Alois Gölles Balsem-appelazijn (1 fles van 0,25 liter)

€ 19,90

€ 79,60 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
10h 16m 43s
Onze bestedeals
Balsamico-azijn & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alois Gölles Witte Balsamico Azijn, 0,5 liter
Alois Gölles Witte Balsamico Azijn, 0,5 liter
€ 33,80/1l
€ 16,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Kamis appelazijn, biologisch, 250 ml
Kamis appelazijn, biologisch, 250 ml
€ 24,96/1l
€ 6,57
-5%
€ 6,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hengstenberg Milde appelbalsamico, fruitig, in fles, 500 ml
Hengstenberg Milde appelbalsamico, fruitig, in fles, 500 ml
€ 12,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,24
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Balsamico met zomertruffels, 100 ml (truffelazijn)
Balsamico met zomertruffels, 100 ml (truffelazijn)
€ 154,30/1l
€ 15,43
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Reisessig, 500 ml, Aceto Carandini
Reisessig, 500 ml, Aceto Carandini
€ 13,28/1l
€ 6,64
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Balsamicoazijn uit Modena, 500 ml - Manicardi
Balsamicoazijn uit Modena, 500 ml - Manicardi
€ 26,40/1l
€ 14,52
-9%
€ 13,20
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Giuseppe Cremonini Crème met balsamicoazijn en vijgensmaak, 250 ml
Giuseppe Cremonini Crème met balsamicoazijn en vijgensmaak, 250 ml
€ 71,96/1l
€ 21,99
-18%
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mazzetti Cremaceto Classico Balsamico, 0,8 liter
Mazzetti Cremaceto Classico Balsamico, 0,8 liter
€ 15,72/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,58
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kombination Duetto: Olijfolie + Balsamico azijn, 200 ml + 200 ml - Ranise
Kombination Duetto: Olijfolie + Balsamico azijn, 200 ml + 200 ml - Ranise
€ 68,00/1l
€ 29,92
-9%
€ 27,20
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Balsamico condiment 'L'Eccellenza 20', 50 ml - Acetaia Leonardi
Balsamico condiment 'L'Eccellenza 20', 50 ml - Acetaia Leonardi
€ 986,00/1l
€ 54,23
-9%
€ 49,30
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Balsamico azijn Monari uit Modena, 6% zuurgraad, 500 ml
Balsamico azijn Monari uit Modena, 6% zuurgraad, 500 ml
€ 7,74/1kg
€ 7,01
-4%
€ 6,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wijnazijn, gemaakt van sherrywijn uit Jerez, 7% zuurgraad, 500 ml
Wijnazijn, gemaakt van sherrywijn uit Jerez, 7% zuurgraad, 500 ml
€ 39,04/1l
€ 19,52
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Balsamico condimento 'Pregiato 10 travasi', 250 ml - Gocce/Acetaia Leonardi
Balsamico condimento 'Pregiato 10 travasi', 250 ml - Gocce/Acetaia Leonardi
€ 142,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,16
-9%
€ 35,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kühne 185234001 Kühne 5% Essig 10,0 l
Kühne 185234001 Kühne 5% Essig 10,0 l
€ 2,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BALSAM. ACETO, model TGP, 0,25 liter
BALSAM. ACETO, model TGP, 0,25 liter
€ 54,28/1l
€ 14,28
-4%
€ 13,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Giuseppe Giusti Anforina 3, goudmedaille, met cadeauverpakking, 250ml
Giuseppe Giusti Anforina 3, goudmedaille, met cadeauverpakking, 250ml
€ 179,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Balsamico condiment 'Dama 3', 250 ml - Acetaia Leonardi
Balsamico condiment 'Dama 3', 250 ml - Acetaia Leonardi
€ 72,60/1l
€ 19,96
-9%
€ 18,15
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kersen-balsamico azijn Argentum, 100 ml - 100% natuurlijk
Kersen-balsamico azijn Argentum, 100 ml - 100% natuurlijk
€ 432,60/1l
€ 43,26
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Balsamico azijn, Riserva di Famiglia Duca Dodi, 250 ml.
Balsamico azijn, Riserva di Famiglia Duca Dodi, 250 ml.
€ 145,60/1l
€ 40,04
-9%
€ 36,40
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Balsamico condiment 'Il Patriarca 30', 50 ml - Acetaia Leonardi
Balsamico condiment 'Il Patriarca 30', 50 ml - Acetaia Leonardi
€ 1.191,00/1l
€ 65,50
-9%
€ 59,55
Verkoper: italia-genuss

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sinds 1984 behoort de appelbalsamicoazijn tot de culinaire top producten van de Manufaktur Gölles. In het jubileumjaar 2024 viert hij 40 jaar vol genietmomenten – en zijn positie als een van de beste culinaire uitvindingen op het gebied van azijn is onbetwist. Voor deze azijn wordt het sap van verschillende appelsoorten ingekookt, vergist en vervolgens gerijpt in eikenhouten vaten. Het resultaat is een appelbalsamico met een aangename zoetheid, een fijne textuur en een harmonieuze zuurgraad van 5%. Deze veelzijdige azijn verrijkt desserts, barbecuesausen, kaas, tomaten-mozzarella of steak. Vooral in combinatie met hoogwaardige oliën, zoals hazelnoot-, lijnzaad-, papaver-, sesam- of zonnebloemolie, is hij elegant voor dressings of saladevinaigrettes.
Inhoud
0.25 l
Ingrediënten
Geconcentreerd sap en azijn, gemaakt van appels uit de regio Stiermarken
Levensmiddelenbedrijven
Gölles GmbH, Stang 52, 8333 Riegersburg, Österreich.
Fabrikant
Gölles
MPN (Manufacturer Part Number)
18.43
EAN
9007203002566

Inhoud
0.25 l
Ingrediënten
Geconcentreerd sap en azijn, gemaakt van appels uit de regio Stiermarken
Levensmiddelenbedrijven
Gölles GmbH, Stang 52, 8333 Riegersburg, Österreich.
Fabrikant
Gölles
MPN (Manufacturer Part Number)
18.43
EAN
9007203002566
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wiberg Balsamico Azijn Glazuur Hibiscus Chili, fles 500ml
Wiberg Balsamico Azijn Glazuur Hibiscus Chili, fles 500ml
€ 172,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 86,21
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mazzetti l'Originale Bianco Tipico, 0,5 liter
Mazzetti l'Originale Bianco Tipico, 0,5 liter
€ 18,78/1l
€ 9,39
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Due Vittorie Aceto Balsamico di Modena (0,25 liter), balsamico azijn uit Modena
Due Vittorie Aceto Balsamico di Modena (0,25 liter), balsamico azijn uit Modena
€ 90,92/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 23,93
-5%
€ 22,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hengstenberg Witte Balsamico Azijn, Milde, Zoete Smaak, 500 ml
Hengstenberg Witte Balsamico Azijn, Milde, Zoete Smaak, 500 ml
€ 9,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Balsamico azijn, "Il Buon Condimento" van Matisse Dodi, 250 ml.
Balsamico azijn, "Il Buon Condimento" van Matisse Dodi, 250 ml.
€ 46,00/1l
€ 12,65
-9%
€ 11,50
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Guerzoni  Demeter Balsamico "Bianco" - Biologisch, 250ml, witte balsamicoazijn
Guerzoni Demeter Balsamico "Bianco" - Biologisch, 250ml, witte balsamicoazijn
€ 29,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Witte balsamico condiment 'Oro Nobile', 500 ml - GOCCE Italiane
Witte balsamico condiment 'Oro Nobile', 500 ml - GOCCE Italiane
€ 38,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,95
-9%
€ 19,05
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Hengstenberg Witte balsamico, veganistisch, glutenvrij, in een kanister van 2000 ml
Hengstenberg Witte balsamico, veganistisch, glutenvrij, in een kanister van 2000 ml
€ 12,81/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 25,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Balsamico azijn, Riserva di Famiglia Dodi, van de Dodi Acetaia, 500 ml.
Balsamico azijn, Riserva di Famiglia Dodi, van de Dodi Acetaia, 500 ml.
€ 112,60/1l
€ 61,93
-9%
€ 56,30
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena, een Italiaanse klassieker, 500 ml
Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena, een Italiaanse klassieker, 500 ml
€ 14,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Hengstenberg Milde appelbalsamico, fruitig, in fles, 500 ml
Hengstenberg Milde appelbalsamico, fruitig, in fles, 500 ml
€ 12,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,24
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.