Kleur:

Zwart, Zilver

Jabra BIZ 2400 II USB Duo BT MS - Hoofdtelefoon - Over-ear

€ 324,45

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – di 27 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Headsets & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van JABRA BIZ 2400 DUO: 3-in-1 headset
JABRA BIZ 2400 DUO: 3-in-1 headset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 150,18
-€ 20,23
€ 129,95
Gratis bezorging
Verkoper: DreselCom
Productafbeelding van JABRA EVOLVE 40 MS, headset, duo-uitvoering
JABRA EVOLVE 40 MS, headset, duo-uitvoering
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 182,78
-€ 28,34
€ 154,44
Gratis bezorging
Verkoper: DreselCom
Productafbeelding van Jabra Evolve 65 MS stereo-hoofdtelefoon, over-ear, Bluetooth, draadloos, met NFC
Jabra Evolve 65 MS stereo-hoofdtelefoon, over-ear, Bluetooth, draadloos, met NFC
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 398,09
-€ 212,75
€ 185,34
Gratis bezorging
Verkoper: DreselCom
Productafbeelding van Jabra Biz 2400 II QD Duo UNC - Hoofdtelefoon - Hoofdband - Kantoor/callcenter - Zwart - Zilver - Binaural - China
Jabra Biz 2400 II QD Duo UNC - Hoofdtelefoon - Hoofdband - Kantoor/callcenter - Zwart - Zilver - Binaural - China
€ 244,77
-€ 10,38
€ 234,39
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Jabra BIZ 2400 II Mono USB Noise Cancelling Multi-Device
Jabra BIZ 2400 II Mono USB Noise Cancelling Multi-Device
€ 372,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Jabra BIZ 2400 II Duo QD WB
Jabra BIZ 2400 II Duo QD WB
€ 217,40
-€ 5,92
€ 211,48
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Jabra Engage 65 Stereo - Hoofdtelefoon - Over-ear - DECT - Draadloos
Jabra Engage 65 Stereo - Hoofdtelefoon - Over-ear - DECT - Draadloos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 541,04
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Jabra Evolve 30 II Duo - zonder USB-bedieningspaneel
Jabra Evolve 30 II Duo - zonder USB-bedieningspaneel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,62
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Jabra 28599-999-899 Jabra Headset Evolve2 85 MS Duo, inkl. Link 380c
Jabra 28599-999-899 Jabra Headset Evolve2 85 MS Duo, inkl. Link 380c
€ 396,87
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Poly Voyager 8200 UC - Hoofdtelefoon met microfoon
Poly Voyager 8200 UC - Hoofdtelefoon met microfoon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 277,07
Gratis bezorging
Verkoper: DreselCom
Productafbeelding van Jabra 7599-832-109 Jabra Evolve 75 Headset MS
Jabra 7599-832-109 Jabra Evolve 75 Headset MS
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 435,28
Verkoper: MegaMobileBe
Productafbeelding van Jabra 27599-999-999 Jabra Evolve2 75 MS Headset BT Over-Ear black USB-A
Jabra 27599-999-999 Jabra Evolve2 75 MS Headset BT Over-Ear black USB-A
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 266,67
-€ 9,14
€ 257,53
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Jabra BIZ 2300 USB UC Duo - Hoofdtelefoon - Over-ear
Jabra BIZ 2300 USB UC Duo - Hoofdtelefoon - Over-ear
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 159,21
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Jabra 9559-470-111 Jabra Headset Engage 55 MS Duo USB-C
Jabra 9559-470-111 Jabra Headset Engage 55 MS Duo USB-C
€ 297,13
-€ 16,60
€ 280,53
Verkoper: MegaMobileBe
Productafbeelding van Jabra Engage 50 II Link Stereo USB-A MS
Jabra Engage 50 II Link Stereo USB-A MS
€ 233,99
-€ 100,15
€ 133,84
Gratis bezorging
Verkoper: DreselCom
Productafbeelding van Jabra BIZ 2300 USB-C UC Duo - Hoofdtelefoon - Over-ear
Jabra BIZ 2300 USB-C UC Duo - Hoofdtelefoon - Over-ear
€ 231,00
Gratis bezorging
Verkoper: AO-Projekt-GmbH
Productafbeelding van Jabra 9553-470-111 Jabra Headset Engage 55 MS Mono USB-C
Jabra 9553-470-111 Jabra Headset Engage 55 MS Mono USB-C
€ 338,26
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Jabra BIZ 1100 USB Duo - Hoofdtelefoon - Over-ear - Met kabel
Jabra BIZ 1100 USB Duo - Hoofdtelefoon - Over-ear - Met kabel
€ 168,91
-€ 61,41
€ 107,50
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Jabra Evolve3 75 MS - Hoofdtelefoon - Over-ear - Bluetooth
Jabra Evolve3 75 MS - Hoofdtelefoon - Over-ear - Bluetooth
€ 384,54
Verkoper: MegaMobileBe
Productafbeelding van Jabra Evolve3 75 MS - Hoofdtelefoon - Over-ear - Bluetooth
Jabra Evolve3 75 MS - Hoofdtelefoon - Over-ear - Bluetooth
€ 345,17
Verkoper: MegaMobileBe

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Jabra BIZ 2400 II USB Duo BT MS - Hoofdtelefoon - Over-ear - Omwisselbaar - Bluetooth - Bekabeld - USB - Gecertificeerd voor Skype for Business
Model
2400
Fabrikant
Jabra YOU'RE ON
Bluetooth
Ja
Kleur
Zwart
Zilver
Noise Cancelling
Ja
Gewicht
0.077 kg
MPN (Manufacturer Part Number)
7314
EAN
5706991017779

Model
2400
Fabrikant
Jabra YOU'RE ON
Bluetooth
Ja
Kleur
Zwart
Zilver
Noise Cancelling
Ja
Gewicht
0.077 kg
MPN (Manufacturer Part Number)
7314
EAN
5706991017779
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Jabra BIZ 2400 II Duo USB met actieve ruisonderdrukking (2499-829-309)
Jabra BIZ 2400 II Duo USB met actieve ruisonderdrukking (2499-829-309)
Gebruikt
€ 178,50
Gratis bezorging
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 554
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van JABRA EVOLVE 40 MS, headset, duo-uitvoering
JABRA EVOLVE 40 MS, headset, duo-uitvoering
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 182,78
-€ 28,34
€ 154,44
Gratis bezorging
Verkoper: DreselCom
Productafbeelding van Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 22,10
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Raspberry Pi 4B: 1,5 GHz CPU, 4 GB RAM, USB 3.0, HDMI, Bluetooth, wifi
Raspberry Pi 4B: 1,5 GHz CPU, 4 GB RAM, USB 3.0, HDMI, Bluetooth, wifi
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 164,51
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ULTIMEA 1080P Beamer, vernieuwde versie met obstakeldetectie, 700 ANSI lumen, 15000:1 contrast, intelligente beeldcorrectie, model Apollo-P40
ULTIMEA 1080P Beamer, vernieuwde versie met obstakeldetectie, 700 ANSI lumen, 15000:1 contrast, intelligente beeldcorrectie, model Apollo-P40
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 241,98
Gratis bezorging
Verkoper: UltimeaGmbH
Productafbeelding van Deutsche Telekom Speedbox 2 - Mobiele hotspot - 4G LTE - 802.11ac
Deutsche Telekom Speedbox 2 - Mobiele hotspot - 4G LTE - 802.11ac
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 389,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Hugo Boss Number One Eau de Toilette (100 ml)
Hugo Boss Number One Eau de Toilette (100 ml)
€ 252,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 247
€ 25,29
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 234,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Jabra Engage 75 Convertible 9555-583-111 - Hoofdtelefoon - Over-ear - Omwisselbaar - DECT - Draadloos
Jabra Engage 75 Convertible 9555-583-111 - Hoofdtelefoon - Over-ear - Omwisselbaar - DECT - Draadloos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 433,13
-€ 93,29
€ 339,84
Gratis bezorging
Verkoper: DreselCom
Productafbeelding van Herendouchegel Poseidon Poseidon Gold (150 ml)
Herendouchegel Poseidon Poseidon Gold (150 ml)
€ 113,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xiaomi Mi Watch, marineblauw
Xiaomi Mi Watch, marineblauw
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 293,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van PS5 - HD-camera - ZB-PS5
PS5 - HD-camera - ZB-PS5
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 193,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van SumUp 800604901 Air Bundle Chipkartenleser
SumUp 800604901 Air Bundle Chipkartenleser
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,36
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Rasasi Fattan Eau de Parfum voor Heren, sprayflacon
Rasasi Fattan Eau de Parfum voor Heren, sprayflacon
€ 658,20/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 32,91
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van One Piece - Roronoa Zoro 923 - Funko Pop! Vinyl figuur
One Piece - Roronoa Zoro 923 - Funko Pop! Vinyl figuur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,20
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Jabra BIZ 2400 II Duo QD WB
Jabra BIZ 2400 II Duo QD WB
€ 217,40
-€ 5,92
€ 211,48
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Victorinox Swiss Army Steel Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Victorinox Swiss Army Steel Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
€ 327,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 32,74
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Headset - Wired - Logitech - H650E - Stereo Microphone - Gray
Headset - Wired - Logitech - H650E - Stereo Microphone - Gray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,30
Verkoper: CaseZone
Productafbeelding van Samsung - AKG In-ear hoofdtelefoon/oordopjes - 3,5 mm - Wit (losse verpakking)
Samsung - AKG In-ear hoofdtelefoon/oordopjes - 3,5 mm - Wit (losse verpakking)
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,23
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Poly Savi 8200 Serie W8220/A - Hoofdtelefoon - Over-ear
Poly Savi 8200 Serie W8220/A - Hoofdtelefoon - Over-ear
€ 279,98
Gratis bezorging
Verkoper: DreselCom
Productafbeelding van SAMSUNG SM-R890NZKADBT SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic 46 mm Smartwatch schwarz
SAMSUNG SM-R890NZKADBT SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic 46 mm Smartwatch schwarz
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 438
€ 385,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Jabra Evolve 65 MS stereo-hoofdtelefoon, over-ear, Bluetooth, draadloos, met NFC
Jabra Evolve 65 MS stereo-hoofdtelefoon, over-ear, Bluetooth, draadloos, met NFC
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 398,09
-€ 212,75
€ 185,34
Gratis bezorging
Verkoper: DreselCom
Productafbeelding van Jabra Biz 2400 II QD Duo UNC - Hoofdtelefoon - Hoofdband - Kantoor/callcenter - Zwart - Zilver - Binaural - China
Jabra Biz 2400 II QD Duo UNC - Hoofdtelefoon - Hoofdband - Kantoor/callcenter - Zwart - Zilver - Binaural - China
€ 244,77
-€ 10,38
€ 234,39
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van JABRA BIZ 2400 DUO: 3-in-1 headset
JABRA BIZ 2400 DUO: 3-in-1 headset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 150,18
-€ 20,23
€ 129,95
Gratis bezorging
Verkoper: DreselCom
Productafbeelding van FRITZ 20002839: FRITZ!Box 7530, draadloze router
FRITZ 20002839: FRITZ!Box 7530, draadloze router
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 260,27
-€ 35,95
€ 224,32
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Logitech G G432 7.1 Surround Sound Wired Gaming Headset
Logitech G G432 7.1 Surround Sound Wired Gaming Headset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 60,89
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Logitech Gaming Headset G935 - Hoofdtelefoon - 7.1-kanaals - Volledig formaat - 2,4 GHz - Draadloos - 3,5 mm aansluiting - Zwart, Blauw
Logitech Gaming Headset G935 - Hoofdtelefoon - 7.1-kanaals - Volledig formaat - 2,4 GHz - Draadloos - 3,5 mm aansluiting - Zwart, Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 130,60
-€ 9,74
€ 120,86
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Samsung EF-KG970, Obal, Samsung, Galaxy S10e, 14,7 cm (5,8 inch), Wit
Samsung EF-KG970, Obal, Samsung, Galaxy S10e, 14,7 cm (5,8 inch), Wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,65
Verkoper: Wigento
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Note 10 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 4 GB RAM / 128 GB opslag - 6,5 inch - 2400 x 1080 pixels (90 Hz)
Xiaomi Redmi Note 10 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 4 GB RAM / 128 GB opslag - 6,5 inch - 2400 x 1080 pixels (90 Hz)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 399,00
Verkoper: G-Electronics

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van AirPods Max Midnight | Over-ear bluetooth-koptelefoon | USB-C, actieve ruisonderdrukking, ruimtelijke audio, transparantiemodus, Siri
AirPods Max Midnight | Over-ear bluetooth-koptelefoon | USB-C, actieve ruisonderdrukking, ruimtelijke audio, transparantiemodus, Siri
€ 424,99
Gratis bezorging€14 Voucher
Verkoper: ULRICH
Productafbeelding van Logitech USB-hoofdtelefoon mono H650e
Logitech USB-hoofdtelefoon mono H650e
€ 125,29
-€ 67,30
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FatBat
Productafbeelding van Draadloze headset HBQ-Q32, HOPE R, Bluetooth 5.0, hoogwaardig 3D surround geluid, geschikt voor telefoongesprekken, compatibel met IOS, Samsung, iPhone, Android, Huawei, Xiaomi, zwart
Draadloze headset HBQ-Q32, HOPE R, Bluetooth 5.0, hoogwaardig 3D surround geluid, geschikt voor telefoongesprekken, compatibel met IOS, Samsung, iPhone, Android, Huawei, Xiaomi, zwart
€ 27,53
Verkoper: TorentSolutions
Productafbeelding van Hoofdband met Bluetooth-hoofdtelefoon voor sporten en slapen.
Hoofdband met Bluetooth-hoofdtelefoon voor sporten en slapen.
€ 16,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van HOPE R S9: Sportieve Bluetooth-hoofdtelefoon met microfoon
HOPE R S9: Sportieve Bluetooth-hoofdtelefoon met microfoon
€ 11,06
Verkoper: TorentSolutions
Productafbeelding van INF Oordopjes voor Sony WF-SP700N, TWS Jabra Elite 65t zwart
INF Oordopjes voor Sony WF-SP700N, TWS Jabra Elite 65t zwart
€ 13,59
-2%
€ 13,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Vertaalapparaat in oordopjes, 144 talen, botgeleiding, Bluetooth - bidirectionele vertaalhoofdtelefoon
Vertaalapparaat in oordopjes, 144 talen, botgeleiding, Bluetooth - bidirectionele vertaalhoofdtelefoon
€ 36,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Draadloze botgeleidende hoofdtelefoon, open oordopjes, Bluetooth sportkoptelefoon BL09, geschikt voor workouts zoals fietsen en wandelen
Draadloze botgeleidende hoofdtelefoon, open oordopjes, Bluetooth sportkoptelefoon BL09, geschikt voor workouts zoals fietsen en wandelen
€ 27,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Oorkussentjes en hoofdband, geschikt voor Soundcore By Anker Space Q45, Q35, Q30. Siliconen oorkussentjes voor hoofdtelefoons
Oorkussentjes en hoofdband, geschikt voor Soundcore By Anker Space Q45, Q35, Q30. Siliconen oorkussentjes voor hoofdtelefoons
€ 25,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Vervangingsmicrofoon voor draadloze gaming-headsets Razer BlackShark V2, met 3,5 mm jackaansluiting en ruisonderdrukking
Vervangingsmicrofoon voor draadloze gaming-headsets Razer BlackShark V2, met 3,5 mm jackaansluiting en ruisonderdrukking
€ 21,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza