Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g

€ 37,22

€ 39,39 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
€ 32,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
€ 32,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,17
-4%
€ 9,76
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
€ 19,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
€ 51,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
€ 35,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
€ 70,90/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 9,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Delacre Thee-tijd gebakmix, 1 kg
Delacre Thee-tijd gebakmix, 1 kg
€ 71,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 71,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen Winter-Mix 83810 120St
Bahlsen Winter-Mix 83810 120St
€ 31,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,70
-9%
€ 32,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 41750 Hit Minis Doppelkeks Thekendispenser 975g
Bahlsen 41750 Hit Minis Doppelkeks Thekendispenser 975g
€ 33,68/1kg
€ 32,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Rekord Wafelmengsel, variant "Edelherb" (fijnere smaak) en volle melkchocolade, 250g
Bahlsen Rekord Wafelmengsel, variant "Edelherb" (fijnere smaak) en volle melkchocolade, 250g
€ 87,68/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,92
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Gebak Sensations, 156 gram
Gebak Sensations, 156 gram
€ 174,74/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
€ 27,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 19,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 86,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
€ 31,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus Biscoff "Welcome" koekjes, 300 stuks.
Lotus Biscoff "Welcome" koekjes, 300 stuks.
€ 17,74/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
€ 107,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,05
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
€ 39,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,38
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BAHLSEN Kekse CHOKINI Mini 150

Bahlsen Gebak "Chokini", displayverpakking
Met stukjes pure chocolade en sinaarssmaak.
Inhoud: 150 individuele verpakkingen
(40960)

Ingrediënten: Tarwemeel, suiker, cacaomassa, glucose-fructosestroop, volle melkpoeder, rijsmiddel: natriumcarbonaten, difosfaten, cacaoboter, sinaasappelschillen, aroma's, zetmeel (tarwe), kippenei, emulgator: lecithinen, zuurteregelaar: citroenzuur.

Kan sporen van amandelen en hazelnoten bevatten.

Voedingswaarden per 100 g:
Energie: 2040 kJ / 487 kcal
Vetten: 23 g
– waarvan verzadigde vetzuren: 12 g
Koolhydraten: 62 g
– waarvan suikers: 30 g
Eiwitten: 6,4 g
Zout: 0,40 g

Bescherm tegen warmte en vocht.

Producent: Bahlsen GmbH & Co. KG, D-30001 Hannover
Gemaakt in Polen.



Perfekt zum Kaffee oder Tee.
Ingrediënten
Bloem, suiker, plantaardig vet, cacaomassa, glucose-fructosestroop (tarwe), volle melkpoeder, rijsmiddel: natriumwaterstofcarbonaat en dinatriumdifosfaat, sinaasappelschillen, cacaoboter, aroma, tarwestarch, vloeibaar ei, emulgator: lecithinen (soja), zuurteregelaar: citroenzuur. Kan sporen van hazelnoten en amandelen bevatten.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g: Energie: 2075 kJ / 495 kcal, Eiwitten: 6,6g, Koolhydraten: 63g, waarvan suikers: 29g, Vetten: 24g, waarvan verzadigde vetzuren: 12g, Vezels: 3,2g, Natrium: 0,17g.
Allergenen
Glutenbevattende granen, namelijk tarwe, en producten op basis daarvan
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Eieren en producten op basis daarvan
Amandelen en producten op basis daarvan
Hazelnoten en producten op basis daarvan
Gewicht
945 g
Levensmiddelenbedrijven
The Bahlsen Family Postfach 105 30163 Hannover Deutschland
Verkoopbenaming
Bahlsen Chokini koekjes, 150 stuks, verpakt in een dispenser voor toonbankgebruik
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
40960
EAN
4017100040962

Ingrediënten
Bloem, suiker, plantaardig vet, cacaomassa, glucose-fructosestroop (tarwe), volle melkpoeder, rijsmiddel: natriumwaterstofcarbonaat en dinatriumdifosfaat, sinaasappelschillen, cacaoboter, aroma, tarwestarch, vloeibaar ei, emulgator: lecithinen (soja), zuurteregelaar: citroenzuur. Kan sporen van hazelnoten en amandelen bevatten.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g: Energie: 2075 kJ / 495 kcal, Eiwitten: 6,6g, Koolhydraten: 63g, waarvan suikers: 29g, Vetten: 24g, waarvan verzadigde vetzuren: 12g, Vezels: 3,2g, Natrium: 0,17g.
Allergenen
Glutenbevattende granen, namelijk tarwe, en producten op basis daarvan
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Eieren en producten op basis daarvan
Amandelen en producten op basis daarvan
Hazelnoten en producten op basis daarvan
Gewicht
945 g
Levensmiddelenbedrijven
The Bahlsen Family Postfach 105 30163 Hannover Deutschland
Verkoopbenaming
Bahlsen Chokini koekjes, 150 stuks, verpakt in een dispenser voor toonbankgebruik
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
40960
EAN
4017100040962
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10x kinder 3246 bueno Schokoriegel 10 St.
10x kinder 3246 bueno Schokoriegel 10 St.
€ 60,05/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Muse MH-07DS-HYBRID, Reisradio, Analoog, FM, MW, SW, 3,5 mm, Zwart, Draaibaar
Muse MH-07DS-HYBRID, Reisradio, Analoog, FM, MW, SW, 3,5 mm, Zwart, Draaibaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Kinder Bueno White, 6 individueel verpakte wafels met vulling, 132g
Kinder Bueno White, 6 individueel verpakte wafels met vulling, 132g
€ 93,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 32,19
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder Crispy, knapperige wafels met chocolade- en noten vulling, 34 gram
Kinder Crispy, knapperige wafels met chocolade- en noten vulling, 34 gram
€ 43,24/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEGO® Star Wars™ Millennium Falcon™, 75257
LEGO® Star Wars™ Millennium Falcon™, 75257
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 235
€ 252,00
Gratis bezorging
Verkoper: Brick-Heaven
Productafbeelding van Marabou Melkchocolade, 74 gram
Marabou Melkchocolade, 74 gram
€ 229,59/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Russell Hobbs Desire 3-in-1 staafmixer 24700-56
Russell Hobbs Desire 3-in-1 staafmixer 24700-56
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 60,33
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Ferrero 70101392 Mini-gebakjes
Ferrero 70101392 Mini-gebakjes
€ 50,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 26,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maison Alhambra - Dark Door Intense Eau de Parfum 100ml
Maison Alhambra - Dark Door Intense Eau de Parfum 100ml
€ 169,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 16,96
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GRAF kunststof wijdmond vat 30 L blauw voedselveilig met UN-markering
GRAF kunststof wijdmond vat 30 L blauw voedselveilig met UN-markering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 44,85
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Siberische blauwe bes "Wojtek", ongeveer 60 cm hoog – Honingbes (Lonicera caerulea) – winterharde besplant, zoetzure vruchten, geschikt voor tuin en pot
Siberische blauwe bes "Wojtek", ongeveer 60 cm hoog – Honingbes (Lonicera caerulea) – winterharde besplant, zoetzure vruchten, geschikt voor tuin en pot
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 7,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 500W(piek 1000W) 518Wh Thuisbatterij Draagbare energiecentrale,zonne-energieopslag,zonnegenerator,stroomgenerator,geschikt voor kamperen,noodsituaties
500W(piek 1000W) 518Wh Thuisbatterij Draagbare energiecentrale,zonne-energieopslag,zonnegenerator,stroomgenerator,geschikt voor kamperen,noodsituaties
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 373
€ 269,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van JBL FLIP 5 Bluetooth-luidspreker, zwart
JBL FLIP 5 Bluetooth-luidspreker, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 169,99
Verkoper: OrigineProd
Productafbeelding van Jack Links Rundvlees Jerky, Origineel, 25g
Jack Links Rundvlees Jerky, Origineel, 25g
€ 165,00/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 17,57/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
-17%
€ 3,69
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Hugo Boss Orange Femme, eau de toilette, 75 ml
Hugo Boss Orange Femme, eau de toilette, 75 ml
€ 359,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 354
€ 26,94
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Goobay Outdoor Powerbank 8.0, 8.000 mAh, zwart (verpakking: 1 stuks, vouwdoos)
Goobay Outdoor Powerbank 8.0, 8.000 mAh, zwart (verpakking: 1 stuks, vouwdoos)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,95
-19%
€ 22,54
Verkoper: AkkuShop
Productafbeelding van Erasco 128682003 Erasco Linsen mit Würstchen Eintopf 800,0 g, 1 St.
Erasco 128682003 Erasco Linsen mit Würstchen Eintopf 800,0 g, 1 St.
€ 13,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Purlov 20929 Opvouwbaar zwembadje voor honden 100 x 30 cm, blauw-grijs
Purlov 20929 Opvouwbaar zwembadje voor honden 100 x 30 cm, blauw-grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,78
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van CORNY 3010669 CORNY BIG Cocos Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010669 CORNY BIG Cocos Müsliriegel 24 Riegel
€ 23,63/1kg
€ 28,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rijoka Vuilnisbak met sensor, 70 liter - met 2 compartimenten van 35 liter - roestvrij staal - voor afvalscheiding - met soft-close deksel - vingerafdrukbestendig - modern design
Rijoka Vuilnisbak met sensor, 70 liter - met 2 compartimenten van 35 liter - roestvrij staal - voor afvalscheiding - met soft-close deksel - vingerafdrukbestendig - modern design
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Rijoka
Productafbeelding van LED - Paviljoen 3x4m Minzo. Tuinpaviljoen, zonnepaviljoen, tuintent, designpaviljoen
LED - Paviljoen 3x4m Minzo. Tuinpaviljoen, zonnepaviljoen, tuintent, designpaviljoen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 249,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
PUMPERNIKIEL BIO 500 g - TERRASANA
PUMPERNICKEL, biologisch, 500 g - TERRASANA
€ 4,50/1kg
€ 2,59
-13%
€ 2,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 30 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop