JR Farm, individueel verpakte zaadmix voor prachtvinken, 1 kg

€ 20,24

€ 5,06 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Vogelhoofdvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van JR FARM Vogels, individueel verpakte Agapornide zaden, 1 kg
JR FARM Vogels, individueel verpakte Agapornide zaden, 1 kg
€ 8,86/1kg
€ 35,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van JR Farm Vogels: Individuele kanariezaadmix zonder raapzaad, 1 kg - verpakking met 4 stuks
JR Farm Vogels: Individuele kanariezaadmix zonder raapzaad, 1 kg - verpakking met 4 stuks
€ 5,98/1kg
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Tuinlarven van de soldaatvlieg, 5 kg
JR Farm Tuinlarven van de soldaatvlieg, 5 kg
€ 6,74/1kg
€ 67,39
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Vogels - Individueel voer voor parkieten, 950 g - 4 stuks
JR Farm Vogels - Individueel voer voor parkieten, 950 g - 4 stuks
€ 5,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Vogels, voeder voor parkieten, 1 kg - verpakking van 4 stuks
JR Farm Vogels, voeder voor parkieten, 1 kg - verpakking van 4 stuks
€ 4,91/1kg
€ 19,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Vogelvoer, selectiemix in tunnelverpakking, 380 gram
JR Farm Vogelvoer, selectiemix in tunnelverpakking, 380 gram
€ 57,61/1kg
€ 21,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR FARM Vogels - Exotisch feestmaal, 1 kg
JR FARM Vogels - Exotisch feestmaal, 1 kg
€ 19,87/1kg
€ 19,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Vogels - Amarantzaad, 30 gram - 10 stuks
JR Farm Vogels - Amarantzaad, 30 gram - 10 stuks
€ 58,50/1kg
€ 17,55
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Vogels: Perlhirse, 40 gram - 8 stuks
JR Farm Vogels: Perlhirse, 40 gram - 8 stuks
€ 59,06/1kg
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Birds Protein-Birdys, honing en meelwormen, 150 gram - 7 stuks
JR Farm Birds Protein-Birdys, honing en meelwormen, 150 gram - 7 stuks
€ 17,18/1kg
€ 18,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Versele-Laga Groothoekparkietvoer, 1 kg
Versele-Laga Groothoekparkietvoer, 1 kg
€ 4,15/1kg
€ 4,15
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van JR Farm Tuin: Hermetia/Soldatenlarven, 10 kg
JR Farm Tuin: Hermetia/Soldatenlarven, 10 kg
€ 10,35/1kg
€ 103,50
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340223123, 140 gram, 2 stuks, Doos
Versele-Laga 5410340223123, 140 gram, 2 stuks, Doos
€ 34,43/1kg
€ 4,82
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Gezonde papegaaiensnacks: JR FARM zonnebloempitten aan een draad, 30g, voor vitaliteit
Gezonde papegaaiensnacks: JR FARM zonnebloempitten aan een draad, 30g, voor vitaliteit
€ 804,00/1kg
€ 24,12
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Vogels - Rispenhirse, 400 gram - 4 stuks
JR Farm Vogels - Rispenhirse, 400 gram - 4 stuks
€ 23,81/1kg
€ 38,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Tuin: Hermetia/Soldatenvliegenlarven, 1 kg
JR Farm Tuin: Hermetia/Soldatenvliegenlarven, 1 kg
€ 7,45/1kg
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Futter Avicentra Kanariezaad 20 kg
Futter Avicentra Kanariezaad 20 kg
€ 39,36
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340513392, Pták, Hranatý, 1 stuk
Versele-Laga 5410340513392, Pták, Hranatý, 1 stuk
€ 30,80/1kg
€ 6,16
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van JR Farm Vogels Picksteen voor Kanaries en Parkieten, 150 gram - 5 stuks
JR Farm Vogels Picksteen voor Kanaries en Parkieten, 150 gram - 5 stuks
€ 137,27/1kg
€ 20,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Birdys Zaadschotel voor Kanaries, met honing, oesterschelpen en wortel, 130 g - 5 stuks
JR Farm Birdys Zaadschotel voor Kanaries, met honing, oesterschelpen en wortel, 130 g - 5 stuks
€ 27,75/1kg
€ 18,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Volwaardig voeder voor parkieten
  • Aangevuld met warmtebehandelde oesterschelpen voor een evenwichtige calcium-fosforverhouding
  • Bevat essentiële vitamines en sporenelementen om tekorten te voorkomen
  • IJzerrijke zaden en haver soorten ondersteunen de bloedvorming
  • Magnesium heeft een kalmerend effect op de spieren en versterkt klauwen en veren
  • Beta-caroteen uit wortels zorgt voor de toevoer van belangrijk vitamine A
  • Vezels en kamille kalmeren het spijsverteringsstelsel
  • Verrijkt met vitamine C-houdende rozenbottelzaden
  • Inhoud: 4 x 1 kg

Optimale voeding voor parkieten

JR Farm Birds Individual Parkiet biedt een uitgebalanceerde en voedzame mix van waardevolle ingrediënten, speciaal afgestemd op de behoeften van parkieten. Door de hoogwaardige bestanddelen wordt een uitgebreide voorzieningszekerheid van vitamines en mineralen gegarandeerd, wat de vitaliteit en het welzijn van uw vogels bevordert.

Gezonde diversiteit en versterking

Deze mix ondersteunt niet alleen de dagelijkse voeding, maar dient ook ter versterking van het immuunsysteem en verbetert de algehele conditie van de vogels. De zorgvuldig geselecteerde ingrediënten zorgen voor afwisseling en worden graag door de vogels gegeten.

Samenstelling
Senegal haver, La Plata haver, Manna haver, Japan haver, kanariezaad, graszaad, wortelen 5%, rode haver, zilverhaver, amarant 4%, rozenbottelzaden 2%, kamille 1%, oesterschelpen 0,6%.

Analytische bestanddelen
Ruwe eiwitten 10,7%, ruw vet 5,3%, ruwe vezels 9,4%, ruwe as 4,3%, calcium 2530 mg/kg, fosfor 1750 mg/kg.

Additieven/kg
Vitamine A 6350 IE, Vitamine D3 430 IE, Vitamine E 29 mg, Vitamine C 50 mg, IJzersulfaat monohydraat 13 mg, Koper(II)-sulfaat pentahydraat 2,5 mg, Mangaan(II)-oxide 10 mg, Zinkoxide 15 mg, Calciumjodaat watervrij 0,24 mg, Natriumseleniet 0,05 mg, Butylhydroxytolueen 2 mg.

Voedingsadvies
Dagelijks ongeveer 5% van het lichaamsgewicht aan voer is voldoende.

Gewicht
4000 g
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
4024344084089
MPN (Manufacturer Part Number)
08408
Fabrikant
Registratienummer
DE-BY-1-00162

Gewicht
4000 g
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
4024344084089
MPN (Manufacturer Part Number)
08408
Fabrikant
Registratienummer
DE-BY-1-00162
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Grote vogelkooi, geschikt voor parkieten, kanaries en grotere papegaaien, met zitstok en accessoires
Grote vogelkooi, geschikt voor parkieten, kanaries en grotere papegaaien, met zitstok en accessoires
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Chipsi Extra XXL, houtkrullen van beuken, 15 kg
Chipsi Extra XXL, houtkrullen van beuken, 15 kg
€ 1,76/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,35
-6%
€ 26,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi, geschikt voor parkieten, met standaard. Vogelkooi, volière. Vogelverblijf
Yaheetech vogelkooi, geschikt voor parkieten, met standaard. Vogelkooi, volière. Vogelverblijf
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 135,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CHIPSI EXTRA XXL - 10 liter, beukenhout
CHIPSI EXTRA XXL - 10 liter, beukenhout
€ 0,52/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,20
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van JR FARM Vogels, individueel verpakte Agapornide zaden, 1 kg
JR FARM Vogels, individueel verpakte Agapornide zaden, 1 kg
€ 8,86/1kg
€ 35,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 84,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,24/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® losvoer, nieuwe oogst
25 kg Lyra Pet® losvoer, nieuwe oogst
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van JR FARM Rattenvoer, 2,5 kg
JR FARM Rattenvoer, 2,5 kg
€ 16,79/1kg
€ 44,33
-5%
€ 41,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Versele Laga Tropical Finches Premium 800g - voeding voor exotische vogels
Versele Laga Tropical Finches Premium 800g - voeding voor exotische vogels
€ 19,37/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
€ 56,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,49
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Retevis RT622 portofoon, mini-radio met oplaadbare batterij, VOX-functie, draagbaar, groot bereik met oortelefoon, geschikt voor familie-uitstapjes, wandelen, skiën
Retevis RT622 portofoon, mini-radio met oplaadbare batterij, VOX-functie, draagbaar, groot bereik met oortelefoon, geschikt voor familie-uitstapjes, wandelen, skiën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 39,59
Gratis bezorging
Verkoper: Retevis_Official_Shop
Productafbeelding van JR FARM Sommerfeld, 100 gram
JR FARM Sommerfeld, 100 gram
€ 312,50/1kg
€ 31,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
5 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 7,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van PawHut vogelkooi, vogelhuis met zitstokken, bodemlade, opbergruimte en speelgoed
PawHut vogelkooi, vogelhuis met zitstokken, bodemlade, opbergruimte en speelgoed
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 207,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Set vogel speelgoed, papegaaienspeelgoed, schommel, hangende bel, geschikt voor parkieten
Set vogel speelgoed, papegaaienspeelgoed, schommel, hangende bel, geschikt voor parkieten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Versele Laga Tropical Finches 1 kg - voeding voor kleine exotische vogels
Versele Laga Tropical Finches 1 kg - voeding voor kleine exotische vogels
€ 4,15/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,15
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Retevis RT24 professionele portofoon, PMR446 (licentievrij) – groot bereik, inclusief headset en USB-oplader, geschikt voor volwassenen voor outdooractiviteiten
Retevis RT24 professionele portofoon, PMR446 (licentievrij) – groot bereik, inclusief headset en USB-oplader, geschikt voor volwassenen voor outdooractiviteiten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 43,56
Gratis bezorging
Verkoper: Retevis_Official_Shop
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van RCB Elektrische Kinderstep, Opvouwbare E-Scooter, 16 km Actieradius, 20 km/h, voor Kinderen en Jongeren
RCB Elektrische Kinderstep, Opvouwbare E-Scooter, 16 km Actieradius, 20 km/h, voor Kinderen en Jongeren
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 189,99
-€ 10,00
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 724
€ 299,00
-€ 71,90
€ 227,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Elektrische scooter 1000 Watt - "VIRON" E-scooter 1000W / 36V, elektrische scooter met smartphonehouder
Elektrische scooter 1000 Watt - "VIRON" E-scooter 1000W / 36V, elektrische scooter met smartphonehouder
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 457
€ 479,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 20 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 4 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
€ 20,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 500,00/1kg