Kleur:

Rood

Pelikan 943233 Fineliner 96, Strichstärke: 0,4 mm, rot

€ 25,31

€ 16,87-33%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Fineliners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pelikan® 943241 Feinliner 96F - 0,4 mm, schwarz
Pelikan® 943241 Feinliner 96F - 0,4 mm, schwarz
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,17
-33%
€ 16,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pelikan 943258 Pelikan Fineliner 96, Strichstärke: 0,4 mm, violett
Pelikan 943258 Pelikan Fineliner 96, Strichstärke: 0,4 mm, violett
€ 1,61
-4%
€ 1,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van STAEDTLER® 334-9 Fineliner triplus rPP, zwart
STAEDTLER® 334-9 Fineliner triplus rPP, zwart
€ 7,05
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO® 88/36 Fineliner - punt 88 - groen
STABILO® 88/36 Fineliner - punt 88 - groen
€ 11,84
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 1x Stabilo Point 88, multipack, 45 mm, 175 mm, 18 mm, rood
1x Stabilo Point 88, multipack, 45 mm, 175 mm, 18 mm, rood
€ 8,22
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Schneider SN1472 Faserschreiber Topwriter 147 - 0,6 mm, rot
Schneider SN1472 Faserschreiber Topwriter 147 - 0,6 mm, rot
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,08
-40%
€ 12,00
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Schneider 50-9672 10xTopliner 967 Fineliner rot 0,4 mm
Schneider 50-9672 10xTopliner 967 Fineliner rot 0,4 mm
€ 26,00
-69%
€ 7,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Penxacta H2512352 Fineliner Strichstärke: 0,5 mm grün
Penxacta H2512352 Fineliner Strichstärke: 0,5 mm grün
€ 9,01
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Tombow WSEFL25-03 Tombow MONOdrawing Fineliner rot 0,35 mm, 1 St.
Tombow WSEFL25-03 Tombow MONOdrawing Fineliner rot 0,35 mm, 1 St.
€ 6,03
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pelikan 100401689 Pelikan Fineliner farbsortiert 0,4 mm, 6 St.
Pelikan 100401689 Pelikan Fineliner farbsortiert 0,4 mm, 6 St.
€ 42,89
-75%
€ 10,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 10 Schneider Topliner 967 Fineliner blau 0,4 mm
10 Schneider Topliner 967 Fineliner blau 0,4 mm
€ 28,00
-52%
€ 13,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pelikan 818063 6 Pelikan Colorella Pastell 411 Filzstifte farbsortiert
Pelikan 818063 6 Pelikan Colorella Pastell 411 Filzstifte farbsortiert
€ 12,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schneider Fineliner 911 rot
Schneider Fineliner 911 rot
€ 27,01
-33%
€ 18,01
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Schneider Fineliner Topliner 967 9672 04mm rot
Schneider Fineliner Topliner 967 9672 04mm rot
€ 12,44
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van WESTCOTT E-737784 00 WESTCOTT STORYLINER Fineliner rot 0,4 mm, 1 St.
WESTCOTT E-737784 00 WESTCOTT STORYLINER Fineliner rot 0,4 mm, 1 St.
€ 41,84
-79%
€ 8,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pentel Fineliner, 0,4 mm
Pentel Fineliner, 0,4 mm
€ 12,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SCHNEIDER SN9671 Fineliner Topliner 967, 0,4 mm, schwarz
SCHNEIDER SN9671 Fineliner Topliner 967, 0,4 mm, schwarz
€ 40,48
-72%
€ 11,10
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Faber-Castell 155426 FABER-CASTELL Fineliner BROADPEN Pastell purpurrosa
Faber-Castell 155426 FABER-CASTELL Fineliner BROADPEN Pastell purpurrosa
€ 40,57
-35%
€ 26,07
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SCHNEIDER Finelinermine Topliner 911 9111 04mm schwarz
SCHNEIDER Finelinermine Topliner 911 9111 04mm schwarz
€ 27,01
-33%
€ 18,01
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Faber-Castell 148736 FABER-CASTELL FineWriter Refillmine blau
Faber-Castell 148736 FABER-CASTELL FineWriter Refillmine blau
€ 5,05
Verkoper: TEC-MORE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Mit ventilierter Kappe. Schaft mit Rillenprofil für hohen Schreibkomfort.
Kleur
Rood
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4012700943231
04012700943231
MPN (Manufacturer Part Number)
PEL943233

Kleur
Rood
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4012700943231
04012700943231
MPN (Manufacturer Part Number)
PEL943233
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pelikan® 943191 Fineliner 96 - grün
Pelikan® 943191 Fineliner 96 - grün
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,43
-4%
€ 1,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Faber-Castell 110919 Kleurpotlood Jumbo GRIP, licht magenta (S)
Faber-Castell 110919 Kleurpotlood Jumbo GRIP, licht magenta (S)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,54
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FABER-CASTELL 114863 TEXTLINER DRY 1148 - Droge tekstmarkeerder, groen
FABER-CASTELL 114863 TEXTLINER DRY 1148 - Droge tekstmarkeerder, groen
€ 40,72
-56%
€ 17,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van WEDO® 52 5 Geometrisch driehoekje zonder handvat, 160 mm
WEDO® 52 5 Geometrisch driehoekje zonder handvat, 160 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,17
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Pelikan 943167 Fineliner 96, Strichstärke: 0,4 mm, blau
Pelikan 943167 Fineliner 96, Strichstärke: 0,4 mm, blau
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,09
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van EMOS LED-lamp Classic R50 / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / neutraal wit, ZQ7E23
EMOS LED-lamp Classic R50 / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / neutraal wit, ZQ7E23
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,58
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FABER-CASTELL 114815 TEXTLINER DRY 1148 - Droge tekstmarkeerder, oranje
FABER-CASTELL 114815 TEXTLINER DRY 1148 - Droge tekstmarkeerder, oranje
€ 18,79
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Schneider 50-150213 Kugelschreiber Slider Memo, kleur: turquoise, schrijfkleur: blauw, 1 stuk.
Schneider 50-150213 Kugelschreiber Slider Memo, kleur: turquoise, schrijfkleur: blauw, 1 stuk.
€ 9,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FABER-CASTELL 114828 TEXTLINER DRY 1148 - Droge tekstmarkeerder, roze
FABER-CASTELL 114828 TEXTLINER DRY 1148 - Droge tekstmarkeerder, roze
€ 9,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 3 stuks XL speelblokken, oogvormige blokken, dobbelspel, grote dobbelstenen, set dobbelstenen
3 stuks XL speelblokken, oogvormige blokken, dobbelspel, grote dobbelstenen, set dobbelstenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 5,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Relaxdays fluisterkubussen, set van 36, afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 4 x 4 x 4 cm, geschikt voor kinderdagverblijf, voorschool, school, schuimrubberen kubussen, meerkleurig
Relaxdays fluisterkubussen, set van 36, afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 4 x 4 x 4 cm, geschikt voor kinderdagverblijf, voorschool, school, schuimrubberen kubussen, meerkleurig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,99
-5%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van EMOS stekkerdoos met 3 stopcontacten met aardingscontact, 3 meter kabel (1,5 mm²), wit, stopcontacten in een hoek van 45° gedraaid, met verbeterde bescherming tegen aanraking, voor gebruik binnenshuis, model P0323R
EMOS stekkerdoos met 3 stopcontacten met aardingscontact, 3 meter kabel (1,5 mm²), wit, stopcontacten in een hoek van 45° gedraaid, met verbeterde bescherming tegen aanraking, voor gebruik binnenshuis, model P0323R
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Rheila Lakritz Bonbons, 50 gram bonbons
Rheila Lakritz Bonbons, 50 gram bonbons
€ 28,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 5x HARIBO 10047195 STAFETTEN, lakritz, 160,0 g
5x HARIBO 10047195 STAFETTEN, lakritz, 160,0 g
€ 142,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,74
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 15x KUM® 208.19.29 Geometrie-driehoek, 16 cm, met 4 gaten, gesorteerd
15x KUM® 208.19.29 Geometrie-driehoek, 16 cm, met 4 gaten, gesorteerd
€ 76,85
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Schneider 102298 8 Schneider Kugelschreiber Vizz M farbsortiert Schreibfarbe farbsortiert
Schneider 102298 8 Schneider Kugelschreiber Vizz M farbsortiert Schreibfarbe farbsortiert
€ 331,33/1l
€ 22,00
-9%
€ 19,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FABER-CASTELL 114807 TEXTLINER DRY 1148 - Droge tekstmarkeerder, geel
FABER-CASTELL 114807 TEXTLINER DRY 1148 - Droge tekstmarkeerder, geel
€ 9,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ROTHO Bewaardozen set 'Elements', 6-delig, artikelnummer 113167
ROTHO Bewaardozen set 'Elements', 6-delig, artikelnummer 113167
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,29
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Tanay Willibecher bierglas, cilindrisch met maatstreep, 200 ml, verpakking van 12 stuks
Tanay Willibecher bierglas, cilindrisch met maatstreep, 200 ml, verpakking van 12 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,90
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van STABILO® 70/56 Textmarker - BOSS ORIGINAL - losse stift - roze
STABILO® 70/56 Textmarker - BOSS ORIGINAL - losse stift - roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,96
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Anker SOLIX Smart Plug Gen 2 16A 3680W met Energiemonitoring
Anker SOLIX Smart Plug Gen 2 16A 3680W met Energiemonitoring
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,00
Verkoper: Intellisolaris
Productafbeelding van FABER-CASTELL 110947 Buntstiften Jumbo GRIP - indigoblauw
FABER-CASTELL 110947 Buntstiften Jumbo GRIP - indigoblauw
€ 40,89
-31%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Mcdodo 100W USB-C naar USB-C digitaal kabel, QC4.0 PD-oplaadkabel met LED-sneloplaadfunctie
Mcdodo 100W USB-C naar USB-C digitaal kabel, QC4.0 PD-oplaadkabel met LED-sneloplaadfunctie
€ 12,47/1m
€ 14,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van STAEDTLER® 128 64-23 Droge tekstmarker, geschikt voor tekst,100%
STAEDTLER® 128 64-23 Droge tekstmarker, geschikt voor tekst,100%
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,32
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 2x HARIBO 10042471 Air-Drops snoepjes, 100 g
2x HARIBO 10042471 Air-Drops snoepjes, 100 g
€ 196,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 10x HARIBO 10056020 Pico-Balla, zure fruitgummie, 160,0
10x HARIBO 10056020 Pico-Balla, zure fruitgummie, 160,0
€ 54,06/1kg
€ 8,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Verlengkabel met MC4-stekkers aan beide zijden, zonnenkabel 6mm² voor zonnepanelen, geschikt voor zonnemodules, panelen en zonneregelaars
Verlengkabel met MC4-stekkers aan beide zijden, zonnenkabel 6mm² voor zonnepanelen, geschikt voor zonnemodules, panelen en zonneregelaars
€ 11,68/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 11,68
Gratis bezorging
Verkoper: Gliese
Productafbeelding van MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
€ 116,50/1kg
€ 23,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Faber-Castell 112407 Kleurpotlood Colour GRIP, cadmiumgeel
Faber-Castell 112407 Kleurpotlood Colour GRIP, cadmiumgeel
€ 1,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STAEDTLER® 311-2 Folienstift Lumocolor non-perm S ro
STAEDTLER® 311-2 Folienstift Lumocolor non-perm S ro
€ 23,49
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 14 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Zilver
Beoordeeld op 14 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Rood
Beoordeeld op 14 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Groen
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kleurpotloden met dubbele punt, fiberstiften, fineliners, kleurplaten, 70 stuks
Kleurpotloden met dubbele punt, fiberstiften, fineliners, kleurplaten, 70 stuks
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion