KREUL Textielverf JAVANA "Dekkend", Creatiefset 6 x 20 ml

€ 18,35

€ 917,50 / 1l

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Textielverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KREUL textielverf JAVANA, set met trendy kleuren, 6 x 20 ml
KREUL textielverf JAVANA, set met trendy kleuren, 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL textielverf JAVANA "Metallic", creatieve set, 6 x 20 ml
KREUL textielverf JAVANA "Metallic", creatieve set, 6 x 20 ml
€ 1.123,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,47
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL 90597 KREUL Textielverf JAVANA, Color Living Set, 6 x 20 ml
KREUL 90597 KREUL Textielverf JAVANA, Color Living Set, 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
€ 228,89/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,60
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
€ 137,60/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu Textilfarbe "Textil", Set SWEET CANDY
Marabu Textilfarbe "Textil", Set SWEET CANDY
€ 221,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
€ 139,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Decola Acryltextielverf set | 12x20 ml wasbare textielverf | Gemaakt door Nevskaya Palitra
Decola Acryltextielverf set | 12x20 ml wasbare textielverf | Gemaakt door Nevskaya Palitra
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
€ 621,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1711000000080, Marabu Textil Neon Set, 4 x 15 ml
Marabu 1711000000080, Marabu Textil Neon Set, 4 x 15 ml
€ 1.131,33/1l
€ 16,97
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu "Easy Marble" marmerverf, startset
Marabu "Easy Marble" marmerverf, startset
€ 207,22/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,65
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Marabu 1716 05 070, textielverf, wit, 070, 50 ml
Marabu 1716 05 070, textielverf, wit, 070, 50 ml
€ 129,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 6,49
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1735 22 064 EasyColor, lichtgroen, 25 gram (verpakking)
Marabu 1735 22 064 EasyColor, lichtgroen, 25 gram (verpakking)
€ 197,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,94
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Zijdedrukverf JAVANA, Zijdedrukset
KREUL Zijdedrukverf JAVANA, Zijdedrukset
€ 77,64/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,69
-28%
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pebeo Setacolor, dekkende textielverf, 250 ml, karmozijnrood
Pebeo Setacolor, dekkende textielverf, 250 ml, karmozijnrood
€ 72,24/1l
€ 18,06
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setacolor, verdunningsmiddel, 45 ml
Pebeo Setacolor, verdunningsmiddel, 45 ml
€ 121,11/1l
€ 5,45
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setasilk, verdunningsmiddel, 45 ml
Pebeo Setasilk, verdunningsmiddel, 45 ml
€ 130,22/1l
€ 5,86
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART textielnevelspray, 50 ml, geel
PENTART textielnevelspray, 50 ml, geel
€ 107,20/1l
€ 5,36
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setacolor Workbox set, 10 x 45 ml
Pebeo Setacolor Workbox set, 10 x 45 ml
€ 185,69/1l
€ 83,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setasilk, 45 ml, kleur 01: Primairgeel
Pebeo Setasilk, 45 ml, kleur 01: Primairgeel
€ 130,22/1l
€ 5,86
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Watergedragen, geschikt voor lichte en donkere textielsoorten, wasbaar tot 40 graden, mengbaar met elkaar, verduinbaar met water, inclusief penseel, elk 1x: zonnegel, rood, saffierblauw, smaragdgroen, zilver, goud
Inhoud
20 ml
Kleur
Bont
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
6
Gewicht
0.48 kg
EAN
4000798905989
MPN (Manufacturer Part Number)
90598

Inhoud
20 ml
Kleur
Bont
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
6
Gewicht
0.48 kg
EAN
4000798905989
MPN (Manufacturer Part Number)
90598
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2193
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van KREUL textielverf JAVANA, set met trendy kleuren, 6 x 20 ml
KREUL textielverf JAVANA, set met trendy kleuren, 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
€ 228,89/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,60
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
€ 137,60/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL textielverf JAVANA "Metallic", creatieve set, 6 x 20 ml
KREUL textielverf JAVANA "Metallic", creatieve set, 6 x 20 ml
€ 1.123,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,47
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
€ 139,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
€ 621,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KNORR prandell 212305233 Kinderrugzakjes, 25 x 22 cm, wit
KNORR prandell 212305233 Kinderrugzakjes, 25 x 22 cm, wit
€ 3,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1716 05 070, textielverf, wit, 070, 50 ml
Marabu 1716 05 070, textielverf, wit, 070, 50 ml
€ 129,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 6,49
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL textielverf JAVANA "Dekkend", zwart, 50 ml
KREUL textielverf JAVANA "Dekkend", zwart, 50 ml
€ 137,80/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 308000000001 Marabu KiDS Textielverf "T-shirtverf", set van 6, 6 x 80 ml
Marabu 308000000001 Marabu KiDS Textielverf "T-shirtverf", set van 6, 6 x 80 ml
€ 373,75/1l
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL textielverf JAVANA "Dekkend", rood, 50 ml
KREUL textielverf JAVANA "Dekkend", rood, 50 ml
€ 138,80/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL 90597 KREUL Textielverf JAVANA, Color Living Set, 6 x 20 ml
KREUL 90597 KREUL Textielverf JAVANA, Color Living Set, 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL textielverf JAVANA, XXL-set, 5 x 50 ml
KREUL textielverf JAVANA, XXL-set, 5 x 50 ml
€ 139,72/1l
€ 34,93
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu Textilfarbe "Textil", Set SWEET CANDY
Marabu Textilfarbe "Textil", Set SWEET CANDY
€ 221,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Decola Acryltextielverf set | 12x20 ml wasbare textielverf | Gemaakt door Nevskaya Palitra
Decola Acryltextielverf set | 12x20 ml wasbare textielverf | Gemaakt door Nevskaya Palitra
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1711000000080, Marabu Textil Neon Set, 4 x 15 ml
Marabu 1711000000080, Marabu Textil Neon Set, 4 x 15 ml
€ 1.131,33/1l
€ 16,97
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu "Easy Marble" marmerverf, startset
Marabu "Easy Marble" marmerverf, startset
€ 207,22/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,65
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Decola Acryltextielverf set | 9x20 ml. Wasbare textielverf
Decola Acryltextielverf set | 9x20 ml. Wasbare textielverf
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,80
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
€ 81,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1716 05 073 Textielverf, zwart, 50 ml (verpakking)
Marabu 1716 05 073 Textielverf, zwart, 50 ml (verpakking)
€ 129,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 6,49
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Nevskaya Palitra textielverf, wit | 50 ml in potje | Wasbestendige textielverf | Kwaliteit van Decola
Nevskaya Palitra textielverf, wit | 50 ml in potje | Wasbestendige textielverf | Kwaliteit van Decola
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Textielverf JAVANA, basiskleurenset, 6 x 20 ml
KREUL Textielverf JAVANA, basiskleurenset, 6 x 20 ml
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 81800 Zijdedrukverf JAVANA Trendkleurenset, 6 x 20 ml
KREUL 81800 Zijdedrukverf JAVANA Trendkleurenset, 6 x 20 ml
€ 228,92/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 50,29
-45%
€ 27,47
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 1715 05 073 Textil plus, zwart, 073, 50 ml
Marabu 1715 05 073 Textil plus, zwart, 073, 50 ml
€ 139,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Emerio Naaimachine – 12 Ingebouwde Steekprogramma’s – Voor- en achteruit naaien – Auto-Reverse – Draadafsnijder – Verlichting – SEW-121820
Emerio Naaimachine – 12 Ingebouwde Steekprogramma’s – Voor- en achteruit naaien – Auto-Reverse – Draadafsnijder – Verlichting – SEW-121820
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 72,38
-44%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Emerio
Productafbeelding van Marabu 1703000000082 Marabu Textil Transfer Set "Textielbedrukking"
Marabu 1703000000082 Marabu Textil Transfer Set "Textielbedrukking"
€ 380,80/1l
€ 38,08
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Kleurblokkeermiddel JAVANA, 20 ml tube
KREUL Kleurblokkeermiddel JAVANA, 20 ml tube
€ 371,50/1l
€ 7,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SoBuy keukentafel, eettafel, barkruk met 3 opbergplanken, staande tafel voor kleine ruimtes, hoge presentatietafel voor keuken, woonkamer, wit, model FWT17-II-W
SoBuy keukentafel, eettafel, barkruk met 3 opbergplanken, staande tafel voor kleine ruimtes, hoge presentatietafel voor keuken, woonkamer, wit, model FWT17-II-W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van 7 Artists Textielverf Set – 9x20 ml Acrylverf voor textiel, geschikt voor het beschilderen van stoffen, kleding, tassen en schoenen – Heldere textielverf, wasbestendig
7 Artists Textielverf Set – 9x20 ml Acrylverf voor textiel, geschikt voor het beschilderen van stoffen, kleding, tassen en schoenen – Heldere textielverf, wasbestendig
€ 213,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 53,58
-4%
€ 51,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 5 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
€ 13,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.345,00/1l