Eros Hot Glide Liquid Pleasure 100 Ml (100 ml)

€ 10,16

€ 101,60 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Glijmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van HOT Warming Glide, waterbasis, 30 ml
HOT Warming Glide, waterbasis, 30 ml
€ 394,67/1l
€ 11,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HOT Superglide, waterbasis glijmiddel, frambozenaroma, 75 ml
HOT Superglide, waterbasis glijmiddel, frambozenaroma, 75 ml
€ 188,13/1l
€ 14,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HOT Glide Liquid Pleasure, 30 ml
HOT Glide Liquid Pleasure, 30 ml
€ 385,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Glide Silikon Anal glijmiddel, 100 ml
Glide Silikon Anal glijmiddel, 100 ml
€ 173,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Exxtreme Glide: Waterbasis glijmiddel + Comfortolie A+, 30 ml
Exxtreme Glide: Waterbasis glijmiddel + Comfortolie A+, 30 ml
€ 413,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur Anaal Glijmiddel Op Siliconenbasis (100 ml)
Pjur Anaal Glijmiddel Op Siliconenbasis (100 ml)
€ 147,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,15
-2%
€ 14,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van HOT SILC Glide siliconen glijmiddel, 100 ml
HOT SILC Glide siliconen glijmiddel, 100 ml
€ 178,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Shunga - Toko Aroma Hot Cherry Glijmiddel
Shunga - Toko Aroma Hot Cherry Glijmiddel
€ 142,42/1l
€ 23,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Men Cooling Cold Effect glijmiddel 300 ml
Men Cooling Cold Effect glijmiddel 300 ml
€ 35,13/1l
€ 10,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Just Glide glijmiddel, waterbasis, 50 ml
Just Glide glijmiddel, waterbasis, 50 ml
€ 87,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 4,38
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Hot - Bio Smeermiddel Op Waterbasis 50 Ml
Hot - Bio Smeermiddel Op Waterbasis 50 Ml
€ 255,20/1l
€ 12,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anale glijmiddel 50 ml Just Glide Bio
Anale glijmiddel 50 ml Just Glide Bio
€ 79,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,99
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Just Glide Anal, 500 ml
Just Glide Anal, 500 ml
€ 38,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intimateline - Lubesil glijmiddel op siliconenbasis, 50 ml
Intimateline - Lubesil glijmiddel op siliconenbasis, 50 ml
€ 226,60/1l
€ 11,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intimateline - Boyglide glijmiddel op siliconenbasis, 100 ml
Intimateline - Boyglide glijmiddel op siliconenbasis, 100 ml
€ 83,60/1l
€ 13,07
-36%
€ 8,36
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Platanomelon Anal glijmiddel, waterbasis, 50 ml
Platanomelon Anal glijmiddel, waterbasis, 50 ml
€ 361,40/1l
€ 18,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HOT - PRORINO Sensibele Anal Comfortcrème - 100 ml
HOT - PRORINO Sensibele Anal Comfortcrème - 100 ml
€ 239,90/1l
€ 31,98
-24%
€ 23,99
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Eros Aqua, waterbasis glijmiddel, 200 ml
Eros Aqua, waterbasis glijmiddel, 200 ml
€ 42,75/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,75
-2%
€ 8,55
Verkoper: LBD
Productafbeelding van EasyGlide Anale glijmiddel, 150 ml
EasyGlide Anale glijmiddel, 150 ml
€ 49,20/1l
€ 7,38
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Aqua Sensations glijmiddel, 250 ml
Aqua Sensations glijmiddel, 250 ml
€ 90,16/1l
€ 22,54
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hot Glide Liquid pleasure (100 ml) is een getest glijmiddel op waterbasis, ontwikkeld voor gebruik bij vaginale droogheid en een droog gevoel. De formule bevat glycerine en isgemarkeerd als medisch hulpmiddel. Kenmerken: - Geschikt bij vaginale droogheid en een droog gevoel - getest -gecertificeerd medisch hulpmiddel Gebruik: 1. Was vooraf uw handen. 2. Open de tube. 3. Breng naar behoefte een kleine hoeveelheid aan op de intieme zone. 4. Sluit de tube zorgvuldig na gebruik.

HEISSE GLEITMITTEL: Vloeibare verwenning! Voor veeleisende glijmiddelen. Een hoogwaardig glijmiddel voor een aangename verbetering van de glijbaarheid van de huid. Het plakt niet en laat geen resten achter. Het glijmiddel is verder verbeterd door toevoeging van vocht. Ideaal voor gebruik met condooms, massageapparaten, en rubber- en latexproducten. Gemaakt van hoogwaardige ingrediënten voor een bijzondere huidvriendelijkheid, zodat het veilig en langdurig gebruikt kan worden.
Materiaalsamenstelling
Geen gegevens vereist
Gewicht
120 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Aqua (water), glycerine, propyleenglycol, hydroxyethylcellulose, melkzuur, natriumbenzoaat, kaliumsorbaat, tetranatriumglutamaatdiacetaat, natriumhydroxide
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
4042342000405
MPN (Manufacturer Part Number)
DW18396

Materiaalsamenstelling
Geen gegevens vereist
Gewicht
120 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Aqua (water), glycerine, propyleenglycol, hydroxyethylcellulose, melkzuur, natriumbenzoaat, kaliumsorbaat, tetranatriumglutamaatdiacetaat, natriumhydroxide
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
4042342000405
MPN (Manufacturer Part Number)
DW18396
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pjur Original Silicone Bodyglide - 250 ml
Pjur Original Silicone Bodyglide - 250 ml
€ 99,96/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 34,07
-26%
€ 24,99
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
€ 2.030,00/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,06
-24%
€ 20,30
Verkoper: LBD
Productafbeelding van START EROTIQUE - Gel voor na het gebruik van vergroting. || 150 ml
START EROTIQUE - Gel voor na het gebruik van vergroting. || 150 ml
€ 38.600,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van d'Alba Double Serum All In One Multi Balm, 10 gram
d'Alba Double Serum All In One Multi Balm, 10 gram
€ 3.295,00/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Durex Play 2-in-1 - Massage- en glijmiddel met ylang-ylang
Durex Play 2-in-1 - Massage- en glijmiddel met ylang-ylang
€ 1.234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Joydivision Bioglide glijmiddel, 500 ml
Joydivision Bioglide glijmiddel, 500 ml
€ 70,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van head&shoulders® 8006540423202 head&shoulders® DERMAXPRO BERUHIGEND Kopfhautmaske 145 ml
head&shoulders® 8006540423202 head&shoulders® DERMAXPRO BERUHIGEND Kopfhautmaske 145 ml
€ 252,48/1l
€ 36,61
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
€ 23,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 23,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eros Classic Bodyglide Sil. 500 ml
Eros Classic Bodyglide Sil. 500 ml
€ 98,42/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VAGISAN verzorgende glijmiddel, 50g, PZN 20011721
VAGISAN verzorgende glijmiddel, 50g, PZN 20011721
€ 118,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Caya Diaphragma Gel, 60 gram gel
Caya Diaphragma Gel, 60 gram gel
€ 101,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
€ 36,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,22
-24%
€ 12,92
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Koffiekunstkan, melkopschuimer voor latte, koffiezetapparaat, accessoire zonder weegschaal, 350 ml, blauw
Koffiekunstkan, melkopschuimer voor latte, koffiezetapparaat, accessoire zonder weegschaal, 350 ml, blauw
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Glijmiddel aardbei, Swiss Navy
Glijmiddel aardbei, Swiss Navy
€ 161,74/1l
€ 153,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Premium - Wateroplosbaar glijmiddel - 946 ml (32 fl oz)
Premium - Wateroplosbaar glijmiddel - 946 ml (32 fl oz)
€ 65,08/1l
€ 61,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cobeco Pharma - AnalLube Water Based Transparant (1000 ml)
Cobeco Pharma - AnalLube Water Based Transparant (1000 ml)
€ 23,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ReAm Beste Vrienden Massagegel § Glijmiddel, 200 ml
ReAm Beste Vrienden Massagegel § Glijmiddel, 200 ml
€ 23,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Manix Skyn All Night Long Glijmiddel (80 ml)
Manix Skyn All Night Long Glijmiddel (80 ml)
€ 150,00/1l
€ 12,32
-2%
€ 12,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Loovara Intimate - 2-in-1 glijmiddel en massageolie - 250 ml
Loovara Intimate - 2-in-1 glijmiddel en massageolie - 250 ml
€ 162,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Intt - Vibratiegel Krachtige Stimulerende Vegan Vloeistof Vibrator
Intt - Vibratiegel Krachtige Stimulerende Vegan Vloeistof Vibrator
€ 1.184,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SHOTS Toys Fist It, 500 ml, 550 g, glijmiddel op waterbasis, geschikt voor anale seks, verlengslijm, verpakking
SHOTS Toys Fist It, 500 ml, 550 g, glijmiddel op waterbasis, geschikt voor anale seks, verlengslijm, verpakking
€ 60,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritex anticonceptiegel, 8 stuks (8 x 4 ml)
Ritex anticonceptiegel, 8 stuks (8 x 4 ml)
€ 710,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van EasyGlide glijmiddel op siliconenbasis, 150 ml
EasyGlide glijmiddel op siliconenbasis, 150 ml
€ 55,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,29
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Lovely Lovers - ALOE VERA glijdende gel, kalmerende intiemegel op waterbasis, 150 ml
Lovely Lovers - ALOE VERA glijdende gel, kalmerende intiemegel op waterbasis, 150 ml
€ 70,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,37
-30%
€ 10,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tenga - Intieme zijdenbalsem, 170 ml
Tenga - Intieme zijdenbalsem, 170 ml
€ 120,88/1l
€ 20,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Love Stim H20, universele waterbasis glijmiddel, 150 ml
Love Stim H20, universele waterbasis glijmiddel, 150 ml
€ 54,53/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Durex Naturals Hyaluron glijmiddel, extra hydraterend, 100% natuurlijke ingrediënten
Durex Naturals Hyaluron glijmiddel, extra hydraterend, 100% natuurlijke ingrediënten
€ 160,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur Original Silicone Bodyglide - 1000 ml
Pjur Original Silicone Bodyglide - 1000 ml
€ 97,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 97,45
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pjur Woman siliconengel, 250 ml
Pjur Woman siliconengel, 250 ml
€ 101,64/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,07
-25%
€ 25,41
Verkoper: Lifestyle-Supplies

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 16 augustus 2012 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 24 november 2011 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 augustus 2012 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 januari 2012 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza