WICK Bonbons Zitrone Ohne Zucker 91875 72g

€ 17,67

€ 245,42 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Open Food 4030300022033, 72 g, Duitsland, e131, e132, e950, e967, 02 Menthol, E967, E950, Zoetstof, Natuurlijke muntaroma, E131, Kleurstof, L-isomalt, E132, 970 kJ, 233 kcal
Open Food 4030300022033, 72 g, Duitsland, e131, e132, e950, e967, 02 Menthol, E967, E950, Zoetstof, Natuurlijke muntaroma, E131, Kleurstof, L-isomalt, E132, 970 kJ, 233 kcal
€ 29,17/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van WICK TripleAction Menthol & Cassis hoestpastilles, zonder suiker, 72 stuks
WICK TripleAction Menthol & Cassis hoestpastilles, zonder suiker, 72 stuks
€ 29,17/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ricola Kruiden Original, zonder suiker, 75g, zakje
Ricola Kruiden Original, zonder suiker, 75g, zakje
€ 42,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
€ 468,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Open Food 4030300022071, 46 g, Bevat: C, e160a, e160ai, e330, e953, e955, Menthol, E160A, Vruchtensap, Fruit, Zoetstof, Zuurmiddel, Ascorbinezuur, E955, E160Ai, Geconcentreerd citroensap, ..., 1%, 1%
Open Food 4030300022071, 46 g, Bevat: C, e160a, e160ai, e330, e953, e955, Menthol, E160A, Vruchtensap, Fruit, Zoetstof, Zuurmiddel, Ascorbinezuur, E955, E160Ai, Geconcentreerd citroensap, ..., 1%, 1%
€ 33,26/1kg
€ 1,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Open Food, 4002590140933, Palmolie, Vitamine C, 50 g, Bevat: D, E420, E953, E960, E965, E965ii, 972 kJ
Open Food, 4002590140933, Palmolie, Vitamine C, 50 g, Bevat: D, E420, E953, E960, E965, E965ii, 972 kJ
€ 42,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Em-Eukal Saliebonbons (verpakking van 150 gram)
Em-Eukal Saliebonbons (verpakking van 150 gram)
€ 21,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VIVIL® 0411 VIVIL® Pfefferminz ohne Zucker Bonbons 84,0 g
VIVIL® 0411 VIVIL® Pfefferminz ohne Zucker Bonbons 84,0 g
€ 395,48/1kg
€ 33,22
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van VIVIL® 2366 VIVIL® Zitronenmelisse ohne Zucker Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2366 VIVIL® Zitronenmelisse ohne Zucker Bonbons 120,0 g
€ 25,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wick Hustenbonbons Kirsche & Eukalyptus 395966 ohne Zucker 46g
Wick Hustenbonbons Kirsche & Eukalyptus 395966 ohne Zucker 46g
€ 456,09/1kg
€ 20,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Vivil Strawberry suikervrij - 1 kilo
Vivil Strawberry suikervrij - 1 kilo
€ 20,05/1kg
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van WICK Bonbons Blau Original 91116, 144g
WICK Bonbons Blau Original 91116, 144g
€ 163,06/1kg
€ 23,48
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Winiary, frambozenjam, 71 gram
Winiary, frambozenjam, 71 gram
€ 16,43/1kg
€ 1,21
-4%
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
€ 94,58/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Candyman Manna's - 1 kilo
Candyman Manna's - 1 kilo
€ 16,15/1kg
€ 16,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
€ 81,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,07
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ricola Vlierbloesem zonder suiker (verpakking van 50 gram)
Ricola Vlierbloesem zonder suiker (verpakking van 50 gram)
€ 58,20/1kg
€ 2,91
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VIVIL® 4741 VIVIL® Creme Life Himbeere Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4741 VIVIL® Creme Life Himbeere Bonbons 90,0 g
€ 375,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 33,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Wick Spearmint, suikervrij, 72 gram
Wick Spearmint, suikervrij, 72 gram
€ 30,83/1kg
€ 2,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
€ 17,80/1kg
€ 1,87
-4%
€ 1,78
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

WICK Hustenbonbons Zitrone & Menthol 72 g/Pack.

WICK Hoestpastilles Citroen & Menthol, 72 gram per pak.
Ingrediënten
Zoetstoffen (isomalt, acesulfaam-K, sucralose), zuurteregelend middel: citroenzuur, citroensapconcentraat (0,6%), natuurlijk aroma, natuurlijk mentholaroma afkomstig van munt (0,06%), kleurstof: bèta-caroteen.
Voedingswaarde
Energie: 950 kJ / 228 kcal, Vet: 0 g, waarvan verzadigde vetzuren: 0 g, Koolhydraten: 95 g, waarvan suikers: < 0,5 g, Eiwit: 0 g, Zout: 0 g
Allergenen
Geen
Gewicht
72 g
Levensmiddelenbedrijven
Katjes Fassin GmbH + Co. KG Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich Deutschland
Verkoopbenaming
Hoestpastilles met een concentraat van citroensap en natuurlijke menthol. Met zoetstoffen
Fabrikant
Aantal stuks
72
MPN (Manufacturer Part Number)
91875
EAN
4030300022088
04030300022088

Ingrediënten
Zoetstoffen (isomalt, acesulfaam-K, sucralose), zuurteregelend middel: citroenzuur, citroensapconcentraat (0,6%), natuurlijk aroma, natuurlijk mentholaroma afkomstig van munt (0,06%), kleurstof: bèta-caroteen.
Voedingswaarde
Energie: 950 kJ / 228 kcal, Vet: 0 g, waarvan verzadigde vetzuren: 0 g, Koolhydraten: 95 g, waarvan suikers: < 0,5 g, Eiwit: 0 g, Zout: 0 g
Allergenen
Geen
Gewicht
72 g
Levensmiddelenbedrijven
Katjes Fassin GmbH + Co. KG Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich Deutschland
Verkoopbenaming
Hoestpastilles met een concentraat van citroensap en natuurlijke menthol. Met zoetstoffen
Fabrikant
Aantal stuks
72
MPN (Manufacturer Part Number)
91875
EAN
4030300022088
04030300022088
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Open Food 4030300022033, 72 g, Duitsland, e131, e132, e950, e967, 02 Menthol, E967, E950, Zoetstof, Natuurlijke muntaroma, E131, Kleurstof, L-isomalt, E132, 970 kJ, 233 kcal
Open Food 4030300022033, 72 g, Duitsland, e131, e132, e950, e967, 02 Menthol, E967, E950, Zoetstof, Natuurlijke muntaroma, E131, Kleurstof, L-isomalt, E132, 970 kJ, 233 kcal
€ 29,17/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van WICK TripleAction Menthol & Cassis hoestpastilles, zonder suiker, 72 stuks
WICK TripleAction Menthol & Cassis hoestpastilles, zonder suiker, 72 stuks
€ 29,17/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ricola Kruiden Original, zonder suiker, 75g, zakje
Ricola Kruiden Original, zonder suiker, 75g, zakje
€ 42,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
€ 99,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
€ 53,68/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 14,51/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Open Food 4030300022071, 46 g, Bevat: C, e160a, e160ai, e330, e953, e955, Menthol, E160A, Vruchtensap, Fruit, Zoetstof, Zuurmiddel, Ascorbinezuur, E955, E160Ai, Geconcentreerd citroensap, ..., 1%, 1%
Open Food 4030300022071, 46 g, Bevat: C, e160a, e160ai, e330, e953, e955, Menthol, E160A, Vruchtensap, Fruit, Zoetstof, Zuurmiddel, Ascorbinezuur, E955, E160Ai, Geconcentreerd citroensap, ..., 1%, 1%
€ 33,26/1kg
€ 1,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
€ 468,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van WICK Atemfrei hoestpastilles met eucalyptus, zonder suiker, 72 gram
WICK Atemfrei hoestpastilles met eucalyptus, zonder suiker, 72 gram
€ 30,83/1kg
€ 2,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Open Food, 4002590140933, Palmolie, Vitamine C, 50 g, Bevat: D, E420, E953, E960, E965, E965ii, 972 kJ
Open Food, 4002590140933, Palmolie, Vitamine C, 50 g, Bevat: D, E420, E953, E960, E965, E965ii, 972 kJ
€ 42,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Hustenbonbons Pulmoll met eucalyptus en witte thee, suikervrij, 50g
Hustenbonbons Pulmoll met eucalyptus en witte thee, suikervrij, 50g
€ 42,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Open Food Em-eukal Citroen, suikerarm - Dr. C. Soldan - 75 g, palmolie, 22 g, vitamine C, 75 g, E330, E953, E955
Open Food Em-eukal Citroen, suikerarm - Dr. C. Soldan - 75 g, palmolie, 22 g, vitamine C, 75 g, E330, E953, E955
€ 42,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Center Shock Scary Mix kauwgom, extra zuur, 100 stuks
Center Shock Scary Mix kauwgom, extra zuur, 100 stuks
€ 0,08/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Em-eukal Manuka-honing gevulde hoestpastilles, 75 g (stukjes)
Em-eukal Manuka-honing gevulde hoestpastilles, 75 g (stukjes)
€ 42,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Haribo Grote Beertjes - 150 stuks
Haribo Grote Beertjes - 150 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 19,78
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Mayonnaise. 80% echte ingrediënten. HELLM. 430 ml
Mayonnaise. 80% echte ingrediënten. HELLM. 430 ml
€ 17,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,33
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Em-Eukal Citroen Box, suikerarm (50g)
Em-Eukal Citroen Box, suikerarm (50g)
€ 35,00/1kg
€ 1,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wick suikerfreie theelichthouders, 20 stuks x 46g, totaal 920g
Wick suikerfreie theelichthouders, 20 stuks x 46g, totaal 920g
€ 45,59/1kg
€ 41,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ultra Vortex Mattress and Textile Vacuum Cleaner - HOOVER MBC500UV - 500 W - 0.3 L - Pet Allergies - Antibacterial UV-C Lamp
Ultra Vortex Mattress and Textile Vacuum Cleaner - HOOVER MBC500UV - 500 W - 0.3 L - Pet Allergies - Antibacterial UV-C Lamp
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 272,00
-€ 173,27
€ 98,73
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
€ 11,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Xiaomi Redmi 12C, dual SIM, grafietgrijs, 3+64GB
Xiaomi Redmi 12C, dual SIM, grafietgrijs, 3+64GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 326,54
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Open Food, 4009077024304, 24 gram, Vitamine C, 75 gram, D, e270, e330, e422, e953, e955, e965, e965ii, 969 kJ
Open Food, 4009077024304, 24 gram, Vitamine C, 75 gram, D, e270, e330, e422, e953, e955, e965, e965ii, 969 kJ
€ 42,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fisherman's Friend Kersen, zonder suiker, 24 zakjes
Fisherman's Friend Kersen, zonder suiker, 24 zakjes
€ 77,07/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 46,24
Verkoper: AllYouNeed

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.