Aantal stuks:

10
  • 1
    Beschikbare opties weergeven
  • 10

Gewicht:

15000 g
  • 2000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 15000 g

Versele Laga Parrots Premium 15 kg, mengeling met noten - voeding voor grote papegaaien: ara's, amazoneparkieten, kaketoeën en andere

€ 76,45

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
15m 26s

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Vogelhoofdvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 15 kg
Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 15 kg
€ 5,46/1kg
€ 81,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Parrots 3 kg - Voeding voor grote papegaaien
Versele Laga Parrots 3 kg - Voeding voor grote papegaaien
€ 7,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Australian Parrot Loro Parque Mix 1 kg - Voeding voor Australische papegaaien
Versele Laga Australian Parrot Loro Parque Mix 1 kg - Voeding voor Australische papegaaien
€ 7,84/1kg
€ 7,84
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Versele-Laga voeding voor grote papegaaien, 4 kg
Versele-Laga voeding voor grote papegaaien, 4 kg
€ 6,74/1kg
€ 26,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Vitapol Karmeo Premium - Volwaardig voer voor middelgrote papegaaien, 2,5 kg
Vitapol Karmeo Premium - Volwaardig voer voor middelgrote papegaaien, 2,5 kg
€ 43,49
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Hagen Hari Tropican Granulaat voor grote papegaaien - Premium voeding, 1,8 kg.Tropican Granulaat voor papegaaien - uitgebalanceerde, premium voeding, 1,8 kg
Hagen Hari Tropican Granulaat voor grote papegaaien - Premium voeding, 1,8 kg.Tropican Granulaat voor papegaaien - uitgebalanceerde, premium voeding, 1,8 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Beaphar - XtraVital voor parkieten - Premium voeding voor parkieten - 1 kg
Beaphar - XtraVital voor parkieten - Premium voeding voor parkieten - 1 kg
€ 22,90/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor ara's en papegaaien, 2 kg
Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor ara's en papegaaien, 2 kg
€ 14,56
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Beaphar XtraVital voor grote papegaaien, 1 kg
Beaphar XtraVital voor grote papegaaien, 1 kg
€ 22,90/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Versele Laga Australische Parkietmengeling Loro Parque, 2,5 kg - Voeding voor parkieten en andere middelgrote Australische papegaaien
Versele Laga Australische Parkietmengeling Loro Parque, 2,5 kg - Voeding voor parkieten en andere middelgrote Australische papegaaien
€ 10,34/1kg
€ 25,85
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Tropical Finches Premium 800g - voeding voor exotische vogels
Versele Laga Tropical Finches Premium 800g - voeding voor exotische vogels
€ 19,37/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van VERSELE LAGA Prestige Premium - Voeding voor kanaries - 800 gram
VERSELE LAGA Prestige Premium - Voeding voor kanaries - 800 gram
€ 13,96/1kg
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nymphenfutter Premium-mengsel - Vitapol Karmeo 1 kg, hoogwaardige zaden en noten voor een gezonde voeding
Nymphenfutter Premium-mengsel - Vitapol Karmeo 1 kg, hoogwaardige zaden en noten voor een gezonde voeding
€ 27,99
-3%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Vitakraft Menü, vogelvoer voor grote papegaaien, met granen en noten, grootverpakking
Vitakraft Menü, vogelvoer voor grote papegaaien, met granen en noten, grootverpakking
€ 38,74/1kg
€ 38,74
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Birdelicious papegaaien down under 2kg Deli nature
Birdelicious papegaaien down under 2kg Deli nature
€ 6,78/1kg
€ 13,56
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Avicentra Classic voeding voor kleine papegaaien, 20 kg
Avicentra Classic voeding voor kleine papegaaien, 20 kg
€ 47,61
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340217825, 750 g, voor papegaaien, met vitamines A, D en E
Versele-Laga 5410340217825, 750 g, voor papegaaien, met vitamines A, D en E
€ 11,57/1kg
€ 8,68
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Vitapol ZVP-2101, zaadmix, 500 g, voor papegaaien
Vitapol ZVP-2101, zaadmix, 500 g, voor papegaaien
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Avicentra Deluxe voeding voor grote papegaaien, 15 kg
Avicentra Deluxe voeding voor grote papegaaien, 15 kg
€ 5,11/1kg
€ 76,60
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Versele Laga Parrots Premium 15 kg, mengeling met noten - voeding voor grote papegaaien: ara's, amazoneparkieten, kaketoeën en andere.

PARROTS PREMIUM is een mengeling van zorgvuldig geselecteerde zaden, verrijkt met voedingsstoffen die essentieel zijn voor de optimale gezondheid van papegaaien.

- Bevat korrels met een VAM-complex, rijk aan vitamines, aminozuren en mineralen.
- Verrijkt met Florastimul, voor een optimale conditie en een gezonde darmwerking.
- De toevoeging van gereinigde oesterschelpen bevordert de spijsvertering en zorgt voor een goede balans tussen calcium en fosfor.

Samenstelling: gestreepte zonnebloempitten 17%, rode haver 14%, ongepelde rijst 10%, spitshaver 9%, boekweit 9%, V.A.M. korrels max. 8%, witte zonnebloempitten 6,5%, kanariezaad 5%, dwergvič 3%, gele millet 3%, groene erwten 2%, gepelde haver 2%, oesters 2%, rode millet 2%, gele maïs 2%, pompoenpitten 2%, popcorn 1%, rozenbottels 1%, gepofte tarwe 1%, rode paprika 0,5%

Chemische analyse: Eiwit 13%, vetgehalte 15%, ruwe vezels 14,5%, ruwe as 6%, calcium 0,9%, fosfor 0,4%, lysine 0,45%, methionine 0,30%, threonine 0,40%

Toevoegingen/kg: Voedingsadditieven: Vitamine A 8800 IE, vitamine D3 1600 IE, vitamine E 20 mg, 3b103 (ijzer) 20 mg, 3b202 (jodium) 1,5 mg, 3b405 (koper) 7 mg, 3b502 (mangaan) 48 mg, 3b603 (zink) 45 mg, E8 (selenium) 0,15 mg
Technologische additieven: Conserveringsmiddelen | Antioxidanten
Sensorische additieven: Kleurstoffen

Dosering: Geef het voer in de benodigde hoeveelheid en vervang het regelmatig door vers voer.
Zorg er altijd voor dat de papegaaien toegang hebben tot vers drinkwater.
Verpakking: Aroma Pack
Gewicht: 15 kg

PARROTS PREMIUM is een mengeling van zorgvuldig geselecteerde zaden, verrijkt met voedingsstoffen die essentieel zijn voor een optimale gezondheid van papegaaien.

  • Bevat korrels met een VAM-complex, boordevol vitamines, aminozuren en mineralen.
  • Verrijkt met Florastimul, voor een uitstekende conditie en een optimale werking van de darmen.
  • De toevoeging van gereinigde oesterschelpen bevordert de werking van de maagspieren en zorgt voor een goede balans tussen calcium en fosfor.

Ingrediënten: gestreepte zonnebloempitten 17%, duizendkorn 14%, ongepelde rijst 10%, haver 9%, boekweit 9%, V.A.M. korrels max. 8%, witte zonnebloempitten 6,5%, kanariezaad 5%, dwergvič 3%, gele millet 3%, groene erwten 2%, gepelde haver 2%, oesters 2%, rode millet 2%, platte maïs 2%, pompoenzaden 2%, popcorn 1%, rozenbottels 1%, gepofte tarwe 1%, rode paprika 0,5%

Chemische analyse: Eiwit 13%, vetgehalte 15%, ruwe vezels 14,5%, ruwe as 6%, calcium 0,9%, fosfor 0,4%, lysine 0,45%, methionine 0,30%, threonine 0,40%.

Toevoegingen/kg: Voedingsadditieven: Vitamine A 8800 IE, vitamine D3 1600 IE, vitamine E 20 mg, 3b103 (ijzer) 20 mg, 3b202 (jodium) 1,5 mg, 3b405 (koper) 7 mg, 3b502 (mangaan) 48 mg, 3b603 (zink) 45 mg, E8 (selenium) 0,15 mg. Technologische additieven: Conserveringsmiddelen | Antioxidanten. Sensorische additieven: Kleurstoffen.

Dosering: Geef het voer in de benodigde hoeveelheid en vervang het regelmatig door vers voer. Zorg er altijd voor dat de papegaaien toegang hebben tot vers drinkwater.

Verpakking: Aroma Pack. Gewicht: 15 kg

Gewicht
15000 g
Vochtgehalte
10
Type diervoeder
Mengvoeder
Aantal stuks
10
EAN
5410340219157
MPN (Manufacturer Part Number)
421915
Fabrikant
Registratienummer
FEED/2023/12345

Gewicht
15000 g
Vochtgehalte
10
Type diervoeder
Mengvoeder
Aantal stuks
10
EAN
5410340219157
MPN (Manufacturer Part Number)
421915
Fabrikant
Registratienummer
FEED/2023/12345
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fischer ketelslot, type 900 x 5 mm, kleur zwart
Fischer ketelslot, type 900 x 5 mm, kleur zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 388
€ 41,10
-4%
€ 39,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, enz.
Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, enz.
€ 12,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,38
-41%
€ 24,75
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 15 kg
Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 15 kg
€ 5,46/1kg
€ 81,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340222010, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, ...
Versele-Laga 5410340222010, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, ...
€ 18,65/1kg
€ 18,65
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Parrots 3 kg - Voeding voor grote papegaaien
Versele Laga Parrots 3 kg - Voeding voor grote papegaaien
€ 7,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Parrots 1 kg - voeding voor grote papegaaien
Versele Laga Parrots 1 kg - voeding voor grote papegaaien
€ 5,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,37
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 2,5 kg. Geschikt voor Jacos en andere Afrikaanse papegaaien
Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 2,5 kg. Geschikt voor Jacos en andere Afrikaanse papegaaien
€ 56,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 8-inch accu-mini kettingzaag, 8000mAh, 1200W accu-kettingzaag, geschikt voor het snoeien van bomen, ambachtelijke projecten en doe-het-zelfwerkzaamheden
8-inch accu-mini kettingzaag, 8000mAh, 1200W accu-kettingzaag, geschikt voor het snoeien van bomen, ambachtelijke projecten en doe-het-zelfwerkzaamheden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: LUMIDRA
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van MONZANA® Elektrische luchtontvochtiger, geschikt voor ruimtes tot 15-20 m², ontvochtigt 12 liter per dag, met LED-display en 24-uurs timer. Ideaal voor badkamers, appartementen en andere ruimtes. Luchtontvochtiger en luchtzuiveraar, geschikt voor mensen met allergieën
MONZANA® Elektrische luchtontvochtiger, geschikt voor ruimtes tot 15-20 m², ontvochtigt 12 liter per dag, met LED-display en 24-uurs timer. Ideaal voor badkamers, appartementen en andere ruimtes. Luchtontvochtiger en luchtzuiveraar, geschikt voor mensen met allergieën
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 142,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele-Laga Loro Parque Mengsel voor Australische parkieten, 1 kg
Versele-Laga Loro Parque Mengsel voor Australische parkieten, 1 kg
€ 7,17/1kg
€ 7,73
-7%
€ 7,17
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Nutribird P15 Tropisch onderhoudsvoeder
Nutribird P15 Tropisch onderhoudsvoeder
€ 19,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,60
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Grote vogelkooi, geschikt voor parkieten, kanaries en grotere papegaaien, met zitstok en accessoires
Grote vogelkooi, geschikt voor parkieten, kanaries en grotere papegaaien, met zitstok en accessoires
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Versele-Laga voeding voor grote papegaaien, 4 kg
Versele-Laga voeding voor grote papegaaien, 4 kg
€ 6,74/1kg
€ 26,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Australian Parrot Loro Parque Mix 1 kg - Voeding voor Australische papegaaien
Versele Laga Australian Parrot Loro Parque Mix 1 kg - Voeding voor Australische papegaaien
€ 7,84/1kg
€ 7,84
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Beddengoedset "Kinder", afmetingen 40x60 cm / 100x135 cm
Beddengoedset "Kinder", afmetingen 40x60 cm / 100x135 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 19,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Versele Laga Australische Parkietmengeling Loro Parque, 2,5 kg - Voeding voor parkieten en andere middelgrote Australische papegaaien
Versele Laga Australische Parkietmengeling Loro Parque, 2,5 kg - Voeding voor parkieten en andere middelgrote Australische papegaaien
€ 10,34/1kg
€ 25,85
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Terrarium voor reptielen, model D40-015V02, voerbak voor reptielen, van glas, met thermometer, kweekbox voor reptielen, 50 x 30 x 35 cm
Terrarium voor reptielen, model D40-015V02, voerbak voor reptielen, van glas, met thermometer, kweekbox voor reptielen, 50 x 30 x 35 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Muurbeugel voor LCD-televisie, geschikt voor schermen van 23" - 42" (58 - 107 cm), belastbaar tot 25 kg
Muurbeugel voor LCD-televisie, geschikt voor schermen van 23" - 42" (58 - 107 cm), belastbaar tot 25 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 15,59
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van PawHut Vogelkooi, vogelvolière van hout, kooi voor parkieten met 4 zitstokken
PawHut Vogelkooi, vogelvolière van hout, kooi voor parkieten met 4 zitstokken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 324,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 31 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 10Gewicht 15 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 500,00/1kg