KREUL textielverf JAVANA "Metallic", creatieve set, 6 x 20 ml

€ 17,92

€ 896,00 / 1l

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Textielverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KREUL textielverf JAVANA, set met trendy kleuren, 6 x 20 ml
KREUL textielverf JAVANA, set met trendy kleuren, 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 90597 KREUL Textielverf JAVANA, Color Living Set, 6 x 20 ml
KREUL 90597 KREUL Textielverf JAVANA, Color Living Set, 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Textielverf JAVANA "Dekkend", Creatiefset 6 x 20 ml
KREUL Textielverf JAVANA "Dekkend", Creatiefset 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
€ 139,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
€ 228,89/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,60
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Decola Acryltextielverf set | 12x20 ml wasbare textielverf | Gemaakt door Nevskaya Palitra
Decola Acryltextielverf set | 12x20 ml wasbare textielverf | Gemaakt door Nevskaya Palitra
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
€ 116,60/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,83
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu Textilfarbe "Textil", Set SWEET CANDY
Marabu Textilfarbe "Textil", Set SWEET CANDY
€ 221,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu "Easy Marble" marmerverf, startset
Marabu "Easy Marble" marmerverf, startset
€ 207,22/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,65
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
€ 621,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1711000000080, Marabu Textil Neon Set, 4 x 15 ml
Marabu 1711000000080, Marabu Textil Neon Set, 4 x 15 ml
€ 1.131,33/1l
€ 16,97
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 17160005232 Marabu textielverf "Textil", rood, 50 ml
Marabu 17160005232 Marabu textielverf "Textil", rood, 50 ml
€ 129,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,49
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Kreul Kreative Javana textielverf, 50 ml. Stofverf voor creatieve designs
Kreul Kreative Javana textielverf, 50 ml. Stofverf voor creatieve designs
€ 633,60/1l
€ 31,68
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 7 Artists Textielverf Set – 12x20 ml Acrylverf voor textiel, geschikt voor het beschilderen van stoffen, kleding, tassen en schoenen – Heldere textielverf, wasbestendig
7 Artists Textielverf Set – 12x20 ml Acrylverf voor textiel, geschikt voor het beschilderen van stoffen, kleding, tassen en schoenen – Heldere textielverf, wasbestendig
€ 245,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 46,34
-4%
€ 44,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Textilfarbe Metallic-silber
Textilfarbe Metallic-silber
€ 225,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,50
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setacolor Workbox set, 10 x 45 ml
Pebeo Setacolor Workbox set, 10 x 45 ml
€ 185,69/1l
€ 83,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setacolor, verdunningsmiddel, 45 ml
Pebeo Setacolor, verdunningsmiddel, 45 ml
€ 121,11/1l
€ 5,45
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Metallic textielverf, 20 ml, koperkleur
PENTART Metallic textielverf, 20 ml, koperkleur
€ 168,00/1l
€ 3,36
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Zijdedrukverf JAVANA, Zijdedrukset
KREUL Zijdedrukverf JAVANA, Zijdedrukset
€ 77,64/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,69
-28%
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Talens Textielverf set, pastelkleuren, 4 kleuren, 50 ml, voor creatief textielschilderen
Talens Textielverf set, pastelkleuren, 4 kleuren, 50 ml, voor creatief textielschilderen
€ 139,50/1l
€ 13,95
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Op waterbasis, geschikt voor lichte en donkere textielsoorten, wasbaar tot 40 graden, mengbaar met elkaar, verduinbaar met water, inclusief penseel, elk 1x: zonnegel, robijnrood, saffierblauw, smaragdgroen, zilver, goud
Inhoud
20 ml
Kleur
Bont
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
6
Gewicht
0.1 kg
EAN
4000798924003
MPN (Manufacturer Part Number)
92400

Inhoud
20 ml
Kleur
Bont
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
6
Gewicht
0.1 kg
EAN
4000798924003
MPN (Manufacturer Part Number)
92400
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Intensieve textielverf (18 kleuren), espressobruin 1816
Intensieve textielverf (18 kleuren), espressobruin 1816
€ 78,75/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 17160075073 Textielverf "Textil", zwart, 500 ml, fles
Marabu 17160075073 Textielverf "Textil", zwart, 500 ml, fles
€ 48,16/1l
€ 24,08
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Simplicol Opal-Petrol textielverf
Simplicol Opal-Petrol textielverf
€ 49,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Jacquard iDye Poly, 14 gram, zwart
Jacquard iDye Poly, 14 gram, zwart
€ 336,80/1l
€ 33,68
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Creative Deco Grofkorrelige Structuurpasta 2 kg, Witte
Creative Deco Grofkorrelige Structuurpasta 2 kg, Witte
€ 12,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 62,83
-58%
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Got2b Beach Matt Paste 100 ml gel
Got2b Beach Matt Paste 100 ml gel
€ 56,70/1l
€ 5,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nevskaya Palitra textielverf, wit | 50 ml in potje | Wasbestendige textielverf | Kwaliteit van Decola
Nevskaya Palitra textielverf, wit | 50 ml in potje | Wasbestendige textielverf | Kwaliteit van Decola
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van 7 Artists Textielverf Set – 9x20 ml Acrylverf voor textiel, geschikt voor het beschilderen van stoffen, kleding, tassen en schoenen – Heldere textielverf, wasbestendig
7 Artists Textielverf Set – 9x20 ml Acrylverf voor textiel, geschikt voor het beschilderen van stoffen, kleding, tassen en schoenen – Heldere textielverf, wasbestendig
€ 213,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 53,58
-4%
€ 51,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Simplicol 1718, Zwart, 1 stuk, 150 gram, Doos, Duitsland
Simplicol 1718, Zwart, 1 stuk, 150 gram, Doos, Duitsland
€ 21,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
€ 116,60/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,83
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo 7A, spuitverf voor textiel, op waterbasis, 100 ml, bruin
Pebeo 7A, spuitverf voor textiel, op waterbasis, 100 ml, bruin
€ 99,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,97
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Simplicol 1716, Bruin, 1 stuk, 150 g, Doos, Duitsland
Simplicol 1716, Bruin, 1 stuk, 150 g, Doos, Duitsland
€ 125,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 18,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
€ 81,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco Structuurpasta met Gladde 2 kg, Witte
Creative Deco Structuurpasta met Gladde 2 kg, Witte
€ 12,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 62,83
-58%
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Simplicol 1702, Oranje, 1 stuk, India-oranje, 150 g, Doos, Duitsland
Simplicol 1702, Oranje, 1 stuk, India-oranje, 150 g, Doos, Duitsland
€ 21,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SIMPLICOL Verf, 400 gram. Zwart
SIMPLICOL Verf, 400 gram. Zwart
€ 14,65/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Simplicol 1706, Aardbeien, Rood, 1 stuk, 150 g, Doos, Duitsland
Simplicol 1706, Aardbeien, Rood, 1 stuk, 150 g, Doos, Duitsland
€ 92,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 13,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Simplicol Textielverf, Elegante Grijs, Duitsland
Simplicol Textielverf, Elegante Grijs, Duitsland
€ 49,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Simplicol textielverf, koningsblauw, voor Duitsland
Simplicol textielverf, koningsblauw, voor Duitsland
€ 49,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Simplicol 1714, Groen, 1 stuk, 150 gram, Doos, Duitsland
Simplicol 1714, Groen, 1 stuk, 150 gram, Doos, Duitsland
€ 77,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 11,61
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
€ 621,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Textilspray Fashion Set 3tlg.
Textilspray Fashion Set 3tlg.
€ 71,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 21,40
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Marabu 1719 50 232 Fashion-Spray, kleur: rood, 100 ml (verpakking)
Marabu 1719 50 232 Fashion-Spray, kleur: rood, 100 ml (verpakking)
€ 81,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco Structuurpasta met Gladde 1 kg, Witte
Creative Deco Structuurpasta met Gladde 1 kg, Witte
€ 19,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Simplicol 1711, turkoois, 1 stuk, 150 gram, doos, Duitsland
Simplicol 1711, turkoois, 1 stuk, 150 gram, doos, Duitsland
€ 69,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 12,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Simplicol Textielverf, donkerblauw, voor Duitsland
Simplicol Textielverf, donkerblauw, voor Duitsland
€ 126,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
€ 139,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Simplicol textielverf, intensief, "Sensuele Bessen", 150 gram
Simplicol textielverf, intensief, "Sensuele Bessen", 150 gram
€ 29,33/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 7,04
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Simplicol textielverf, intensief olijgroen, 150 gram
Simplicol textielverf, intensief olijgroen, 150 gram
€ 13,12/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Marabu 17160005232 Marabu textielverf "Textil", rood, 50 ml
Marabu 17160005232 Marabu textielverf "Textil", rood, 50 ml
€ 129,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,49
Verkoper: Art-Paint-Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
€ 13,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.345,00/1l