CENOS op Kaufland.nl

Categorieën van CENOS
Populaire categorieën van CENOS
Zout
Rijst
CENOS op Kaufland.nl
Productafbeelding van Cenos Groch, gele schorserwtelen, halve peulen, 400 gram
Cenos Groch, gele schorserwtelen, halve peulen, 400 gram
€ 1,65
Verkoper: Katomix
€ 4,12/1kg
Productafbeelding van Cenos, witte boekweitvlokken, 400 gram (4 zakjes)
Cenos, witte boekweitvlokken, 400 gram (4 zakjes)
€ 2,40
-5%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
€ 5,65/1kg
Productafbeelding van o'Sole Fita zeezout, gejodeerd, met verminderd natriumgehalte, 1 kg
o'Sole Fita zeezout, gejodeerd, met verminderd natriumgehalte, 1 kg
€ 3,82
Verkoper: Katomix
€ 3.820,00/1kg
Productafbeelding van Cenos Fasola Biała, fijn, 400 gram
Cenos Fasola Biała, fijn, 400 gram
€ 3,99
Verkoper: Katomix
€ 9.975,00/1kg
Productafbeelding van Cenos, natuurlijke bruine rijst, volkoren, 400 g (4 x 100 g)
Cenos, natuurlijke bruine rijst, volkoren, 400 g (4 x 100 g)
€ 2,02
Verkoper: Katomix
€ 5.050,00/1kg
Productafbeelding van o'Sole Zeezout, fijnkorrelig, jodiumverrijkt, 1 kg
o'Sole Zeezout, fijnkorrelig, jodiumverrijkt, 1 kg
€ 2,04
Verkoper: Katomix
€ 2.040,00/1kg
Productafbeelding van Cenos Basmatirijst, 400 gram (4 zakken)
Cenos Basmatirijst, 400 gram (4 zakken)
€ 2,87
Verkoper: Katomix
€ 7.175,00/1kg
Productafbeelding van Cenos havermout, 400 gram (4 x 100 gram)
Cenos havermout, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 1,76
Verkoper: Katomix
€ 4,40/1kg
Productafbeelding van CEN.O´SOLE Zeezout, jodiumtoevoeging, grof, 900 gram
CEN.O´SOLE Zeezout, jodiumtoevoeging, grof, 900 gram
€ 1,73
Verkoper: Katomix
€ 1.922,22/1kg
Productafbeelding van Cenos Jasmijnrijst, 400 gram (4 zakken)
Cenos Jasmijnrijst, 400 gram (4 zakken)
€ 2,59
-8%
€ 2,36
Verkoper: Katomix
€ 5,90/1kg
Productafbeelding van Volkoren speltvlokken, 3 pakken van 100 gram
Volkoren speltvlokken, 3 pakken van 100 gram
€ 2,75
Verkoper: Katomix
€ 9.166,67/1kg
Productafbeelding van Witte rijst, langkorrelig, 1 kg, merk Cenos
Witte rijst, langkorrelig, 1 kg, merk Cenos
€ 3,30
Verkoper: Katomix
€ 3,30/1kg
Productafbeelding van Cenos maisgries, 450 gram
Cenos maisgries, 450 gram
€ 1,93
Verkoper: Katomix
€ 4.288,89/1kg
Productafbeelding van Cenos Parboiled Rijst, 400 gram (4 x 100 gram)
Cenos Parboiled Rijst, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 1,91
-5%
€ 1,81
Verkoper: Katomix
€ 4,52/1kg
Productafbeelding van Cenos havermout, 400 gram (4 zakken)
Cenos havermout, 400 gram (4 zakken)
€ 2,38
-26%
€ 1,76
Verkoper: Katomix
€ 4,40/1kg
Productafbeelding van Witte, langkorrelige rijst, 4 x 100 gram
Witte, langkorrelige rijst, 4 x 100 gram
€ 1,58
-16%
€ 1,32
Verkoper: Katomix
€ 3,30/1kg
Productafbeelding van Mazurse gerstebrij, 1 kg, merk Cenos
Mazurse gerstebrij, 1 kg, merk Cenos
€ 2,03
Verkoper: Katomix
€ 2,03/1kg
Productafbeelding van Cenos Parboiled Rijst, langkorrelig, wit, 1 kg
Cenos Parboiled Rijst, langkorrelig, wit, 1 kg
€ 4,57
Verkoper: Katomix
€ 4.570,00/1kg
Productafbeelding van Gejodeerd steenzout Cenosole, 1 kg
Gejodeerd steenzout Cenosole, 1 kg
€ 1,53
Verkoper: Katomix
€ 1.530,00/1kg