Versele Laga Papegaai Exotic Light, 750 gram

€ 7,84

€ 10,45 / 1kg

Plus € 14,90 verzendkosten

Onze bestedeals
Vogelhoofdvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340217818, 600 g, voor papegaaien, bevat vitamine A, vitamine D3 en vitamine E
Versele-Laga 5410340217818, 600 g, voor papegaaien, bevat vitamine A, vitamine D3 en vitamine E
€ 14,75/1kg
€ 8,85
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Vitapol ZVP-2100, zaadmix, 500 gram, voor papegaaien
Vitapol ZVP-2100, zaadmix, 500 gram, voor papegaaien
€ 13,51
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Vitapol ZVP-2101, zaadmix, 500 g, voor papegaaien
Vitapol ZVP-2101, zaadmix, 500 g, voor papegaaien
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Versele-Laga Groothoekparkietvoer, 1 kg
Versele-Laga Groothoekparkietvoer, 1 kg
€ 4,15/1kg
€ 4,15
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Vitapol ZVP-2107, zaadmix, 90 gram, voor papegaaien
Vitapol ZVP-2107, zaadmix, 90 gram, voor papegaaien
€ 21,99
-4%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340216217, Samen, 4 kg, voor papegaaien
Versele-Laga 5410340216217, Samen, 4 kg, voor papegaaien
€ 5,99/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Beduco BIRDELICIOUS CARDUELIS LIGHT - STIEGLITZE LIGHT | 750g
Beduco BIRDELICIOUS CARDUELIS LIGHT - STIEGLITZE LIGHT | 750g
€ 52,53/1kg
€ 39,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Vitakraft Honingparels voor parkieten en exotische vogels, 20 gram
Vitakraft Honingparels voor parkieten en exotische vogels, 20 gram
€ 33,50/1kg
€ 0,71
-5%
€ 0,67
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Koule Versele-Laga, 500 gram
Koule Versele-Laga, 500 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,93
-12%
€ 1,68
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Vogelfvoer Tropifit Exoten – Voeding voor exotische vogels, doypack van 250 gram
Vogelfvoer Tropifit Exoten – Voeding voor exotische vogels, doypack van 250 gram
€ 64,84/1kg
€ 16,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beaphar Eimix voor parkieten en papegaaien, 1 kg
Beaphar Eimix voor parkieten en papegaaien, 1 kg
€ 21,80/1kg
€ 21,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Versele-Laga Großsittich, Parkiet, Afrikaanse papegaai, Loro Parque - 1 kg
Versele-Laga Großsittich, Parkiet, Afrikaanse papegaai, Loro Parque - 1 kg
€ 7,00/1kg
€ 7,87
-8%
€ 7,17
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Versele-Laga NutriBird Handmix, 500 gram
Versele-Laga NutriBird Handmix, 500 gram
€ 99,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,74
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Beaphar XtraVital Exoten, 500 gram
Beaphar XtraVital Exoten, 500 gram
€ 45,80/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Grote parkiet 500gr Beaphar
Grote parkiet 500gr Beaphar
€ 40,94/1kg
€ 20,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340513392, Pták, Hranatý, 1 stuk
Versele-Laga 5410340513392, Pták, Hranatý, 1 stuk
€ 30,80/1kg
€ 6,16
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Beaphar Fruitmix, 150 gram
Beaphar Fruitmix, 150 gram
€ 112,07/1kg
€ 16,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Arquivet Mengsel voor Papegaaien - 1 kg
Arquivet Mengsel voor Papegaaien - 1 kg
€ 22,90/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beduco BIRDELICIOUS PYRRHULA - GIMPEL | 750 gram
Beduco BIRDELICIOUS PYRRHULA - GIMPEL | 750 gram
€ 35,33/1kg
€ 26,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van TRIXIE 50151, mengvoeder (granulaat), voor papegaaien
TRIXIE 50151, mengvoeder (granulaat), voor papegaaien
€ 198,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Versele Laga Exotic Light 750g - geroosterde zadenmix voor grote en middelgrote papegaaien.

Versele Laga Exotic Light 750g is een hoogwaardig voer, speciaal ontwikkeld voor grote en middelgrote papegaaien. Deze geroosterde zadenmix biedt vogels een veilige en smakelijke manier om hun natuurlijke instincten te volgen en verschillende smaken te ervaren.

De mix onderscheidt zich door zijn diverse ingrediënten, die een perfecte balans bieden van voedingsstoffen en energie. Uw vogel zal de combinatie van geroosterde zaden, vers fruit en voedzame noten heerlijk vinden. Deze mix kan als onderdeel van een gevarieerd dieet zowel als beloning als in combinatie met ander voer worden gebruikt.

  • Samenstelling: Zaden, granen min. 35% (geroosterde maïs en tarwe), fruit, noten, plantaardige producten, groenten, mineralen.
  • Chemische analyse: Ruw eiwit 14%, ruw vet 16,5%, ruwe vezels 13,5%, ruwe as 3,5%, calcium 0,2%, fosfor 0,4%, L-lysine 0,5%, Dl-methionine 0,3%.
  • Dosering: Voer naar behoefte en vervang regelmatig het volledige voer door vers voer. Zorg altijd voor vers water.

Met Versele Laga Exotic Light investeert u in het welzijn en de gezondheid van uw papegaaien. Ze zullen de hoogwaardige ingrediënten en de unieke smaak waarderen. Verwen uw vogels met het beste met deze selectie van geroosterde zaden en voedzame ingrediënten.

Gewicht
750 g
Inhoud
0.75 l
Vochtgehalte
10
Type diervoeder
Vermelding niet vereist
Geschikte diersoorten
Vogel
Aantal stuks
7
EAN
5410340217832
MPN (Manufacturer Part Number)
1136990
Fabrikant
Registratienummer
nicht vorhanden

Gewicht
750 g
Inhoud
0.75 l
Vochtgehalte
10
Type diervoeder
Vermelding niet vereist
Geschikte diersoorten
Vogel
Aantal stuks
7
EAN
5410340217832
MPN (Manufacturer Part Number)
1136990
Fabrikant
Registratienummer
nicht vorhanden
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Wildvogelvorm 30 kg. Voedsel voor wilde vogels. Geschikt voor alle seizoenen. Energie-rijk. Zuiver natuurproduct. GiDeli
Wildvogelvorm 30 kg. Voedsel voor wilde vogels. Geschikt voor alle seizoenen. Energie-rijk. Zuiver natuurproduct. GiDeli
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Voedererwten 20 kg Eiwitrijk Voer voor Pluimvee Duiven Runderen Varkens Paarden Groenbemester
Voedererwten 20 kg Eiwitrijk Voer voor Pluimvee Duiven Runderen Varkens Paarden Groenbemester
€ 1,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,90
Verkoper: FRANCLEAN
Productafbeelding van Versele Laga Australische Parkietmengeling Loro Parque, 2,5 kg - Voeding voor parkieten en andere middelgrote Australische papegaaien
Versele Laga Australische Parkietmengeling Loro Parque, 2,5 kg - Voeding voor parkieten en andere middelgrote Australische papegaaien
€ 10,34/1kg
€ 25,85
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Nutribird A21 800g - Voeding voor het grootbrengen van kuikens (21% eiwit)
Versele Laga Nutribird A21 800g - Voeding voor het grootbrengen van kuikens (21% eiwit)
€ 31,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 24,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
€ 2,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 53,95
-2%
€ 52,35
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Dehner Natura, voeding voor wilde vogels, mezenkoekjes, zonder netje, 30 stuks, elk 90 gram (2,7 kg)
Dehner Natura, voeding voor wilde vogels, mezenkoekjes, zonder netje, 30 stuks, elk 90 gram (2,7 kg)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hagen Hari Tropican Granulaat voor grote papegaaien - Premium voeding, 1,8 kg.Tropican Granulaat voor papegaaien - uitgebalanceerde, premium voeding, 1,8 kg
Hagen Hari Tropican Granulaat voor grote papegaaien - Premium voeding, 1,8 kg.Tropican Granulaat voor papegaaien - uitgebalanceerde, premium voeding, 1,8 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vitakraft 30893, Zaadmengsel, 850 g, Europa
Vitakraft 30893, Zaadmengsel, 850 g, Europa
€ 16,81/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 534
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
€ 2,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 349
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken, voerkwaliteit, 2e keus
25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken, voerkwaliteit, 2e keus
€ 2,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 297
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Zonnebloempitten, 25 kg, zwart, natuurrein, geschikt voor wilde vogels, paarden en kleine dieren. GiDeli
Zonnebloempitten, 25 kg, zwart, natuurrein, geschikt voor wilde vogels, paarden en kleine dieren. GiDeli
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® witte gehakte pindanoten
25 kg Lyra Pet® witte gehakte pindanoten
€ 2,44/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 199
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® Mezenbollen Basic zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® Mezenbollen Basic zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® pinda's (gesplitst)
25 kg Lyra Pet® pinda's (gesplitst)
€ 2,28/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 217
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® pinda's, gehalveerd en geblancheerd, HK Argentinië
25 kg Lyra Pet® pinda's, gehalveerd en geblancheerd, HK Argentinië
€ 2,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 70,05
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,24/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 15 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
15 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,53/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® pinda's, gehalveerd en geblancheerd
25 kg Lyra Pet® pinda's, gehalveerd en geblancheerd
€ 2,28/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten
25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten
€ 1,76/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 289
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 Lyra Pet® all-season dumplings zonder netje, 90 g per stuk = 18 kg
200 Lyra Pet® all-season dumplings zonder netje, 90 g per stuk = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten, Duits merk
25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten, Duits merk
€ 1,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
5 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
€ 8,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 395
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 Lyra Pet® vetbollen met netje, 90 g per stuk = 18 kg
200 Lyra Pet® vetbollen met netje, 90 g per stuk = 18 kg
€ 1,89/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® witte gehakte pinda’s HK Argentinië
25 kg Lyra Pet® witte gehakte pinda’s HK Argentinië
€ 2,44/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 199
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® basisvetvoer
25 kg Lyra Pet® basisvetvoer
€ 1,44/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
10 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
€ 7,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 2 augustus 2026 op
Melden
Papegaaienvoer
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
€ 20,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 500,00/1kg