchant
€ 20,33/1kg
Productafbeelding van BIOPON Meststokjes MIX, 30 stuks.
BIOPON Meststokjes MIX, 30 stuks.
Gratis bezorging
€ 16,22
-6%
€ 15,22
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 12,68/1kg
Productafbeelding van Insectenwerend horregordijn voor deuren, 100x220 cm, wit
Insectenwerend horregordijn voor deuren, 100x220 cm, wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,50
-48%
€ 12,09
Verkoper: Katomix
€ 120,90/1m
Productafbeelding van Voedingsstokjes voor bloeiende planten, 30 stuks
Voedingsstokjes voor bloeiende planten, 30 stuks
Gratis bezorging
€ 14,95
-6%
€ 13,95
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 465,00/1l
Productafbeelding van Anti-vlooien- en tekenmiddel voor kleine honden - Preventie van parasieten, 1 stuk.
Anti-vlooien- en tekenmiddel voor kleine honden - Preventie van parasieten, 1 stuk.
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,45
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Dubbelzijdige plakband BROS, 5 meter
Dubbelzijdige plakband BROS, 5 meter
Gratis bezorging
€ 21,64
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 103,05/1kg