Kleur:

Wit

Medisana 88245 Medisana FSS Gesichtssauna

€ 25,29

plus € 9,50 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Overige gezichtsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van IDC siliconen gezichtsreinigingsborstel
IDC siliconen gezichtsreinigingsborstel
€ 18,15
-29%
€ 12,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Gezichtsstomer, ozonstoomapparaat, gezichtsstoombad, gezichtsverzorgingsapparaat, huidverzorging, verdamper, gezichtsreiniging
Gezichtsstomer, ozonstoomapparaat, gezichtsstoombad, gezichtsverzorgingsapparaat, huidverzorging, verdamper, gezichtsreiniging
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,74
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Clatronic 2-in-1 gezichtsstoombad en inhalator | inclusief aroma-accessoire en inhalator | | 3 standen voor een afgestemde stoomdosering | GS 3656
Clatronic 2-in-1 gezichtsstoombad en inhalator | inclusief aroma-accessoire en inhalator | | 3 standen voor een afgestemde stoomdosering | GS 3656
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,59
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van FC 45 (wit/roze)
FC 45 (wit/roze)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Darsonval hoogfrequent gezichtsapparaat voor huidverzorging, acne-verwijderaar en massageapparaat met elektrode, cosmetisch spa-apparaat voor huidverzorging met ultrasoon, merk Retoo
Darsonval hoogfrequent gezichtsapparaat voor huidverzorging, acne-verwijderaar en massageapparaat met elektrode, cosmetisch spa-apparaat voor huidverzorging met ultrasoon, merk Retoo
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 413
€ 19,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Gezichtsdampers, gezichtssauna, schoonheidssalon. Verdampers, spuitapparaten met enkelvoudige spuitmond, salon-ozondampers, stoomapparaten
Gezichtsdampers, gezichtssauna, schoonheidssalon. Verdampers, spuitapparaten met enkelvoudige spuitmond, salon-ozondampers, stoomapparaten
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,00
-3%
€ 78,52
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 60W Professionele diamantdermabrasie machine, microdermabrasie gezichtsverzorgingsapparaat
60W Professionele diamantdermabrasie machine, microdermabrasie gezichtsverzorgingsapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 106,54
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Beurer gezichtsborstel FC 49, roze
Beurer gezichtsborstel FC 49, roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 50,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van VIDABELLE elektrische gezichtsreinigingsborstel | diep reinigende ultrasoon reiniging voor gezicht en lichaam
VIDABELLE elektrische gezichtsreinigingsborstel | diep reinigende ultrasoon reiniging voor gezicht en lichaam
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van FS 60 (wit/roze)
FS 60 (wit/roze)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,62
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Elektrische gezichtsstoombad Moispa InnovaGoods
Elektrische gezichtsstoombad Moispa InnovaGoods
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,38
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van Rio gezichtsstoombad met dampinhalator, wit, FSTE
Rio gezichtsstoombad met dampinhalator, wit, FSTE
€ 50,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gezichtsdampapparaat, schoonheidssalon. Gezichtssauna. Dampapparaat, cosmetica. Hoogte verstelbaar. Wit. Verdampingsapparaat, salon
Gezichtsdampapparaat, schoonheidssalon. Gezichtssauna. Dampapparaat, cosmetica. Hoogte verstelbaar. Wit. Verdampingsapparaat, salon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 87,03
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Ultrasoon massageapparaat, ultrasoonapparaat, anti-aging gezichtsbehandeling, beautyapparaat
Ultrasoon massageapparaat, ultrasoonapparaat, anti-aging gezichtsbehandeling, beautyapparaat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,33
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van BEURER Gezichtsreinigingsborstel, oplaadbaar, met 4 opzetstukken, 3 standen, 2 rotatiesnelheden, timer, model FC 95
BEURER Gezichtsreinigingsborstel, oplaadbaar, met 4 opzetstukken, 3 standen, 2 rotatiesnelheden, timer, model FC 95
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 61,60
-14%
€ 52,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 750W gezichtsstoomapparaat, gezichts sauna, 50Hz, automatisch, voor professioneel gebruik in schoonheidssalons, gezichts sauna, verdamper
750W gezichtsstoomapparaat, gezichts sauna, 50Hz, automatisch, voor professioneel gebruik in schoonheidssalons, gezichts sauna, verdamper
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 74,38
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Medisana DS 600 gezichtsmasker, wit
Medisana DS 600 gezichtsmasker, wit
€ 53,92
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Handnevelaar - draagbare gezichtsstoomapparaat - oplaadbare powerbank - nevelaar
Handnevelaar - draagbare gezichtsstoomapparaat - oplaadbare powerbank - nevelaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Verkoper: A_und_G

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Medisana FSS

Kenmerken:

  • Gezichtsstoombad met verschillende opzetstukken
  • Eenvoudige bediening en reiniging
  • Diffusor zorgt voor een goede verdeling van de stoom
  • Opzetstuk voor de neus en een aroma-opzetstuk
  • Maatbeker voor eenvoudige vulling
  • Controlelampje
  • Voeding: netstroom
  • Maximaal vermogen: 105 W
  • Afmetingen (H x B x D): 30 x 20 x 19,5 cm
  • Gewicht: 560 g
  • Kleur: wit
Type: Gezichtsstoombad Gebruik: Gezichtsverzorging Voeding: Netstroom Kleur: wit Gewicht (g): 560
Kleur
Wit
Model
FSS
Gewicht
946 g
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4015588882456
MPN (Manufacturer Part Number)
88245

Kleur
Wit
Model
FSS
Gewicht
946 g
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4015588882456
MPN (Manufacturer Part Number)
88245
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Clatronic 2-in-1 gezichtsstoombad en inhalator | inclusief aroma-accessoire en inhalator | | 3 standen voor een afgestemde stoomdosering | GS 3656
Clatronic 2-in-1 gezichtsstoombad en inhalator | inclusief aroma-accessoire en inhalator | | 3 standen voor een afgestemde stoomdosering | GS 3656
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,59
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Porenschoonmaakapparaat ProfiCare PC-PR 3025
Porenschoonmaakapparaat ProfiCare PC-PR 3025
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,91
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van FC 41 Poriënreiniger (wit/paars)
FC 41 Poriënreiniger (wit/paars)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van FC 45 (wit/roze)
FC 45 (wit/roze)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 60W Professionele diamantdermabrasie machine, microdermabrasie gezichtsverzorgingsapparaat
60W Professionele diamantdermabrasie machine, microdermabrasie gezichtsverzorgingsapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 106,54
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Elektrische gezichtsstoombad Moispa InnovaGoods
Elektrische gezichtsstoombad Moispa InnovaGoods
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,38
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van Medisana DS 400, afmetingen: 240 mm, 220 mm, 212 mm, gewicht: 1,02 kg
Medisana DS 400, afmetingen: 240 mm, 220 mm, 212 mm, gewicht: 1,02 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Beurer gezichtsborstel FC 49, roze
Beurer gezichtsborstel FC 49, roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 50,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van INF Gezichtsreiniger voor ultrasone peeling Wit
INF Gezichtsreiniger voor ultrasone peeling Wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,39
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 75,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 287
€ 29,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van 100 stuks premium schuurhulzen/schuurbanden, korrelgrootte 150, voor manicure/pedicure/eeltverwijdering, geschikt voor nagelfreesapparaten
100 stuks premium schuurhulzen/schuurbanden, korrelgrootte 150, voor manicure/pedicure/eeltverwijdering, geschikt voor nagelfreesapparaten
€ 18,68
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van INF RVS Mee-eter Verwijderset 3-delig – Zilver 410 roestvrij staal met gebogen punt voor precieze comedonenverwijdering Zilver
INF RVS Mee-eter Verwijderset 3-delig – Zilver 410 roestvrij staal met gebogen punt voor precieze comedonenverwijdering Zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,39
-2%
€ 11,09
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Commode Vicco Leo Wit 60 x 103 cm, Model 29468
Commode Vicco Leo Wit 60 x 103 cm, Model 29468
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 91,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Komodo verschoningstafel Vicco Oskar, wit, 113 x 100 cm, met lades, model 29083, AI-gegenereerde afbeelding
Komodo verschoningstafel Vicco Oskar, wit, 113 x 100 cm, met lades, model 29083
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 203,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Verkoper: Seleo
Productafbeelding van Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 35,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van moovkee Opvouwbare babybadkuip, 80 cm, grijs, met thermometer en kussen – Veilige babybadkuip voor pasgeborenen
moovkee Opvouwbare babybadkuip, 80 cm, grijs, met thermometer en kussen – Veilige babybadkuip voor pasgeborenen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van KIDUKU® 3 in 1 Kinderwagen Complete Set | Combi Wandelwagen Set incl. Reiswieg Buggy Car-Baby Shell Voetenzak | Volledig rubberen banden Luiertas Regenhoes Kindertafel ECE R129
KIDUKU® 3 in 1 Kinderwagen Complete Set | Combi Wandelwagen Set incl. Reiswieg Buggy Car-Baby Shell Voetenzak | Volledig rubberen banden Luiertas Regenhoes Kindertafel ECE R129
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 257
€ 255,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Braun Lady Shaver Silk-épil 5-160, geschikt voor gebruik in en onder water, blauw
Braun Lady Shaver Silk-épil 5-160, geschikt voor gebruik in en onder water, blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 54,23
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Wolf-Garten SQ120: Onkruidbestrijdings- en gazonbemestingsproduct, SQ 120, artikelnummer 314829
Wolf-Garten SQ120: Onkruidbestrijdings- en gazonbemestingsproduct, SQ 120, artikelnummer 314829
€ 17,82/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 44,81
-4%
€ 42,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ultrasoon massageapparaat, ultrasoonapparaat, anti-aging gezichtsbehandeling, beautyapparaat
Ultrasoon massageapparaat, ultrasoonapparaat, anti-aging gezichtsbehandeling, beautyapparaat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,33
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 15 maart 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gezichtssauna
Kleur Wit
Beoordeeld op 30 mei 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
1A
Kleur Wit
Beoordeeld op 7 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Wit
Beoordeeld op 5 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Blauw, Wit
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
€ 672,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.290,00/1l
Productafbeelding van Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
€ 211,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,09/1kg
Productafbeelding van Maria Galland Lumin'Éclat 540 Sérum Embellisseur (30 ml)
Maria Galland Lumin'Éclat 540 Sérum Embellisseur (30 ml)
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.720,00/1l
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
€ 53,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, Super Skin Kraft Olie (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, Super Skin Kraft Olie (60 ml)
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Take The Day Off Cleansing Balm, Reinigingsbalsem voor het verwijderen van make-up, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, 200 ml, Met pompje
Clinique Take The Day Off Cleansing Balm, Reinigingsbalsem voor het verwijderen van make-up, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, 200 ml, Met pompje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dermalogica Ontdek gezonde huid set 2021
Dermalogica Ontdek gezonde huid set 2021
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 544,93/1l
Productafbeelding van Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van JUVENA PURE CLEANSING, voor dames, universeel, reinigingsproduct, 1 stuk, 90 ml
JUVENA PURE CLEANSING, voor dames, universeel, reinigingsproduct, 1 stuk, 90 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 317,33/1l
Productafbeelding van KLAIRS Milde Zwarte Verfrissende Reinigingsolie, 150 ml
KLAIRS Milde Zwarte Verfrissende Reinigingsolie, 150 ml
€ 29,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,54
-26%
€ 24,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1kg