Cenos Groch, gele schorserwtelen, halve peulen, 400 gram

€ 1,65

€ 4,12 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Wees er snel bij!
Peulvruchten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Müller's Mühle, schoteltjeslinzen, 500 g
Müller's Mühle, schoteltjeslinzen, 500 g
€ 6,60/1kg
€ 3,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Rapunzel, Mungdal, ongeschildde mungbonen, 500g
Rapunzel, Mungdal, ongeschildde mungbonen, 500g
€ 32,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,20
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van La  Idea Kikkererwten  (400 gr)
La Idea Kikkererwten (400 gr)
€ 4,60/1kg
€ 1,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Melvit Fasola Biała, fijn gemalen, 400g
Melvit Fasola Biała, fijn gemalen, 400g
€ 9,17/1kg
€ 3,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kikkererwten, 1 kg
Kikkererwten, 1 kg
€ 13,30/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
FASOLKA CZARNA BIO 500 g - BIO PLANET
ZWARTE BONEN, 500 g - PLANET
€ 27,18/1kg
€ 13,59
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Geel spliterwten, 25 kg. Hele, ongeschild. Veganistisch. Rijk aan natuurlijke eiwitten. Peulvruchten. Merk: GiDeli
Geel spliterwten, 25 kg. Hele, ongeschild. Veganistisch. Rijk aan natuurlijke eiwitten. Peulvruchten. Merk: GiDeli
€ 1,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,98
-6%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Cenos Fasola Biała, fijn, 400 gram
Cenos Fasola Biała, fijn, 400 gram
€ 9.975,00/1kg
€ 3,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Halve spliterwten, 1 kg
Halve spliterwten, 1 kg
€ 11,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-43%
€ 11,88
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kikkererwten, 1 kg (2 x 500 gram)
Kikkererwten, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 13,34/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,47
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Rapunzel Bio rote Kidney Bohnen in aromafrischer Verpackung 380g
Rapunzel Bio rote Kidney Bohnen in aromafrischer Verpackung 380g
€ 39,74/1kg
€ 15,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Mungbonen, 1 kg (2 x 500 gram)
Mungbonen, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 14,38/1kg
€ 22,99
-36%
€ 14,52
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Melvit Maïsmeel, 1 kg
Melvit Maïsmeel, 1 kg
€ 2,38/1kg
€ 2,51
-5%
€ 2,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Gele Linzen, 400 gram
Melvit Gele Linzen, 400 gram
€ 101.525,00/1kg
€ 40,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Zwarte Bessen, 400 gram
Melvit Zwarte Bessen, 400 gram
€ 8,27/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
SOCZEWICA CZERWONA BIO 400 g - NATURAVENA
RODE LINZEN , 400 g - NATURAVENA
€ 11,75/1kg
€ 4,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Fasola Piękny Jaś, 400 gram
Melvit Fasola Piękny Jaś, 400 gram
€ 6,70/1kg
€ 3,74
-28%
€ 2,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tofu Met Knoflook, 250G - Naturavena
Tofu Met Knoflook, 250G - Naturavena
€ 20,08/1kg
€ 5,28
-4%
€ 5,02
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Cenos gele spliter, geschilderd, halve peulen, 400 g

Keer terug naar de basis met de natuurlijke smaak – Cenos gele spliter

Proef hoe in elke lepel Cenos gele spliter een stukje traditie verborgen zit. De geschilde, halve peulen, zorgvuldig verpakt in een handig pak, brengen de smaak van eenvoudige, huisgemaakte gerechten terug. Dit is een keuze die smaak, gezondheid en kwaliteit combineert. De uitzonderlijke zachtheid van deze peulvrucht zorgt ervoor dat elk gerecht nog aromatischer wordt, vol eiwitten, vezels en mineralen. Ideaal voor soepen, salades of stoofschotels – het past uitstekend bij aromatische kruiden en verse groenten, die het een lichte en karakteristieke smaak geven.

Proef de smaak van gezondheid – een uitstekende keuze voor elke keuken

Cenos gele spliter is niet alleen een uitzonderlijke smaak, maar ook een volwaardig onderdeel van een gezond dieet. Dankzij de hoge concentratie aan eiwitten, vezels en mineralen is het een ideale keuze voor mensen die gezond willen eten, maar niet willen inleveren op heerlijke, verzadigende maaltijden. Zonder kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen, is dit de pure essentie van de natuur in elke portie. Het stilt niet alleen uw smaakpapillen, maar geeft u ook de energie die u de hele dag nodig heeft!

Een veelzijdig ingrediënt dat je kookervaring verandert

Met Cenos gele spliterwtjes wordt koken een echte plezier! Gebruik ze in traditionele gerechten, zoals erwtensoep, maar ook in moderne recepten, waar ze je zullen verrassen met hun veelzijdigheid. Ze zijn heerlijk in combinatie met vlees, groenten of als ingrediënt in gezonde salades. Cenos erwten zijn een uitstekende basis voor een vegetarisch, veganistisch dieet, en ook voor mensen die een voedzaam alternatief voor vlees zoeken.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en unieke gerechten in je keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van speciale recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Cenos erwtensoep – een smaak die verwarmt

Ingrediënten: 400 g Cenos gele spliterwtjes, 2 wortels, 1 ui, 2 aardappelen, 1 liter groentebouillon, 2 eetlepels olijfolie, 2 teentjes knoflook, 1 theelepel majooran, zout en peper naar smaak

Bereidingswijze: 1. Spoel de Cenos gele spliterwtjes onder koud water en laat ze 10 minuten staan. 2. Verhit de olijfolie in een grote pan, voeg de gesneden ui en knoflook toe en bak tot ze zacht zijn. 3. Voeg de in blokjes gesneden wortels, aardappelen en erwten toe, en giet er vervolgens de bouillon overheen. 4. Laat het geheel op middelhoog vuur ongeveer 40 minuten koken, tot de erwten en groenten zacht zijn. 5. Breng de soep op smaak met zout, peper en majooran. Cenos erwtensoep is een perfect gerecht voor koude dagen – vol smaak, warmte en gezondheid!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Natuurlijke samenstelling – zonder conserveermiddelen en kunstmatige toevoegingen
  • Hoog gehalte aan eiwitten en vezels – ideaal voor mensen die gezond willen eten
  • Veelzijdig product – uitstekend voor soepen, salades, stoofschotels en hoofdgerechten
  • Gemakkelijk te bereiden – snel en gemakkelijk toe te voegen aan uw dieet
  • Unieke smaak – uitstekende kwaliteit van Cenos, een merk met traditie
De set bevat:
  • 1x Cenos Geroosterde gele erwten, halve peulen, 400 g

Cenos is een merk met traditie dat al jaren hoogwaardige voedingsproducten levert. Hun inspanningen zijn gebaseerd op passie voor de natuur en aandacht voor elk detail. Gele spliterwt Cenos is een voorbeeld van hun toewijding aan de gezondheid en het welzijn van hun klanten, en biedt producten die vol smaak, gezondheid en energie zitten.

Veelgestelde vragen
    • Hoe lang moet ik gele spliterwt Cenos koken?

De kooktijd voor gele spliterwt Cenos is afhankelijk van of u de erwten vooraf heeft geweekt. Zonder weken duurt het ongeveer 40-45 minuten, en na het weken verkort de kooktijd tot 30 minuten. Dit maakt het een handig ingrediënt in elke keuken.

    • Bevat erwten Cenos gluten?

Gele spliterwt Cenos is een natuurlijk product en bevat geen gluten. Dit is een ideale keuze voor mensen met coeliakie of die een glutenvrij dieet volgen.

    • Hoe kan ik gele spliterwt Cenos n nadat ik de verpakking heb geopend?

Nadat u de verpakking hebt geopend, moet u de erwten n in een luchtdichte container op een droge en koele plaats. Zo blijven ze lang vers en behouden ze hun volle smaak.

    • Is erwten Cenos geschikt voor vegetariërs en veganisten?

Ja, gele spliterwt Cenos is een uitstekende keuze voor vegetariërs en veganisten. Het is een waardevolle bron van plantaardige eiwitten en past perfect in diverse vegetarische gerechten.

Ingrediënten
Cenos Groch, gele gepelde helften, 400 gram
Voedingswaarde
Geen voedingswaarden beschikbaar
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Cenos Sp. z o.o., ul. Gen. Sikorskiego 22, 62-300 Września, Polen
Verkoopbenaming
Cenos Groch, gele gepelde helften, 400 gram
Fabrikant
CENOS
EAN
5900977008007

Ingrediënten
Cenos Groch, gele gepelde helften, 400 gram
Voedingswaarde
Geen voedingswaarden beschikbaar
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Cenos Sp. z o.o., ul. Gen. Sikorskiego 22, 62-300 Września, Polen
Verkoopbenaming
Cenos Groch, gele gepelde helften, 400 gram
Fabrikant
CENOS
EAN
5900977008007
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Müller's Mühle, schoteltjeslinzen, 500 g
Müller's Mühle, schoteltjeslinzen, 500 g
€ 6,60/1kg
€ 3,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Melvit Fasola Biała, fijn gemalen, 400g
Melvit Fasola Biała, fijn gemalen, 400g
€ 9,17/1kg
€ 3,67
Verkoper: Katomix
FASOLKA CZARNA BIO 500 g - BIO PLANET
ZWARTE BONEN, 500 g - PLANET
€ 27,18/1kg
€ 13,59
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pure Basmati-sushirijst 1 kg - Tilda
Pure Basmati-sushirijst 1 kg - Tilda
€ 19,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 19,60
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Esperanza inductiekookplaat Krakatau
Esperanza inductiekookplaat Krakatau
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 285
€ 27,27
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
€ 35,30/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
€ 9,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
Delverde Cellentani, pasta gemaakt van geselecteerde durumtarwe, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Cenos Fasola Biała, fijn, 400 gram
Cenos Fasola Biała, fijn, 400 gram
€ 9.975,00/1kg
€ 3,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WMF braadpan voor service, 28 cm
WMF braadpan voor service, 28 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 72,02
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Bonduelle Jonge Erwten, zacht en extra fijn van smaak, 400g
Bonduelle Jonge Erwten, zacht en extra fijn van smaak, 400g
€ 67,82/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maggi® 128688001 Maggi® Ravioli Diavoli Fertiggericht 800,0 g
Maggi® 128688001 Maggi® Ravioli Diavoli Fertiggericht 800,0 g
€ 12,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2790
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VASAGLE wastafelonderkast, badkamermeubel met 2 deuren, verstelbare legplanken, veel opbergruimte, landelijke stijl, 30 x 60 x 60 cm
VASAGLE wastafelonderkast, badkamermeubel met 2 deuren, verstelbare legplanken, veel opbergruimte, landelijke stijl, 30 x 60 x 60 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 86,95
-23%
€ 66,88
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 51,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
€ 15,00/1kg
€ 3,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Samsung Galaxy A53 5G, 128GB, Dual SIM, Awesome Black
Samsung Galaxy A53 5G, 128GB, Dual SIM, Awesome Black
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 312
€ 690,00
-€ 431,00
€ 259,00
Gratis bezorging
Verkoper: Mobile-Discounter
Productafbeelding van Rapunzel, Mungdal, ongeschildde mungbonen, 500g
Rapunzel, Mungdal, ongeschildde mungbonen, 500g
€ 32,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,20
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
€ 244,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kikkererwten, 1 kg
Kikkererwten, 1 kg
€ 13,30/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
€ 99,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lee Kum Kee Premium lichte sojasaus 500 ml
Lee Kum Kee Premium lichte sojasaus 500 ml
€ 19,52/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,76
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Hydrangea macrophylla, vroege roze bloei, 20-30 cm / potmaat 10,5 - Hortensia's met prachtige bloemen
Hydrangea macrophylla, vroege roze bloei, 20-30 cm / potmaat 10,5 - Hortensia's met prachtige bloemen
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 3,50
Verkoper: Blumen-Senf
Welkomstdeals
Productafbeelding van WISFOR Garderobestandaard, bamboe, vrijstaand, kleerrek in de vorm van een boom, met 10 haken/3 plateaus
WISFOR Garderobestandaard, bamboe, vrijstaand, kleerrek in de vorm van een boom, met 10 haken/3 plateaus
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 41,30
-3%
€ 40,06
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.