Najel Dode Zee Klei - 300 G

€ 12,16

€ 40,53 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Gezichtsmaskers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Rituals Jing Nachtmasker voor het lichaam, 125 ml
Rituals Jing Nachtmasker voor het lichaam, 125 ml
€ 177,44/1l
€ 23,46
-5%
€ 22,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Algen - Kelpmasker | Algenmasker | WHAMISA
Algen - Kelpmasker | Algenmasker | WHAMISA
€ 562,76/1kg
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van FELPS Glansbad Masker 50g
FELPS Glansbad Masker 50g
€ 99,80/1l
€ 4,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Hij-be Reinigingsmasker voor het gezicht met klei
Hij-be Reinigingsmasker voor het gezicht met klei
€ 622,00/1l
€ 18,66
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Najel Aleppo gezichtsmaskergroene klei (150 gr)
Najel Aleppo gezichtsmaskergroene klei (150 gr)
€ 40,27/1kg
€ 6,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BingoSpa Modder uit de Dode Zee voor acne en seborroe, Redual+, 150g
BingoSpa Modder uit de Dode Zee voor acne en seborroe, Redual+, 150g
€ 24,10/1kg
€ 13,51
-64%
€ 4,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Hij/Zij heeft een peelingmasker voor gezicht en lippen
Hij/Zij heeft een peelingmasker voor gezicht en lippen
€ 559,67/1l
€ 16,79
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Nacomi Verhelderende kleimasker met rode klei, 74 g
Nacomi Verhelderende kleimasker met rode klei, 74 g
€ 134,90/1kg
€ 13,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nacomi, reinigingsmasker voor het gezicht, 85 ml
Nacomi, reinigingsmasker voor het gezicht, 85 ml
€ 164,00/1l
€ 13,94
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Algenmasse, Navulverpakking Met Stamcellen
Bielenda Algenmasse, Navulverpakking Met Stamcellen
€ 16,41/1kg
€ 16,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nacomi, reinigend masker met klei, 94 g
Nacomi, reinigend masker met klei, 94 g
€ 33,02/1l
€ 13,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van nanoBeauty Regenererende Nanovezelmasker
nanoBeauty Regenererende Nanovezelmasker
€ 7,64/1l
€ 7,64
Verkoper: HEDDA
Productafbeelding van nanoBeauty Kalmerend Nanovezelmasker
nanoBeauty Kalmerend Nanovezelmasker
€ 7,64/1l
€ 7,64
Verkoper: HEDDA
Productafbeelding van NISHMAN Gezichtsmasker met klei voor de huid, kaolijn, 450 g
NISHMAN Gezichtsmasker met klei voor de huid, kaolijn, 450 g
€ 18,31/1kg
€ 8,24
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Dermacol - Herstellend voetmasker
Dermacol - Herstellend voetmasker
€ 8,47/1kg
€ 8,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nacomi Gezichtmasker met kalmerende kamille, 42 g
Nacomi Gezichtmasker met kalmerende kamille, 42 g
€ 84,22/1kg
€ 7,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jurlique Hydraterend Masker
Jurlique Hydraterend Masker
€ 294,70/1l
€ 46,55
-36%
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi Enzymmasker met papaja voor het gezicht, 50 ml
Nacomi Enzymmasker met papaja voor het gezicht, 50 ml
€ 247,60/1l
€ 12,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BIRETIX MASK, 25 ml
BIRETIX MASK, 25 ml
€ 22.930,00/1l
€ 33,01
-30%
€ 22,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Payot My Payot Reinigingsmasker voor het gezicht, 100 ml *Testproduct
Payot My Payot Reinigingsmasker voor het gezicht, 100 ml *Testproduct
€ 80,70/1l
€ 8,07
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De zwarte modder van de Dode Zee, die gevormd is uit sedimenten, is al sinds de oudheid populair. Deze zwarte modder zet zich op natuurlijke wijze af langs de kust en speelt een belangrijke rol in huidverzorging vanwege zijn revitaliserende eigenschappen.

Najel biedt u deze zwarte modder, met al zijn voordelen, in zijn puurste vorm!

De modder van de Dode Zee staat bekend om zijn effectieve behandeling en preventie van diverse aandoeningen, zoals psoriasis, acne en reuma, en wordt vaak gebruikt in therapeutische behandelingen.

Het wordt aanbevolen voor het gezicht en de hals. Wanneer het als masker wordt aangebracht, verfijnt en verzacht het de huidtextuur. Uw huid wordt gerevitaliseerd en wordt zachter. De modder van de Dode Zee kan ook voor het haar worden gebruikt. Wanneer het als masker wordt aangebracht, verwijdert het alle onzuiverheden die veroorzaakt worden door omgevingsfactoren en helpt het de hoofdhuid te reinigen en minder vet te maken.

Voorzorgsmaatregelen: Meng de modder voor gebruik, er kan mogelijk een beetje vloeistof bovenop zitten. Breng aan op de te behandelen plekken, laat 20 minuten intrekken (pas de tijd aan uw huidtype aan) en spoel vervolgens grondig af met water.

Gewicht
300 g
Ingrediënten
MARIS LIMUS EXTRACT (MODDER UIT DE DODE ZEE)
Fabrikant
EAN
3760061223783
MPN (Manufacturer Part Number)
930025

Gewicht
300 g
Ingrediënten
MARIS LIMUS EXTRACT (MODDER UIT DE DODE ZEE)
Fabrikant
EAN
3760061223783
MPN (Manufacturer Part Number)
930025
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Shark FW312EUPL CryoGlow LED-masker, lichttherapiemasker
Shark FW312EUPL CryoGlow LED-masker, lichttherapiemasker
€ 612,59/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 292,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Biodance Bio Collagen Real Deep Mask (4x 34g) - 136g voor hydratatie
Biodance Bio Collagen Real Deep Mask (4x 34g) - 136g voor hydratatie
€ 104,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 23,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Babor Doctor Microbiomic Renewal Nachtmasker, 75 ml
Babor Doctor Microbiomic Renewal Nachtmasker, 75 ml
€ 364,53/1l
€ 27,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Masker, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Masker, 500 ml
€ 75,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,65
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ️ HDeye 6200 halfmasker – Herbruikbaar voor schilderen, stof, chemicaliën en formaldehyde.
️ HDeye 6200 halfmasker – Herbruikbaar voor schilderen, stof, chemicaliën en formaldehyde.
€ 44,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Groene thee-extract gezichtsmasker, 35 g, voor een diep reinigende werking op de poriën, AI-gegenereerde afbeelding
Groene thee-extract gezichtsmasker, 35 g, voor een diep reinigende werking op de poriën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Thalgo Pureté Marine Absolute Zuiverend Masker, 40 ml
Thalgo Pureté Marine Absolute Zuiverend Masker, 40 ml
€ 888,25/1l
€ 35,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g - Kleimasker in stickvorm
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g - Kleimasker in stickvorm
€ 569,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,95
-14%
€ 15,38
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Avène Kalmerende Hydraterende Masker voor Gevoelige Huid, 50 ml crème
Avène Kalmerende Hydraterende Masker voor Gevoelige Huid, 50 ml crème
€ 23.020,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 23,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Onder-oogpleisters, hydrogel oogpads met ginseng en retinol – tegen donkere kringen, wallen en rimpels – 60 stuks
Beauty of Joseon Revive Onder-oogpleisters, hydrogel oogpads met ginseng en retinol – tegen donkere kringen, wallen en rimpels – 60 stuks
€ 134,95/1kg
€ 26,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Mary & May Collageen Peptide Vital Masker
Mary & May Collageen Peptide Vital Masker
€ 32,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,77
-7%
€ 23,91
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wella Professionals EIMI Thermal Image Hittebeschermende Spray, voor normaal haar, spray, 1 stuk, 150 ml, 220 °C
Wella Professionals EIMI Thermal Image Hittebeschermende Spray, voor normaal haar, spray, 1 stuk, 150 ml, 220 °C
€ 54,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gel Express voor bloemen, 60 ml
Gel Express voor bloemen, 60 ml
€ 1.711,83/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van AHAVA Overnachtingsmasker voor diepe rimpels, voor dames, verstevigend, hydraterend, verzachtend, crème, 1 stuk
AHAVA Overnachtingsmasker voor diepe rimpels, voor dames, verstevigend, hydraterend, verzachtend, crème, 1 stuk
€ 1.240,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
€ 813,40/1l
€ 40,67
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Mary Kay Clear Proof Diep Reinigend Masker met Actieve Kool, 114g
Mary Kay Clear Proof Diep Reinigend Masker met Actieve Kool, 114g
€ 211,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,69
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van COSRX Acne Pimple Master Patch, 24 stuks - pleisters voor puistjes
COSRX Acne Pimple Master Patch, 24 stuks - pleisters voor puistjes
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,80
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Numero, glanzende masker met kostbare oliën, 1000 ml
Numero, glanzende masker met kostbare oliën, 1000 ml
€ 289,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VT COSMETICS - Cica Collageen Masker, 30 stuks
VT COSMETICS - Cica Collageen Masker, 30 stuks
€ 49,78/1kg
€ 27,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Missha, Rijst, Bladmasker - Een puur en zacht ingrediënt voor uw natuurlijke schoonheid
Missha, Rijst, Bladmasker - Een puur en zacht ingrediënt voor uw natuurlijke schoonheid
€ 0,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Inebrya Ice Cream Curly Plus Mask, 500 ml
Inebrya Ice Cream Curly Plus Mask, 500 ml
€ 13,24/1l
€ 7,60
-12%
€ 6,62
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Artègo Good Society 46, voedende boostmasker voor fijn, zwak en breekbaar haar, 250 ml
Artègo Good Society 46, voedende boostmasker voor fijn, zwak en breekbaar haar, 250 ml
€ 37,08/1l
€ 13,74
-32%
€ 9,27
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Missha AIry Fit Sheet Mask Granaatappel, 19g
Missha AIry Fit Sheet Mask Granaatappel, 19g
€ 75,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Laneige Water Sleeping Mask, 70 ml
Laneige Water Sleeping Mask, 70 ml
€ 485,57/1l
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Advance Volumiere – serum, hydratatie, verzachting
Eveline Cosmetics Advance Volumiere – serum, hydratatie, verzachting
€ 1.241,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van APLB Glutathion Niacinamide Masker, 25 ml
APLB Glutathion Niacinamide Masker, 25 ml
€ 500,40/1l
€ 12,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SOME BY MI Real Super Match Pore Care Mask 20 g - reinigend gezichtsmasker
SOME BY MI Real Super Match Pore Care Mask 20 g - reinigend gezichtsmasker
€ 68,50/1kg
€ 1,53
-10%
€ 1,37
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Frudia, nachtmasker voor het gezicht, met fruit, blauwe bessen en honing, hydraterend, 5 ml
Frudia, nachtmasker voor het gezicht, met fruit, blauwe bessen en honing, hydraterend, 5 ml
€ 2.600,00/1l
€ 13,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bullrichs Helende Aarde Pasta, 200 ml
Bullrichs Helende Aarde Pasta, 200 ml
€ 21,00/1kg
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
€ 225,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.501,60/1l
Productafbeelding van Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
€ 155,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.100,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Masker, 50 ml
Babor SeaCreation Masker, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.325,60/1l
Productafbeelding van Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
€ 97,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.629,33/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
€ 118,21
-€ 29,44
€ 88,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.479,50/1l
Productafbeelding van HSR (Overnight masker) 50 ml
HSR (Overnight masker) 50 ml
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.366,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l
Productafbeelding van Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
€ 66,30
-10%
€ 59,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 296,75/1l
Productafbeelding van Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 65,41
-18%
€ 53,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,40/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 337,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 652,80/1l
Productafbeelding van Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 598,40/1l
Productafbeelding van Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
€ 40,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 813,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 530,40/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 251,60/1kg
Productafbeelding van Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
€ 36,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.220,67/1l
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Masker senstiive cream (75 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND Masker senstiive cream (75 ml)
€ 37,17
-6%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 462,40/1l