Gekorrelde rundermest 10 liter, natuurlijke universele meststof

€ 26,13

€ 25,13-3%

€ 2,51 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250
Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250
€ 3,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,97
-5%
€ 18,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
€ 3,35/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 15,97
-16%
€ 13,40
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Florovit organische meststof op basis van kippenmest, granulaat, 10 liter
Florovit organische meststof op basis van kippenmest, granulaat, 10 liter
€ 2,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,00
-4%
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Paardenmest - Geperst, 5 liter - BR 1542
Paardenmest - Geperst, 5 liter - BR 1542
€ 4,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,70
-4%
€ 20,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 14,38/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
€ 2,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 15,50
-6%
€ 14,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Rindermist natuurlijke meststof, korrels, 10 liter
Rindermist natuurlijke meststof, korrels, 10 liter
€ 2,58/1l
€ 26,75
-3%
€ 25,75
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Zamioculcas meststof, sterke applicator, 30 ml
Zamioculcas meststof, sterke applicator, 30 ml
€ 457,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,72
-6%
€ 13,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
€ 6,14/1kg
€ 31,72
-3%
€ 30,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COMPO 2224822004 COMPO  Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPO Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
€ 20,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Solabiol Universele plantenmest, 1 liter
Solabiol Universele plantenmest, 1 liter
€ 22,30/1kg
€ 30,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Biohumus - Universele Meststof 0,5L - Br -1902
Biohumus - Universele Meststof 0,5L - Br -1902
€ 25,12/1l
€ 12,56
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van SUBSTRAL® Naturen® 87320 SUBSTRAL® Naturen®  Kompostbeschleuniger 2,0 kg
SUBSTRAL® Naturen® 87320 SUBSTRAL® Naturen® Kompostbeschleuniger 2,0 kg
€ 9,76/1kg
€ 19,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® Naturen® 84030 SUBSTRAL® Naturen® Gemüsedünger 1,2 kg
SUBSTRAL® Naturen® 84030 SUBSTRAL® Naturen® Gemüsedünger 1,2 kg
€ 13,34/1kg
€ 16,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Azofoska universele meststof, granulaat, 10 kg
Azofoska universele meststof, granulaat, 10 kg
€ 4,40/1kg
€ 49,00
-10%
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Meststof - Universele meststofstokjes, 30 stuks - BR -1040
Meststof - Universele meststofstokjes, 30 stuks - BR -1040
€ 27,64/1kg
€ 14,82
-6%
€ 13,82
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gegranuleerde rundvee mest, 10 liter, natuurlijke universele meststof

Gegranuleerde rundvee mest is een puur natuurlijke, organische meststof, gemaakt van zuivere rundveemest. Ideaal voor het bemesten van groenten, fruitbomen en -struiken, gazons, naaldbomen en sierplanten.

De gegranuleerde vorm zorgt voor een geleidelijke afgifte van de voedingsstoffen, waardoor de bodem langdurig wordt gevoed.

Voordelen:

Bevat geen chemische toevoegingen, turf of vulstoffen

Geurneutraal door fermentatie- en droogproces

Plantaardvriendelijk – veroorzaakt geen overbemesting

Langdurige werking – geleidelijke afgifte van de voedingsstoffen

Bevat een hoog percentage organische stof – ondersteunt de bodemmicroflora

Specificaties:

Merk: BIOPON

Type: Gegranuleerde organische meststof

Inhoud: 10 liter

Verpakking: Zak

Toepassing: Groenten, fruitbomen en -struiken, gazons, naaldbomen, andere planten in de tuin

Gebruik:

Gelijkmatig verdelen over het oppervlak van de grond

Meng met de bovenste laag van de grond voor een beter resultaat

Puntueel aanbrengen onder of rondom geplante of verplaatste planten

Het hele jaar door te gebruiken!

Gewicht
7.29 kg
Inhoud
10 l
Model
BIOPON Organischer Dünger
Aantal stuks
10
EAN
5904517105478
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_domodomo_5904517105478
Fabrikant
BROS

Gewicht
7.29 kg
Inhoud
10 l
Model
BIOPON Organischer Dünger
Aantal stuks
10
EAN
5904517105478
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_domodomo_5904517105478
Fabrikant
BROS
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
€ 11,83/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 11,83
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250
Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250
€ 3,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,97
-5%
€ 18,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Florovit, natuurlijke mest van kippen, gegranuleerde kippenmest, 5 liter
Florovit, natuurlijke mest van kippen, gegranuleerde kippenmest, 5 liter
€ 3,85/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,23
-4%
€ 19,23
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
€ 2,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 15,50
-6%
€ 14,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COMPO 2224822004 COMPO  Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPO Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
€ 20,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Biologisch kokosvezel, geperst in een zak – potgrond zonder turf (3 liter)
Biologisch kokosvezel, geperst in een zak – potgrond zonder turf (3 liter)
€ 14,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terrariums 6 x 500 g - 30 l potgrond van kokosvezel (6 x 500 g - 30 l kokosgrond)
KOTARBAU® Natuurlijk & turfvrij kokosgrond voor planten en terrariums 6 x 500 g - 30 l potgrond van kokosvezel (6 x 500 g - 30 l kokosgrond)
€ 0,01/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau de Parfum, voor dames, 40 ml
Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau de Parfum, voor dames, 40 ml
€ 561,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
€ 6,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 15,50
-16%
€ 12,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Substral Naturen  Hoornsnippers, verpakking van 1,5 kg
Substral Naturen Hoornsnippers, verpakking van 1,5 kg
€ 9,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,70
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PLANTON S meercomponentenmeststof voor Surfinia en Petunia, 200g
PLANTON S meercomponentenmeststof voor Surfinia en Petunia, 200g
€ 56,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 14,23
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van BIOPON Biologisch meststofserum voor potplanten, 40 ml, organisch, voor een langdurige afgifte van voedingsstoffen
BIOPON Biologisch meststofserum voor potplanten, 40 ml, organisch, voor een langdurige afgifte van voedingsstoffen
€ 95,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,25
-6%
€ 14,25
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van BIOVITA Zuurstofbron voor bessen en zureminnende planten. pH 3,5-4,5. 50 liter
BIOVITA Zuurstofbron voor bessen en zureminnende planten. pH 3,5-4,5. 50 liter
€ 0,44/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 22,04
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van BioBizz Trypack Stimulant, 250 ml
BioBizz Trypack Stimulant, 250 ml
€ 77,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Artikelbild 1 von 'Vital-Turbo (20 g)' aus der Kategorie Dünger
COMPO 25954 COMPO Vital-Turbo, mini-verpakking van 20 gram
€ 1.019,63/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
-31%
€ 27,53
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 8 x plantenpot, 28 x 28 cm, kunststof, inclusief onderzetters, vierkant, antraciet. Plantenpot, plantenbak, bloempot, bloembak, plantcontainer
8 x plantenpot, 28 x 28 cm, kunststof, inclusief onderzetters, vierkant, antraciet. Plantenpot, plantenbak, bloempot, bloembak, plantcontainer
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 54,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
€ 3,35/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 15,97
-16%
€ 13,40
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
€ 6,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 29,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mairol® 42100 Mairol® Wachstumselixier Universaldünger 1,0 l
Mairol® 42100 Mairol® Wachstumselixier Universaldünger 1,0 l
€ 18,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 46,12
-59%
€ 18,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 5,35
-5%
€ 5,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4601
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Florovit organische meststof op basis van kippenmest, granulaat, 10 liter
Florovit organische meststof op basis van kippenmest, granulaat, 10 liter
€ 2,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,00
-4%
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Paardenmest - Geperst, 5 liter - BR 1542
Paardenmest - Geperst, 5 liter - BR 1542
€ 4,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,70
-4%
€ 20,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 14,38/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
€ 6,14/1kg
€ 31,72
-3%
€ 30,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm.  Bloemtakhortensia, bladverliezend struik
Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm. Bloemtakhortensia, bladverliezend struik
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 5,00
Verkoper: Blumen-Senf

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg