Gum Orthodontische Borstel (1 stuk)

€ 4,60

€ 4.600,00 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Handtandenborstels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gum Tandenborstel End-Tuft 308Ma (1 stuk)
Gum Tandenborstel End-Tuft 308Ma (1 stuk)
€ 3.320,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,41
-2%
€ 3,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Curaprox Tandenborstel ultra soft (3 stuks)
Curaprox Tandenborstel ultra soft (3 stuks)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,29
-17%
€ 14,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van TePe Interspace - Interdentale borstel - 12 vervangende borstels - zachte borstelharen
TePe Interspace - Interdentale borstel - 12 vervangende borstels - zachte borstelharen
€ 87,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gum Technique+ Tandenborstel, medium, compact, 1 stuk
Gum Technique+ Tandenborstel, medium, compact, 1 stuk
€ 577.333,35/1kg
€ 33,97
-49%
€ 17,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gum Tandenborstel technique pro medium (1 stuk)
Gum Tandenborstel technique pro medium (1 stuk)
€ 4,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vitis Orthodontic access borstel met tandpasta sample (1 stuk)
Vitis Orthodontic access borstel met tandpasta sample (1 stuk)
€ 187,60/1kg
€ 4,82
-2%
€ 4,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tepe implant-/orthodontische tandenborstel
Tepe implant-/orthodontische tandenborstel
€ 114,44/1kg
€ 2,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van KEMPHOR orthodontische borstel
KEMPHOR orthodontische borstel
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GUM Borstel voor protheses, voordeelverpakking van 3 stuks
GUM Borstel voor protheses, voordeelverpakking van 3 stuks
€ 4.190,00/1kg
€ 4,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vitis Orthodontische tandenborstel, 1 stuks
Vitis Orthodontische tandenborstel, 1 stuks
€ 16,75
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Vitis orthodontische tandenborstel
Vitis orthodontische tandenborstel
€ 13,59
-13%
€ 11,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SPOKAR + extrasoft 3428 tandenborstel, 3 stuks
SPOKAR + extrasoft 3428 tandenborstel, 3 stuks
€ 21,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Zachte tandenborstel van Lacer, 1 stuk
Zachte tandenborstel van Lacer, 1 stuk
€ 18,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van TePe tandenborstelbeschermkap, 1 stuk
TePe tandenborstelbeschermkap, 1 stuk
€ 11,74/1kg
€ 0,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Elgydium, 4-in-1, tandpasta
Elgydium, 4-in-1, tandpasta
€ 15,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tandborstel Coscura, 1 stuk
Tandborstel Coscura, 1 stuk
€ 55,16/1kg
€ 1,71
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Curaprox Tandenborstel surgical (1 stuk)
Curaprox Tandenborstel surgical (1 stuk)
€ 8.020,00/1kg
€ 8,23
-2%
€ 8,02
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Phb Sensitive Tandenborstel, 1 stuk
Phb Sensitive Tandenborstel, 1 stuk
€ 1.039,50/1kg
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Interdentale mini-tandenborstel, 18 stuks
Interdentale mini-tandenborstel, 18 stuks
€ 24,00
-4%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SPOKAR 3429 X, 3 stuks
SPOKAR 3429 X, 3 stuks
€ 23,13
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

V-vormige borstelkop voor een grondige reiniging langs de metalen delen van orthodontische apparatuur. Een tandenborstel die perfect is voor moeilijk bereikbare plekken van orthodontische apparatuur. Deze is verkrijgbaar in de kleuren rood, blauw, groen of paars. Mocht een bepaalde kleur niet naar uw wens zijn, laat het ons dan weten.



GUM Ortho tandenborstel soft Tandenborstel, speciaal voor het poetsen op en rondom orthodontische apparatuur dankzij de smalle kop met zachte haartjes die in een "V"vorm zijn geplaatst en over draadjes en slotjes passen. Gebruik Maak heen-en-weer bewegingen en duw niet te hard om de tanden te poetsen Fabrikant Oral Company International B.V. Hogeweyselaan 221c 1382 JL Weesp
Gewicht
1 g
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
SUNSTAR ITALIANA Srl
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
0070942501248
70942501248
070942501248
00070942501248
MPN (Manufacturer Part Number)
729122

Gewicht
1 g
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
SUNSTAR ITALIANA Srl
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
0070942501248
70942501248
070942501248
00070942501248
MPN (Manufacturer Part Number)
729122
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Set tuinkussens 120/80 cm + 120/40 cm voor palletbank, waterdicht, zwart
Set tuinkussens 120/80 cm + 120/40 cm voor palletbank, waterdicht, zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,91
-5%
€ 26,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HILAND Kinderfiets, 24 inch, mountainbike met verende voorvork, 7 versnellingen Shimano, V-remmen, geschikt voor kinderen en tieners (meisjes), roze
HILAND Kinderfiets, 24 inch, mountainbike met verende voorvork, 7 versnellingen Shimano, V-remmen, geschikt voor kinderen en tieners (meisjes), roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 269,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Curaprox Tandenborstel ultra soft (3 stuks)
Curaprox Tandenborstel ultra soft (3 stuks)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,29
-17%
€ 14,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gum Tandenborstel End-Tuft 308Ma (1 stuk)
Gum Tandenborstel End-Tuft 308Ma (1 stuk)
€ 3.320,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,41
-2%
€ 3,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hangmat voor 2 personen, 200x150 cm, met frame
Hangmat voor 2 personen, 200x150 cm, met frame
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 52,50
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Chlorhexidine mondspoelmiddel 0,06% GUM PAROEX van Sunstar, 500 ml
Chlorhexidine mondspoelmiddel 0,06% GUM PAROEX van Sunstar, 500 ml
€ 5.420,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,42
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van GUM PerioBalance Sunstar Muntzuigtabletten voor tandreiniging, 30 stuks.
GUM PerioBalance Sunstar Muntzuigtabletten voor tandreiniging, 30 stuks.
€ 25.200,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gum Original White, tandpasta voor het bleken, 75 ml
Gum Original White, tandpasta voor het bleken, 75 ml
€ 92,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell | Wimperbundels, zonder lange knoopjes, kunstwimpers, wimperextensions
Ardell | Wimperbundels, zonder lange knoopjes, kunstwimpers, wimperextensions
€ 14,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ardell | Magnetische wimpers - Double 110 - 2 paar - Herbruikbare wimpers - Zwart
Ardell | Magnetische wimpers - Double 110 - 2 paar - Herbruikbare wimpers - Zwart
€ 43,58
-63%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Damesparfum Happy Heart van Clinique, Eau de Parfum, 50 ml
Damesparfum Happy Heart van Clinique, Eau de Parfum, 50 ml
€ 489,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 24,47
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sally Hansen nagellak voor vrouwen, Color Therapy, kleur: Rosy Quartz, nummer: 14,7 - 220
Sally Hansen nagellak voor vrouwen, Color Therapy, kleur: Rosy Quartz, nummer: 14,7 - 220
€ 1.272,11/1l
€ 18,70
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Organix Kokos Conditioner voor golvend haar, hydraterend en verzachtend, 385 ml
Organix Kokos Conditioner voor golvend haar, hydraterend en verzachtend, 385 ml
€ 31,58/1l
€ 12,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Brown's Options+ Antikoliek fles, brede hals, glas, 270 ml
Dr. Brown's Options+ Antikoliek fles, brede hals, glas, 270 ml
€ 27,15
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Verwarmde wimperkrultang voor vrouwen, model 1 - Ardell
Verwarmde wimperkrultang voor vrouwen, model 1 - Ardell
€ 7,78/1kg
€ 1,40
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Clinique Happy™ Eau de Parfum Spray | Iconisch damesparfum | Strålende geur
Clinique Happy™ Eau de Parfum Spray | Iconisch damesparfum | Strålende geur
€ 566,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 16,98
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Clinique Beyond Perfecting Foundation & Concealer vloeibare make-up voor een egale en stralende teint 06 Ivory 30 ml
Clinique Beyond Perfecting Foundation & Concealer vloeibare make-up voor een egale en stralende teint 06 Ivory 30 ml
€ 1.510,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dagcrème met SPF 15, PnM, 30 ml
Dagcrème met SPF 15, PnM, 30 ml
€ 1.119,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 33,58
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Clinique Lash Power Mascara Trio #01 Black Onyx, 18 ml
Clinique Lash Power Mascara Trio #01 Black Onyx, 18 ml
€ 3.571,11/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 69,00
-6%
€ 64,28
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dagcrème tegen vermoeidheid, Clinique Men Super Energizer (48 ml)
Dagcrème tegen vermoeidheid, Clinique Men Super Energizer (48 ml)
€ 956,25/1l
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vochtigheidsgel Dramatically Different van Clinique, 125 ml
Vochtigheidsgel Dramatically Different van Clinique, 125 ml
€ 280,56/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,07
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator, breed spectrum SPF 25, gezichtsverzorging, 40 ml, 12 uur, geschikt voor alle huidtypes, medium dekking, voor vrouwen
Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator, breed spectrum SPF 25, gezichtsverzorging, 40 ml, 12 uur, geschikt voor alle huidtypes, medium dekking, voor vrouwen
€ 763,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ogx Shampoo strengthening damage remedy coconut (385 ml)
Ogx Shampoo strengthening damage remedy coconut (385 ml)
€ 33,69/1l
€ 19,32
-32%
€ 12,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van OGX Brazilian Keratin Smooth Shampoo 385 ml
OGX Brazilian Keratin Smooth Shampoo 385 ml
€ 10,36/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,99
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van Tommy Hilfiger Tommy Eau de Toilette, 50 ml (voor heren)
Tommy Hilfiger Tommy Eau de Toilette, 50 ml (voor heren)
€ 609,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 30,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
€ 908,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GUM 6056792, Wit, 1 stuk, Blisterverpakking
GUM 6056792, Wit, 1 stuk, Blisterverpakking
€ 6.590,00/1kg
€ 6,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clinique Happy Heart, parfum voor dames, 100 ml, niet navulbaar, geur: mandarijn, hyacint, sandelhout
Clinique Happy Heart, parfum voor dames, 100 ml, niet navulbaar, geur: mandarijn, hyacint, sandelhout
€ 237,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 23,79
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Bruiningsproduct Clinique SUN-KISSED 30 ml, luminiserend
Bruiningsproduct Clinique SUN-KISSED 30 ml, luminiserend
€ 1.190,00/1l
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tandborstelhouders voor mensen met een beperking, merk TePe
Tandborstelhouders voor mensen met een beperking, merk TePe
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,18
-2%
€ 6,01
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Splat Biomed handtandenborstel, actieve kool, medium borstels, zachte reiniging
Splat Biomed handtandenborstel, actieve kool, medium borstels, zachte reiniging
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tandstokers met mintsmaak en fluoride tegen tandbederf, merk DENTEK, 90 stuks
Tandstokers met mintsmaak en fluoride tegen tandbederf, merk DENTEK, 90 stuks
€ 4,19
Verkoper: Lemonbite
€ 419,00/1kg
Productafbeelding van Gevoelige roze Biomed Soft-tandenborstel met Himalayazout, 1 stuk
Gevoelige roze Biomed Soft-tandenborstel met Himalayazout, 1 stuk
€ 4,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Medium zwarte Biomed actieve kool tandborstel, 1 stuk.
Medium zwarte Biomed actieve kool tandborstel, 1 stuk.
€ 2,65
Verkoper: Lemonbite
€ 265,00/1kg
Productafbeelding van Pepsodent | Tandenborstel - 3 stuks - Medium - Ergonomisch - Met kleurrijke dierenmotieven
Pepsodent | Tandenborstel - 3 stuks - Medium - Ergonomisch - Met kleurrijke dierenmotieven
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tandborstel voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstjes, verpakking van 6 stuks
Tandborstel voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstjes, verpakking van 6 stuks
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.066,00/1kg
Productafbeelding van Micro-nano tandenborstel met 20.000 zachte borstjes, set van 6, grijs
Micro-nano tandenborstel met 20.000 zachte borstjes, set van 6, grijs
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.799,33/1kg
Productafbeelding van Tandborstel met extra zachte borstels, geschikt voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstels, 6 stuks (2x zwart, 2x wit, 2x roze)
Tandborstel met extra zachte borstels, geschikt voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstels, 6 stuks (2x zwart, 2x wit, 2x roze)
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 620,62/1kg
Productafbeelding van Tandborstel met extra zachte borstels voor gevoelig tandvlees, 20.000 microvezelborstels, verpakking van 8 stuks (grijs + wit)
Tandborstel met extra zachte borstels voor gevoelig tandvlees, 20.000 microvezelborstels, verpakking van 8 stuks (grijs + wit)
€ 143,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 899,94/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, 6 stuks, met middelharde borstelharen, biologisch afbreekbaar, antischimmel handvat, BPA-vrij
Bamboe tandenborstels, 6 stuks, met middelharde borstelharen, biologisch afbreekbaar, antischimmel handvat, BPA-vrij
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 419,90/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstel, set van 6, met middelstijve, golvende borstelharen, bamboekool, biologisch afbreekbaar, verpakt in een plasticvrije verpakking
Bamboe tandenborstel, set van 6, met middelstijve, golvende borstelharen, bamboekool, biologisch afbreekbaar, verpakt in een plasticvrije verpakking
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.999,29/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4-pack, zachte borstels, biologisch afbreekbaar, zonder plastic
Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4-pack, zachte borstels, biologisch afbreekbaar, zonder plastic
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 806,84/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, familieverpakking, 10 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar, milieuvriendelijk
Bamboe tandenborstels, familieverpakking, 10 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar, milieuvriendelijk
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.427,86/1kg
Productafbeelding van Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels en houten handvat, milieuvriendelijk
Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels en houten handvat, milieuvriendelijk
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.213,57/1kg
Productafbeelding van Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels, biologisch afbreekbaar en milieuvriendelijk
Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels, biologisch afbreekbaar en milieuvriendelijk
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 372,64/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, 6 stuks, biologisch afbreekbaar, middelhard, met houtskool
Bamboe tandenborstels, 6 stuks, biologisch afbreekbaar, middelhard, met houtskool
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 349,92/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, zacht, 10 stuks, verkrijgbaar in verschillende kleuren, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar, veganistisch
Bamboe tandenborstels, zacht, 10 stuks, verkrijgbaar in verschillende kleuren, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar, veganistisch
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 271,36/1kg
Productafbeelding van Tandborstelset, 5 stuks, extra zacht, geschikt voor gevoelige tanden en tandvlees, draagbaar, ideaal voor reizen, verkrijgbaar in verschillende kleuren
Tandborstelset, 5 stuks, extra zacht, geschikt voor gevoelige tanden en tandvlees, draagbaar, ideaal voor reizen, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 333,25/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstel set, 10 stuks, zachte borstelharen, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar
Bamboe tandenborstel set, 10 stuks, zachte borstelharen, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 383,25/1kg