Ricola Kruiden Original, zonder suiker, 75g, zakje
€ 3,15
€ 42,00 / 1kg
plus € 15,99 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Ricola Zwitserse Original - 250 gr - Kruidenbonbons
€ 20,20/1kg
€ 6,44
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
€ 468,57/1kg
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Ricola 7610700945001 Ricola Hoestpastilles ORIGINAL KRUIDENSUIKER, verpakking van 75 gram
€ 24,42/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany

Ricola doosje - Citroen-salie, zonder toegevoegde suiker - 50g
€ 58,20/1kg
€ 2,91
Verkoper: AbisZ-Markt

Open Food 4030300022033, 72 g, Duitsland, e131, e132, e950, e967, 02 Menthol, E967, E950, Zoetstof, Natuurlijke muntaroma, E131, Kleurstof, L-isomalt, E132, 970 kJ, 233 kcal
€ 29,17/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany

Ricola Citronen-Munt-dropjes, zonder suiker (verpakking van 75 gram)
€ 35,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
€ 106,40/1kg
€ 34,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Em-Eukal Saliebonbons (verpakking van 150 gram)
€ 21,73/1kg
€ 3,26
Verkoper: AbisZ-Markt

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
€ 42,06
Verkoper: somnia24

Hustenbonbons Pulmoll met eucalyptus en witte thee, suikervrij, 50g
€ 42,00/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany

Open Food 7610700946008, 50 g, Bevat: C, E150a, E420, E951. Ingrediënten: Schaafgarbe, kruidenextract, tijm, ereprijs, pepermunt, salie, malva, zoetstof (E420), munt,... Voedingswaarde: 990 kJ, 235 kcal
€ 58,20/1kg
€ 2,91
Verkoper: AbisZ-Markt

WICK Bonbons Zitrone Ohne Zucker 91875 72g
€ 245,42/1kg
€ 17,67
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Open Food, 4002590140933, Palmolie, Vitamine C, 50 g, Bevat: D, E420, E953, E960, E965, E965ii, 972 kJ
€ 42,00/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany

Open Food Em-eukal Citroen, suikerarm - Dr. C. Soldan - 75 g, palmolie, 22 g, vitamine C, 75 g, E330, E953, E955
€ 42,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
€ 24,50/1kg
€ 2,94
Verkoper: Katomix

STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
€ 57,69/1kg
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

STORCK 230369 Euka Menthol Bonbons, 425,0 g
€ 59,04/1kg
€ 25,09
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Ricola Zwitserse kruidenbonbons, cranberry smaak, zonder suiker, 50 gram bonbons
€ 58,20/1kg
€ 2,91
Verkoper: AbisZ-Markt

Ricola o.Z. Box, framboos-citroenmelisse pastilles, 50 gram
€ 58,20/1kg
€ 2,91
Verkoper: AbisZ-Markt

Open Food, 4009077024304, 24 gram, Vitamine C, 75 gram, D, e270, e330, e422, e953, e955, e965, e965ii, 969 kJ
€ 42,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Ricola Zwitserse Bergkruiden Bonbons zonder suiker, fruitig en verfrissend, 75g
Het origineel, helemaal zonder suiker. 13 Zwitserse alpenkruiden worden gecombineerd met heerlijke kruiden, wat resulteert in een verfrissende aroma. Verfrissend van smaak.
Ricola Group AGBaselstrasse 31
CH-4242 Laufen
- Ingrediënten
- Hibiscus sabdariffa, Equisetum arvense, Thymus vulgaris, Mentha piperita, Plantago lanceolata, Vlierbloesem, Isomalt, Acesulfaam-kalium, Sorbitol, Pimpinella, Salvia officinalis, Alchemilla, Aspartaam, Althaea officinalis, Menthol, Veronica, Marrubium, Primula, Pepermuntaroma
- Voedingswaarde
- Hibiscus sabdariffa, Equisetum arvense, Thymus vulgaris, Mentha piperita, Plantago lanceolata, Vlierbloesem, Isomalt, Acesulfaam-kalium, Sorbitol, Pimpinella, Salvia officinalis, Alchemilla, Aspartaam, Althaea officinalis, Menthol, Veronica, Marrubium, Primula, Pepermuntaroma
- Allergenen
- Geen
- Gewicht
- 75 g
- Levensmiddelenbedrijven
- MARVECS GmbH - Marketing-Vertrieb-Consulting-Service
- Verkoopbenaming
- Ricola kruidenbonbons, origineel Zwitsers recept, zonder toegevoegde suiker, 75 gram bonbons
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 75
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 04775123
- EAN
- 761070094508707610700945087
- Ingrediënten
- Hibiscus sabdariffa, Equisetum arvense, Thymus vulgaris, Mentha piperita, Plantago lanceolata, Vlierbloesem, Isomalt, Acesulfaam-kalium, Sorbitol, Pimpinella, Salvia officinalis, Alchemilla, Aspartaam, Althaea officinalis, Menthol, Veronica, Marrubium, Primula, Pepermuntaroma
- Voedingswaarde
- Hibiscus sabdariffa, Equisetum arvense, Thymus vulgaris, Mentha piperita, Plantago lanceolata, Vlierbloesem, Isomalt, Acesulfaam-kalium, Sorbitol, Pimpinella, Salvia officinalis, Alchemilla, Aspartaam, Althaea officinalis, Menthol, Veronica, Marrubium, Primula, Pepermuntaroma
- Allergenen
- Geen
- Gewicht
- 75 g
- Levensmiddelenbedrijven
- MARVECS GmbH - Marketing-Vertrieb-Consulting-Service
- Verkoopbenaming
- Ricola kruidenbonbons, origineel Zwitsers recept, zonder toegevoegde suiker, 75 gram bonbons
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 75
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 04775123
- EAN
- 761070094508707610700945087
Gaat ook goed samen met

Apple, 1 meter, Lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB-C, Wit, Recht, Recht
€ 110,06/1m
€ 110,06
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Ricola Citronen-Munt-dropjes, zonder suiker (verpakking van 75 gram)
€ 35,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

Open Food Em-eukal Citroen, suikerarm - Dr. C. Soldan - 75 g, palmolie, 22 g, vitamine C, 75 g, E330, E953, E955
€ 42,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

Open Food, artikelnummer 7610700947753, Vitamine C, 75 gram, ingrediënten: C, E296, E330, voedingswaarde: 395 kcal, 73 gram
€ 247,00/1kg
€ 2,70
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,47
Verkoper: Katomix

Ricola Zwitserse Original - 250 gr - Kruidenbonbons
€ 20,20/1kg
€ 6,44
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
€ 24,50/1kg
€ 2,94
Verkoper: Katomix

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
€ 468,57/1kg
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 46,49/1kg
€ 46,49
Verkoper: somnia24

WICK Bonbons Zitrone Ohne Zucker 91875 72g
€ 245,42/1kg
€ 17,67
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
€ 55,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Em-Eukal Citroen Box, suikerarm (50g)
€ 35,00/1kg
€ 1,75
Verkoper: AbisZ-Markt

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
€ 221,05/1kg
€ 33,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Open Food, 4009077024601, 22 gram, Vitamine C, 75 gram, C, E330, E953, E955, 989 kJ
€ 42,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 28,31/1kg
€ 28,31
Verkoper: somnia24

de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
€ 24,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed

Open Food 4009077024151, Palmolie, 22 gram, 75 gram, C, E330, E953, E955, 984 kJ
€ 42,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
€ 3,13
-27%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,26
Verkoper: Katomix

Tüte Daim chocolade – 200g
€ 109,95/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
€ 6,02
Verkoper: Katomix

Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop

Ricola 7610700945001 Ricola Hoestpastilles ORIGINAL KRUIDENSUIKER, verpakking van 75 gram
€ 24,42/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany

Ricola doosje - Citroen-salie, zonder toegevoegde suiker - 50g
€ 58,20/1kg
€ 2,91
Verkoper: AbisZ-Markt

Open Food 7610700946008, 50 g, Bevat: C, E150a, E420, E951. Ingrediënten: Schaafgarbe, kruidenextract, tijm, ereprijs, pepermunt, salie, malva, zoetstof (E420), munt,... Voedingswaarde: 990 kJ, 235 kcal
€ 58,20/1kg
€ 2,91
Verkoper: AbisZ-Markt

Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
€ 22,54
Verkoper: somnia24

Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
€ 2,25
Verkoper: Katomix

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.