Kleur:

Wit

100

€ 15,73

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Kattenvoerbakken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Verhoogde keramische kattenvoerbakken, set van 2, roze, vermindert braken, geschikt voor katten met baardharen
Verhoogde keramische kattenvoerbakken, set van 2, roze, vermindert braken, geschikt voor katten met baardharen
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 15° Fressbakjes. Kattenbakje, hondenbakje, voerbakje. Dubbele bak voor katten en kleine honden. Vermindert de belasting van de nek (wit)
15° Fressbakjes. Kattenbakje, hondenbakje, voerbakje. Dubbele bak voor katten en kleine honden. Vermindert de belasting van de nek (wit)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,15
-6%
€ 15,15
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van 100
100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Trixie keramische voerbak met afbeelding, kat, 0,3 liter / diameter 11 cm, wit
Trixie keramische voerbak met afbeelding, kat, 0,3 liter / diameter 11 cm, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,34
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Keramische kom, kattenmotief, 0,2 liter / diameter 12 cm, wit
Keramische kom, kattenmotief, 0,2 liter / diameter 12 cm, wit
€ 22,99
-4%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Trixie keramische voerbak met afbeelding, kat, 0,2 liter / diameter 13 cm
Trixie keramische voerbak met afbeelding, kat, 0,2 liter / diameter 13 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van 100
100
€ 29,69
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Trixie Voerbak, kat, roestvrij staal, 0,2 liter / diameter 13 cm
Trixie Voerbak, kat, roestvrij staal, 0,2 liter / diameter 13 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TIGRITO, kattenbak, Alessi
TIGRITO, kattenbak, Alessi
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arredo70
Productafbeelding van Trixie voerbak, lichtgewicht, kunststof, 0,25 liter / diameter 10 cm
Trixie voerbak, lichtgewicht, kunststof, 0,25 liter / diameter 10 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,65
-61%
€ 13,33
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Dubbele kattenbakken, voerbakken voor katten, antislip voerbak, hondenbak, schuine dubbele bak, anti-braakbak voor katten, geschikt voor katten en puppy's (wit + wit)
Dubbele kattenbakken, voerbakken voor katten, antislip voerbak, hondenbak, schuine dubbele bak, anti-braakbak voor katten, geschikt voor katten en puppy's (wit + wit)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,37
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Flamingo voer- en drinkbak Kajo, 13 cm
Flamingo voer- en drinkbak Kajo, 13 cm
€ 36,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Porseleinen kattenbakje MiaCara Fresco, 14 cm
Porseleinen kattenbakje MiaCara Fresco, 14 cm
€ 36,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: pepegi_eu
Productafbeelding van Kattenkruid met valeriaan, 15 gram
Kattenkruid met valeriaan, 15 gram
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hondenhalsband met riem, luipaardprint
Hondenhalsband met riem, luipaardprint
€ 6,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Oneisall - N12 set - Trimmaaier
Oneisall - N12 set - Trimmaaier
€ 39,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van Petoneer Slimme Geurverwijderaar
Petoneer Slimme Geurverwijderaar
€ 42,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Voederpers voor natvoer, hulpmiddel voor het uitknijpen van natvoer, CoolCat
Voederpers voor natvoer, hulpmiddel voor het uitknijpen van natvoer, CoolCat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,90
Verkoper: Plastik-Parts
Productafbeelding van Rojeco - RWJ-10 - Speelgoed voor huisdieren
Rojeco - RWJ-10 - Speelgoed voor huisdieren
€ 29,95
Verkoper: Multimedia-Dreams
Productafbeelding van Duvoplus RVS-voerbak Classic - 240 ml - 11 cm
Duvoplus RVS-voerbak Classic - 240 ml - 11 cm
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Kattenbak
  • Met katten-/muizenmotief
  • Materiaal: Keramiek
  • Inhoud: 0,2 liter
  • Diameter: 12 cm
  • Hoogte: 4 cm
  • Kleur: wit
De Trixie keramische kattenbak met een grappig katten-/muizenmotief is de perfecte bak voor uw kat. Hij is gemaakt van keramiek en heeft een inhoud van 200 ml en een diameter van 12 cm. Hierdoor heeft hij de ideale grootte voor middelgrote katten, en het keramiek maakt hem duurzaam.

5,15
Gewicht
0.26 kg
Volume
0.2 l
Kleur
Wit
EAN
4011905040073
MPN (Manufacturer Part Number)
DLZTXEPOJ0001
Fabrikant
Big Buy Cooking

Gewicht
0.26 kg
Volume
0.2 l
Kleur
Wit
EAN
4011905040073
MPN (Manufacturer Part Number)
DLZTXEPOJ0001
Fabrikant
Big Buy Cooking
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 100
100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kerbl 2-in-1 katten speelgoed met veertjes aan de staart, 70x53x5 cm, grijs, grijs, one size
Kerbl 2-in-1 katten speelgoed met veertjes aan de staart, 70x53x5 cm, grijs, grijs, one size
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nobby 73693, Kat, Keramiek, Zwart, Wit, Voer- en waterbak voor dieren, Effen kleur, 130 liter
Nobby 73693, Kat, Keramiek, Zwart, Wit, Voer- en waterbak voor dieren, Effen kleur, 130 liter
€ 25,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TRIXIE 24494, Kattenbak, Keramisch, Zwart, Groen, Wit, Afbeelding, 0,25 liter, 120 mm
TRIXIE 24494, Kattenbak, Keramisch, Zwart, Groen, Wit, Afbeelding, 0,25 liter, 120 mm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,73
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Miixia Dubbele voerbak voor honden en katten, voerbak met standaard, kattenbak
Miixia Dubbele voerbak voor honden en katten, voerbak met standaard, kattenbak
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van SAVIC kattenbak Nestor, beperkte editie, steenblauw-wit
SAVIC kattenbak Nestor, beperkte editie, steenblauw-wit
€ 19,42/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 36,69
-16%
€ 30,58
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Clatronic pizzoven met 12 liter bakruimte | Minioven ideaal voor grillen en het opwarmen van gerechten | Oven met boven- en onderwarmte | Minioven met 60 minuten timer | Kleine oven inclusief bakplaat | MPO 3520
Clatronic pizzoven met 12 liter bakruimte | Minioven ideaal voor grillen en het opwarmen van gerechten | Oven met boven- en onderwarmte | Minioven met 60 minuten timer | Kleine oven inclusief bakplaat | MPO 3520
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 138,00
Gratis bezorging
Verkoper: AO-Projekt-GmbH
Productafbeelding van Trixie keramische voerbak met afbeelding, kat, 0,3 liter / diameter 11 cm, wit
Trixie keramische voerbak met afbeelding, kat, 0,3 liter / diameter 11 cm, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,34
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Kattenbakhuizen Nestor, wit/grijs
Kattenbakhuizen Nestor, wit/grijs
€ 10,97/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van 100
100
€ 29,71
-53%
€ 13,83
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Transport crate - AIMÉ - PRATIKO for Dogs and Cats in Plastic. 48 x 31 x 32 cm. Metal door
Transport crate - AIMÉ - PRATIKO for Dogs and Cats in Plastic. 48 x 31 x 32 cm. Metal door
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 54,19
-65%
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Voerbak van keramiek, 0,15 liter / diameter 14 cm
Voerbak van keramiek, 0,15 liter / diameter 14 cm
€ 17,25
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 3D Kerstster 12 cm met timer - wit - Decoratieve lichtster, werkt op batterijen, voor binnenshuis
3D Kerstster 12 cm met timer - wit - Decoratieve lichtster, werkt op batterijen, voor binnenshuis
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 13,95
-7%
€ 12,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Trixie keramische voerbak met afbeelding, kat, 0,2 liter / diameter 13 cm
Trixie keramische voerbak met afbeelding, kat, 0,2 liter / diameter 13 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van relaxdays 10028853_59 relaxdays Voerbak voor honden/katten, bruin, 44,5 x 14,0 x 5,5 cm
relaxdays 10028853_59 relaxdays Voerbak voor honden/katten, bruin, 44,5 x 14,0 x 5,5 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Kaba Original drankpoeder, banaan smaak, navulverpakking, 400g
Kaba Original drankpoeder, banaan smaak, navulverpakking, 400g
€ 15,70/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,28
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Set van 3 kattenvrienden voor kattenbakken, kattenbakschepjes, schepjes voor kattenzand, schep voor kattenbak – voor eenvoudige reiniging, poepschep
Set van 3 kattenvrienden voor kattenbakken, kattenbakschepjes, schepjes voor kattenzand, schep voor kattenbak – voor eenvoudige reiniging, poepschep
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 8,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom, 500 g/m² pluche, 138 cm, gemakkelijk schoon te maken, stabiel, modern, grijstint
FEANDREA Kraboom, 500 g/m² pluche, 138 cm, gemakkelijk schoon te maken, stabiel, modern, grijstint
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 116,74
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 22,10
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Eettafel Vicco Karlos Walnoot 140 x 90 cm, Model 26498
Eettafel Vicco Karlos Walnoot 140 x 90 cm, Model 26498
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 21 april 2023 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Wit
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Verhoogde keramische kattenbakken, extra breed, plat, met baardbescherming, saliegroen, set van 2
Verhoogde keramische kattenbakken, extra breed, plat, met baardbescherming, saliegroen, set van 2
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Verhoogde keramische kattenvoerbakken, set van 2, roze, vermindert braken, geschikt voor katten met baardharen
Verhoogde keramische kattenvoerbakken, set van 2, roze, vermindert braken, geschikt voor katten met baardharen
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 15° Fressbakjes. Kattenbakje, hondenbakje, voerbakje. Dubbele bak voor katten en kleine honden. Vermindert de belasting van de nek (wit)
15° Fressbakjes. Kattenbakje, hondenbakje, voerbakje. Dubbele bak voor katten en kleine honden. Vermindert de belasting van de nek (wit)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,15
-6%
€ 15,15
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy