RAPUNZEL op Kaufland.nl

Categorieën van RAPUNZEL
Populaire categorieën van RAPUNZEL
Olijfolie
Granen
Overig broodbeleg
Chocolade
Noten
Peulvruchten
RAPUNZEL op Kaufland.nl
Productafbeelding van Rapunzel 1432910, Snackmix, Máta peprná (munt), 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
Rapunzel 1432910, Snackmix, Máta peprná (munt), 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
€ 2,82
-8%
€ 2,58
Verkoper: BioCare
€ 51,60/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Nougat Schokolade 100g
Rapunzel Nougat Schokolade 100g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,00
Verkoper: Kamelur
€ 90,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel, Mungdal, ongeschildde mungbonen, 500g
Rapunzel, Mungdal, ongeschildde mungbonen, 500g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,20
Verkoper: Kamelur
€ 32,40/1kg
Productafbeelding van Rapunzel 1438130, Snackrepen, Cashewnoten, Cranberry, 40 g, 40 g, Duitsland, 1539 kJ
Rapunzel 1438130, Snackrepen, Cashewnoten, Cranberry, 40 g, 40 g, Duitsland, 1539 kJ
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,24
Verkoper: BioCare
€ 31,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Gebrannte Mandel Aufstrich mit Kokosblütenzucker 250g
Rapunzel Gebrannte Mandel Aufstrich mit Kokosblütenzucker 250g
Gratis bezorging
€ 19,00
Verkoper: Kamelur
€ 76,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Sprossen-Broccoli bioSnacky 30g
Rapunzel Sprossen-Broccoli bioSnacky 30g
Gratis bezorging
€ 12,40
Verkoper: Kamelur
€ 413,33/1kg
Productafbeelding van Rapunzel 1430035, Pure chocolade, 80 g, 2629 kJ, 636 kcal, 55,83 g, 18,8 g
Rapunzel 1430035, Pure chocolade, 80 g, 2629 kJ, 636 kcal, 55,83 g, 18,8 g
€ 3,45
Verkoper: BioCare
€ 43,13/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Dattelsirup 250g
Rapunzel Dattelsirup 250g
Gratis bezorging
€ 14,30
Verkoper: Kamelur
€ 57,20/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Erdnussmus fein 500g
Rapunzel Erdnussmus fein 500g
Gratis bezorging
€ 20,00
Verkoper: Kamelur
€ 40,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Kokos- & Mandelmus mit Dattel 250g
Rapunzel Kokos- & Mandelmus mit Dattel 250g
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,00
Verkoper: Kamelur
€ 76,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Milch Michl Schokolade mit Milchfüllung 100g
Rapunzel Milch Michl Schokolade mit Milchfüllung 100g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,00
Verkoper: Kamelur
€ 90,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel 283201, Snackbars, Cacaopoeder, 40 g, Duitsland, 2279 kJ, 547 kcal
Rapunzel 283201, Snackbars, Cacaopoeder, 40 g, Duitsland, 2279 kJ, 547 kcal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,37
Verkoper: BioCare
€ 1.370,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Biologische Dadelstroop, 250g
Rapunzel Biologische Dadelstroop, 250g
Gratis bezorging
€ 15,00
Verkoper: Kamelur
€ 60,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Vollmilch Schokolade mit ganzen Mandeln 100g
Rapunzel Vollmilch Schokolade mit ganzen Mandeln 100g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,90
Verkoper: BioCare
€ 29,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Samba Haselnuss 750g
Rapunzel Samba Haselnuss 750g
Gratis bezorging
€ 33,10
Verkoper: Kamelur
€ 44,13/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Buchweizen geschält bioSnacky 40g
Rapunzel Buchweizen geschält bioSnacky 40g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,00
Verkoper: Kamelur
€ 250,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel 1430025, Pure chocolade, 80 g, 2317 kJ, 559 kcal, 42,12 g, 30,7 g
Rapunzel 1430025, Pure chocolade, 80 g, 2317 kJ, 559 kcal, 42,12 g, 30,7 g
€ 3,45
Verkoper: BioCare
€ 43,13/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Bio Kräutersalz 500g
Rapunzel Bio Kräutersalz 500g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,30
Verkoper: Kamelur
€ 38,60/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Zartbitter Schokolade Nougat 100g
Rapunzel Zartbitter Schokolade Nougat 100g
Gratis bezorging
€ 9,20
Verkoper: Kamelur
€ 92,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel 1431265, Pure chocolade, 80 g, 2369 kJ, 570 kcal, 37,83 g, 47,7 g
Rapunzel 1431265, Pure chocolade, 80 g, 2369 kJ, 570 kcal, 37,83 g, 47,7 g
€ 3,10
Verkoper: BioCare
€ 38,75/1kg
Productafbeelding van Rapunzel 1430885, 100 g, Melk, Soja, Sojabonen, 583 kcal, 2428 kJ, 7 g, 39 g
Rapunzel 1430885, 100 g, Melk, Soja, Sojabonen, 583 kcal, 2428 kJ, 7 g, 39 g
€ 3,81
Verkoper: BioCare
€ 38,10/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Bio Klare Suppe ohne Hefe 500g
Rapunzel Bio Klare Suppe ohne Hefe 500g
Gratis bezorging
€ 17,40
Verkoper: Kamelur
€ 34,80/1kg
Productafbeelding van Rapunzel biologische fruitreep - 40g - Fruitreep met banaan en appel
Rapunzel biologische fruitreep - 40g - Fruitreep met banaan en appel
€ 1,37
Verkoper: BioCare
€ 34,25/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Biologisch Honing-Mandelpasta, 250g
Rapunzel Biologisch Honing-Mandelpasta, 250g
Gratis bezorging
€ 18,90
Verkoper: Kamelur
€ 75,60/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Weisse Schokolade 100g
Rapunzel Weisse Schokolade 100g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,20
Verkoper: Kamelur
€ 92,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Weisse Schokolade Cocos 100g
Rapunzel Weisse Schokolade Cocos 100g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,20
Verkoper: Kamelur
€ 92,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Haselnussmus 500g
Rapunzel Haselnussmus 500g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,40
Verkoper: Kamelur
€ 62,80/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Mandelmus braun 500g
Rapunzel Mandelmus braun 500g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,10
Verkoper: Kamelur
€ 56,20/1kg
Productafbeelding van Rapunzel 1430120, Pure chocolade, 80 g, Amandelen, 2346 kJ, 564 kcal, 39,27 g
Rapunzel 1430120, Pure chocolade, 80 g, Amandelen, 2346 kJ, 564 kcal, 39,27 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,29
Verkoper: BioCare
€ 41,13/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Bio rote Kidney Bohnen in aromafrischer Verpackung 380g
Rapunzel Bio rote Kidney Bohnen in aromafrischer Verpackung 380g
Gratis bezorging
€ 15,10
Verkoper: Kamelur
€ 39,74/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Tomatensauce Familia 525ml 1 Glas
Rapunzel Tomatensauce Familia 525ml 1 Glas
Gratis bezorging
€ 12,00
Verkoper: Kamelur
€ 22,64/1l
Productafbeelding van Rapunzel Biologisch Blauwe Maanzaad, 250g
Rapunzel Biologisch Blauwe Maanzaad, 250g
Gratis bezorging
€ 16,30
Verkoper: Kamelur
€ 65,20/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Studentenfutter Schokolade 100g
Rapunzel Studentenfutter Schokolade 100g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,00
Verkoper: Kamelur
€ 90,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel 269501, 100 gram, Duitsland, 702 kcal, 2893 kJ, 7 gram, 68,5 gram
Rapunzel 269501, 100 gram, Duitsland, 702 kcal, 2893 kJ, 7 gram, 68,5 gram
€ 1,98
Verkoper: BioCare
€ 19,80/1kg
Productafbeelding van RAPUNZEL - Biologische pure chocolade met hazelnoten, 100g
RAPUNZEL - Biologische pure chocolade met hazelnoten, 100g
€ 3,10
Verkoper: BioCare
€ 31,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel 1430155, Pure chocolade, 100 g, met kokos, 2363 kJ, 568 kcal, 38,39 g
Rapunzel 1430155, Pure chocolade, 100 g, met kokos, 2363 kJ, 568 kcal, 38,39 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,10
Verkoper: BioCare
€ 31,00/1kg
Productafbeelding van Rapunzel 1438200, Snackrepen, 40 g, Rozijnen* in zonnebloemolie (Rozijnen*, zonnebloemolie*), Gehakte abrikozen* (Abrikozen*, rijstmeel*),..., Duitsland, 1346 kJ, 319 kcal
Rapunzel 1438200, Snackrepen, 40 g, Rozijnen* in zonnebloemolie (Rozijnen*, zonnebloemolie*), Gehakte abrikozen* (Abrikozen*, rijstmeel*),..., Duitsland, 1346 kJ, 319 kcal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,37
Verkoper: BioCare
€ 34,25/1kg
Productafbeelding van Gedroogde, gepelde dadels, biologisch - 200g
Gedroogde, gepelde dadels, biologisch - 200g
€ 3,70
Verkoper: BioCare
€ 18,50/1kg
Productafbeelding van Rapunzel biologisch geroosterd aardappelmeel, 6 x 300g
Rapunzel biologisch geroosterd aardappelmeel, 6 x 300g
Gratis bezorging
€ 55,20
Verkoper: Kamelur
€ 30,67/1kg
Productafbeelding van Rapunzel Power Sprossen-Mix bioSnacky 30g
Rapunzel Power Sprossen-Mix bioSnacky 30g
Gratis bezorging
€ 7,00
Verkoper: Kamelur
€ 233,33/1kg