PRZYSNACKI op Kaufland.nl

Categorieën van PRZYSNACKI
Populaire categorieën van PRZYSNACKI
Popcorn
PRZYSNACKI op Kaufland.nl
Productafbeelding van Przysnacki Chips, geroosterd in een pan, met de smaak van gekaramelliseerde ui, 125 gram
Przysnacki Chips, geroosterd in een pan, met de smaak van gekaramelliseerde ui, 125 gram
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
€ 23,54/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Chips, geroosterd in een pan, met zeezout, 125 gram
Przysnacki Chips, geroosterd in een pan, met zeezout, 125 gram
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
€ 23,54/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Chips, geroosterd in de pan, rode paprika smaak, 125 gram
Przysnacki Chips, geroosterd in de pan, rode paprika smaak, 125 gram
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
€ 23,54/1kg
Productafbeelding van Przysnacki chips met kaas smaak, 130g
Przysnacki chips met kaas smaak, 130g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
€ 12,24/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Chips, in de pan gebakken, zure room smaak, 125 gram
Przysnacki Chips, in de pan gebakken, zure room smaak, 125 gram
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
€ 23,54/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Chrupki met paprika-smaak, 120 gram
Przysnacki Chrupki met paprika-smaak, 120 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,06
-10%
€ 2,75
Verkoper: Katomix
€ 22,92/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Prażynki Zout Snacks, 110 gram
Przysnacki Prażynki Zout Snacks, 110 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,78
-5%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
€ 24,00/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Chrupki met kaas-ketchup smaak, 120 gram
Przysnacki Chrupki met kaas-ketchup smaak, 120 gram
€ 3,06
-9%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
€ 23,17/1kg
Productafbeelding van Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
€ 2,98
-8%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
€ 18,20/1kg
Productafbeelding van Chips van aardappelen, merk Przysnacki, met de smaak van ui en rook, 130 gram
Chips van aardappelen, merk Przysnacki, met de smaak van ui en rook, 130 gram
€ 3,22
Verkoper: Katomix
€ 23,00/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Snack Festival: Aardappelchips, gebakken, met de smaak van gegrilde kip, 100 gram
Przysnacki Snack Festival: Aardappelchips, gebakken, met de smaak van gegrilde kip, 100 gram
€ 2,57
Verkoper: Katomix
€ 23,36/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Chrupki met linzen, ui en room, 80 gram
Przysnacki Chrupki met linzen, ui en room, 80 gram
€ 3,12
-16%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
€ 32,63/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Chrupki met rode paprika, gemaakt van linzen, 80 gram
Przysnacki Chrupki met rode paprika, gemaakt van linzen, 80 gram
€ 3,05
-14%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
€ 32,63/1kg
Productafbeelding van Chrupki Przysnacki, smaak van groene ui, 140 gram
Chrupki Przysnacki, smaak van groene ui, 140 gram
€ 3,06
-9%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
€ 19,86/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Chips "In de pan gebakken" Cheddar met rode ui, 125 gram
Przysnacki Chips "In de pan gebakken" Cheddar met rode ui, 125 gram
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
€ 23,54/1kg
Productafbeelding van Maïskorrels Przysnacki, met kaas smaak, 130 g
Maïskorrels Przysnacki, met kaas smaak, 130 g
€ 2,98
-6%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
€ 21,38/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Reksio, krokantjes met ketchup smaak, 90 gram
Przysnacki Reksio, krokantjes met ketchup smaak, 90 gram
€ 3,31
-13%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
€ 28,60/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Reksio, geroosterde snacks, licht gezouten, 95 gram
Przysnacki Reksio, geroosterde snacks, licht gezouten, 95 gram
€ 3,31
-13%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
€ 28,60/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Snack Festival: Maïs snacks met kaas- en jalapenovsmaak, 110 gram
Przysnacki Snack Festival: Maïs snacks met kaas- en jalapenovsmaak, 110 gram
€ 2,23
-4%
€ 2,12
Verkoper: Katomix
€ 19,27/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Chrupki met tomatensmaak, 120 gram
Przysnacki Chrupki met tomatensmaak, 120 gram
€ 2,98
-6%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
€ 23,17/1kg
Productafbeelding van Przysnacki Prażynki met de smaak van spek, 120 gram
Przysnacki Prażynki met de smaak van spek, 120 gram
€ 2,78
Verkoper: Katomix
€ 23,17/1kg